Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (779. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aradaşlar sıfır aracın yağını ve filtresini 1000 km olmadan hatta mümkünse ilk 100 km de değiştirmek gerekli diye bazı yazılar okudum. Sizce bu ne kadar doğru ve gerçekçi?
  • Arkadaşlar merhaba
    94000 km de Clio 4 1.5 DCI aldım aracı alır almaz bakıma soktum.
    Yağ (Castrol Edge)
    Hava filtresi mazot filtresi
    V kayısı
    Triger kayışı ve rulmanlarıi değiştirdim. Toplamda 1050₺ ücret ödedim sanayide sizce nasıl tutmuş?
    Aracın geçmişini bilmediğim ve her gün ortalama 100 km yol yaptığım için sorun çıkabilecek herşeyi değiştirmek istedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim aracın yagi elf değil miydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StereoLove kullanıcısına yanıt
    Bende touchchrome paket var icondan eksiği 17 jant yarı deri koltuk ve led farlar haricinde herşey tam arka camlar falanda elektrikli yğmur ışık sensörü hepsi var sizin touchta neler yoktu?

• Aracım 14 binde periyodik bakım uyarısı alıyorum yakın zamanda bakım yaptıran var mı periyodik bakım ücretleri ne kadar ve yetkili servisi mi tavsiye edersiniz özel servisleri mi ?
  • btrvysl B kullanıcısına yanıt
    Arka camlar bile manueldi. Farlar halojen. Kumaş koltuk, sensör yok, katlanır ayna yok, start stop(motor) yok, daha sayıyım mı hocam:)
    Renk düz beyazdı, aldığım araç sedef beyaz.

Gerçekten boşmuş hocam :) bende start stop hariç hepsi vardı bu reno kendisi bile ne çıkarttığını bilmiyor inanın ki ama yeni kasa çıktı 2018de alsanız eski sayılacak artık bence az daha bekleyin belki yeni kasada da bi güzellik yaparlar size kısmet olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam aldım aracımı:) 2018 makyajlı kasa işte.
    Touchtan çok farklı, aracı daha teslim almadım. Cuma elimde olacak, beklemek istemedim. Yeni kasa da çıksa fahiş fiyatlardan dolayı millet clio4’e mutlaka yönelecektir. Aldığım için pişman değilim, umarım olmam..

Hayırlı olsun hocam allah kaza bela göstermesin

Çok teşekkür ederim hocam, daha iyileri sizlerin olur inşallah.

• herkese iyi akşamlar, Clio 4 almayı düşünüyorum 1.5 dci. piyasada 49bine 2013-2015 arası 100bin kilometrede araçlar bulunuyor. 100bin kilometre iyi bakıldığı varsayılırsa bu araçlar için çok mudur? sonrasında baş ağrıtır mı ? bir de 2013 100bin araca 49bin lira vermek mantıklımıdır?
  • 2018 bir aylık arabamda silecek çalışınca, her tur attığında sigorta açıp kapatmışsın gibi ''tık... tık'' bir ses geliyor. Bu normal mi?
  • Başka bir forumda sebebini okumuştum ama evet normal hepsinden geliyor çözümüde yok takmayacaksınız

Qashqai 2013 aracımızda hiç ses duymuyordum. Ya da biraz daha ince robotik bi ses vardı ( vicuvv :D ) gibi. Bu tık tık sanki başıma vuruyor. Çin işkencesi muhabbetine döndü yağmurda araba kullanmak :(

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada arkadaşlar media nav evomu(makyajlı kasa için geçerli) eski sürümüm 8.0.3tü) 9.1.3 sürümüne yükselttim navigasyonu güncelledim birde video oynatma özelliği yükledim bu özellik media skinler gibi kasarak falan çalışmıyor gayet sisteme entegre bir biçimde çalışıyor orjinalden ayıramazsınız öyle söyleyeyim ilgilenenler pmden ulaşabilir.

• Selamlar arkadaşlar,

2005 otomatik Honda jazz’dan , Clio 4 e geçmeyi düşünüyorum. Dizel , otomatik 2015-2016 model olanlara bakıyorum. Sahibinden üzerinden bakıyorum ama ilanlardaki fiyatlar malum , normal şartlarda çok değişeni olmayan 100 bini aşmamış icon paketler için sizce ne kadar verilmeli?

• Selamlar.
    2014 model Clio 4 aracımın sol ön kapıdaki (eller serbest anahtarsız kilit açma) düğmesi çalışmamaya başladı.
    Sağ ön kapı ile bagaj kapağındaki düğmeler sorunsuz çalışıyor. Ben de o düğmelerden birine basıp kilidi açıp sonra sol ön kapıdan arabaya binmek zorunda kalıyorum.
    Kapıya, düğmeye herhangi bir darbe-baskı vs. olmadı. Normal kullanımla eskidi diye düşünüyorum.
    Bu sorunla karşılaşan oldu mu? Sanayide yaptırsam kaça mâl olur?
    Arabamın iyi niyet garantisi devam ettiği için Ankara MAİS'i aradım ama sağolsunlar Mart ortasına randevu veriyorlar.
    Benzer problemle karşılaşan arkadaşların yorum ve tavsiyelerini bekliyorum.
    İyi forumlar.
  • 40 günlük 700 Km'de araçta kemirgen hasarı oluştu. Binlerce araçtan gelmiş benim arabayı bulmuş. Kim bilir kaç para geçirecek servis kargoya.

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Kasko yokmu.
    Varsa klozu incele.
    Normalde kemirgen hasarı karşılıyor kasko.

• 
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.