Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. İzmirde otomatik cam kaldırma modülü taktırcağımız yer var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

quote:

Orijinalden alıntı: smhsyhn*34

ben geçen tamponu söktüm,tampon ile bütün çıktı panjur ,kabutu kaldır önde motor uyarı yazılarının orda 6 adet vida var onları sökmen lazım,sanırım önce tamponu sökmen lazım.
    neden sökmek istiyorsun panjuru ?

Çizmiş şerefsizler hocam. Piano black olduğu için rötuş olmazmış. Komple boyatmam lazımmış. O yüzden sökmek istiyorum yani.

6 tane vidayı söktüm. İç kısımda (sanırım gündüz farlarına bağlı) 2 vida daha vardı. Onlar baya içerideydi uzanamadım. Ve onları da söksem sanki tampon komple çıkacak gibiydi korktum

Tamponun komple çıkması için Çamurluğa bağlanan vidalarında Sökmen lazım. Ozaman ancak panjuru sökebilirsin.
    Yapman gereken üstteki altı tane vidayı sök, Çamurluğun oradaki vidalarıda sök hemen davlumbazın orada, sökerken anahtarın rahat çalışması için direksiyonu tam sağ diyer taraf içinde tam sol yap,sonra hafif tamponu yukardan çek çıkacaktır,komple çıkmaz zaten altta dübeller var, korkacak birşey yok çok basit bir işlem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

quote:

ben geçen tamponu söktüm,tampon ile bütün çıktı panjur ,kabutu kaldır önde motor uyarı yazılarının orda 6 adet vida var onları sökmen lazım,sanırım önce tamponu sökmen lazım.
    neden sökmek istiyorsun panjuru ?

Çizmiş şerefsizler hocam. Piano black olduğu için rötuş olmazmış. Komple boyatmam lazımmış. O yüzden sökmek istiyorum yani.

6 tane vidayı söktüm. İç kısımda (sanırım gündüz farlarına bağlı) 2 vida daha vardı. Onlar baya içerideydi uzanamadım. Ve onları da söksem sanki tampon komple çıkacak gibiydi korktum

Tamponun komple çıkması için Çamurluğa bağlanan vidalarında Sökmen lazım. Ozaman ancak panjuru sökebilirsin.
    Yapman gereken üstteki altı tane vidayı sök, Çamurluğun oradaki vidalarıda sök hemen davlumbazın orada, sökerken anahtarın rahat çalışması için direksiyonu tam sağ diyer taraf içinde tam sol yap,sonra hafif tamponu yukardan çek çıkacaktır,komple çıkmaz zaten altta dübeller var, korkacak birşey yok çok basit bir işlem

Panjuru sökünce panjur çıtası da ona birleşikmiş sanırım tırnak ya da klipslerle. Tam bilemiyorum. Birisi tırnaklı neyi sökmeye çalışsam tırnaklar kırıldı hep clio'da diye yazmış bana. Açıkçası çizik olarak bıraksam mı diye düşünmeye başladım. Özel bir servise götürüp onlara söküp boyayın diyeceğim sanırım. Boyatınca zamanla boya atmaz inşallah. Öyle bir risk var mıdır? Hatta size dm atayım.

• Sıfır araçlarda çakmak olmuyormu artık?

Benim arabada çakmaklık boş, çakmak yok..

• İcon veya gtline paketlerinde ön tweeterlar hala boş mu ? Bilgisi olan var mı ?
    Ayrıca 7 inç diye özellikle belirttikleri multimedya ses kalitesinde bir artış var mı ?
  • Arkadaşlar selamlar. İzmirde otomatik cam kaldırma modülü taktırcağımız yer var mı?

• Merhaba Arkadaşlar,

İlk aracımı alacağım clio 1.2 Düz Touchrome paket 57.000 TL fiyat aldım

varolan donanıma ek olarak Teknoloji ve Konfor paketi var araçta

Fiyat nasıl

Ağırlıklı istanbul içinde kullanılacak yıllık maks 15.000 yol yaparım muhtemelen

Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksnr

Merhaba Arkadaşlar,

Fiyat nasıl

Ağırlıklı istanbul içinde kullanılacak yıllık maks 15.000 yol yaparım muhtemelen

Benim bir sorum olacak. Dizel için fiyat aldınız mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coilover

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Fiyat nasıl

65k Joy paket
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Fiyat nasıl

65k Joy paket

Joy dışında hangi paketler sunuluyor artık.
    Touch Chrome ve Icon ' mudur diğer iki seçenek ? ve onlarda ki fiyat farklılıkları nasıl.
    Şimdiden teşekkür ediyorum

• quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Fiyat nasıl

Aldığınız fiyat makul görünüyor. İlk araç olarak yeterli geleceği, tatmin edeceği düşüncesindeyim. Donanım iyi, motor performansı agresif bir sürüş tarzınız yoksa şehiriçinde eksiklik hissettirmiyor ve bana göre en büyük artısı az yakıyor... İşim gereği bu güzergahta sıkça yolculuk ediyorum; Kartal - Ataşehir - Üsküdar (İst. and. yakası) uzun zamandır tüketim 6.3Lt / 100km civarı seyrediyor... Ortalama hız 25 - 27.5km aralığında... (uzun dönem ve kısa dönem ortalamam bu değerlerde)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 25 temmuzda 1500 tl zam gelmişti, bugün yine 1500 tl zam gelmiş sıfır cliolara.

• Arkadaşlar,

Bende aranıza katıldım. Cuma günü teslim alacağım aracı inşallah.

Araca kaput koruma cam filmi vs ne yaptırmalıyım nereyi önerirsiniz.

Teşekkürler

Arkadaşlar merhaba,
    Bir fikrim var ama nasıl karşılanır bilmiyorum.
    Forumda sorduğumuz her sorunun cevabını hızlı bir şekilde alamıyoruz.
    Günlük iş temposu ve bilgisayara olan bağlılığa göre değişiyor cevap verme süremiz ya da bilgi paylaşımı.
    Clio 4 ile ilgili bir Whatsapp grubu kursak diyorum.
    Bilgi akışını hızlı bir şekilde sağlayıp birbirimize yardımcı olabileceğimiz bir grup olsa bu.
    Acil bir şekilde bir şeyler sorma ihtiyacı duyduğumuzda birbirimize hızlı dönüşler ve bilgi içeren paylaşımlar yapsak nasıl olur dersiniz ?
    Açıkcası bana mantıklı geldi paylaşmak istedim.
    Kim bilir belki ileride buluşmalar bile yaparız
    Eğer ciddi oranda katılım olursa bu grubu ben kuracağım.

Katılmak isteyen arkadaşların özel mesaj yoluyla cep telefonu numarasını göndermesi yeterli olacaktır.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coilover -- 4 Ağustos 2017; 12:3:55 >

• evde hatunun lafına uyarak kücük geliyor diye kız gibi clio yu sattık
    şimdi yana yana araba arıyoz 1 aydır, yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hturna7

Iyi aksamlar.

Clio4 icon dizel edc aracimi bugun teslim aldim.

Aracta start-stop islevi sadece calistirip stop ettirmek icin mi var?trafikte lambalarada beklerken araba otomatik motoru stop ettirmiyor mu?

o özellik 2014 ün yarısından itibaren kaldırıldı. yani clio4 lerde stop-start yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

quote:

Orijinalden alıntı: hturna7

Iyi aksamlar.

Clio4 icon dizel edc aracimi bugun teslim aldim.

Aracta start-stop islevi sadece calistirip stop ettirmek icin mi var?trafikte lambalarada beklerken araba otomatik motoru stop ettirmiyor mu?

o özellik 2014 ün yarısından itibaren kaldırıldı. yani clio4 lerde stop-start yok.

Çok teşekkür ederim

• quote:

Arkadaşlar merhaba,
    Bir fikrim var ama nasıl karşılanır bilmiyorum.
    Forumda sorduğumuz her sorunun cevabını hızlı bir şekilde alamıyoruz.
    Günlük iş temposu ve bilgisayara olan bağlılığa göre değişiyor cevap verme süremiz ya da bilgi paylaşımı.
    Clio 4 ile ilgili bir Whatsapp grubu kursak diyorum.
    Bilgi akışını hızlı bir şekilde sağlayıp birbirimize yardımcı olabileceğimiz bir grup olsa bu.
    Acil bir şekilde bir şeyler sorma ihtiyacı duyduğumuzda birbirimize hızlı dönüşler ve bilgi içeren paylaşımlar yapsak nasıl olur dersiniz ?
    Açıkcası bana mantıklı geldi paylaşmak istedim.
    Kim bilir belki ileride buluşmalar bile yaparız
    Eğer ciddi oranda katılım olursa bu grubu ben kuracağım.

Katılmak isteyen arkadaşların özel mesaj yoluyla cep telefonu numarasını göndermesi yeterli olacaktır.

Teşekkürler

İletimi güncelliyorum.
    Şimdilik 3 kişiyiz. Katılmak isteyen arkadaşlar lütfen özel mesaj yoluyla numaranızı gönderin.
    Faydalı bir grup olacağını düşünüyorum.
    Mesajınızı bekliyorum.

• Coilover kullanıcısına yanıt
    Özelden mesaj attım ben de gördünüz mü bilmiyorum.

• hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Araba bulmadan, araba satılmaz diye laf var bizim buralarda :))
    Aynı sizin gibi sattık arabayı, çift kabin alacaz diye, ayazda kaldık :))
    Hayırlısı olur inşallah..
  • 
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.