Şimdi Ara

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
850
Cevap
0
Favori
98.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun güle güle kullanın, rav4'ün hangi modeli bu? benzinli modeli gibi geldi bana.
  • teşekkür ederim.. bu benzinli baz versiyonu ek olarak park mesafe kontrol, kırılmaz film camlar ve 5 yıllık garanti yaptırdık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 34hakan47

teşekkür ederim.. bu benzinli baz versiyonu ek olarak park mesafe kontrol, kırılmaz film camlar ve 5 yıllık garanti yaptırdık..

baz versiyon dediğinize göre düz vites herhalde, ayrıca baz versiyonun özellikleri de yeter de artar bile.
  • yok otomatik vites o ayrıntıyı söylemeyi de unutmuşum pardon bencede ya bana yetiyor da artıyor bile.. sunroof undan 6lı CD-MP3 çalara kdr çoğu şey mevcut.. bencede gayet yeterli...
  • quote:

yok otomatik vites o ayrıntıyı söylemeyi de unutmuşum pardon bencede ya bana yetiyor da artıyor bile.. sunroof undan 6lı CD-MP3 çalara kdr çoğu şey mevcut.. bencede gayet yeterli...

eğer deri koltuk falan istersen Derindere- zeytinburnu yapıyor.
  • öyle mi? aslında olabilir aracı da biz ordan almıştık.. peki fiyatı konusunda bi bilginiz war mı? bide xenon taktırmayı düşünüyorum aslında...
  • quote:

öyle mi? aslında olabilir aracı da biz ordan almıştık.. peki fiyatı konusunda bi bilginiz war mı? bide xenon taktırmayı düşünüyorum aslında...

fiyatı tam bilmiyorum ancak 2500-3000 ytl civarı sanırım, xenon'u ise eğer farlar mercekli ise (gördüğüm kadarıyla öyle) o zaman takırabilirsiniz, ancak onun da tam fiyatını bilmiyorum 1000 dolar civarı olabilir.
  • ewt xenon a uygun farlar war arabada we yaptıran birini görmüştüm yolda çok hoş duruyordu.. bnde kısmetse 10.000 bakımında hazır servise girmişken yaptırmayı planlıyorum..

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM
  • deri koltuğu yaptırırsan servis'te yaptırmanı öneririm, ancak eğer garantiyi bozmaz ise xenon'u dışarıda da taktırabilirsin, çok daha kaliteli xenon'lar bulabilirsin derindere'ye göre. ya da eğer olursa avensis'in xenon'unu taktırabilirsin. tabii en önemlisi garanti'nin bozulmaması, ona göre yaptırınız.
  • haklısın walla yoksa garantiyi 5 yıla uzatmamızın hiç bir anlamı kalmamış olur... bakalım artık servise gittiğim zaman araştırcam bu konuyu iyicene
  • üüüüüüüüüüü toyota alcaktım 91 92 modeline bile razı oldum ama param yetmedi uno aldım.inşş. param olurda alırsam gelirim aranıza.üüüüüüüüühmmmmmüüü arabanızın kıymetini bilin başkalarının olumsuz sözlerine kanmayın bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: necmi42

üüüüüüüüüüü toyota alcaktım 91 92 modeline bile razı oldum ama param yetmedi uno aldım.inşş. param olurda alırsam gelirim aranıza.üüüüüüüüühmmmmmüüü arabanızın kıymetini bilin başkalarının olumsuz sözlerine kanmayın bence.

inşallah, allah herkesin gönlüne göre versin, her şeyin hayırlısı.
  • Bu da benim kızım Orjinal hali ile çekilmiş resimleri...

• Resim yükleyemiyorum,sayfa sürekli hata veriyor..
  • ESMERCE ARKADAŞIMIZIN NEW COROLLA ELEGANTE Sİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riazor Blues -- 1 Mayıs 2007; 13:34:40 >
  • Emre sayesinde
  • @demir_mert ve @esmerce

güle güle kullanın allah kaza bela vermesin araçlarınız çok güzel, gıcır gıcır. maşallah
  • Teşekkür ederim Mussa;

Aracın şu an için verdiği tüm hisler oldukca olumlu,inşallah ilerleyen yıllar içerisinde beni utandırmaz.
  • 11 senedir Toyota kullanıyoruz ve allah'a şükür şu ana kadar hiçbir problem yaşatmadı, inşallah bundan sonra da yaşatmaz, siz araca gerekli bakımları aksatmadan zamanında yaparsanız emin olun hiçbir sorun çıkarmayacaktır, içinizi ferah tutun.
  • İlk verdiği izlenimler uzun süre problem çıkarmayacağı,öyleki tek parça metalden üretilmiş gibi en ufak tıkırtı dahi yok araçta,motorun sessiz ve titreşimsizliğide üretim teknolojisindeki hassasiyet ve mühendisliğindeki başarıyı gösteriyor zaten.Bakımlarını aksatmak gibi bir durum sözkonuısu bile olamaz,araçlarıma gözüm gibi bakarım,bırakın sigarayı içinde bisküvi vs bile yedirmem!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.