Şimdi Ara

<<SIFIR SX1 VARMI ????>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kankalar imkansızı istiyor gibi olucak ama sıfır sx1 satan biyer varmı..varsa satılan dükkan kenarda kosede kalmıs buraya yazsın..

ben bu telefonun hastasıyım yaw.almak bı nasıp olmamıstı zamanında.2 elde almak istemiyorum.
    yardımmmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinetik -- 25 Şubat 2007; 13:15:55 >

• Eğer istanbuldaysan istersen bi doğu bank piyasasını araştır ne kadar güvenilir olur onu bilemem ama belki istediğin gibi sıfır bir cihaz (SX1) bulabilirsin
  • istanbuldayım sagol bi bakalım doğubanka
  • ben ıkı gun once samsun da bır magazada gormustum acaba duruyomu
  • quote:

Orjinalden alıntı: tabi yaa

ben ıkı gun once samsun da bır magazada gormustum acaba duruyomu

samsun çok uzak yaw bulursam paraya kıyıp alıcam içimde uhde kalmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: kinetik

quote:

tabi arkadaşım all......

dediğim gibi sen bi git oralara bir bak bakalım piyasaya inşaallah bulursunda sende SX1 lenirsin

• sıfır sx1 bulman neredeyse imkansız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluecat

quote:

quote:

tabi arkadaşım all......

dediğim gibi sen bi git oralara bir bak bakalım piyasaya inşaallah bulursunda sende SX1 lenirsin

• quote:

Orjinalden alıntı: soylu

sıfır sx1 bulman neredeyse imkansız...

imkansızza biraz zaman alır şaka bir yana bulma ihtimali çok zayıf ama yinede bi sansımızı deniceğiz
  • doğubankta yok zamanında alsaymısım keske
  • amasyada beko bayiinde var bir tane sıfır sx1,adam iki yıldır satamıyor hala duruyor camekanda
  • quote:

doğubankta yok zamanında alsaymısım keske

hadi yaa tüh be neredeyse tek umudumuz orasıydı

Neyse;sen yinede araştırmalarına devam et inşallah bulursun
  • dün eminönünde telefoncunun birinde sansa gördüm vitrinde..sıfır diyor full kutulu garantili..ama telefonun ekranında cizikler var güvenip alamdımm yaw tuh be bi tane bulduk zar zor oda bu işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinetik -- 21 Şubat 2007; 13:33:26 >
  • ne yapacaksın sx1'i 3 sene önce benim de rüyalarımdı ama şimdi çok geride kaldı
    smartphone al motorola mpx220 doğubank karşısında sıfırı vardı 450 YTL civarı alırsın
  • quote:

dün eminönünde telefoncunun birinde sansa gördüm vitrinde..sıfır diyor full kutulu garantili..ama telefonun ekranında cizikler var güvenip alamdımm yaw tuh be bi tane bulduk zar zor oda bu işte

nasıl çizikler vardı.? koruyucu yokmuydu ekranda.? ne kadar dedi.?
  • quote:

dün eminönünde telefoncunun birinde sansa gördüm vitrinde..sıfır diyor full kutulu garantili..ama telefonun ekranında cizikler var güvenip alamdımm yaw tuh be bi tane bulduk zar zor oda bu işte

harbiden tühh yanii sende de hiç şans yok gibi
    Neyse;metin ol araştırmaya devam eger gercekten sx1 almayı kafana koyduysan muhakkak bulursun.Hadi kolay gelsin

• quote:

Orjinalden alıntı: blackeagle34

ne yapacaksın sx1'i 3 sene önce benim de rüyalarımdı ama şimdi çok geride kaldı
    smartphone al motorola mpx220 doğubank karşısında sıfırı vardı 450 YTL civarı alırsın

evet mpx220 470 milyon dogubankın karsısında..parayı bastırıp onuda almak var tabi ama sx1 i kafaya taktım dedimya zamanında alamamıstım diye aramaya devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: adigehalil

quote:

nasıl çizikler vardı.? koruyucu yokmuydu ekranda.? ne kadar dedi.?

küçük küçük çizikler vardı fazla belli olmayan dikkatli bakınca anlasılıyor..ekranda koruyucu yoktu..350 ytl istedi

• quote:

Orjinalden alıntı: bluecat

quote:

harbiden tühh yanii sende de hiç şans yok gibi
    Neyse;metin ol araştırmaya devam eger gercekten sx1 almayı kafana koyduysan muhakkak bulursun.Hadi kolay gelsin

• ya varya temizinden bir sx1 bulursanız bana da haber verin. ben de almayı düşünüyorum. ama ancak kuytuda kalmış telefoncularda bulabiliriz gibime geliyor.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.