Şimdi Ara

<<<☆ MEIZU PRO 5 ANA KONU ☆>>> (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
11
Favori
9.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pyr@mid

quote:

selamlar, yok mu bozuk telefonunu satan, bendeki ekransız telefonu almak isteyen :)

talep guncel

selamlar, hala ekran arıyorum. kimsede kalmamış :( bilen duyan varsa...
  • quote:

quote:

quote:

selamlar, yok mu bozuk telefonunu satan, bendeki ekransız telefonu almak isteyen :)

talep guncel

• quote:

quote:

quote:

quote:

talep guncel

facebook'ta özer kaya diye biri ekran olduğunu söylüyordu .
    bu grupta gördümhttps://www.facebook.com/meizudestek/?fref=ts

• megamefta M kullanıcısına yanıt
    selamlar hocam, teşekkürler ama o arkadaşı bulamadım. sayfaya yazdım bakalım.
    saygılar
  • bozo42 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aynı sorunu hala yaşıyorum ama bir çözüm buldum.(telefon tamircilerine hiç güvenmediğimden) Oda pek ıyı bır çözüm değil ama idare ediyor. Tlf yi buzdolabı poşetinin içine koyarak(kapalı vaziyette) buzluğa atıyorum 10-15 dk kaldıktan sonra çıkartıyorum. Sorun kalmıyor. Taki tekrardan açıp kapatana kadar.

Arkadaşlar pro 5 e imei atılmıyor. Kaydettirmeniz lazım. Brn kıbrıs a gidip gelmiştim öyle kaydettim iki hattıda.

Ekran için soran olmus facebook ta benimde içinde olduğum sayfa var orda sorun yardımcı oluyorlar. Meizu yardımlaşma diye

Birde bilen bir arkadasş varsa bu tlf leri çin e tamir e nasıl göndeririz bazıları tlf lerini göndermişler ve bazılarının kini değiştirmişler bile. Yokmu içinizde birisinin bu konuda fikri? (kayıtlı olan tlf ler için gümrükte sorun olmuyormuş)
  • şu anda hangi yazılım ile kullanıyorsunuz?
  • ölü konu ama sorayım yine de: arkadaşlar, meizu pro 5 i severek kullanırken kırdım ve sattım. şimdi pro 6s alma arefesindeyim (yarın alacağım) ama ne burada ne de başka yerde bu ürünle ilgili tecrübe paylaşan yok. duyan eden deneyimleyen var mı aramızda?
  • pyr@mid kullanıcısına yanıt
    Ben de Face de Cin pazari sayfasinda Hasan Bahar dan Meizu Pro 6 Plus almayi dusunuyorum ama onu kullanan da kimse yok galiba. Meizu neden boyle anlamadim. Xiaomi bu kadar populerken Meizunun boyle olmasi üzücü.

Hocam yazik olmus bu arada Pro 5. Gercekten guzel cihaza benziyordu. Hatta 6s den daha iyi bile olabilir.

Hocam izninizle bisey sorabilir miyim? Mi5s plus la Pro 6 plus arasindayim da siz ne onerirsiniz? Yani mesela sizce neden meizu? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dreuxy D kullanıcısına yanıt
    neden meizu:

- parmak izi okuyucusu onde, telefonu kavramadan acabiliyorsunuz

- tek tusla/menu tusuyla, hem ekrani kapatabiliyorsunuz, hem acabiliyorsunuz, hem parmak izi hem de geri tusu ozelligini kullanabiliyorsunuz (bence fantastik bir ozellik)

- sarji bataryasina gore gayet uzun gidiyor ve hizli sarji suan kullandigim redmi pro dan daha iyi idi

aklima bunlar geldi simdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreuxy

Ben de Face de Cin pazari sayfasinda Hasan Bahar dan Meizu Pro 6 Plus almayi dusunuyorum ama onu kullanan da kimse yok galiba. Meizu neden boyle anlamadim. Xiaomi bu kadar populerken Meizunun boyle olmasi üzücü.

Hocam yazik olmus bu arada Pro 5. Gercekten guzel cihaza benziyordu. Hatta 6s den daha iyi bile olabilir.

Hocam izninizle bisey sorabilir miyim? Mi5s plus la Pro 6 plus arasindayim da siz ne onerirsiniz? Yani mesela sizce neden meizu? :)

Meizu cinde populer ama fiyati pahali oldugu icin xiaomi kadar satmiyor.

Malzeme kalitesi meizunun daha kaliteli.

• Cok tesekkurler . 250 TL fark var ama Pro 6 Plus alacagim galiba. Arayuz, ekran, 3d press, kamera, ses artisi icin fazlasiyla deger galiba.

• Pro 6 kullanan yokmu

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.