Şimdi Ara

<<<... YENI CITROËN C3 KULÜBÜ ...>>> (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.313
Cevap
34
Favori
443.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • simdi oncelikle hangi bayiden aldigimi bilmeden istanbulda sanki bir tane beyaz varmıs gibi davranıp ozellikle boyle sana davranmaları hic hosuma gitmedi resmen oynuyorlar .kullandıgım arac turkiyede birtane degilki cizik olsun komik seyler bunlar hem boyle birseyi ortbas etmeleri demek kendilerini buyuk riziko ya sokmaları demek ben boyle insanlarla ugrasmam kardesim ama sana tavsiyem aracı baska biryerden temin etmendir
  • quote:

Orijinalden alıntı: burglar

simdi oncelikle hangi bayiden aldigimi bilmeden istanbulda sanki bir tane beyaz varmıs gibi davranıp ozellikle boyle sana davranmaları hic hosuma gitmedi resmen oynuyorlar .kullandıgım arac turkiyede birtane degilki cizik olsun komik seyler bunlar hem boyle birseyi ortbas etmeleri demek kendilerini buyuk riziko ya sokmaları demek ben boyle insanlarla ugrasmam kardesim ama sana tavsiyem aracı baska biryerden temin etmendir

Evet, bende rahatsız oldum durumdan ve seninle paylaşayım dedim. Mevzuyu geçiştirmek için söylendiği belli ve bende tamah etmiyorum böyle hurafelere. Ancak işin kötüsü ben aracı aldım ve 1 haftadır trafikteyim. Bu konuda yardımın gerekli esasında, şimdi bayiye faturanla birlikte gitsek veya senin ("senli-benli" samimiyetimi mazur görürsünüz umarım) faturayı onlara fakslayabilirsek iddialarını çürütmüş olacağız ve bende edeceğim kavgamla ödediğim paranın bir kısmını geri almış olurum. Bu konu çok büyüyebilirde. Onların tek fiyat politikası var, müşteri memnuniyetini ön planda tutacaklardır. Üstelik hukuki korumalarımız var tüketiciler olarak bizlerin.

• simdi arkadasım sonucta bu bayiye kendi bayimin bana yaptıgı indirimli faturayı fakslamam sonucta lakayit bir bayii oldugu cok belli ve hukuksal olarak hicbirsey talep edemezsin cunki senin aracınını liste fiyatı 31300 sen park sensoruyle 200 milyon farkla 31500 almısın ve bu aracın liste fiyatı bu bir aractan bayinin kazanji 4000tl bu esnekligi azaltıp yukseltmesi kendi elinde yani 35800 hdi exculusive 4000 indikten sonra ki akamla 35800 kadar bayinin elinde ondan dolayı bir hak temin edemezsin ben fullunu zaten 34000 aliyordum param yetmedi yani kardesim seni kendince oyaliyorlar kusura bakma
  • Anlıyorum, şimdi bayiyi tekrar arasam ve "- Alan kişi böyle bir çizik mevzusu yok diyor ve faturayı fakslayacağını söylüyor" desem ve ispatı karşılığında indirim istesem, onlarda kabul ederlerse fakslayabilir misin? Bizim forumlarda sağladığımız iletişimin temel amacı "yardımlaşma ve dayanışma" olduğunu düşünüyorum ve bu konuda destek bekliyorum.
  • Benzer bir durumu Electroworld 'de yaşadım. Ben 5600 TL. lik bir alışveriş yaptıktan 2 gün sonra indirime gittiler. Bende aldıktan 5 gün sonra gittim ve indirimli rakama çekmelerini istedim ve onlarda indirime göre artan kısımı para iadesi yaptılar.
  • maalesef fakslayamam dayanısma tabiki bu sitelerin anlamı ama sonucta bana yapılan bir guzellik olarakk goruyorum bu konuyu bayimi neden bu konuyla uzeyeyim onlarda neyin nasıl oldugunu biliyorlar arkadasım ben kac bayiylre oturup konustum sanırım sadece bostancıoglu dedigin senin aldigin yerle konusmadım ve bu aracı zaten fullunu 3400 veriyorlardı bununda 33000 bana veriyorlardı es dost soktum araya oyle yaptım ama hergittigim yerle alıcı olarak ve bilgili olarak konustum ben bu fiyatları aldım bana aracı gostermenize yada test etmeme gerek yok bana bu fiyata indirebilirmisiniz diye konustum ve son olarak tanidigimz vasıtasıyla burayla anlastım kardes burada seninde hatan var kusura bakma ama dedigim gibi benim bu fiyata almam onları ilgilendirmiyor onların sana diyecegi bizim liste fiyatımız bu fazlaınamı verdik derler sana anlatabildimmi konu cok acik
  • iste konu bu araba daha indirieme falan girmedi ilk gunde aynı fiyatdı son gunde aynı fiyatdı kardres dedigin gibi indirim olsaydı dedigin olaylar olabilirdi ama bu araba cıktıgından beri ben sitesinin takip ediyorum fiyatlarda bir indrim yada artis yapmadılar zaten verilen liste fiyatlaıyla kimse almiyorki kardes
  • Anlıyorum, teşekkür ederim yinede ilgin için.
  • Selamlar..

1.4i Attraction Opak Beyaz + Park sensörü = 26500 TL 'ye almış bulunmaktayım. Allah utandırmasın , inşallah iyi olacak .
  • Amin .kazasız belesız ilk izlenimlerini yazarsan seviniriz arac icin
  • Daha teslim almadım. Pazartesiyi bulur herhalde.. Test sürüşü iyiydi. Aracı da beğendim, içime de sindi açıkçası. Bakalım kullandıkça göreceğiz..
  • hayırlı olsun,,bu yeni c3 mu? ben bugun bayiyle konustum,bana dedim ki en baz c3 u soylermisiniz,,dediki rengini de opak yaparsan 30500,,tabi ben dizelden bahsediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dt_bora -- 18 Nisan 2010; 21:41:40 >
  • yeni c3 visio drive olayını pek beğenmedim ben sanki
  • neden a.c begnmedin
  • dt_bora : Yeni C3 1.4i Attraction (Opak beyaz + Park Sensörü )
  • strafor hayırlı olsun aracın la ilgili ilk izlenimlerini paylasırsan cok sevinirim
  • Valla 2-3 gün oldu işte. Yakıt olarak iyi gidiyor. 50 liralık aldım , 65 km yaptım, daha 170 yazıyor bilgisayar. Bakalım sürüşe göre değişir o. İç mekan harika, araç sessiz, performans olarak çok fazla şey beklememek lazım. Neticede şehir aracı , küçük motor. Konfor gayet iyi, amortisörler yumuşak ve başarılı. Yol tutuşu da iyi sayılır. Bu fiyata çok iyi bir araç. İç mekan boyutları ve spor duruşu ayrı bir güzellik..
  • strafor benzinli olarak bence cok iyi bir tuketim
  • arkadaslar merhaba,ben de bugun eşime c3 siparişi verdim,,1.4 hdiconfort modeli,,digital klima da varmış,fakat çelik jant istemedim,gri renkli,fiyat olarak da 31.500 e anlastım
  • hepinize iyi günler arkadaşlar aracın 1,4 ve 1,6 dizel veriyonlarını test ettim.arac hosuma gitti.bana fiyat olarak 1,4 dizel exculusive 34750 1,6 dizel exculusive 36250 dediler.sizce rakam nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.