Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (776. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar günaydın icon modelinden 0 olarak aldım navigasyon yok yuklenebiliyormus nasıl yükleyeceğim yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ac150

Arkadaşlar günaydın icon modelinden 0 olarak aldım navigasyon yok yuklenebiliyormus nasıl yükleyeceğim yardımcı olursanız sevinirim
    Bende de yok navigasyon ama broşürde standart olarak görünüyor. Bayii ile konuşmayı düşünüyorum.
  • websosyal kullanıcısına yanıt
    benimde sıfır aldığım aracımın 20binde balataları değişti. erken bittiği için 50 tl gibi bir fiyata değiştirmişlerdi. aynı gün araba aldığım arkadaşımın 40bini geçmesine rağmen daha balatalar değişmedi. ilginç bir şekilde farklı standartlarda balataları var anlaşılan renaultun
  • Arkadaşlar sıfır araçları nasıl yıkatmalıyız? Nette araştırdığım kadarı ile benzincilerde yıkatmayın deniliyor. Kullanılan temizleyici köpük çok zararlı yakıcı maddeler içeriyormuş kiri rahat ve hızlı temizlesin diye.

Ayrıca kesinlikle fırça da kullanmayın diyorlar. Havalar ısınsa kendim de yıkarım gerçi ama kışın nadir de olsa yıkatmak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 18 Ocak 2019; 17:10:2 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Şu anki aracım Toyota Corolla 1.3 Terra 76Bg Lpgli bir araç. Yılda 25.500 km ortalama yol yapıyorum. (5.5 senelik ortalamam). Ankara-Aydın, Ankara-Kocaeli, Ankara-Uşak, Uşak-Aydın arasında çokça gittiğim güzergahlar.

Clio 4 Alma fikrim var. Fakat kafamda bir takım sorular oluştu. Yardımcı olabilir misiniz?

1.2 Clio 75Bg araca bakıyorum, fakat yorumlar pek de iç açıcı değil performans anlamında. Uzun yolda yokuşlarda falan çok sıkıntı çeken olmuş. Bu gerçek midir? Yoksa abartı mı?

Rüzgar, asfalt ve motor sesi ne durumda?

Süspansiyon nasıl?

Güvenlik donanımlarından memnun musunuz?

Hız sabitleyici kullanımı için 75Bg yeterli oluyor mu?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, iyi akşamlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Arkadaşlar sıfır araçları nasıl yıkatmalıyız? Nette araştırdığım kadarı ile benzincilerde yıkatmayın deniliyor. Kullanılan temizleyici köpük çok zararlı yakıcı maddeler içeriyormuş kiri rahat ve hızlı temizlesin diye.

Ayrıca kesinlikle fırça da kullanmayın diyorlar. Havalar ısınsa kendim de yıkarım gerçi ama kışın nadir de olsa yıkatmak gerek.
    Oto yıkamaya mecbur kalmadıkça götürmüyorum (şehirdışı vs.), fırsat buldukça bahçede, fırça kullanmadan sünger-oto şampuanı vs. ile kendim yıkıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bortecoder

Arkadaşlar Merhaba,

Şu anki aracım Toyota Corolla 1.3 Terra 76Bg Lpgli bir araç. Yılda 25.500 km ortalama yol yapıyorum. (5.5 senelik ortalamam). Ankara-Aydın, Ankara-Kocaeli, Ankara-Uşak, Uşak-Aydın arasında çokça gittiğim güzergahlar.

Clio 4 Alma fikrim var. Fakat kafamda bir takım sorular oluştu. Yardımcı olabilir misiniz?

1.2 Clio 75Bg araca bakıyorum, fakat yorumlar pek de iç açıcı değil performans anlamında. Uzun yolda yokuşlarda falan çok sıkıntı çeken olmuş. Bu gerçek midir? Yoksa abartı mı?

Rüzgar, asfalt ve motor sesi ne durumda?

Süspansiyon nasıl?

Güvenlik donanımlarından memnun musunuz?

Hız sabitleyici kullanımı için 75Bg yeterli oluyor mu?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, iyi akşamlar dilerim.
    Şu an kullandığınız araçla uzun yol performansı hemen hemen aynı sayılır...

* Şehiriçinde gayet yeterli ve kalkışlarda atik diyebilirim. Elektrikli direksiyonu oldukça hafif, yol tutuşu iyi...
    * Uzun yolda küçük hacimli atmosferik araçların karakteristiği hakim. Gerektiğinde vites küçültüp devir yükseltmeniz yeterli oluyor... (1149cc 75bg 16v)
    * Süspansiyonlar sert, yol tutuşuna katkı sağlarken konforu biraz törpülüyor, Joy versiyon 15" janta ve geniş yanak lastiğe sahip olmasından dolayı biraz daha yumuşak hissiyata sahip. Touch, Icon ve Gt-line versiyonlarda 16" ve 17" jant var...
    * Yaklaşık 110km/s hıza erişildiğinde ufak ufak rüzgar, motor sesi başlıyor diyebilirim. Uzun yolda 100km/s sabit hızla ortalama 5,5 litre civarı benzin tüketir... (Hızla orantılı daha düşük yada yüksek tüketimde görebilirsiniz) Asfalt sesi B sınıfı rakipleri ile aynı durumda. Lastik seçimi bi nebze fark ettirebiliyor...
    * Giriş versiyonu 'Joy' da dahil tüm güvenlik ekipmanları standart sunuluyor... En boşu bile rakiplerinin dolu diye tabir ettiğimiz versiyonlarının donanımına eşit... Esp ve yokuş kalkış desteği benim olmazsa olmazlarımdandı. EuroNcap çarpışma testinden 5 yıldız almış... Hız sabitleyicinin kullanımı oldukça basit, karmaşık değil...
    * Yedek parça ve servis sıkıntısı yok, her ustanın anlayabileceği klasik Renault motoru... Bakımı, vergisi vs. makul... Gerek görülürse Lpg ile uyumlu...
    * Netice itibariyle; yokuşu bol olan bir yerde yaşıyorsanız, aracı genelde yükle yada 3-4 yolcuyla yani performanslı kullanacaksanız dizel olana bakın derim...
    Aksi durumda bu motor seçeneği şu anki aracınızı da göz önünde bulundurarak fiyat/performans bakımından üzmez diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi websosyal -- 23 Ocak 2019; 17:25:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• websosyal kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Bugün gidip araca yakından bakacağım nasipse. Kendi aracımı verip alabilirsem güzel olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 0.9 varken 1.2 75HP almak ciddi anlamda çok mantıksız. Hem daha az yakıt hem çok daha iyi performans.
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    Hocam 0.9 u nerde? Kataloglarda falan göremedim ben bu aracı.

• 1.5 90Bg Dizel otomatik olanı test etme şansım oldu bayiide. Vites geçişlerine bayıldım. Oyak indiriminden faydalanabilir miyiz diye gitmiştik, o da her zaman olmuyormuş. Kampanya başlarsa oluyormuş. Beklemedeyim şimdilik.

• Ben 2.el alacağınızı düşünmüştüm, sıfır olarak şuan satılmıyor o motor.
  • Arkadaşlar Navigasyon var araçta, sistemden açtım ama harita yüklü değil. Nereden edinebilirim ? Servise para bayılmam mı gerekiyor ? Forumlarda Q3 Map dağıtanlar var kendim yüklesem garantiye birşey olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Arkadaşlar Navigasyon var araçta, sistemden açtım ama harita yüklü değil. Nereden edinebilirim ? Servise para bayılmam mı gerekiyor ? Forumlarda Q3 Map dağıtanlar var kendim yüklesem garantiye birşey olur mu ?
    orjinal istiyorsan paralı,

ücretsiz istiyorsan facebooktan procarcameraya ulaş sistem sürümünü ilet ve güncelleme iste.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

orjinal istiyorsan paralı,

ücretsiz istiyorsan facebooktan procarcameraya ulaş sistem sürümünü ilet ve güncelleme iste.

Alıntıları Göster
    Garanti durumunu etkiler mi peki ?
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Cihazın versiyonuyla oynamadığınız sürece garantiyi etkilemez. Hazır güncellemeler var USB'den direkt yükleme yapılıyor. Boşu boşuna para vermeyin bu işe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Cihazın versiyonuyla oynamadığınız sürece garantiyi etkilemez. Hazır güncellemeler var USB'den direkt yükleme yapılıyor. Boşu boşuna para vermeyin bu işe.
    Teşekkürler hocam Audi Q3'lerin mapi paylaşılmış Clio 4 Elite Facebook grubunda onu indirsem ve yüklesem sorun olmaz sanırım.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    O haritanın Audi'yle alakası yok. 2018 Q3 Harita sürümü, yani Quarter 3, 2018'in 3. çeyreğini kastediyor. En son çıkan harita o, yükleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

O haritanın Audi'yle alakası yok. 2018 Q3 Harita sürümü, yani Quarter 3, 2018'in 3. çeyreğini kastediyor. En son çıkan harita o, yükleyebilirsiniz.
    Resmen saçmalamışım, ben de Q3 sanıyorum . Teşekkürler hocam yükleyeyim
  • Merhabalar,konu çok aktif değil ve son mesaj oldukça uzun bir süre önce yazılmış ama ben gene de sorayım bir soru: 2001 model civic ies kullanıyorum 3 yıldır.Artık araç değiştireyim diyorum.Sportour aracı oldukça beğendim en azından dış görünüş olarak.Aklımdaki model 1.2 joy ya da ikon modeli..ne düşünüyorsunuz bu araç hakkında genel olarak ?

dizel mi benzinlimi alayım ? ikonmu joy mu? bugüne kadar hep 1.6 araçlar kullandım performans konusunda beklentimi karşılar mı?,

bu arada bu aracın aktif ve güncel bir konusu olmadığı için buraya yazdım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.