Şimdi Ara

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
850
Cevap
0
Favori
98.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM
  • bu da benim 2004 model terra sedan , daha 21 000 de .
    yeni çektim. tarih doğru saat yanlış .
    tüm arkadaşlara selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekircakir -- 27 Nisan 2008; 0:14:52 >

• Bu da içeriden bir fotoğraf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 29 Nisan 2008; 17:31:37 >
  • Karşı şeritte yeni kasa var koçum benim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertcee

Ceyhun arkadaşa bir şey sormak istiyorum. Neden ön tekerler hep sağa kırılı vaziyette fotoğraf çektiriyorsun? Merak sadece benimkisi.

HOcam arkadaşımızın adına cevap vermiş gibi olmayayım da bence alışkanlıktır.
    bende hep sağa kırık vaziyette bırakırım aracı.
  • Corollamız dağ bayır demez,her yere girer çıkar.Tahmini 1.500 metrede Corolla ile bir manzara fotoğrafı..
  • evet SAKARYA YAYLALARINDA BİZİM TOYOTA

• bembeyaz gelin gibi maşşallah
  • PİLOT KABİNİ-

• Arabam Toyota değil ama bende eski Toyotacılardanım. Hatta orta sayfalarda pert ettiğim arabamın resmi var. Bu da yeni aracım... Resimler yenidir. Bu gün çekildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demir_mert -- 5 Mayıs 2008; 1:16:33 >
  • @ comanderr

Sizin Corolla ların egzos sesiyle döşemelerine hastayım !

@ demir_mert

Yeni aracında rüştünü ispatlamış,ikinci elinde sağlamlık ödülleri olan sağlam bir üretimdir.

Laguna II den sonra virajlarda süzülme hayallerim için bordo bir hb ghia almayı kafama koymuştum,keşke göstergeler biraz daha derin,arka kapılar biraz daha kaliteli tasarlansaymış!
  • @ esmerce

Evet bu aracın bazı eksiklikleri var. Toyota'mın da eksikleri vardı ama bu araç eksiklerini daha az hissettiriyor. Yolda giderken kararlı ivmelenmesi ve yoldaki oturaklığı bana çok zevk veriyor. Toyota'mı da cok seviyordum ama bu konulara ciddi ciddi takmaya başlamıştım. Focus'daki eksiklikleri göz ardı edebilirim ama Corollamdakini edemezdim...

Focus'larda tıkırtı problemi var derler. Benim aracımın ön göğüsü maşallah sessiz ve sakin. Tek sıkıntım kapı fitillerinde. Düşük süratte tümseklerden vs geçince kapılarda gıcırdamalar geliyor. Bu sorun da garantiden kapı fitillerinin değişmesiyle çözülecek inşallah...
  • Önceki kasalarda yol tutuş limitleri genel olarak sürücüsüne güven versede rakipleriyle kıyaslandığında geride kalabiliyordu,ya da hızlı sürücüleri tatmin etmeyebiliyordu.

Yeni kasada yola hakimiyet ve direksiyon tepkilerini çoğu rakibinin üzerine çıkarmışlar ancak yinede özellikle ani ağırlık transferlerinde başarılı rakipleri kadar stabil kalamayabiliyor,esp seçeneğinede ulaşmak zor.

Performanssa 1270kg lik bir 1.600 için çok iyi..

Gıcırdamalar menteşelerde ve kilit mekanizmasındaysa Castrol dişli yağlayıcı sprey edinmeni tavsiye ederim
  • @esmerce

Yeni kasa eski kasaya göre çok daha oturaklı. Belki de yol tutuş arayanlar için bu durum çok cazip.
  • Doğrudur,

Eski kasaların son modelinden yengemin eczanesinde çalışan bir tanıdığım aldı o da polis ekibinden eski kasa Toyota kullanan tanıdıklarımda yeni kasanın yol tutuşunun çok geliştirildiğini söylüyorlar.

Sen dediğim Castrol spreyi bir araştır istersen,ben Kipa dan almıştım memnun kalacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: demir_mert

@ esmerce

Evet bu aracın bazı eksiklikleri var. Toyota'mın da eksikleri vardı ama bu araç eksiklerini daha az hissettiriyor. Yolda giderken kararlı ivmelenmesi ve yoldaki oturaklığı bana çok zevk veriyor. Toyota'mı da cok seviyordum ama bu konulara ciddi ciddi takmaya başlamıştım. Focus'daki eksiklikleri göz ardı edebilirim ama Corollamdakini edemezdim...

Focus'larda tıkırtı problemi var derler. Benim aracımın ön göğüsü maşallah sessiz ve sakin. Tek sıkıntım kapı fitillerinde. Düşük süratte tümseklerden vs geçince kapılarda gıcırdamalar geliyor. Bu sorun da garantiden kapı fitillerinin değişmesiyle çözülecek inşallah...

aynı sorun benim eski aracımdada vardı. 2005 model ford fiesta idi. düşük süratte kasislerden geçerken gıcırdamalar mevcuttu. sanıyorum ford ların bazı araçlarında bu kronik bir hastalık haline gelmiş. yol tutuşları hala aklımdadır. yolu sarıp sarmalıyordu lastiklerimide biraz yola duyarlı hale getirmiştim

• quote:

@esmerce

Yeni kasa eski kasaya göre çok daha oturaklı. Belki de yol tutuş arayanlar için bu durum çok cazip.

eski- yeni kasa derken... Focus I - Focus II den mi bahsediyorsunuz...yoksa Fcs Makyasız II- Fcs Mkyajlı II den mi??
  • Muhtemelen eski-yeni Corolla dan bahsediyordu benimde aklımı karıştırdın şimdi
    quote:

Orjinalden alıntı: uA_Y_C_A

quote:

@esmerce

eski- yeni kasa derken... Focus I - Focus II den mi bahsediyorsunuz...yoksa Fcs Makyasız II- Fcs Mkyajlı II den mi??
  • Eski-yeni corolladan bahsediyorum...
  • Mert aracın cok guzel olmuş.Sade bir süsleme yapılmış hoş olmuş.Yeni evlenen çift için Allah mesud bahtiyar eylesin diyorum tekrardan.Senin aracına bakarken gozum sol taraftaki COROLLA'yı istemesemde görüyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unloved -- 6 Mayıs 2008; 19:55:29 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.