Şimdi Ara

LTİ'Yİ NEREDEN TEKRAR ETMELİYİM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 24 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • LELEB (4 mesaj) doyourenouncesatan (2 mesaj) emrebaba161611 (2 mesaj) EnesKayaa (1 mesaj) tonodias (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (5 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar

LTİ'Yİ NEREDEN TEKRAR ETMELİYİM?

(En Son Oy Tarihi: 30.4.2021)
Giriş
  • Karekökü aldım ama seviyem iyi değil eyüpb ile çalıştım tekrar edeceğim çünkü özellikle integrali unuttum diyebilirim.15 gün vermeyi planlıyorum bu üç konuya hangisini önerirsiniz ekstra bir öneriniz var mı? Benim için soru çözümü önemli eksiklerimi tam kapatmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LELEB -- 27 Nisan 2021; 23:32:36 >

|
    |
  • Test çözme hakkında değil de size lti hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum öncelikle Barış Özcan zenon paradoksunu izleyin ve bir a4 alıp kolay bir grafikte kendinize limiti anlatın sonra, trt belgeselin Mimar Sinan’ın Süleymaniye belgeseli var onu izleyin orada Mimar Sinan’ın Süleymaniyeyi yaparken 8 bilinmeyenli denklem ve integral kullandığı düşünülüyor sonra bir a4 alın ve en kolay integral sorusunu kendinize anlata anlata çözün ama böyle sanki mühendislik harikası yaparmışsınız gibi belgeseli izleyince daha bir heyecanlı olacaksınız ve bu çok işe yarayacak sonra öyle bir noktaya gelceksiniz ki en zor testler bile size fıstık fındık olcak. Hadi bakalım Allah yardımcın olsun:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnesKayaa kullanıcısına yanıt

Farklı bir bakış açısı teşekkür ederim doğru diyorsun merak uyandıran şeyleri yapmak daha kolay olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnesKayaa

Test çözme hakkında değil de size lti hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum öncelikle Barış Özcan zenon paradoksunu izleyin ve bir a4 alıp kolay bir grafikte kendinize limiti anlatın sonra, trt belgeselin Mimar Sinan’ın Süleymaniye belgeseli var onu izleyin orada Mimar Sinan’ın Süleymaniyeyi yaparken 8 bilinmeyenli denklem ve integral kullandığı düşünülüyor sonra bir a4 alın ve en kolay integral sorusunu kendinize anlata anlata çözün ama böyle sanki mühendislik harikası yaparmışsınız gibi belgeseli izleyince daha bir heyecanlı olacaksınız ve bu çok işe yarayacak sonra öyle bir noktaya gelceksiniz ki en zor testler bile size fıstık fındık olcak. Hadi bakalım Allah yardımcın olsun:)

usta alt tarafı test çözecek ak

Ben en başında zenonla öğrendim gerçekten çok faydalı oldu.Limit türev integral mantığının temeli o paradokslar olduğundan zaten direk oturtuyor tanımsal olarak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam şimdi ben acil limit fasikülünü çözdüm,karekökün limit kısmınıda çözdüm.Karekök güzel bir kitap ama limit kısmında trigonometri sormaktan limit soruları çok iyi değil bence.Acilde çok düşündürücü öncüllü sağlam limit soruları vardı o seviyeyi göremedim karekökte.Türev soruları çok güzel ama.İntegrale geçmedim bende daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doyourenouncesatan -- 28 Nisan 2021; 1:13:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @LELEB
    Konu açıp yorumları okuyana dek ikisi de biterdi :)

O belgesel saçma ötesi, yok öyle tarih.

Newton buldu kalkülüsü

• doyourenouncesatan kullanıcısına yanıt

İntegral fasikülünü bende almayı düşünüyorum başladığınız zaman inceleyip dönüş yaparsanız sevinirim.

• karekökte integral ve türev soruları çok iyi de limitte artık soracak soru tipi mi kalmadı hep trigonometri var

• Bende eyüpbden çalışmayı düşünüyom lti nasıldı beğendin mi

• emrebaba161611 e kullanıcısına yanıt

Kısa ve öz anlatım vardı ufakta bilgin varsa iyi gider.

• Tamamdır Teşekkür ederim

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.