Şimdi Ara

<< Olympique Lyonnais >> (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
2.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ceza almıştım kardeş o yüzden yazmamışımdır 3 ay.

Şu zihniyette ki arkadaşları merak ediyorum acaba 2009-2015 arası Bjk'liler ne konuşuyordu ?

Futbol yoktu
    Basket yoktu
    Voleybol yoktu

Hadi bize şurda başarılısınız konuşuyorsunuz diyorsunuz da siz ne konuşuyordunuz ? Hiç bir başarınız yoktu yahu.

Tabii muhabbet sizin yüzünüzden bu hale geldi tuttuğun takımın kaybetse de arkasında duracaksın ben şu an takımımın arkasındayım yönetimin değil.

Eğer için rahatlayacaksa evet bizim takımı bu aralar pek takip etmiyorum basketi ediyorum çünkü baskette en başarılı takımız ve çok iyiyiz oldu mu paşam ?

-----

Bu maç hakkındaki düşüncelerim Bjk dışarda saldırması lazım iç sahada nasıl olsa geçeriz iyi skor alalım tarzı bir yenilgi ya da beraberlik üzer ikinci maç çünkü şu sıralar Avrupa'nın en iyi kontra atak takımı Lyon deplasmanda acımaz.Bir kontra atak takımının 8-10 maçta neredeyse 40 gol atması açıklıyor durumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L5AK

Ceza almıştım kardeş o yüzden yazmamışımdır 3 ay.

Şu zihniyette ki arkadaşları merak ediyorum acaba 2009-2015 arası Bjk'liler ne konuşuyordu ?

Futbol yoktu
    Basket yoktu
    Voleybol yoktu

Hadi bize şurda başarılısınız konuşuyorsunuz diyorsunuz da siz ne konuşuyordunuz ? Hiç bir başarınız yoktu yahu.

Tabii muhabbet sizin yüzünüzden bu hale geldi tuttuğun takımın kaybetse de arkasında duracaksın ben şu an takımımın arkasındayım yönetimin değil.

Eğer için rahatlayacaksa evet bizim takımı bu aralar pek takip etmiyorum basketi ediyorum çünkü baskette en başarılı takımız ve çok iyiyiz oldu mu paşam ?

-----

Bu maç hakkındaki düşüncelerim Bjk dışarda saldırması lazım iç sahada nasıl olsa geçeriz iyi skor alalım tarzı bir yenilgi ya da beraberlik üzer ikinci maç çünkü şu sıralar Avrupa'nın en iyi kontra atak takımı Lyon deplasmanda acımaz.Bir kontra atak takımının 8-10 maçta neredeyse 40 gol atması açıklıyor durumu.

Sakin ol be güzel kardeşim, arkadaş gayet düzgün ve iyi niyetli bir şekilde espri yapmış Ciddiye alıp alınganlık yapmana gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Yalnız benim attığım mesaj espri yapılacak bir mesaj değil gayet takip ettiğim bir takım olduğu için başlığıda ben açmıştım gelişim kaydeden oyuncuları tehlikeli isimleri falan yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L5AK

Yalnız benim attığım mesaj espri yapılacak bir mesaj değil gayet takip ettiğim bir takım olduğu için başlığıda ben açmıştım gelişim kaydeden oyuncuları tehlikeli isimleri falan yazdım.

Hocam madem takip ediyorsun Fransa Ligi'nde seviye olarak aşağılarında olup bu adamlara ters gelen, nakavt eden bir takım oldu mu? Olduysa nasıl oynadılar? Yanlış anlama ha takip etmediğimden soruyorum. Sanki bizim ligden Başakşehir'in mantalitesi bu adamlara karşı uygulanabilir gibi.
  • Beşiktaş'a en ters gelebilecek ekip geldi onu söyleyebilirim.

Üstlerine gelen her takıma karşı çok iyi oynadılar Şampiyonlar Ligi'nde şanssızlıkları Sevilla,Juventus gibi rakibin çok üstüne kapanmayan rakip ceza sahasında çok pas yapmayan takımlarla oynadılar direkt oynayan kendileri gibi kontra kovalayan takımlara epey zorlanıyorlar defansta fiziksel olarak sağlam adamlar var ama teknik kapasiteleri çok yüksek değil bu yüzden kendi ceza alanlarında orta alanda pas yapmak yerine hızlıca ilerideki hızlı adamlara oynuyorlar misal Bordeaux,Nice,Lille gibi takımları alt edemediler ligde ama hücum oynayan,ileride çok fazla coğalan Monaco'yu deplasmanda 1-3 yendiler.

Beşiktaş'ta ileride çabuk çoğalan,hücumu seven ve ileride pas yapmayı seven bir takım tam Lyon'un sevdiği tarz gerideki boşlukları çok hızlı geçebilir değerlendirebilirler Beşiktaş sağlı sollu geliyorum derken 2 saniyede kalesinde görebilir topu.

Beşiktaş bu saaten sonra sırf Lyon için kontra kovalayacak taktik değiştirecek hali yok yapması gereken çok üst düzey oyun oynamak çünkü PSG,Juventus gibi takımlara istedikleri kadar kontra yapsınlar karşıda üst düzey takım olunca birşey yapamadılar hatta Juve'ye kendi sahalarında 10 kişi kalmasına rağmen yenildiler.

Konsantrasyon,seviye çok üst düzeyde olursa geçer turu BJK.İlk maçı ne yapıp edip kazanması lazım Beşiktaş'ın en kötü gol bulmalı gol bulamaz ikinci maç saldırırım derse sıkıntı büyük olur.
  • L5AK kullanıcısına yanıt
    Hentbol izliyordum ben

Cidden art niyetsiz bir espri yapmıştım, bu kadar alınacağını bilsem yazmazdım
  • Dün gece Lacazette sakatlanmış şeklinde haberler vardı fakat durumuyla ilgili bir bilgi yoktu.

Sizin durumyla alakalı bir haberiniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Dün gece Lacazette sakatlanmış şeklinde haberler vardı fakat durumuyla ilgili bir bilgi yoktu.

Sizin durumyla alakalı bir haberiniz var mı?

Milli takım arasında iyileşir dendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya yazdigim mesaji, obur konuya atmisim.Lutfen oradan okuyunuz.
  • Lyon'dan nefret ediyorum ta efsane Juninho döneminden belli bu mesaj burada dursun yinede
  • Fransa'da tarafımız belli olsun.

Forza LYON!
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Fransa'da tarafımız belli olsun.

Forza LYON!

Forza İtalyanca yalnız. Doğrusu Allez Lyon!

• Bu akşam Beşiktaş karşısında Lyon'a canı gönülden başarılar dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Fransa'da tarafımız belli olsun.

Forza LYON!

Forza İtalyanca yalnız. Doğrusu Allez Lyon!

Tamam 1 porsiyon ondan olsun

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardes fransanin kardes takimi lyon u kutlarim tanri fransayi korusun amen.

:)

• Diakhaby çok komik değil mi? Dün her gördüğüm de gülme geldi bana.

Daha 20 yaşında hayvan gibi bişey. Lyon, Umtiti gibi birisini kazıklar.

• Biraz güncelleyelim
    Lyon geçen seneye göre kadrosunu çok güçsüzleştirdi Lacazette'nin yerine Real'den Mariano Diaz geldi o iyi işler çıkartıyor ama diğerleri beklentinin altında özellikle Gonalons,Tolisso ve Ghezzalin yeri belli oluyor yalnız Fekir çok geliştirdi kendini bu yaz yüklü bir bonservise satar Aulas
  • quote:

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

Biraz güncelleyelim
    Lyon geçen seneye göre kadrosunu çok güçsüzleştirdi Lacazette'nin yerine Real'den Mariano Diaz geldi o iyi işler çıkartıyor ama diğerleri beklentinin altında özellikle Gonalons,Tolisso ve Ghezzalin yeri belli oluyor yalnız Fekir çok geliştirdi kendini bu yaz yüklü bir bonservise satar Aulas

Ben tousart'i begeniyorum sahsen hocam. Ndombele de muazzam bir yetenek tolissodan eksigi yok hatta fazlasi var sadece biraz tecrube eksik. Lyon fransada sevdigim destekledigim bir takimdir. Fekir'i satmayip seneye 1-2 takviye yaparlarsa seneye sampiyonluk icin ciddi aday olurlar bu iskeletle. Daha bertrand traore ve mendy var tecrube eksigi olan. İskelet cok saglam yani. Daha dakika almayan pape cheikh'i saymadim bile o da buyuk potansiyel orta vadede buyuk isler yapamasa da rotasyonu cok guclendirir. Bu sezon hedef slye katilmak katilabilirlerse seneye slde iyi isler yapar bu jenerasyon. Tolisso, lacazette, ghezzal, valbuena'dan daha yuksek bu jenerasyonun tavani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

Biraz güncelleyelim

Ben tousart'i begeniyorum sahsen hocam. Ndombele de muazzam bir yetenek tolissodan eksigi yok hatta fazlasi var sadece biraz tecrube eksik. Lyon fransada sevdigim destekledigim bir takimdir. Fekir'i satmayip seneye 1-2 takviye yaparlarsa seneye sampiyonluk icin ciddi aday olurlar bu iskeletle. Daha bertrand traore ve mendy var tecrube eksigi olan. İskelet cok saglam yani. Daha dakika almayan pape cheikh'i saymadim bile o da buyuk potansiyel orta vadede buyuk isler yapamasa da rotasyonu cok guclendirir. Bu sezon hedef slye katilmak katilabilirlerse seneye slde iyi isler yapar bu jenerasyon. Tolisso, lacazette, ghezzal, valbuena'dan daha yuksek bu jenerasyonun tavani.

hocam lyon geleneksel fransız futbol devriminden iyi ekmek yiyor şu sıralar lyon takımında olup da gelecek vaat etmeyen oyuncu yok zaten bence fekir bu sene sonu satılacak astronomik bir fiyata şampiyonluk ise maalesef ama çok zor lyonun arap sermaye desteği yok psgnin önüne geçemez bakma sen geçen sene monaconun şampiyon olduğuna artık 10 sene önceki lyonun domine ettiği ligue 1 yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.