Şimdi Ara

<<<☆ MEIZU PRO 5 ANA KONU ☆>>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
11
Favori
9.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meizu'nun yeni amiral gemisi PRO 5'i duyurdu. Pro 5 üstün özellikleri ile göz dolduruyor. Özelliklere gelecek olursak;

<<<☆ MEIZU PRO 5 ANA KONU ☆>>>

Boyut : 156.7x78x7.5mm ● 168gr

Ekran : 5.7 inç 1080x1920pixel ● 386ppi ● Super Amoled 16M ● 73.3% ekran oranı

Sim : Dual Sim (Nano Sim)

Platform: Android OS, v5.1 (Lollipop) ● Flyme 5.0

Işlemci : Exynos 7420 ● 4 Çekirdek 1.5 GHz Cortex-A53 ● 4 çekirdek 2.1 GHz Cortex-A57 ● 14nm 3D Finfet Teknolojisi

Gpu : Mali-T760MP8

Hafıza : microSD 128gb'a kadar ● 32gb 3gb ddr4 ram ● 64gb 4gb ddr4 ram ● UFC 2.0 ● 300-400mb okuma ● 100-200mb yazma ● 80-100 random

Kamera : Sony imx230 sensor ● 21mpx ● F2.2 ● 1/2.4" ● 1.12 μm ● Hybrid autofocus ● Sapphire lens koruma ● Dual LED Flash ● 3840x2160 (4K) ● 5mpx Ön kamera ● Görüntülü Arama

Ses : HI-FI 2.0 ● Sabre ES9018K2M DAC ● Texas Ins. OPA1612 Amfi ● Retina Sound 2.0 ● NXP PBSS ● SOLO

Diğer : Parmak Izi Okuyucusu ● Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac ● Çift Band ● WiFi Direct, ● Hotspot ● Bluetooth v4.1, ● A2DP, ● LE ● GPS, ● A-GPS, ● GLONASS, ● Beidou ● USB Type-C 1.0 Çift Bağlantı ● Radyo Yok ● Accelerometer, ● gyro proximity, ● compass ● Hızlı Sarj ● mCharge 2.0 ● Batarya Sabit Li-Ion 3050 mAh ● LTE-A Cat 6 (300/50 Mbit/s) ● Magnezyum alaşımlı Paslanmaz Çelik Kasa

HI-FI Ses Inceleme ----- UFC 2.0 Incelemesi Androbench
     <<<☆ MEIZU PRO 5 ANA KONU ☆>>> ----------  <<<☆ MEIZU PRO 5 ANA KONU ☆>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 2 Mart 2016; 13:24:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• belki değerlenir, önden yerimizi alalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pilin çıkmamasını saymazsak görünen tek eksiği meizu'lara harici rom atilamiyor olmasi.

Kağıt üzerinde çok ideal bir telefon olmuş. Piyasaya çıkınca kronik sorunu olmazsa çok can yakacak.

• Şu mi5 de bi çıksın. Artık çinliler bu işlerde piyasa için tehditkar olmaya başlıyorlar. Adi Çin malı izlenimi yok oluyo yavaştan. Şimdilik bilenler alacaktır ama, bi beş seneye durum çok değişecek. Koreliler de bu yollardan geçerek piyasaya hakim oldular.Telefon iyi olmuş. Mi5 nasıl olacak acaba.

• Özellikle içindeki amfi çok ilgimi çekti. Müthiş ses vereceğini düşünüyorum.

• Yerimizi alalım 1500 ₺ türkiye fiyatı olursa ilk alacaklardanım :D
  • Ekran biraz büyük ve droid turbodan sonra bana pil küçük görünüyor bu ekran için.
    Düşük ppi değeri en olumsuz kısmı 5.7 inçlik ekranda bana problem yaratacaktır.

Yine de samsung antipatimden dolayı bana göre en alınabilir üst seviye amoled ekranlı telefon olmuş..
  • Suan almayı düşündüğüm tek telefon. Yurtdışında getirtmeyi düşünüyorum.

• Ön kamerası nasıl acaba. Hangi telefnda mevcut

• Ya bu telefonun eksik yanını bulamıyorum. Hicbir masraftan kacınmamıslar.
    hifi ses kalitesi olsun. Diger markalar masraflı diye boyle dac koymuyorlar.
    islemcisi ddr4 rami. Ufc 2.0 . Kamera harika. Herseyi ile 4x4 luk telefon

• Tr fiyati 1500tl ye alinir bu tel.

• Beklenilen fiyat 1700-2000

• meizu'nun guncelleme durumu nasildir? guncellemeleri zamaninda verip telefonlarini uzun sure destekliyor mu? yoksa ciktigi surumle mi kaliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses : HI-FI 2.0 ● Sabre ES9018K2M DAC ● Texas Ins. OPA1612 Amfi ● Retina Sound 2.0 ● NXP PBSS ● SOLO

bunları koyuyolar ama ses olayını beceremiyorlar daha önceki meizu deneyimlerime göre o kadar meizu modeli gördüm ,hepsi de ses chip'i kullanmıştı!!! devreleme işini iyi yapamıyorlar..Bunlara kanmayın yani...
  • Lg g2 kullanıyorum 1500 düzgün bir firma getirirse düşündüğün ilk telefon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

Ses : HI-FI 2.0 ● Sabre ES9018K2M DAC ● Texas Ins. OPA1612 Amfi ● Retina Sound 2.0 ● NXP PBSS ● SOLO

bunları koyuyolar ama ses olayını beceremiyorlar daha önceki meizu deneyimlerime göre o kadar meizu modeli gördüm ,hepsi de ses chip'i kullanmıştı!!! devreleme işini iyi yapamıyorlar..Bunlara kanmayın yani...

Incelemede su zamana kadar cıkan telefonlardan en iyi ses deneyimini sunuyor.

• inşallah hocam beklenti büyük,bu ara LG v10 sabre dac kullanmış ciddi rakipler şimdilik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

inşallah hocam beklenti büyük,bu ara LG v10 sabre dac kullanmış ciddi rakipler şimdilik...

Incelemesini ekledim konuya

• Fiyatı çinde 550.-usd civarından 2.000.-TL dan aşağı giriş yapmaz...
  • Ön sipariş için 499$ demişler ama fiyat düşer muhtemelen.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.