Şimdi Ara

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
849
Cevap
0
Favori
98.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefon menülerine girebiliyor kartvizit vs atabiliyor ama birtek RESİM alıp gönderemiyorum!

Zati böyle 15 dk aralarla yazarsak hükümet davası çözülene kadar anca öğrenirim bu işi!..
  •  <<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM

toyota resminden çok geyik dönmüş buralarda işte benim adapazarı güzelimin vedalaştığımdaki son hali
    toyota motor ve şanzımanını dağıtabilen nadir insanlardan biriyim. serviste 29 000 ytl masraf çıkmıştı arabada.

• arabanın kendi ne kadar ki o kadar masraf çıktı?
  • Geçmiş olsun birkez daha Tanerm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoRHaN50

arabanın kendi ne kadar ki o kadar masraf çıktı?

2007 şubat ayında benim kasa corolla plazalarda 32 000 ytl civarındaydı. yeni kasa plazalara yeni gelmişti .
    bukadar masraf çıkmasının sebebi motor bloğu çatlak,şanzıman dişli ve kutusu dağılmış,alt takımı aşağı indirmiştim ve resimde görülen rötüşlar. kaskoyla 19 500e helalleştik.(araba 2002 eylül çıkışlı terraydı.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanerm

quote:

arabanın kendi ne kadar ki o kadar masraf çıktı?

2007 şubat ayında benim kasa corolla plazalarda 32 000 ytl civarındaydı. yeni kasa plazalara yeni gelmişti .
    bukadar masraf çıkmasının sebebi motor bloğu çatlak,şanzıman dişli ve kutusu dağılmış,alt takımı aşağı indirmiştim ve resimde görülen rötüşlar. kaskoyla 19 500e helalleştik.(araba 2002 eylül çıkışlı terraydı.)

off off bunla geçmiş olsun..sanırım kaldırımdan daha yüksek biyere çıkıp sonrada yan yatmış ve sürüklenmiş

• quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Geçmiş olsun birkez daha Tanerm..

sağ ol esmerce
  • yoluma çıkan başıboş atı camdan içeri almamak için ani manevra yapınca savrulup yolumun sağındaki 1mt lik su kollektörüne düşüp alttan darbe aldım ve kollektörün bitişiğinde de istinad duvarı vardı(yan tarafın hasar almama sebep bu duvardı) bunca hengameye rağmen airbagler açılamadı.
  • geçmiş olsun arkadaşım bende 32 civar biliyodum 29 deyince ondan şaşırdım 3 daha versen yenisiyle aynı para. Neyse büyük geçmiş olsun Mala gelsin cana gelmesin
  • quote:

geçmiş olsun arkadaşım bende 32 civar biliyodum 29 deyince ondan şaşırdım 3 daha versen yenisiyle aynı para. Neyse büyük geçmiş olsun Mala gelsin cana gelmesin

sağ olun mal yerine gelir ama giden can geriye gelmez.
  • Bende geçen park ederken ürken at gelip bana çarptı!

Hasar yok kaportaya biraz salya bulaştı birde sahibi şopar elemanla atıştık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanerm

yoluma çıkan başıboş atı camdan içeri almamak için ani manevra yapınca savrulup yolumun sağındaki 1mt lik su kollektörüne düşüp alttan darbe aldım ve kollektörün bitişiğinde de istinad duvarı vardı(yan tarafın hasar almama sebep bu duvardı) bunca hengameye rağmen airbagler açılamadı.

geçmiş olsun
  • motor 1

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM
  • motor 2

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM
  • arkadaslar biraz yeni fotograf ekleyin lütfen başlık taaa nerelere kaymış. Benim gibi meraklı arkadasların gözü açılsın fotolarınızı bekliyoruz.
  • Hani bluetooth almıştım ama kullanımıyorum demiştim ya..

Cihaz bozukmuş geri verdim.

Bu arada eski bluetooth u bulamıyorum 30 yaşıında bunadım ya Allah sonumu hayır etsin!
  • way be ben bile 25 olmuşum hala kendimi çocuk sanıyorum
    unutkanlık oluyor her yasta sıkma canını abi, sen ayarladıgımda gönderirsin fotograf bol bol.
  • quote:

arkadaslar biraz yeni fotograf ekleyin lütfen başlık taaa nerelere kaymış. Benim gibi meraklı arkadasların gözü açılsın fotolarınızı bekliyoruz.

@ KoRHaN50

sende foto koyda örnek olsun diğer üyelere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unloved -- 7 Haziran 2008; 21:55:13 >
  • benim toyotam yok ama ilerde almayı düşünüyorum. Şu an dacia solenzam var istersen onun fotograflarını koyayım
  • millet haklı olarak nazar değer diye korkuyo heralde
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.