Şimdi Ara

LTE destekli Apple watch series 3 Türkiyede satışa sunulma ihtimali var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
3.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorsunuz bu LTE destekli model çok kısıtlı ülkelerde belli başlı operatörlerde satışa sunuldu. Sizce bizde operatörlerden en az biri buna destek vererek satışa sunulması mumkun olur mu acaba? Bu konuda bir bilgisi veya duyumu olan var mı aramızda?

• Bence satılmaz hocam telefon gibi vergi eklenir hemde türkiyede şebeke bağlantısı olmaz turkcell falan getirirse belki satılır. Gelse bile çok fazla kişi almaz fiyattan dolayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

Bence satılmaz hocam telefon gibi vergi eklenir hemde türkiyede şebeke bağlantısı olmaz turkcell falan getirirse belki satılır. Gelse bile çok fazla kişi almaz fiyattan dolayı.

Yan, az veya cok satılır olayı tabi işin ayrı bir boyutu ama demek istediğim bizim gsmciler özellikle turkcell hep dunyada öncü filan falan diye atıp tutuyorlar ya. madem öylesin ozaman dunyada sayısı operatörün verdiği hizmeti sağlamasını beklemeliyiz.
  • GPS modeli 1649₺ idi sanırım LTE modeli vergisi zammı şusu busu 2 binden başlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

GPS modeli 1649₺ idi sanırım LTE modeli vergisi zammı şusu busu 2 binden başlar

ona şüphe yok zaten. hatta bence 38 mm olan 2299 42 mm olan 2499 filan olur
  • Aslında güzel bir olay, mesela telefonun şarjı bitti saatten devam edilebilir... Diğer türlü ne işe yarar pek bilemedim. Ayrıca örneğin Turkcell bu hat için ayrıca ücret ister kesin. Aslında bir kopyası ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

Aslında güzel bir olay, mesela telefonun şarjı bitti saatten devam edilebilir... Diğer türlü ne işe yarar pek bilemedim. Ayrıca örneğin Turkcell bu hat için ayrıca ücret ister kesin. Aslında bir kopyası ama...

ilave ucret kesin olacak cunku amerikada da operatörler 10 dolar aylık alacakmıs sanırsam. bizde doalr karsılıgı değil de 10 tl gibi ek ucret olursa cok sorun olmaz. ayrıca dediğinize katılıyorum telefon sarjı bitmesine ragmen ulaslabilir olamaya devam edebiliyorsunuz gercekten guzel bir olay. umarım ülkemizde de satısa sunulur. bir series 1 kullanıcısı olarak değiştirmem için suan belkide en önemli sebep. yoksa elbette series 3 daha hızlı vs vs ama değiştirmek için bence cok yeterl isebepler değil. en azından benim için. o yuzden lte destekli model satısa sunulursa kesinlikle alırım.

• merhaba, bir tandığım amerika da, yıl sonuna yakın dönecek.
    kendim için iphone x ve apple wacht 3. seri bu lte olan modelden aldıracağım.
    bizim paramız ile 42 mm olan 1500 tl civarı.
    bakarsın yarın bir gün desteklenmeye başlarsa türkiye de kullanırız :)
  • Valla bu iş şöyle olur amerikada 10$ ise bizde 49₺ olur en az hatta saatiyle beraber ayda 149₺ den başlayan fiyatlarla diye satarlar. 24 ay taksitle

• e-sim geleceğin teknolojisi ve yaygınlaşması için cihaz sayısının artması gerekiyor ileride tüm telefonlar e-sim olarak satılacak. Türkiye gibi telefon manyağı olan bir ülkeye operatörleeimiz mutlaka destek getireceklerdir benim tahminim 2018 de gelir o yuzden usadan alma imkanı olan mutlaka LTE versiyonu alsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone, Turkcell, Türk telekom dan ön önce BTK İlgili mevzuatı ayarlayacak daha sonra telefon gibi kullanıldığı için vergileri düzenlenecek, ondan sonra oparatörle müsaade edecekte ondan sonra biz kullanabileceğiz. Ölme eşeğim ölme. Bana göre en erken 2018’de olur bu iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 2 Ekim 2017; 12:16:48 >
  • var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

e-sim geleceğin teknolojisi ve yaygınlaşması için cihaz sayısının artması gerekiyor ileride tüm telefonlar e-sim olarak satılacak. Türkiye gibi telefon manyağı olan bir ülkeye operatörleeimiz mutlaka destek getireceklerdir benim tahminim 2018 de gelir o yuzden usadan alma imkanı olan mutlaka LTE versiyonu alsın.

BUrada söyle bir soru var sanırsam. Amerikadan alındıgında farz edelim operatörler 2018de destek vermeye basladılar fakat burada amerikadan alınan saatler uyumlu olacakmı LTE bakımından? Yani bu olay bir telefon almakla aynı olacak mı acaba? bizim ülkede hersey olabilir cunku kalkıp yurt dısındaki lte destekli saatler türkiyeye uyarlanamaz filan derler sonra amerikadan alan kişiler boşa almış olabilir. Mantık olarak bir sorun olmaması gerek ama burası türkiye herseyi dusunmek gerek.

• Spora vs. giderken telefonu evde bırakıp yine de iletişimde olmak güzel olabilir, çoğu zaman sadece saati bile kullanabilir insan.

Series 2'de telefon olmadan arama cevaplama vs yoktu değil mi?
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Webde araştırdım nereden alırsan al sorun olmaz sadce operatör aynı olmak zorunda. Bugun Turkcell ile görüştüm ve istek formu oluşturttum umarım 2018 de destek gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Webde araştırdım nereden alırsan al sorun olmaz sadce operatör aynı olmak zorunda. Bugun Turkcell ile görüştüm ve istek formu oluşturttum umarım 2018 de destek gelir.

Bu iyi haber gercekten. En azindan yurt disindan alip turkiyede kullanilabilir olunca faydalanabiliriz ama yurt disi cihazi muamelesi olursa telefondaki gibi pasaport vs ugrasmak sikinti olacak yine.

• Turkcell LTE destekli model için çalışma yapıyormuş mesut çevik iphonedo ile yaptıgı programda belirtti. Bu modeli getireceklermiş umarım en kısa surede gelir.
  • Ben series 2 kullanıyorum bence lte desteği çok mühim bir şey değil, şimdi hevesleniyorsunuz anlıyorum telefon olmadan konuşucaz diye fakat telefonu hemen her an zaten yanımızda taşıyoruz. Ayrıca turkcell wifi ile telefon ile saatin bağlantısı olmadan da her iki cihazda wifiye bağlıysa farklı konumlardan yine konuşabiliyorsunuz series 2 saat ile. Ben saat ile görüşmeyi de arabada kullanıyorum bazen. Onun dışında dışarıda kalabalık ortamlarda çok kullanışlı olmuyor çünkü herkes görüşmenizi duyuyor. Bu teknolojinin benim için tek avantajı denizdeyken konuşabilmek olur.

• Turkcell getirecekmiş diye duydum, fiyat tabii ki belli değil ama 2000 üzeri olacağı kesin.
  • Aratorn Oglu Aragorn kullanıcısına yanıt
    Adam spor yaparken kullanacak bence cok onemli bir özellik LTE desteklemesi. Herkesin duymasını istemıyorsan Airpods kullanırsın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.