Şimdi Ara

LTİ KOLAY YEAAAAA POLİNOMLARI YAPAMIYORUM TAYFASI!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar trdeki öğrenci kitlesinin %90ını oluşturan bu gruba karşı umarım ÖSYM sağlam lti soruları sorar çünkü bunlar LTİ yi gömdükçe kanıma dokunuyor,ulan sen lti den 55 tane fasikül 360 tane soru bankası çözmüşsün sonra denemelerde LTİ yapınca kolay yeaaaa banko net falan diye dolanıyorsun,polinomlar zor diyorsun,polinomu 2 testte bitirmişsin LTİ den 5600 tane test çözmüşsün ama LTİ kolay polinom zor :D

• millet yapamıyor zaten diye zorlamıyolar ltiyi bunlar da bir şey sanıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • polinom zor aga harbi zor

• Herhangi bir ÖSYM sınavında:
    Zor polinom sorusu çıkma ihtimali > Zor LTİ sorusu çıkma ihtimalinden.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kaldı ki ösym'nin sorduğu lti soruları da gayet kaliteli her önüne gelenin yapamacağı sorular. bir algı oluşmuş lti kolay diye, azıcık sor soru görse yapamayan adamlar lti kolay diye geziyor

• lti kolay polinom daha zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 23 Haziran 2021; 13:8:16 >
  • iamNS kullanıcısına yanıt

hocam o öyle zaten ama LTİ yi ne kadar çok abartmışlar tayfasına karşıyım ben zaten LTİ kolay soruyorlar ama genel olarak LTİ kolay değil,yani kolay bir LTİ sorusunu yapma ihtimalin %60sa kolay polinomu %95 yaparsın

• o tayfa haklı.

• lti şuan ki hali kırpa kırpa tüysüz kuşa döndü aga ne zoru ne logaritma türevi ne ne trigo hiç bi şey yok sonsuz limitini bile kaldırdılar polinom uçsuz bucaksız istediği kadar zorlar bence

• generation z kullanıcısına yanıt

bu elemanlara ters tanjant integralleri ve integralle hacim hesaplarını göstersen tribe girerler.

• Bence pko her zaman daha tehlikeli. Çözsem de kafam takılıyordu. 

• ÖSYM her yıl soruların yapılma istatistiklerini paylaşıyor. LTİ, genelde polinomdan daha çok yapılmış oluyor. Millet uydurmuyor, ÖSYM söylüyor. LTİ genelde yetiştirilemediği için zor deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Bender -- 23 Haziran 2021; 16:6:42 >
  • Ben harbi polinom yapamıyorum lan ayt 19 da çıkan baba polinomu daha önce çözdüğüm halde 2 hafta sonra baktığımda çözemedim 2 saat uğraştım ama LTİ öyle değilki farklı birşey çok az çıkıyor özellikle integralde neredeyse hep aynı sorular(isteseler ağzımıza yaparlar ama orası bir gerçek)

• polinom yapamayan adam nasıl lti yapıyor aw

• poli acayip unutuluyor ya.

• Zorlamak isterlerse kan alırlar kan...

• polinom, 2.dd veya parabolden fena bi soru gelecek gibi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Polinomun Allah belasını versin

• ne sikim geliyosa gelsin zor gelsin abi it gibi mat kastım sadece tek umudum :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.