Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaşlar 3 ay önce ankara abc den sıfır Zenit aldım 3 ve 5. Vites geçişler dişli sesi var nedir ne değildir sizce kelebek cam takıntısı fena ne yapmalıyım bide 1 2 3 4 viteslerde 5000 devir yapıyo 5 de 4500 de kalıyo 195 i geçmiyor sinirlayici mi koymuşlar tşkler şimdiden cvplariniz icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle herkesin kurban bayramı mübarek olsun. Peugeot partner tepee araçlarımızda Eylül ayına özel kampanyamız ve peşin
    alımlarda ekstra indirimli araçlarımız mevcuttur. Düşünen Arkadaşlara yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husoo1 -- 18 Eylül 2016; 21:49:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husoo1

Öncelikle herkesin kurban bayramı mübarek olsun. Peugeot partner tepee araçlarımızda Eylül ayına özel kampanyamız ve peş
    N alımlarda ekstra indirmeli araçlarımız mevcuttur. Düşünen Arkadaşlara yardımcı olurum.

Beyaz allure almayı düşünüyorum 0 faiz kampanyası ile fiyat verebilir misiniz

•  <<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

Merhaba arkadaşlar, havalandırma deliklerinin altındaki yuvalar ne işe yarıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    Küçük cep olarak düşünmüşler galiba. Ben orayı anahtar, bozuk para yada otomatik kapı kumandasını koymak için kullanıyorum.
  • http://www.vasitam.com/2010-model-ilk-sahibinden-peugeot-partner-tepee+746.html

Bu arac alinir mi gercekten cok temiz ve fiyatta ucuk degil.

• Selamlar arkadaşlar geçen ay sıfır 115 lik allure aldım aşşa yukarı 2000 km yaptım ve ön takım çok sert küçük lakalarda ve dalgalı yolda önden lokurt lokurt ses geliyor servise sordum normal bunlar gazlı amasör böyle dediler gerçekten sizdede aynı sorun varmı merak ediyorum cevap veren olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navigon20

Selamlar arkadaşlar geçen ay sıfır 115 lik allure aldım aşşa yukarı 2000 km yaptım ve ön takım çok sert küçük lakalarda ve dalgalı yolda önden lokurt lokurt ses geliyor servise sordum normal bunlar gazlı amasör böyle dediler gerçekten sizdede aynı sorun varmı merak ediyorum cevap veren olursa sevinirim.

O servise askı rotlarını değiştirmelerini söyleyin. O lokurtu dediğiniz ses bu modellerde hep sorundu ve hepte öyle kaldı. Bende de 2012 Berlingo var. Her 15.000'de bir askı rotu değiştiriyorum. Normal kullanımda dahii arıza yapıyorlar yani. Kronik sorun diyebiliriz.

Gerçi 2000 km azmış ama

O alttaki 2 boş deliğin soldaki otomatik viteslerde otomatik vites için kullanılıyor. Sağdaki ise Outdoor modelinde çekiş sistemi ile alakalı ayar düğmelerini barındırıyor.

Bu ikisini içermeyen modellerde ise 2 adet boş göz olarak karşımıza çıkıyor.
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Türkiye modellerinde otomatik vites veya 4 çeker özelliği var mı? Sözde full'ünü aldık ama hiç bahsetmediler...

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Türkiye modellerinde otomatik vites veya 4 çeker özelliği var mı? Sözde full'ünü aldık ama hiç bahsetmediler...

Outdoor'da çekiş sistemi ile alakalı ayarların olduğu kısmı gördüm. 4 çeker kısmından çok emin değilim Outdoor modeli için. Otomatik hiç görmedim TR sınırları içerisinde. Ne galerilerde, ne malum sitede ne de showroomlarda.
  • Bizde Peugeot partner tepee zenith 2016 model aldık Aralık ayında

Arabadan genel olarak memnunum diyebilirim tek hoşuma gitmeyen hafif tümsekte veya kasiste arka taraf çok sallanıyor tabi ticari araçtan otomobil konforu beklenmez ama öyle işte

100 km de 7.6 lt yakıyor motorunu açtım sayılır ama en fazla 140 basabildim.

Birde şu arka camlar mandallı değilde elektrikli olsaydı tadından yenmez di valla

• tda 1562q kullanıcısına yanıt
    Valla hocam altınızdaki araç bir 508 değilki o konforu bekleyesiniz.

Hatta tepee'nin konfor düzeyi caddy'den bile daha iyi konumda.

Bunları bilerek almadıysanız araçtan memnun kalamazsınız.

Ayrıca şehir içi mi tüketim yoksa şehir dışımı onu belirtmeniz lazım.

Eğer şehir dışı ise çok yakıyor, tabii sizde basıyorsanız gaza ayrı konu.

170-180 km hızı görmesi lazım aracın

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Valla hocam altınızdaki araç bir 508 değilki o konforu bekleyesiniz.

Hatta tepee'nin konfor düzeyi caddy'den bile daha iyi konumda.

Bunları bilerek almadıysanız araçtan memnun kalamazsınız.

Ayrıca şehir içi mi tüketim yoksa şehir dışımı onu belirtmeniz lazım.

Eğer şehir dışı ise çok yakıyor, tabii sizde basıyorsanız gaza ayrı konu.

170-180 km hızı görmesi lazım aracın

Hocam konfor olarak caddy den daha iyi demişsiniz bu beni çok şaşırttı

Şehir içi 7.6 lt yakıyor hocam İnş yazın bayburta memlekete gidecez o zaman belli olur herhalde

Daha demin çok dik rampada kaldım çıkamadım bu geri kaçırmama olayı beni akşam akşam cinlendirdi :-)

Onun haricinde sıkıntım yok sizde hangi model var peki hocam Memnun musunuz arabadan ?

• tda 1562q kullanıcısına yanıt
    Şu an sıfır km caddy de amortisör değil makas olduğunu biliyorum.

Ayrıca caddy de olup da tepee de olmayan bir özellik yok.

Şehir içi ise dediğiniz tüketim değerleri oldukça normal.

Bende 2009 model premium model tepee var.

Sıfır km almıştım, yaklaşık 9 seneden fazladır da kullanmaktayım.

Araçtan da gayet de memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Şu an sıfır km caddy de amortisör değil makas olduğunu biliyorum.

Ayrıca caddy de olup da tepee de olmayan bir özellik yok.

Şehir içi ise dediğiniz tüketim değerleri oldukça normal.

Bende 2009 model premium model tepee var.

Sıfır km almıştım, yaklaşık 9 seneden fazladır da kullanmaktayım.

Araçtan da gayet de memnunum.

Peki hocam bu şehir içi ve 100 km yakıt tüketimi neden 7.6 dan aşşağı değil ?

Yani 100 km de 5.0 lt yakan araçlar mevcut bu sınıfta değil örneğin C5

Birde bu motor açma olayı nasıl oluyor yani Tem otoyolunda basmak mı lazım hocam ? Bu hareketin motora bir zararı filan olmaz demi hocam ?

Maks 140 km ile gittim üstüne çıkmadım

Hayırlı geceler hocam

• Merhabalar

2009 Model Peugeout Partner Tepee Aracım 6 Aydan daha fazla süredir kara duman atıyor. Dumanı dikkatlice incelediğimde kurum parçacıkları görüyorum. Hangi servise gittiysem, partikül filtresinden, katalizatörden, enjektörlerden hatta yakıt deposundan bile olabileceğini söylediler. Maddi olarak deneme yanılmalara müsait bir bütçem yok. İstanbul Büyükçekmece tarafındayım. Bana kesin teşhis ve uygun fiyatla çözüm üretecek usta ya da servis arıyorum. Konu ile ilgili yardımlarınızı, önerilerinizi rica ederim.

Selamlar,

0554 844 14 14

Peugeot partnerin dangel adı verilen modelde 4x4 çekiş sistemi kullanılmıştır ama tabi türkiyede kimse partnere 100k vermiyeceği için türkiyeye getirilmemiştir
     <<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafareyiz -- 22 Nisan 2017; 21:30:34 >
  • Constanza kullanıcısına yanıt
    2013 e kadar olan modellerde

-asr

-esp

-hillholder donanımları güvenlik paketi altında opsiyon olarak sunuldu sizin aracınızda bu opsiyon maalesef ki yok

• 2010 tepe premium 55000 de aracımın direksiyon simidi aşırı yıprandi siz de de aynı sorun olan varmı arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.