Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.964
Cevap
182
Favori
1.168.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Clio 5 hakkında bilgi var mı? Clio 4'ün mevcut kasası ne kadar daha sabit kalır?
  • MeryemBetül M kullanıcısına yanıt
    Bakim araliklari 20000 km'de bir diye biliyorum. Ama araciniz garanti kapsaminda. Garantinin devami icin yilda bir veya her 20000'de bir goturmelisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 2015 model Renault Clio 1.5 DCi Icon EDC otamatik vites 2 el araç almak üzereyim, merak ettiğim triptonik vites özeliği yani isteğe bağlı manuel vites kullanım varmi..

• quote:

Orijinalden alıntı: erdote

Merhaba, 2015 model Renault Clio 1.5 DCi Icon EDC otamatik vites 2 el araç almak üzereyim, merak ettiğim triptonik vites özeliği yani isteğe bağlı manuel vites kullanım varmi..

var
    D konumundan yana çekersin + / - olarak kullanabilirsin

hızlanmak için mecbur + yaparsın
    yavaşladığında auto vitesi kendisi düşürür (devrin yükselmemesi için auto düşürür)
    kendinde - yapabilirsin yüksek devirde kullanırsın

(benim benzin otomatikte böyle)
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için, aracı aldık, ilk izlenim i20 benzinli otomatik den sonra, baya atak bir araba izlenimi verdi, demekki tork çok önemli, i20 büyük hata imiş ..

Şimdi araca geri görüş kamerası serviste yaptırmak lazım,,

Peki bu araca ön park sensörü eklenebilirmi. Geri görüş kamerası da hem görüntü hem ön arka mesafe durumu görünürmü..

• quote:

Orijinalden alıntı: erdote

Teşekkürler bilgi için, aracı aldık, ilk izlenim i20 benzinli otomatik den sonra, baya atak bir araba izlenimi verdi, demekki tork çok önemli, i20 büyük hata imiş ..

Şimdi araca geri görüş kamerası serviste yaptırmak lazım,,

Peki bu araca ön park sensörü eklenebilirmi. Geri görüş kamerası da hem görüntü hem ön arka mesafe durumu görünürmü..

ön taraflara servis kamerya veya sensör veya her ikisinide uygularmı bilmiyorum
    fakat istanbulda bunu 300 tl ye yapan birileri vardı.. şirket adı aklımda gelmedi

clio4forumundan ögrenebilirsiniz başlıkları mevcuttu
    not: ( dışarıdan araca yapılan müdahaleler garanti kapsamını bozar)
  • Teşekkür ederim..Bilgiler için.

• clio 4 1.5dci ilk bakım için 450 lira fiyat aldım 15.Nisana kadar kampanyalı fiyatmış sizce nasıl verilen fiyat ?
  • 2015de bende sıfır i20 almıştım. Hanım ehliyet alınca otm daha rahat olacağını düşündüm. Aslında 6bin kmde bir aracın acemiye verilmeside için el vermedi. Gittim 2015 Clio otm için aldım 10binde. Ben sizin gibi düşünmüyorum. Kalite sessizlik servis gibi konuların renodan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ama evdekilere sorsan reno diyorlar. 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: eski acik

clio 4 1.5dci ilk bakım için 450 lira fiyat aldım 15.Nisana kadar kampanyalı fiyatmış sizce nasıl verilen fiyat ?

Bu kampanyalarıda hiç bitmiyor 2013 ten beri, ne zaman sorsan ay sonna kadar kampanya var diyolar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaklaşık bir aydır lastik basınç sensörü yanıp duruyor.ben söndürüyorum o yanıyor. Nerde hata yapıyorum. Yada noldu da bozulduanasını satayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslanamca -- 26 Mart 2017; 21:34:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

Orijinalden alıntı: arslanamca

Allah'ını seven birisi yardım etsin .. arabaya her bindiğimde USB den dinlediğim müzik her bindiğinde hep en baştan başlıyor bunun bir çözümü var mı Ya da ben mi yanlış yapıyorum

http://urun.n11.com/usb-flash-bellek/sandisk-cruzer-fit-8gb-16gb-32gb-64gb-usb-flash-bellek-mini-P96692211

Bu model USB'den alırsan sorunun çözülecektir. Flash disk kaynaklı.

Ürünü aldım gayet güzel. Renginde uyum sağladı.cok şık oldu.tesekkurler

• clio 3 extreme 1.2 75 bg benzinlinin yanına bir de clio 4 joy 1.5 dci 75bg alarak aranıza 2. defa katıldım. en çok beni seveceksiniz
  • dizel olan için ideal devir aralıkları nedir?
    performans için 2000-3500 dersek, ekonomi için hangi devir aralığında kullanılmalı?

5.vites 2000 devirde 110km gibi bir hızla gidiyor araç.
    örneğin ben 90 km hıza sabitlesem, 5.vites 1500-1600 devirde mi daha az yakıt tüketir, yoksa en yüksek tork sunduğu 4.vites 2000-2100 devir civarında mı? (90 km hızdaki devirlere tam bakmadım, tahmini konuşuyorum)
  • Aracım 1.5 dci 90 hp,
    Yaklaşık 1 aydır hiç sönmeden egsoz emisyonu kontrol ettiriniz uyarısı yanıyor,
    Eskiden de ara ara yandığı olurdu ama kendiliğinden sönerdi,
    Aracımı sanayide bilgisayara bağlattığımda partikül filtresi arızası veriyor,
    Uyarıyı silsek bile sonrasında hemen yanıyor,
    Çözüm olarak partikül filtresi değişimi, beyinden komple partikül filtresi iptali ve enjektör temizleme katkısı kullanmamı önerdiler
    Daha önce bu durumla karşılaşan oldu mu ?
    Nasıl bir çözüm yolu önerirsiniz ?
    Ankara da bu iş için önerebileceğiniz bir yer var mıdır ?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Örümcek İnsan -- 30 Mart 2017; 23:19:30 >
  • Aracınız 50000 in altındaysa Carbon clear yaptırmanız. Sizi bir müddet daha idare eder. Partikülü de temizler.
  • Arkadaslar Merhaba; 2013 model 1.2 otomatik 120 hp turbo icon 20.000 km, Almak üzereyim, aracın arka camurluklarda lokal boya var,birde bagaj kapağında avuç içi kadar, fiyat 40.000 TL bu araç bu fiyata alınırmı arkadaşlar? Değerli yorumlarınızı bekliyorum

• 1.5 dci edc 70bindeki aracımı 45.000 TL'ye haftabaşında sattım. Bende bulunurken 10bin TL hasarı oluştu ben hiç bir zaman aracın başında değildim.

Benden önceki sahibide sağ ön kapı,arka kapı ve çamurluğun ucunu boyatmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    Alınır tabiki, fiyat güzel. Hasar kaydı ne kadar çıkıyor? Araçta başka birşey olmadığından eminseniz satıcıya güveniyorsanız havada kapılır araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 31 Mart 2017; 15:29:23 >
  • Dün 2013 model 0.9 TCe turbo benzinli aracımın 4.yıl ağır bakımını yaptırdım, eyüp inanlar 1070 TL fiyat çıkardı, soğutma sıvısı ve fren hidroliği bakımda değişmesi gerektiği halde onlar paket bakıma dahil değil diyerek ekstra 175 TL aldılar, 155 lira da ön 2 fren balatası için verdim. Toplam 1400 lira tuttu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 31 Mart 2017; 18:32:36 >
  • 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.