Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rasim abi sen ankaralıydın ben bu jantı düşündüm senin için tam senin istedigin bir jant tipi ve sana çok yakışacagını düşünüyorum egerki ilgilenirsen aşagıdaki linkten ulaşabilrisin
    http://www.sahibinden.com/!!!cok_temiz_!!!17_jant_lastik_4x108_peugeotWQQaXQQ14013675WQQpXQQdisplayitem
  • abiler bu jant mom w 1 modelinin 17 inçlik hali

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
  • Bu jantlarda güzel ama
    şahsen ben biraz daha kalın olmasını tercih ederdim.
    Önceki sayfada resimlerini paylaştığım gibi mesela
  • quote:

Orjinalden alıntı: eypskry

abi bizim araçlarda orjinalden karter korumu yokmu birde oradan girilmiyor verdiginiz linke

eypskry, ne yazık ki yok. Link çalışıyor. Şimdi denedim sıkıntı yok.
    Jant için verdiğin link için teşekkür. Ama ben şimdiye kadar kullanılmış bir şey almadım. İkinci el araç bile.
    Ama benim için örnek oluşturdu. Gerçi ben jant değiştirme işini tam olarak netleştirmedim. Biraz orjinallik taraftarıyımda.
  • jantlar gerçekten güzelmi bu arada.. Rasim abi zaten bir daha ışıklarda gaza falan gelmicem, kendi kendime kızdım ondan sonra:)
  • Orjinalden alıntı: XaPoX

Rasim abi tam o çevrelerde bankalar yoğunlukta ve muhtemelen
    bu öğretmen abimiz maaş çekip borçlarını dağıtmaya gidiyor[sm=dontknow.gif
    Arkadaşlar selamlar hepinize.Apo sağolasın resmen ajanlık yapmaktasın bizler için emeğine sağlık ayrıca yukarıdaki cümle çok güzel olmuş..
  • Mehmet beş kollu jantlar bizim araca güzel gidiyor diye düşünüyorum.kataloglarda gözüken o beş kollu jant çok güzel o olmazsa bu diye düşünüyorum.
  • Gerçi ben jant değiştirme işini tam olarak netleştirmedim. Biraz orjinallik taraftarıyımda.

Rasim abi kapaklar güzel ama çelik jantlar bir başka bence üstelik kollu yapısı itibariyle diskler ve kalperi soğutmakta ve görsel olarakta çok güzel gözüküyor.arkadaşlar sizler ne dersiniz..
  • Vainte
    geçmiş olsun dikkatli olmak lazım etraf dikkatsiz ve sorumsuz sürücülerle dolu..
  • Vainte
    kardeş iyi yol yapmışsın aracından memnun kalmana ve ilk izlenimlerin için sevindim.iyi bir araç olduğunu ve performansın hoşuna gideceğini yazmıştım hatırlarsan.kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • Rasim abi biraz zor olacak biliyorum ama şu karter korumayı senin aslanda çekip koysanda bizde bilgilensek nerde bizde takılımı malum ben memlekete gideceğim oradaki yollar biraz bozuk ne dersin abi..
  • Mehmet kardeş ne oldu bizim gelin gibi süslenmiş tepee resimleri beklemekteyiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Mehmet kardeş ne oldu bizim gelin gibi süslenmiş tepee resimleri beklemekteyiz.

doğru sölüyosunda, telefonun bilgisayara bağlantı kablosu kayıp bir türlü bulamadım, yeni alcam usb kablosu o zaman atıcam söz:)
  • Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim:)Arkadaşlar araçta anlamadığım bir şey var benim yol bilgisayarı Türkçe değil bu sorunu nasıl çözebilirim. Ayrıca kriko aracım neresinde bulamadım da:sAyrıca saat ayarları nereden yapacağım Türkçe olmadığı için yapamadım teşekkür ederim.
  • Kriko aracın sağ ön koltuğunun altında döşemenin malzemesinden bir kapak var onun altında.
    Saatle ilgili ayarları fotoğraflayabilirsem öyle anlatayım daha iyi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rayen

Kriko aracın sağ ön koltuğunun altında döşemenin malzemesinden bir kapak var onun altında.
    Saatle ilgili ayarları fotoğraflayabilirsem öyle anlatayım daha iyi olur.

Teşekkür ederim. Aslında saat ayarı kullanma klavuzunda yazıyor ama söylediği butona basyıroum ama değişen bir şey olmuyor ilginç bir araç çok karışık
  • Eğer ayar kısmına kadar gelebildiysen çok güzel ondan sonrası kolay seni yanıltan şeyi anladım. Önce onu bir dene olmazsa tekrar anlatırım.
    Şimdi menüden ilgili ayara girdin ya saati buldun ok tuşları ile üzerine geldin işte orda "ok" tıklayacaksın siyah hale dönüşecek sonra sağ sol ok tuşları ile istediğin ayarı yapacaksın ve tekrar "ok" basacaksın ve diğer dakika kısmına geçeceksin tüm ayarları yaptıktan sonra en altta ok butonuna kadar gelik cihazdaki ok tuşuna basacaksın. Olay bu kadar.
    Not: ok=tamam anlamına geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rayen

Eğer ayar kısmına kadar gelebildiysen çok güzel ondan sonrası kolay seni yanıltan şeyi anladım. Önce onu bir dene olmazsa tekrar anlatırım.
    Şimdi menüden ilgili ayara girdin ya saati buldun ok tuşları ile üzerine geldin işte orda "ok" tıklayacaksın siyah hale dönüşecek sonra sağ sol ok tuşları ile istediğin ayarı yapacaksın ve tekrar "ok" basacaksın ve diğer dakika kısmına geçeceksin tüm ayarları yaptıktan sonra en altta ok butonuna kadar gelik cihazdaki ok tuşuna basacaksın. Olay bu kadar.
    Not: ok=tamam anlamına geliyor.

Options var ayarlar oraya geliyorum orda da yok ilginç bir durum ben en iyisi serviste şu aracı iyice öğreneyim

• VAİNTE abi öncelikle arcın hayırlı olsun allah kaza bela vermesin servisler çok kötü ilgilenme yok onu söyleyim. benim menüde türkçe değil birde yeni araba ile iyi yol yapmış 900 ben bu gün mazot aldım arabam kilometrede bu sefer 170 krş yakmış geçen aldım 155 yakmıştı nasıl oldu anlamadım.
  • klimayı kullanıyorum ondanmı anlamadım???
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.