Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ymz1649

herkese selam. ben 2012 model partner zenith pack sahibiyim. bu araçlarda bir özellik var ve ben bir türlü kullanamadım şu özelliği. araç kitlendiğinde açık olan camların kapanması özelliği. bilen varmı? nasıl oluyor? yorumlarınızı bekliyorum.

Aynı araçtan bende de var aracı alırken bu özelliği soruğum zaman öyle bir özelliği satıcı bayi yok demişti. Daha sonradan ekleniliniyor mu bilmiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfundoner

Merhaba arkadaslar 2015 basinda suan kullandigimiz 2000 1.9 partneri satip yeni kasa partner almayi dusunuyoruz ancak aklimda bi kac soru var bunlara burda cevap bulacagima inaniyorum ilk sorum 1.aracin mtv vergisi ne kadar?
    2.en son guncel kasko yapanlar ne kadara maal oldu
    3.Suan kullandigimiz partner hususi geciyo bu aracida hususi seklinde almamiz mumkunmu kamyonet geciyo diye biliyorum
    4.110 Hp full donanim versiyon yakit tuketimi nedir.
    5.110 Hp motorun tork yeterlimi
    6.Servis bakim maliyetleri yuksekmi

Simdiden cok tesekkurler.

2012 model zenith sahibiyim yıllık 860tl mtv var, araca multimedia sistemi ekletmiştik bu yüzden kasko değeri arttı 1.250 - 1.500 tl arası kasko değeri var, araç ruhsatta kamyonet geçip kullanım şekli hususi geçiyor, 115 hp motoru gayet kuvvetli ve çekişi iyi yakıt tüketimi internet sitesinde 5.5 görünüyor ben 5.8'in altına inemedim. 15 bin bakımına 386tl vermiştim 30 bin km bakımı yaklaşıyor onun fiyatını bilmiyorum.

• merhaba arkadaslar 2009 model partner tepee aracım var geçenlerde bi baktımki klimayı açınca sağ taraf soğuk sol taraf fan üflüyor nedenini veya çözümünü bilen varmı
  • torq64 kullanıcısına yanıt
    istanbulda oturuyosan atatürk sanayi sitesine git orda koltuk kolçakları sağlam olan perte çıkmış bi arabadan söküp hemen takarlar ben hangi parça lazım olsa oraya gidiyorum fiyatıda ucuza geliyo
  • Sisler için xenon soran arkadaşa tavsiyem gg da led sis var ben siste xenona karşıyım led güzel durur bence bugün yarın siparişi verecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymz1649

herkese selam. ben 2012 model partner zenith pack sahibiyim. bu araçlarda bir özellik var ve ben bir türlü kullanamadım şu özelliği. araç kitlendiğinde açık olan camların kapanması özelliği. bilen varmı? nasıl oluyor? yorumlarınızı bekliyorum.

Kilitleme düğmesine basılı tutmayı bi deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ringcep

Merhaba Arkadaşlar
    Yeni berlingo kış lastiği için çıkma 4 adet 15 inç saç jant arıyorum.İstanbul içi olursa alması kolay olur diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Bizimde 2012 Peugeot Partner Tepee Premium zenith pack Araç varda ALLAH korusun bişi olur diye ehliyetliyim trafiğe çıkamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayen

Ağır ağır yavaşlaması normaldir. Daha önce kullandığım corolla da aynı şekilde yavaşladığı için ben bir tuhaflık hissetmedim. Zaten birden yavaşlasa, araç öne doğru yığılır gibi olur. Bu da rahatsızlık verir bence.

Alıntıları Göster
    Değerli Arkadaşlar Aracıma bakım ve onarım için servise götürdüm aşağıdaki mali topla karşıma çıktı NORMAL Mİ?

TOPLAM FİYAT 590 tl

Km : 129,500
    Araç = Pejo Partner TEPE premium confort 1.6 hdı 90 lık

Yedek Parçalar :
    1-Motor Boşaltma tapa contası = 1,1 TL
    2-Yağ filtresi = 16,19
    3-Camsuyu Katkısı = 3,59
    4-Camsuyu = 3,59
    5- Castrol Magnetec 5W30 = 168,79
    iŞÇİLİK = 115,64

Fren Hidroliğinin değiştirilmesi = 41,30 tl
    İşçilik = 41,30 TL

Yakıt Filtresinin Değişriilmesi
    1-Resmi mühürlü yakıt filtresi = 98,66
    2- Toroidal conta(o-ring) = 3,21
    İşçilik = 24,78

Hava filtresi değişimi = 49 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: kadrig

Değerli Arkadaşlar Aracıma bakım ve onarım için servise götürdüm aşağıdaki mali topla karşıma çıktı NORMAL Mİ?

TOPLAM FİYAT 590 tl

Km : 129,500
    Araç = Pejo Partner TEPE premium confort 1.6 hdı 90 lık

Yedek Parçalar :
    1-Motor Boşaltma tapa contası = 1,1 TL
    2-Yağ filtresi = 16,19
    3-Camsuyu Katkısı = 3,59
    4-Camsuyu = 3,59
    5- Castrol Magnetec 5W30 = 168,79
    iŞÇİLİK = 115,64

Fren Hidroliğinin değiştirilmesi = 41,30 tl
    İşçilik = 41,30 TL

Yakıt Filtresinin Değişriilmesi
    1-Resmi mühürlü yakıt filtresi = 98,66
    2- Toroidal conta(o-ring) = 3,21
    İşçilik = 24,78

Hava filtresi değişimi = 49 tl

Alıntıları Göster
    günclll

• quote:

Orijinalden alıntı: kadrig

günclll

Alıntıları Göster
    Selamlar öncelikle..rüzgar sesi nereden alabilir bizim araçlar. 5 gün önce bir şey yoktu şimdi araba rüzgar sesi alıyor içeriye. bakmadığım yeri kalmadı arabanın petlas kış
    lastikleri taktım fakat daha önce kuru yolda kulladım o lastikleri rüzgar sesi yoktu..Gecen yağmurlu havada içeriye acayip rüzgar sesi almaya başladı araba ve hala
    hızlanınca içeride baya rüzgar sesi geliyor.. daha önce başına böyle bir problem gelen varsa ve yardımcı olurlarsa sevinirim.ayrıca aynalara metal kapak taktırdım bununla
    bir alakası yoktur herhalde

• arkadaşlar bu peugeot partner tepee'ler arkadan itişmi önden çekişmi acil cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twin Turbo

arkadaşlar bu peugeot partner tepee'ler arkadan itişmi önden çekişmi acil cevaplarsanız sevinirim
    PArtner tepee de kornalarımı degistirmek istiyorum ama normal kornayı söküp röle taktığımda araç göz kırpıyor.

Rölenin üzeri boş veya dolu fark etmiyor. nedendir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottomanoguz -- 19 Aralık 2014; 15:26:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomanoguz

PArtner tepee de kornalarımı degistirmek istiyorum ama normal kornayı söküp röle taktığımda araç göz kırpıyor.

Rölenin üzeri boş veya dolu fark etmiyor. nedendir ?

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar artık bende gruptayım. Dün itibariyle zenith aracımızı 0 satın aldık 55.000 tl ye. Merak ettiğim birşey var. parklar sisler ve gündüz ledleri aynı anda yakmam mümkün mü. parklar yanınca gündüz led devre dışı kalıyor
  • Herkese merhaba,

Şirket açmak için paraya ihtiyacım olduğu için çok sevdiğim Zenith aracımı satışa çıkarmak zorunda kaldım. Şimdiye kadar kullandığım araçlar içerisinde en memnun kaldığım ve beni en çok tatmin eden araç oldu. Aracımı bu linkten inceleyebilirsiniz. İyi forumlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-peugeot-tertemiz-aile-arabasi-178595743/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: freelander2001

arkadaşlar bu peugeot partner tepee'ler arkadan itişmi önden çekişmi acil cevaplarsanız sevinirim

Önden çekiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: incekvar

quote:

Orijinalden alıntı: freelander2001

Önden çekiş...

sağolun hocam cevabı çoktan öğrendim😃
  • 2009 partner premium alarak dahil olduk sanirim gruba.
    araca expertiz yaptirdik birsey cikmadi ancak aldiktan sonra farkettim ki ingiliz anahtari seklinde bi isik yaniyor surekli. araci ilk calistirdigimda ayni ışık yaninda -6600 km yaziyor.
    arac normal ilerlerkende toplam km yaninda yine bu anahtar simgesi...

ilk gunden expertizde cikmayan hangi ariza buldu beni arkadaslar... en az kac tl masraf acacak... hevesim kursagimda kaldi vallahi.

telefondan yazdigim icin yazim hatalari olabilir. affola...
  • Merhaba, arkadaslar 2011 peugeot bipper 1.4 hdi comfort plus arac aldim. Ama ne yaptiysam nere baktiysam esp olup olmadigini ogrenemedim. Bunu ogrenmenin bir yolu yokmu acaba ? Birde ic aydinatma isiklarini led ile degistirmek istiyorum fakat ariza isigi yaniyormus. Bunun bir cozumu varmi acaba ? Lutfen yardimlarinizi bekliyorum
  • hakkankara kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı araç var ESP yok. Diğer konularda bilgim yok ama ben herzaman orjinallıktan yanayım. Kaça aldınız boya değişeni varmı Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyo

Bendede aynı araç var ESP yok. Diğer konularda bilgim yok ama ben herzaman orjinallıktan yanayım. Kaça aldınız boya değişeni varmı Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    2011 model orjinal boya degisen yok. 1 ay oldu alalı, 80 bin km de. 26bine aldım. servis bakimli. esp yoksa daha dikkatli kullanmak lazım. tesekkur ederim amin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkankara -- 6 Şubat 2015; 23:30:58 >
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.