Şimdi Ara

<<<< YENİ KIA CEED >>>> (559. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.415
Cevap
64
Favori
549.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nightcalimero

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Merhaba
    İstanbul şehir içinde yakıt durumu nedir km de kaç kuruş yakıyor

Akaryakit fiyatlarinin bu kadar değiskenlik gosterdigi bir ülkede, bence kac kurus yakiyor degilde, kac litre yakiyor demek daha mantikli geliyor bana.

5.5lt Izmir sehir ici.

5,5 litre bence çok iyi bir değer heleki şehir içi. benim araç karşıkta 5.7 litre yakıyo. uzun yolda 4,5 lara falan düşüyor.

Uzun yol icin benimde aynı değerlerde, hız sabitleyici ile otoban uzerinde ozellikle. (izmir-aydin, izmir-cesme vb.)

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

selamlar

aracında led xenon kullanan var mı? varsa hangi marka? ve memnun musunuz?

uzunlara pisayada 100 tl ye satılan niken'i kendi ellerim ile taktım.
    Kısalara markasını hatırlamıyorum Xenonlar 550 liraya maal oldu ve ustaya yaptırdım.
    Kısalarda Xenonlar Aşırı aydınlatıyor . 150m ötedeki tabeledan yansıması aşırı belli oluyor o yüzden kısıkta kullanıyorum. Uzunlarda güzel patlıyor :D Led olduğu için Flash efekti oluyor keyifli.

kısalara xenon taktım derken bildiğimiz eski usul xenon taktınız değil mi?

eski üsülü bilmiyorum. kutusu ayrı yerde olan xenon işte :D

• http://m.ototeknikveri.com/haber/10255/yeni-hyundai-i30-fiyati-belli-oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://tr.motor1.com/news/143607/2018-kia-ceed-nurburgring-casus-fotolar/

Yeni Kia Ceed

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

https://tr.motor1.com/news/143607/2018-kia-ceed-nurburgring-casus-fotolar/

Yeni Kia Ceed

Bekliyorum bende, kasim da garantim bitiyor zaten, niyetim bu arac, fakat bu fiyatlara cok zor, en dolusunu 125.000 tl ye verirler.. premium dan inipde yeni kasa daha az donanima gecmek de isime gelmez,

• erhanciliz E kullanıcısına yanıt
    Preimum şu an 120 TL , yeni kasa gelince hadi 125 olsun. Kia 'da indirim oluyor. Donanımlısı bu fiyata, VW de 1.5 motoru çıkaracak artık 1.6TDI dsg full kimbilir ne isteyecekler? Araba şu an yok 3 ay sonra gel diyecekler. Ben 2 yıldır yeni kasa Ceed' i bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Preimum şu an 120 TL , yeni kasa gelince hadi 125 olsun. Kia 'da indirim oluyor. Donanımlısı bu fiyata, VW de 1.5 motoru çıkaracak artık 1.6TDI dsg full kimbilir ne isteyecekler? Araba şu an yok 3 ay sonra gel diyecekler. Ben 2 yıldır yeni kasa Ceed' i bekliyorum.

İ30 13.000 tl opsiyon ile 125.000 tl yi buluyor, ben de yeni kasa ceed bekliyorum fakat i30 fiyatina bakarsak yeni ceed muhtemelen opsiyonlu olacak bu sefer o da 125.000 belki 130.000 tl ye yakin bir fiyati olucak, i30 en dolusunda bile hafizali koltuk yok, ben 2012 de aldim hafizali koltuk var aracimda, yani aracimi satsam en fazla 70.000 e gider, ustune 50.000 tl vericeksinki full ceed alasin, degermi degmez, sanirim arac fiyatlari dusene kadar binicem, ya da yeni kasa ceed 2. Ele dusunce bakicam.. ya da yeni leon 1,4 tsi fr alicam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanciliz -- 27 Nisan 2017; 19:4:46 >

• Merhaba arkadaşlar,

2014 dizel ceed almayı düşünüyorum. 2015 ile arasında çok fark var mıdır ? kronik bir sorun var mı ? bilgilendirebilirseniz sevinirim.

teşekkürler
  • mt28 M kullanıcısına yanıt
    Bir zahmet forum sayfasının eski mesajlarına bir göz atarsan aradığın cevapları bulabilirsin.

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    Şunu yazana kadar fikir verseniz daha yararlı olmaz mıydı ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba

Akaryakit fiyatlarinin bu kadar değiskenlik gosterdigi bir ülkede, bence kac kurus yakiyor degilde, kac litre yakiyor demek daha mantikli geliyor bana.

5.5lt Izmir sehir ici.

5,5 litre bence çok iyi bir değer heleki şehir içi. benim araç karşıkta 5.7 litre yakıyo. uzun yolda 4,5 lara falan düşüyor.

Uzun yol icin benimde aynı değerlerde, hız sabitleyici ile otoban uzerinde ozellikle. (izmir-aydin, izmir-cesme vb.)

20 gün boyunca iş ve ev arası kullandım,iş-ev arası 6 km yani gidiş geliş en fazla 13 km, bu süreçte yakıt ortalaması 6,9 lt cıvarıydı. Ne zaman yeni lastik aldım tüketim 7,8 lt cıvarına yükseldi. Gittiğim mesefenin kısa oluşu,tam motor ısınmışken varış noktama gelmiş olmamdan ve yeni lastiklerin daha yumuşak olmasından dolayı yakıtım biraz yüksek olduğunu düşünüyorum. Bu arada ortalama hızım 25 km. Sizce de bu değerler normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahercc

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba

5.5lt Izmir sehir ici.

20 gün boyunca iş ve ev arası kullandım,iş-ev arası 6 km yani gidiş geliş en fazla 13 km, bu süreçte yakıt ortalaması 6,9 lt cıvarıydı. Ne zaman yeni lastik aldım tüketim 7,8 lt cıvarına yükseldi. Gittiğim mesefenin kısa oluşu,tam motor ısınmışken varış noktama gelmiş olmamdan ve yeni lastiklerin daha yumuşak olmasından dolayı yakıtım biraz yüksek olduğunu düşünüyorum. Bu arada ortalama hızım 25 km. Sizce de bu değerler normal mi?

Manuel mi hocam? arac sifir mi?

• Beyler aranıza bir dahaki hafta katılıyorum inşallah.
    2015 model 2016 trafiğe çıkışlı
    29 binde
    62.000 tl civarında
    Comfort modelindeki aracı alacağız inşallah, nasıl önerir misiniz?

Boş golf, orta seviye Leon ve Ceed arasında çok kaldım. Sonunda tercihimi yaptım. Umarım iyi bir şey yapıyorumdur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrahercc

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba

5.5lt Izmir sehir ici.

Manuel mi hocam? arac sifir mi?

kusura bakmayın yazınızı yeni gördüm. araç manuel hocam, 2013 model ikinci el alındı araç. bu arada son yazdığım günden sonra 60 bin bakımını yaptırdım. mazot filterisi hariç yağ ve filtreler değişti artı motor iç temizliği yapıldı ama yakıt hala istediğim seviyede değil. 19 mayıs tatilinde ankara yapacağım artık orda test edeceğim birde yakıt olayını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Activision

Beyler aranıza bir dahaki hafta katılıyorum inşallah.
    2015 model 2016 trafiğe çıkışlı
    29 binde
    62.000 tl civarında
    Comfort modelindeki aracı alacağız inşallah, nasıl önerir misiniz?

Boş golf, orta seviye Leon ve Ceed arasında çok kaldım. Sonunda tercihimi yaptım. Umarım iyi bir şey yapıyorumdur

benzer durumda kaldım senin gibi bende. leonun iç plastik ve görüntüsü, golfün ise bom boş arabaya verdikleri fiyattan dolayı ceed'e yöneldim. fakat ben confort yerine concept plus ceed tercih ettim. model yılından ödün verip istediğim donanım ve görüntüde olsun istedim.
  • Arkadaşlar merhaba,

Aşağıda info@kia.com.tr adresine attığım maili paylaşıyorum. Konuyla ilgili fikri veya önerisi olan varsa dinlemekten memnuniyet duyarım.

"Merhaba,

XXXXXXX nou kaza dosyası ve XXXXXXX plakaya sahip Kia Ceed marka aracımızı kaza sebebi ile 10 Mayıs'ta Kartal Tekkar yetkili servise emanet ettik. Aracımızı 17-18 mayısta alabileceğimiz söylendi; ancak bu süre içerisinde kimse dönüş yapmadı. Bugün, gün içinde araç sahibi görünen eşim tekkarı arayarak bilgi almak istedi. Biz aracımızın işlemlerinin bittiğini düşünürken daha herhangi bir işlem görmediğini, kapı kasasının değişmesi gerektiğini fakat kia merkezin bu değişime onay vermeyip kapıyı tamir etmeleri gerektiğini yetkilisi servisinize ilettiğini öğrenmiş bulunduk. Bu durumda da aracımız en az bir hafta daha serviste kalacakmış. Konuyla ilgili müşteri desteğinizi aradım, çağrı kaydı oluşturduklarını gün içinde dönüş yapılacağını söylediler; ancak bu saate kadar da herhangi bir dönüş olmadığı için size bu maili atmayı uygun gördüm.

Şimdi;

1- Yetkili serviste bulunduğu sürece neden hiç bir bilgilendirme alamadık?
    2- Aracın teslim edileceği gün aracın bir hafta daha kalacağını öğreniyoruz. Biz aramasak kimsenin bizi arayacağı yok.
    3- Neden aracı teslim alacağımız gün bu bilgiyi öğreniyoruz? Bu arkadaşlar 1 hafta boyunca tam olarak ne yapmışlar? Son gün mü aracı tamir edeceklerdi?
    4- Müşteri hizmetlerinize bugün en azından konuyla ilgili bir aksiyon alıp almadığınızın bilgisini iletmesini, yarın tatil olduğunu; eğer cevap alamazsak konunun pazartesiye sarkacağını bildirdiğimiz halde bu saate kadar neden kimse dönüş yapmadı?
    5- Yetkili servisinizin ve müşteri ilişkilerinizin sorumsuzluğu yüzünden kasko şirketinden de son dakikada araç talebinde bulunup savuşturulduk. En az 3 gün daha araçsız kaldık.
    6- Yetkili servis aracı kontrol edip kapısının değişmesi gerektiğini söylediği halde, kapı değişimine gerek olmadığını söyleyen merkez bunu hangi kriterlere göre belirliyor?
    7 - Biz neden sizin içinizdeki bu iletişimsizlikten haberdar oluyoruz? Yetkili servisiniz neden Merkezi suçlar gibi bizle bu bilgiyi paylaşıyor.?

Umarım bu maili okuyan birileri vardır da dönüş yapabilir.
    İyi çalışmalar, iyi tatiller "

• realthing kullanıcısına yanıt
    Selam,

Benzer bir durumu Gül-Al'da ben de yaşadım.

Gerçekten ihtiyatsız davranıyorlar, fakat hakkınızı aramanız lazım. Ben zor da olsa kalan süre için ikame araç alabilmiştim. Tam düğünümün arifesinde iki hafta uğraştırmışlardı.

• arkadaşlar merhaba, 2012 ceed concept plus ile aranıza katılıyorum. yarın öğleden sonra satışı üstüme alacağım. kazasız boyasız bi araba bulduk düşünmeden aldık. hayırlısı olur inşallah

kullanan arkadaşlara sorum var. bu bagajın üstündeki mdf parça pandizot deniyor sanırım onu nerede bulabilirim. değiştirmem gerekecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrknn

arkadaşlar merhaba, 2012 ceed concept plus ile aranıza katılıyorum. yarın öğleden sonra satışı üstüme alacağım. kazasız boyasız bi araba bulduk düşünmeden aldık. hayırlısı olur inşallah

kullanan arkadaşlara sorum var. bu bagajın üstündeki mdf parça pandizot deniyor sanırım onu nerede bulabilirim. değiştirmem gerekecek?

hayırlı olsun onrknn, çok özel değilse kaça aldın km, tramer fln durumu nedir? kazasız belasız kullanmak nasip olur inş.
  • emrahercc E kullanıcısına yanıt
    kaza boya yok 125000 km tramer kalbim gibi tertemiz 57000 e aldım. ama satışı yarın olacak o yüzden inşallah yarın diyeyim
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.