Şimdi Ara

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19 (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.573
Cevap
10
Favori
201.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ankara değilde başka bir merkezi seçip indirdim bende sanırım şuanda ankara serverında sorul var
    quote:

Orjinalden alıntı: TriaThlon

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

Opera 9.21 çıktı !!!

http://www.opera.com/download/

indiren var mı?
    ben indiremiyorum bir türlü... sunucu da bir sorun var galiba, hata veriyor...

• quote:

ankara değilde başka bir merkezi seçip indirdim bende sanırım şuanda ankara serverında sorul var
    quote:

quote:

Opera 9.21 çıktı !!!

http://www.opera.com/download/

indiren var mı?
    ben indiremiyorum bir türlü... sunucu da bir sorun var galiba, hata veriyor...

teşekkürler Technics... dediğin gibi diğer sunuculardan iniyor...

• nedemek hocam
    quote:

teşekkürler Technics... dediğin gibi diğer sunuculardan iniyor...
  • denedim ve sildim firefox daha hızlı ve kullanışlı
  • 1 seneye yakındır opera şaşmaz firefoxta neymiş onu çok övüyorlardı bi ara kuruyup kullanayım dedim çok karışık bana göre operadan şaşmayacaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeSeNaTöR

1 seneye yakındır opera şaşmaz firefoxta neymiş onu çok övüyorlardı bi ara kuruyup kullanayım dedim çok karışık bana göre operadan şaşmayacaksın

aynen... ben de bi ara mecburiyetten firefox kullandım. opera dan sonra ie den beter geldi bana...

bu arada opera da yeni bir özellik keşfettim tesadüfen. eklentiler de "blogcu" diye bir şey var arkadaşlar. bu özellike hakkında bilgi sahibi olan varsa, paylaşabilir mi?
  • mozilla 2 kullanıyordum

şimdi opera 9,2 kullanıyorum harika yahu bu opera herkese tavsiye ederim
  • arkadaşlar şimdi anlamadığım neden benim opera da kalın yazmak için butonlara basınca kodlar gözükmüyor ne kalın yazabiliyorum ne resim koyabiliyorum siteye biri şu sorunuma bir cevap versin bıktım yaw bu ne
  • Evet şimdi sen söyleyince benim de dikkatimi çekti. Eskiden bir problem yoktu halbuki. Bu son sürümde değişmiş demekki. Ama çözümü kolay. Kalın yazacağın yazıyı fare ile seçip butona basarsan kodları yerleştiriyor. Aynı şey resim linki için de geçerli.
  • bunun operayla hiç bir alakası yok arkdaslar diger tarayıcılarldada olmuyor bu bizde bundan sonra kodları nasıl kullnacagınız hakkında bilgi verdik eger bi göz atarsanız hçi bir problem yaşamadan
    iyi bir sekilde opera Browseriniz Sför yapmaya devam edebilirsiniz linki budur

http://forum.donanimhaber.com/m_5309589/mpage_187/key_/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

arkadaşlar şimdi anlamadığım neden benim opera da kalın yazmak için butonlara basınca kodlar gözükmüyor ne kalın yazabiliyorum ne resim koyabiliyorum siteye biri şu sorunuma bir cevap versin bıktım yaw bu ne

O kodların işleyişi düzenlendi.. mesela resim koy tamamen üstünden geç ve image'ye tıkla. baştan sondan kendisi ekliyor kodu.
  • Download manager programlarindan birini flashget veya orbit'i opera ile kullanabilen varmi bi-çare arkadaslar? Herhangi bir download linkine tikladigimda veya rapid sunucularindan birinden download yapmaya kalktigimda her zamanki klasik bu arayuz karsima cikiyor ve bir turlu orbit devreye girerek indirmiyor?

Opera hemen atliyor sazan gibi illa ben indiricem diye tutturuyor! Sinir olmamak elde degil

< OPERA TARAYICI > Opera 18 & Opera 19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pininfarina -- 7 Haziran 2007; 21:52:04 >

• orbit kurarken browserleri soruyor tıkladın değilmi. Tıkladıysan işte acayiplik var. firefoxta öyle bir sorun yok.
  • bu operadaki mail kısmı ne işe yarıyor bilen varmı?
    birkaç account açtım.. maillere baktım falan (sistem çok kötü mailleri önünüze karman çorman yığıyor program.,)neyse yanlışlıkla bi maili sildim(çop kutusuna) sonra ctrl+z yaptım ki geri alsın diye ama bi baktım mail tamamen silinmiş..kim ctrl+z yi maili silme kısayolu yaparki
    neyseki gmail.com dan asıl posta kutuma baktığımda mail öylece yerinde duruyordu

• @pininfarina
    burdaki plug-in i denedin mi?
    http://www.flashget.com/en/browser.htm
  • opera süper yaa.. ;)
  • arkadaşlar ben windows kullanmamak için sistemime pardus 2007.1 kurdum. işim gereği acentesi olduğum şirketlerin internet otomasyonlarından yararlanıyorum. 1 nolu acenteliğimin serverine İE üstünde bulunan activex denetimi ayarlarını yaparak ulaşıyorum. ayarları yapmazsam çalılşmıyo. pardusta bulunan web tarayıcı bu active x denetimlerini göstermediği için (veya ben bulamadığım için) 1 nolu şirketin programını kullanamıyorum. 2 nolu şirketin programıda java desteği ile çalışıyor ama o sisteme girip işlemlerimi yapabiliyorum.

şimdi asıl soruma geldim. pardusta İE yi nasıl çalıştırırım ayrıca İE değilde başka bi web tarayıcıda bu activex denetimleri olan varmı

cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: atlatma

arkadaşlar ben windows kullanmamak için sistemime pardus 2007.1 kurdum. işim gereği acentesi olduğum şirketlerin internet otomasyonlarından yararlanıyorum. 1 nolu acenteliğimin serverine İE üstünde bulunan activex denetimi ayarlarını yaparak ulaşıyorum. ayarları yapmazsam çalılşmıyo. pardusta bulunan web tarayıcı bu active x denetimlerini göstermediği için (veya ben bulamadığım için) 1 nolu şirketin programını kullanamıyorum. 2 nolu şirketin programıda java desteği ile çalışıyor ama o sisteme girip işlemlerimi yapabiliyorum.

şimdi asıl soruma geldim. pardusta İE yi nasıl çalıştırırım ayrıca İE değilde başka bi web tarayıcıda bu activex denetimleri olan varmı

cevaplarsanız sevinirim

sanırım bu adres yardımcı olur, Pardus'a ie kurulumu ayrıntılı olarak anlatılmış, kolay gelsin :) http://www.forumilk.com/pardus-internet-explorer-6-0-kurulumu-t14064.html?s=09ad90147cd5a7f2ca3bfaa478b38115&t=14064

• ben bir ara getright ile kullandım önceliği bu yazılımlara verdiğinde opera devreye girmemeli..
    dilersen yazılımsal ayarlarını birdaha gözden geçir
    quote:

Orjinalden alıntı: pininfarina

Download manager programlarindan birini flashget veya orbit'i opera ile kullanabilen varmi bi-çare arkadaslar? Herhangi bir download linkine tikladigimda veya rapid sunucularindan birinden download yapmaya kalktigimda her zamanki klasik bu arayuz karsima cikiyor ve bir turlu orbit devreye girerek indirmiyor?

Opera hemen atliyor sazan gibi illa ben indiricem diye tutturuyor! Sinir olmamak elde degil

• söylediğin özellliği kullanmıyorum tracy..
    ağzına sağlık h20
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.