Şimdi Ara

Lucas Neill takım bulamadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
71
Cevap
0
Favori
1.702
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Lucas Neill takım bulamadı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    489 Mesaj
    Rejkard kovulup tazminatı cukkalamak için her şeyi yaptı diyorum.Oyuncuyu beğeniyorsan oynat beğenmiyorsan oynatma , hem herkesin önünde oyuncuyu yerin dibine sok hem her hafta takıma koy , sezon başı şu bu servet takımda kaldı yine her maç banko oynatıyorsun sevmiyorsan beğenmiyorsan sezon başlamadan plan programını yap alma takıma zorla mı?Hadi takıma aldın e iyi de oynuyor ne diye kadro dışı bıraktın hadi bıraktın ne diye bir hafta sonra banko oynatıyorsun?

Servet nefretinin %90'ı rejkarçıların günah keçisi olarak servet'i seçmiş olmaları , hayır bi gidip sorulsa rejkard efendiye gerçek ortaya çıkacak ya neyse(kendisi şu ara arapların paralarını hacılamakla meşgul)

@seinfeld25 : Kaale alınacak doğru düzgün bir mesaj yazsan ona göre cevap veririz de zırvalamaktan öteye geçemiyorsun sonra tırı vırı ediyorsun , ben zaten seninle her hangi bir konuda konuşmaya yeltenmedim siz zırvaladınız ben onu yazdım , o kadar.

quote:

Orijinalden alıntı: Ëmir

quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

Zerre kadar toptan anlamayanlar gelmiş tırı vırı yapıyor , zerre kadar cesaretiniz varsa sözünüzün arkasında durabilecekseniz siz Servet'in hatalarını getirin koyun ben Balta'nın hatalarını getirip koyayım görelim boyunuzun ölçüsünü.

50 bin defa yazdım bir defa cevap veremediniz Karabük maçına kadar Servet gayet iyi oynuyordu Neil'in hatalarını kapatıyordu ne oldu da kadro dışı kaldı hadi kaldı niye bir hafta sonra takıma koyuldu?Gidin rejkard efendinize sorun sonra gelin tırı vırı yapın , yabancı düşmanı değiliz yabancı düşmanı olsak Cana'ya hasta olmazdık , Culio'yu,Stancu'yu beğenmezdik , Hagi hayatımızda yer etmiş bir efsane olmazdı traş yapmayın hikaye anlatmayın , herkes biliyor neyin ne olduğunu.

Birşey soracağım. Karabük maçına kadar iyi oynuyordu demişsin. Yani 7. haftaya kadar iyi oynuyordu Servet? Doğru. 8. Hatfadan sonrasına göre iyi oynuyordu.

Sen şimdi "Rijkaard bunu kadro dışı bıraktı da ondan sonra doğal olarak performansı düşmüştür" mü diyorsun? Yada Servet in durup dururken biranda neden kadro dışı bırakıldığını mı soruyorsun? Ona göre cevap vereyim.

Servet bu kadar hata yapmasa, izlediğim maçlarda bende dahil olmak üzere birçok kişiyi çıldırtmasa ne diye ona yüklenelim? Durup duruken Yüklenseydik zamanında da yüklenirdik.
    |
    |

• Binbaşı
    1096 Mesaj
    Servet eliden geleni yapıyordur mutlaka. Ama sorun şu ki artık elinden pek birşey gelmiyor.

Tabi Neill de farklı değildi. Geçmişi iyi ama bizde iş yapmadı.

Aslında savunma hattını komple değişmemiz gerekiyordu ama tek hamle yapıp geçiştirdik. Bana pek güven vermiyor açıkçası. Burası yine başımızı yakacak.

Mesela Fenerbahçe'nin savunma hattı (Gökhan-Lugano-Yobo-Santos) bizde olsa hepsi 11'de başlardı. Hatta yedek olarak aldıkları Serdar da bizde olsa Servet ile Gökhan kadroya giremezdi heralde.

Kötümser miyim ?

Değilim, gerçekler böyle.

Orijinalden alıntı: özcan35

quote:

Orijinalden alıntı: ß@TÚ

quote:

Orijinalden alıntı: Noir Désir

quote:

Orijinalden alıntı: ozcan35

Servette karizma yok o yüzden..bizim taraftarımız kewell neill misimovic öyle adamları severler

Neill, Türk olsa ne bayılırdın ona değil mi ? Bütün futbolcular Türk olsun, yabancı olmasın takımda. Böyle bir kafadasın sen. Bi aralar Hakan abin vardı Galatasaray'da, hani şu an milletvekili olan. Keşke onun zamanında Galatasaray'da top oynasaydın. Çok iyi anlaşırdınız, o da sever yabancı düşmanlığını.

Yabancı düşmanlığı değil, gayrimüslim düşmanlığı

Kardeşim beni şeriatçı yobaz kısımla karıştırma tamam Sende amerikan emperyalistisin falan desem hoş olmaz

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ß@TÚ

quote:

quote:

Servette karizma yok o yüzden..bizim taraftarımız kewell neill misimovic öyle adamları severler

Neill, Türk olsa ne bayılırdın ona değil mi ? Bütün futbolcular Türk olsun, yabancı olmasın takımda. Böyle bir kafadasın sen. Bi aralar Hakan abin vardı Galatasaray'da, hani şu an milletvekili olan. Keşke onun zamanında Galatasaray'da top oynasaydın. Çok iyi anlaşırdınız, o da sever yabancı düşmanlığını.

Yabancı düşmanlığı değil, gayrimüslim düşmanlığı

Kardeşim beni şeriatçı yobaz kısımla karıştırma tamam Sende amerikan emperyalistisin falan desem hoş olmaz

Amerikan emperyalisti ne oluyor merak ediyorum Bilmediginiz kelimeleri kullanmayin komik oluyorsunuz.

Bu araa sana oyle birsey dedigimi nerden cikardin? Hakan Sukure dedigim gayet acik bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    1015 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: senfield25

hacı sen bi kere konuşmayı bilmiyorsun ki ...bu nasıl bir hitabet şeklidir .. kahve değil bura ... konuştuğun kişiye saygın yoksa okuyanlara saygın olsun .... senle tavla hakkında bile konuşulmaz ...

Dostum bana mı diyorsun?

Orijinalden alıntı: Nuntius

quote:

hacı sen bi kere konuşmayı bilmiyorsun ki ...bu nasıl bir hitabet şeklidir .. kahve değil bura ... konuştuğun kişiye saygın yoksa okuyanlara saygın olsun .... senle tavla hakkında bile konuşulmaz ...

Dostum bana mı diyorsun?
    quote:

quote:

Dostum bana mı diyorsun?

yok hacı sana demedim ...
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    1015 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Stephie

Servet eliden geleni yapıyordur mutlaka. Ama sorun şu ki artık elinden pek birşey gelmiyor.

Aslında savunma hattını komple değişmemiz gerekiyordu ama tek hamle yapıp geçiştirdik. Bana pek güven vermiyor açıkçası. Burası yine başımızı yakacak.

Mesela Fenerbahçe'nin savunma hattı (Gökhan-Lugano-Yobo-Santos) bizde olsa hepsi 11'de başlardı. Hatta yedek olarak aldıkları Serdar da bizde olsa Servet ile Gökhan kadroya giremezdi heralde.

Kötümser miyim ?

quote:

Orijinalden alıntı: Stephie

Kötümser miyim ?

Bende bundan bahsediyorum. Dediklerine sonuna kadar katılıyorum.
    |
    |

• Yüzbaşı
    490 Mesaj
    quote:

Rejkard kovulup tazminatı cukkalamak için her şeyi yaptı diyorum.Oyuncuyu beğeniyorsan oynat beğenmiyorsan oynatma , hem herkesin önünde oyuncuyu yerin dibine sok hem her hafta takıma koy , sezon başı şu bu servet takımda kaldı yine her maç banko oynatıyorsun sevmiyorsan beğenmiyorsan sezon başlamadan plan programını yap alma takıma zorla mı?Hadi takıma aldın e iyi de oynuyor ne diye kadro dışı bıraktın hadi bıraktın ne diye bir hafta sonra banko oynatıyorsun?

Servet nefretinin %90'ı rejkarçıların günah keçisi olarak servet'i seçmiş olmaları , hayır bi gidip sorulsa rejkard efendiye gerçek ortaya çıkacak ya neyse(kendisi şu ara arapların paralarını hacılamakla meşgul)

@seinfeld25 : Kaale alınacak doğru düzgün bir mesaj yazsan ona göre cevap veririz de zırvalamaktan öteye geçemiyorsun sonra tırı vırı ediyorsun , ben zaten seninle her hangi bir konuda konuşmaya yeltenmedim siz zırvaladınız ben onu yazdım , o kadar.
    quote:

quote:

Zerre kadar toptan anlamayanlar gelmiş tırı vırı yapıyor , zerre kadar cesaretiniz varsa sözünüzün arkasında durabilecekseniz siz Servet'in hatalarını getirin koyun ben Balta'nın hatalarını getirip koyayım görelim boyunuzun ölçüsünü.

50 bin defa yazdım bir defa cevap veremediniz Karabük maçına kadar Servet gayet iyi oynuyordu Neil'in hatalarını kapatıyordu ne oldu da kadro dışı kaldı hadi kaldı niye bir hafta sonra takıma koyuldu?Gidin rejkard efendinize sorun sonra gelin tırı vırı yapın , yabancı düşmanı değiliz yabancı düşmanı olsak Cana'ya hasta olmazdık , Culio'yu,Stancu'yu beğenmezdik , Hagi hayatımızda yer etmiş bir efsane olmazdı traş yapmayın hikaye anlatmayın , herkes biliyor neyin ne olduğunu.

Birşey soracağım. Karabük maçına kadar iyi oynuyordu demişsin. Yani 7. haftaya kadar iyi oynuyordu Servet? Doğru. 8. Hatfadan sonrasına göre iyi oynuyordu.

Sen şimdi "Rijkaard bunu kadro dışı bıraktı da ondan sonra doğal olarak performansı düşmüştür" mü diyorsun? Yada Servet in durup dururken biranda neden kadro dışı bırakıldığını mı soruyorsun? Ona göre cevap vereyim.

Servet bu kadar hata yapmasa, izlediğim maçlarda bende dahil olmak üzere birçok kişiyi çıldırtmasa ne diye ona yüklenelim? Durup duruken Yüklenseydik zamanında da yüklenirdik.

alıntı yapmaya bile değmezsin ... herkes sana neden bu kadar hakaret ediyor anlıyorum ...
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    9 Not
    quote:

quote:

Salla arkadaşım onu. Rijkaard gideli 1 sene olacak neredeyse, hala onun yüzünden mi kin tutacağız Servet'e ? Benim derdim Galatasaray'ın zarar görmesi. Ben her şekilde Galatasaray'ın çıkarlarını düşünürüm, bireylerin değil.

Ama Servet Çetin gibi anca kaldırım mühendisi olabilecek adamların futbolcu olarak yer aldığı ülkede, bunun gibi adamların futbolla alakası olmadığı halde ''zerre kadar toptan anlamıyorsunuz'' diye tantana çıkartmasını doğal karşılıyorum artık.

---

Topu mopu bırakta, durmadan mesajlarımı şikayet ediyormuşsun Servet Çetin'in avukatı. Şunu söylemeliyim ki çok acıyorum sana. Hadi bunu da şikayet et bakalım.
    |
    |

• Yarbay
    2618 Mesaj
    Abi bu Servet'i savunanlar ne iş ya? Tamam Rijkaard traş diyelim, geçin onu. Bu adamın futbolculuğuna bakalım. Sırtı dönük oynamak, adamları engellemek, başka neyi var? Topu oyuna sokamaz, anlamsızca şişirir durur, her topu taca atar, adam kaçırır. Şu adamı hala savunan Galatasaraylıların olması üzücü. Üstelik karaktersizin biri. Ne olursa olsun teknik direktörüne böyle atıp tutamaz bir topçu. Sen kimsin lan? Galatasaray'ın efasanesi misin? Kaptan mısın? Ne ayaksın sen Servet? Şu kazmayı savunuyor hala taraftarımızı, cidden garip.
    |
    |
    490 Mesaj
    quote:

quote:

Salla arkadaşım onu. Rijkaard gideli 1 sene olacak neredeyse, hala onun yüzünden mi kin tutacağız Servet'e ? Benim derdim Galatasaray'ın zarar görmesi. Ben her şekilde Galatasaray'ın çıkarlarını düşünürüm, bireylerin değil.

Ama Servet Çetin gibi anca kaldırım mühendisi olabilecek adamların futbolcu olarak yer aldığı ülkede, bunun gibi adamların futbolla alakası olmadığı halde ''zerre kadar toptan anlamıyorsunuz'' diye tantana çıkartmasını doğal karşılıyorum artık.

---

Topu mopu bırakta, durmadan mesajlarımı şikayet ediyormuşsun Servet Çetin'in avukatı. Şunu söylemeliyim ki çok acıyorum sana. Hadi bunu da şikayet et bakalım.

yo hocam ben servete kötü oyuncu dedi diye kimseye hakaret etmem ... ama insanın konuşma şekli biraz düzgün olmalı ... bu konuda o hariç kimse hakaretvari konuşmamış ne gerek varki bu kadar ofansif cümleler kurmaya ? servet bence kötü oyuncu nokta hatta (.)
    |
    |

• Yüzbaşı
    489 Mesaj
    Bu bilmem kaçıncı olacak ama sen yine yapıyorsun , adamsan attığın iftirayı ispatlayacaksın , bir mesaj önce de sana aynı şekilde cevap yazmıştım ses çıkaramadın geri vites yaptın üstüne bir de iftira attın , attığın iftirayı ispatla görelim boyunun ölçüsünü iftiranı ispat et hangi yönetici varsa al yanına çık ortaya görelim hangimizin söz ağzından çıkıyor.
    quote:

@De-Niro :İnce iş kardeş , daha iyi Türk oyuncu söyle ona göre konuşalım , boş beleş sallamalarla futbol tartışması mı yapacağız?Servetin teknik direktöre atıp tutması doğru değil de öyleyse vur şutu gitsin ne diye her hafta banko oynatıyorsun?
    |
    |

• Yarbay
    2618 Mesaj
    quote:

@De-Niro :İnce iş kardeş , daha iyi Türk oyuncu söyle ona göre konuşalım , boş beleş sallamalarla futbol tartışması mı yapacağız?Servetin teknik direktöre atıp tutması doğru değil de öyleyse vur şutu gitsin ne diye her hafta banko oynatıyorsun?

Serdar Kesimal, İbrahim Toraman, Ersan Gülüm ve daha nice adam sayarım sana. Hem olmasa ne olur? İyi yerli stoper yok diye vasat olan Servet'e iyi mi diyeceğim? Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi demem senin gibi. Mustafa Sarp'tan iyi yerli ön libero olmasa Sarp'a iyi mi diyeceğiz? Kötünün iyisi olmaz kardeş. Kendini futbol allamesi sanıp yüksek perdeden konuşmayı bırak. Yönetimin, teknik direktörün falan hatasına girmiyorum. Servet'in ne denli vasat bir stoper olduğu söz konusu. Konuyu dallayıp budaklandırma. Boş beleş sallamaymış. Sen nesin Cruyff mu? Sen sallamayı bile beceremiyorsun. Saçmasapan fikirlerine mutlak doğru inanıyorsun ve karşıt görüşlerin hepsini sallama, saçmalık olarak görüyorsun. İlk önce şu üslubunu ve çok bilmişliğini kenara bırak. Zira bir şeyi bilmemek bile bilmediğini bilmemekten daha iyidir.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    9 Not
    Benim adamlığım senin ağzından çıkacak 2 lafa kalmadı. Bu çakma delikanlı tavırlarınla anca mahallendeki ergen çocukları büyülersin, beni değil. Zaten seninle hayat boyu bir araya gelebileceğimiz yer burasıdır, dışarda falan beni göremeyeceğin için anca buradan laf yetiştirebilirsin.

Sen ve birinin daha, bir dönem benim ceza almam için gördüğün mesajımı şikayet ettiğini biliyorum. Bunu ben biliyorum, sen biliyorsun başkalarının bilmesine gerek yok. Kimseyi senin gibi biri için görevinden edecek kadar salak da değilim ben.

Hadi şimdi devam et delikanlı (!)
    |
    |

Benim adamlığım senin ağzından çıkacak 2 lafa kalmadı. Bu çakma delikanlı tavırlarınla anca mahallendeki ergen çocukları büyülersin, beni değil. Zaten seninle hayat boyu bir araya gelebileceğimiz yer burasıdır, dışarda falan beni göremeyeceğin için anca buradan laf yetiştirebilirsin.

Sen ve birinin daha, bir dönem benim ceza almam için gördüğün mesajımı şikayet ettiğini biliyorum. Bunu ben biliyorum, sen biliyorsun başkalarının bilmesine gerek yok. Kimseyi senin gibi biri için görevinden edecek kadar salak da değilim ben.

Hadi şimdi devam et delikanlı (!)

Hocam bu ne şiddet bu ne celal. :) Biraz sakin, al tarafı görüş bildiriyoruz, taraftarlığımızı yapıyoruz.
    |
    |
    Ben çok açık net ve ağır konuştum zerre kadar onurun varsa iftiranı ispat et görelim boyunun ölçüsünü.Seni dışarda görsem ne görmesem ne cumhurbaşkanı olsan ne?"Adamsan iftiranı ispatla" diyorum çok açık net , eğer dediğin gibi ben senin her gördüğüm mesajını şikayet ettiysem kendimi bir ay banlayacağım (ben alımsatım yapıyorum bir ay benim için uzun süre öyle feyk alıp futbol bölümünde sallamaya benzemez benim iş).
    |
    |
    489 Mesaj
    1 ay ban da önemli değil "ben adam değilim sen adamsın" yazacağım her mesajda getirir önüme koyarsın bundan sonra , getir ispatla şu her gördüğüm mesajını şikayetlerimi.
    |
    |
    9 Not
    Bak yine olmadı. Onur, adamlık gibi kelimelerin altında hafif kaldın. Sadece öğrenmeni istediğim şey ne haltlar yediğini biliyorum, bundan sonra da ayağını denk alırsın, belki azıcık utanırsın yaptıklarından.

Senin içi boş laflarınla gazla gelip, sevdiğim birini yakmak istemiyorum ben.

1 ay falan banlayacakmışsında bilmemneymişte. Sen kendini banlasan ne olacak banlamasan ne olacak ? Adamlar Galatasaray'ın şerefine laf ediyor, üşenmeyip 3-4 sayfa yazı hazırlıyorum, sırf insanlar o saçmalıkla kanmasınlar diye. O tür konularda ortada yoksun, ama Servet Çetin konularında aslansın.
    Hadi ordan be !
    |
    |

Hiç kimseyi yakmana gerek yok , uyarı listeni ss al foruma koy bende şikayet listemi ss alıp foruma koyayım bakalım kaç tane tutacak?Bakalım her mesajını şikayet etmiş miyim?Bakalım kaç tane mesajını ne diye nasıl şikayet etmişim çıksın ortaya.
    |
    |
    9 Not
    Geri vites falan yok, kafanı rahat tut sen.

Sana hiçbir şekilde inamıyorum, bu yüzden o ss lerine falan da gerek yok. Ben neye inanıp neye inanmayacağımı gayet iyi biliyorum.
    |
    |

Bana inanmanla ilgili bişey yok forumda uyarı ve şikayet listesi değiştirelemiyor bildiğim kadarıyla , çok açık net yazdım , hadi şimdi sağdan devam et bana iftira atarken de iki defa düşün.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
SEO
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.