Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasangul01

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Selamıaleyküm arkadaşlar bende yeni bir araç alacam Volkswagen jetta 1.4 tsi benzinli ve Renault clio 1.2 joy paketi sıfırı almayı düşünüyorum
    2nci el clio 1.5 dci joy paketi almayı düşünüyorum aklımda 5 seçenek var

1- Volkswagen jetta 1.4 tsi
    2- Renault clio 1.2 joy
    3-Renault clio 1.5 dci joy 2nci el
    4-seat ibiza 1.2 tsi
    5-toyota corolla 1.33 motor

bana bu konuda yardımcı olurmusunuz Renault clio 1.5 dci tasarımı çok hoş yeni kasası

DSG sorunu çıkabileceğini düşünerek öncelik jetta (sınıf ve kasa farkı )
    yoksa 1.5 dci

Hocam aklıma yatan jetta ama düşük km en fazla 60000 - 64000 km de buldum jetta 1.4 tsi
    Renault clio 1.5 dci joy 2nci el buda memur arabası tertemiz araç sıfır o yüzden iki markada karar kıldım
    peki yakıtı nasıl Renault clio 1.5 dci joy 2nci el bu araçların memnunmusunuz

Bendeki araç kiralık 3.500 km de İstanbul içi 6 lt şu anda .

tgezer hocam peki koltuk konforu nasıl ve arka camlarda önde cam kilidi bazıların olmuyor bazı paketlerde

Bendeki paket touch diye geçiyor ama reno sitesinde yok bu paket .
    sanırım kiralama firmalarına özel imal ediliyor .
    Ön camlara devamlı basman lazım
    Arka camlar zaten manuel :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim hocam bide arka koltuk ile ön koltuk arası nasıl sizce ayak dirseği rahat 5 kişi oturabilirmi
  • şehir içi can yakıyor yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birahalasoguk

şehir içi can yakıyor yahu.

şehiriçi can yakmayan benzinli araba varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birahalasoguk

şehir içi can yakıyor yahu.

1 litre benzin 5.29 TL... 100 kilometrede 6.5 litre ortalamam var uzun dönem. araba çok yakmıyorda dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz. sorun burda... (clio4 1.2)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2013 0.9 icon aracımın benzin deposu kilitlenmiyor. Baktım kilitleyen dil içeride kalmış. Bunun çözümü nedir? Başına gelen var mı?

Park halinde birisi açmak istese çok rahat açar.

• suatin kullanıcısına yanıt
    Dile elinizle müdahale ettiniz mi hocam? Mekanik aksamı bozulmadıysa WD40 sıkarak ileri geri biraz hareket ettirin düzelir muhtemelen. Geçen arkadaşın bagaj kilidini bu şekilde hallettik o da takılmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Dile elinizle müdahale ettiniz mi hocam? Mekanik aksamı bozulmadıysa WD40 sıkarak ileri geri biraz hareket ettirin düzelir muhtemelen. Geçen arkadaşın bagaj kilidini bu şekilde hallettik o da takılmıştı.

Bir şey sürmeden elimle uğraştım ama hiç oynamıyor. Muhtemelen motor arızalı şimdi serviss gitsem en az 250 lira isterler. Buna uygun kilitli kapak bulamaz mıyız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Arkadaşlar 2013 0.9 icon aracımın benzin deposu kilitlenmiyor. Baktım kilitleyen dil içeride kalmış. Bunun çözümü nedir? Başına gelen var mı?

Hocam aynı durum benimde başıma geldi. Geçenlerde durduk yerde içeri gitti kilit dili ve bir daha çıkmadı.
    Arka sağ çamurluğun iç yukarı kısımında kalan bir motoru var onun.
    Anlayan birisine götürdüm söktü baktı kilit bozulmuş dedi.
    WD 40 vs denedik ama hiç bir şekilde kilitlemedi.
    En son kalsın öyle yapacak bir şey yok deyip bıraktık.
    Mekanizmanın fiyatını bilmiyorum. Serviside aramadım.
    Öğrenirseniz yazar mısınız rica etsem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coilover

quote:

Arkadaşlar 2013 0.9 icon aracımın benzin deposu kilitlenmiyor. Baktım kilitleyen dil içeride kalmış. Bunun çözümü nedir? Başına gelen var mı?

Hocam aynı durum benimde başıma geldi. Geçenlerde durduk yerde içeri gitti kilit dili ve bir daha çıkmadı.
    Arka sağ çamurluğun iç yukarı kısımında kalan bir motoru var onun.
    Anlayan birisine götürdüm söktü baktı kilit bozulmuş dedi.
    WD 40 vs denedik ama hiç bir şekilde kilitlemedi.
    En son kalsın öyle yapacak bir şey yok deyip bıraktık.
    Mekanizmanın fiyatını bilmiyorum. Serviside aramadım.
    Öğrenirseniz yazar mısınız rica etsem ?

Kilit bu:https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/clio-4-captur-yakit-depo-kilit-motoru-orjinal-mais-8200312600-P204798148

Ancak bunun sökülmesi takılması parçası 250 TLyi bulacak. Bu kadar basit bir şeyin başka bir çözüm yolu olmalı. 5 sene dolmadan araba elimizde kalmaya başladı. Nisanda satacam ben bu arabayı ama deponun açık kalması beni korkutuyor. Benzin çalmalarına çalsınlar ama çocuklar falan içine yabancı madde atarsa ayvayı yeriz.

• Servise sordum parça 147,5 TL. Takması 120 TL. Buyur buradan yak!
  • quote:

Servise sordum parça 147,5 TL. Takması 120 TL. Buyur buradan yak!

Saçmalık resmen. Çok pahalı.
    Ne yapmalıyız acaba hocam. Bende de sizin gibi tedirginlik var.
  • quote:

quote:

Ben şikayetvar yazdım. Bakalım ne diyecekler? Ona göre hareket ederiz. Parçayı mecburen alacağız çünkü yan sanayisi yok. Takma işleminin videosunu ya da görselini bulabilirsek kendimiz yapabiliriz. Bence zor bir şey değildir.
  • quote:

quote:

quote:

Ben şikayetvar yazdım. Bakalım ne diyecekler? Ona göre hareket ederiz. Parçayı mecburen alacağız çünkü yan sanayisi yok. Takma işleminin videosunu ya da görselini bulabilirsek kendimiz yapabiliriz. Bence zor bir şey değildir.

İrtibat halinde kalalım hocam. Benim bunu takabilecek bir arkadaşım var yardımcı olurum sana.
    İstanbul'dayım bu arada. Siz nerede oturuyorsunuz ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

İrtibat halinde kalalım hocam. Benim bunu takabilecek bir arkadaşım var yardımcı olurum sana.
    İstanbul'dayım bu arada. Siz nerede oturuyorsunuz ?

Manisa Turgutlu maalesef çok uzağız. Siz parçayı servisten istetin anca gelir. Eğer takabilecek birisi varsa zaten 150 lirayı gözden çıkarın.

• Benzinli otomatik 82bin, dizel otomatik 91bin olmuş, 3 aydır Euro 5 kuruş arttı, bugün 4500 tl zam gelmiş. Neye göre kime göre zam?

• Coilover kullanıcısına yanıt
    Bugün reno merkezden aradılar. Parçayı müşteri memnuniyeti için biz verelim ama 120 lira işçilik ücretini ödemek zorundasınız dediler. İsterseniz işçilik ücreti için servisle görüşelim dediler. Bende görüşün bana dönün dedim.

Eğer 120 lira da diretirlerse parçayı bana yollayın kendim takacam diyecem.

• quote:

Bugün reno merkezden aradılar. Parçayı müşteri memnuniyeti için biz verelim ama 120 lira işçilik ücretini ödemek zorundasınız dediler. İsterseniz işçilik ücreti için servisle görüşelim dediler. Bende görüşün bana dönün dedim.

Hocam süper bir haber bu. Aracınızın garantisi devam ediyor mu peki ?
    Bende servisle görüşmek isterim. Ne demek acaba ücretsiz değiştirmeleri için ?
  • quote:

işçilik parası tamamen geleni kazıklamak için yapılmış birşey. bir hizmet için gidiyorsun ve o ürünün illa takılması gerek sonuçta. bu işi ne kadara çözersiniz dediğinde hepsini söyleyince pahalı göstermemek için yok parça şu kadar yok takma parası bu kadar diye olabildiğince kazıklamaya çalışıyorlar.

siz ürünü alın götürün sanayide taktırın tanıdık ustaya 50 lira verin. servise kazandırmayın bari gariban sanayideki abimiz kazansın.

• Iyi günler arkadaşlar 2017 1.5 edc icon clio bakıyordum 2.el aradığım gibi araba bulamadığım için 0 almayı düşünmeye başladım, onlarda yeni zamlanmıs sanırım ne diyorsunuz 0 araba almak mantıklı mı şu an? Kampanya falan olur mu derken zamlanmış araçlar.

• 
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.