Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.5 senedir hiç antifriz değişmediniz mi? Antifriz herzaman değiştirilmeyip değeri ölçülüp üstü tamamlanan bir ürün ama, 5.5 sene çok uzun bir zaman..
    ben her yıl yeniletiyorum.. 65 lira aldılar antifriz için serviste..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 67turkey67

5.5 senedir hiç antifriz değişmediniz mi? Antifriz herzaman değiştirilmeyip değeri ölçülüp üstü tamamlanan bir ürün ama, 5.5 sene çok uzun bir zaman..
    ben her yıl yeniletiyorum.. 65 lira aldılar antifriz için serviste..

ilk antifirizi zaten.5 yıl 200 bin km ömrü var diye biliyorum.65 liraysa çok ucuzmuş sarı organik antifirizse .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

Arabanın gösterdiği değerlermi sallamasyon anlamadım :D

Evet doğrudur nasıl bi sistem varsa sadece geçilen mesafeler doğru. Fulleyin deponuzu ibre kıpırdamadan 200 km yok gidiyorsunuz sonra deli gibi düşmeye başlıyor. 😄

• Yetkili servislerde fren hidroliği ve soğutma sıvısı değişim periyodu 90.000 km veya 3 yıl olarak belirlenmiştir. Hangisi önce dolarsa... Bunu da dikkate alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondance

Yetkili servislerde fren hidroliği ve soğutma sıvısı değişim periyodu 90.000 km veya 3 yıl olarak belirlenmiştir. Hangisi önce dolarsa... Bunu da dikkate alabilirsiniz.

total elf gibi markaların ürün açıklamasında 5 yıl 250 bin km koruyor diye yazmışlar.

benim arabada hertürlü geçmiş.serviste tüm sıvıları değiştirteyim.4 yaş üzeri araçlara indirim yapıyorlar galiba.

• Arkadaşlar, benim 2012 Clio'nun arka sileceği bazen çalışıyor bazen çalışmıyordu. En son çalıştırdığımda tam camın ortasında takılı kaldı. O günden sonra bir daha da çalışmadı. Bursada bir Renault özel servisine götürdüm, araca bilgisayar bağladı ve sonuç olarak tüm tesisatın ve motorun konrtol edilmesi lazım, bunun için de araba 1 gün kalacak dedi. Vaktim olmadığı için erteledim

Konu ile ilgili bir fikri olarak var mı?
  • yeni araba almayı planlıyoruz 55 bin en fazla bütçe var i20 ile şuan bunun otomatiği arasında kaldık,50-55bine orta paket 1,5 otomatik dizel bulunurmu sizce,bu arada arabadan memnunmusunuz performansı yakıtı aracımız clio 3 tü 1,5dcı manuel 4 yıl bindik şuan satışta allah kısmet ederse 4-5 yılda buna binmeyi planlıyoruz,benzinlide olabilir
  • 2013 0.9 tce icon için lastik alacağım hangi marka iyidir? Petlas bakıyorum kullanan öneren var mı? Ne alayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: suatin

2013 0.9 tce icon için lastik alacağım hangi marka iyidir? Petlas bakıyorum kullanan öneren var mı? Ne alayım?

NOKİAN!
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

2013 0.9 tce icon için lastik alacağım hangi marka iyidir? Petlas bakıyorum kullanan öneren var mı? Ne alayım?

Bir önceki aracım 0.9 TCE Icon'du. Petlas PT 741 Serisi Velox Sport diye geçiyor.
    195 55 R16 4 lastik almıştım çok ama çok memnun kalmıştım.
    Fiyat olarak ta diğer markalara göre çok daha iyi ve uygun tavsiye ediyorum.
  • suatin kullanıcısına yanıt
    GoodYear Efficient Grip Performance diyorum :)
  • Selamıaleyküm arkadaşlar bende yeni bir araç alacam Volkswagen jetta 1.4 tsi benzinli ve Renault clio 1.2 joy paketi sıfırı almayı düşünüyorum
    2nci el clio 1.5 dci joy paketi almayı düşünüyorum aklımda 5 seçenek var

1- Volkswagen jetta 1.4 tsi
    2- Renault clio 1.2 joy
    3-Renault clio 1.5 dci joy 2nci el
    4-seat ibiza 1.2 tsi
    5-toyota corolla 1.33 motor

bana bu konuda yardımcı olurmusunuz Renault clio 1.5 dci tasarımı çok hoş yeni kasası
  • 1.2 75 bg olanı motor nedeniyle tavsiye etmem.5 yıldır kullanıyorım.az yakıyor ama çekilmiyor.

• şehiriçi kaç yakıyo hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

Selamıaleyküm arkadaşlar bende yeni bir araç alacam Volkswagen jetta 1.4 tsi benzinli ve Renault clio 1.2 joy paketi sıfırı almayı düşünüyorum

2- Renault clio 1.2 joy
    4-seat ibiza 1.2 tsi

bana bu konuda yardımcı olurmusunuz Renault clio 1.5 dci tasarımı çok hoş yeni kasası

DSG sorunu çıkabileceğini düşünerek öncelik jetta (sınıf ve kasa farkı )
    yoksa 1.5 dci

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doobeyy

şehiriçi kaç yakıyo hocam?

kullanmaya göre değişir.benim kullanım değerlerim en az 5 en çok 8 lt yakıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Selamıaleyküm arkadaşlar bende yeni bir araç alacam Volkswagen jetta 1.4 tsi benzinli ve Renault clio 1.2 joy paketi sıfırı almayı düşünüyorum

2- Renault clio 1.2 joy
    4-seat ibiza 1.2 tsi

yoksa 1.5 dci

Hocam aklıma yatan jetta ama düşük km en fazla 60000 - 64000 km de buldum jetta 1.4 tsi
    Renault clio 1.5 dci joy 2nci el buda memur arabası tertemiz araç sıfır o yüzden iki markada karar kıldım
    peki yakıtı nasıl Renault clio 1.5 dci joy 2nci el bu araçların memnunmusunuz

• quote:

quote:

quote:

2- Renault clio 1.2 joy
    4-seat ibiza 1.2 tsi

yoksa 1.5 dci

Hocam aklıma yatan jetta ama düşük km en fazla 60000 - 64000 km de buldum jetta 1.4 tsi
    Renault clio 1.5 dci joy 2nci el buda memur arabası tertemiz araç sıfır o yüzden iki markada karar kıldım

Bendeki araç kiralık 3.500 km de İstanbul içi 6 lt şu anda .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sayın üstatlarım bu araçlarda EDC 2013 modellerde mevcut mu yoksa 2014 den itibaren mi bulunuyor?
    Dizel otomatik modeliyle ilgileniyorum, bilmediğim konuda aydınlatırsanız memnun olurum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2- Renault clio 1.2 joy
    4-seat ibiza 1.2 tsi

yoksa 1.5 dci

Bendeki araç kiralık 3.500 km de İstanbul içi 6 lt şu anda .

tgezer hocam peki koltuk konforu nasıl ve arka camlarda önde cam kilidi bazıların olmuyor bazı paketlerde

• 
Sayfa: önceki 738739740741742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.