Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tepeetepee

ben anlatamadım heralde kusurabakmayın diyelim 2 viteste gidiyorum ya fazla yüksek devirde degilken 3 vitese attığım zaman sonradan hızlanıyor ben onu merak etmiştim anlatamadıysam özür dilerim

Maksimum torku 1750 devirde alabilirsiniz. Daha düşük devirlerde araç bayılabilir. Bu normaldir. Daha güçlü araçlarda bu toparlanma daha çabuk olur.
  • Bugün OUTDOOR'un 15 bin km bakımı yaptırdım. 272 tl tuttu.
  • teşekkürler bilgi için
  • benim bi sorum daha olacaktı bu yol bilgisayarında ana ekraı nasıl bölüyoruz ben yapamadımda (ne kadar mazot kaldığı saat göstergesi kaç litre kaldığı teyip göstergesi vb şeyler) bide bu aracı kitlediğimiz de camlar otomatik kapanmıyo sitede okumuştum bunu kapanıyo diye bana bunlar hakkında bilgilendirirseniz teşekkür ederim
  • quote:

benim bi sorum daha olacaktı bu yol bilgisayarında ana ekraı nasıl bölüyoruz ben yapamadımda (ne kadar mazot kaldığı saat göstergesi kaç litre kaldığı teyip göstergesi vb şeyler) bide bu aracı kitlediğimiz de camlar otomatik kapanmıyo sitede okumuştum bunu kapanıyo diye bana bunlar hakkında bilgilendirirseniz teşekkür ederim

Bölünmeden Kastınız Ne Anlamadım Ama Cam Konusunda 2009 Yılında Ve 2010 İlk Seri Tepee lerde Ön İki Cam Sekansiyel di Ancak Daha Sonra Çıkanlarda Sadece Sol Yani Sürücü Tarafı Sekansiyel Olduğundan Dolayı Camalr Otomatik Kapanmıyor...
  • herkese merhaba;
    geçtiğimiz hafta 90 beygir tepee premium aracımızı sattık. araçtan açıkçası çok memnunduk. yerine tepee zenith pack aldık, aracımızı dün alacaktık fakat dün 19 mayıs olduğu için alamadık kısmetse akşam alacağız. fotoğrafları buraya koyacağım.
  • bunu demek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: plusC

herkese merhaba;
    geçtiğimiz hafta 90 beygir tepee premium aracımızı sattık. araçtan açıkçası çok memnunduk. yerine tepee zenith pack aldık, aracımızı dün alacaktık fakat dün 19 mayıs olduğu için alamadık kısmetse akşam alacağız. fotoğrafları buraya koyacağım.

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...
    Bende zenith istiyorum . Ancak araba yok diyolar. Renk kısıtlı. Beklemeniz lazım falan filan...
    Ne renk aldınız kaça nerden? Teşekkürler...
  • quote:

benim bi sorum daha olacaktı bu yol bilgisayarında ana ekraı nasıl bölüyoruz ben yapamadımda (ne kadar mazot kaldığı saat göstergesi kaç litre kaldığı teyip göstergesi vb şeyler) bide bu aracı kitlediğimiz de camlar otomatik kapanmıyo sitede okumuştum bunu kapanıyo diye bana bunlar hakkında bilgilendirirseniz teşekkür ederim

Yol bilgisayrı ne kadar mazot kaldığını net göstermez anlık tahmini değer gösterir onada siz güvenmeyin . Göstergelerin olduğu yerdeki ibreye bakın mazotun durumunu öğrenmek için.Yol bilgisayarındaki ekranlar arası geçişide silecek kolunun başındaki tuşla yapacaksınız bilginiz olsun.
    Otomatik cam konusuna gelince benim aracım 2009 model ben kumandadan her iki ön camıda kapatabiliyorum. Ama yenilerinde duyduğuma göre sadece sol ön cam kapanıyormuş.
    Yardım edebildiysem ne mutlu..
    Kazasız belasız sürüşler dilerim...

• quote:

bunu demek istiyorum

Ortalama 75 km hız çok yüksek bir değer bence.Anlaşılan baya uzun bir yol yapmışsınız.
    5.8 de gayet güzel değer uzun yol için
  • bilgileriniz için teşekkür ederim onur bey. ben arabayı full+full aldım herşey dahil beyaz 110 hp can otodan 37.500 tl ye aldım bizede araç yok dedile bizde beklemedik beyaz renk full+full vardı onu aldım sadece direksiyon deri deyil ondanda daha gelmiyo dediler başka herşey full
  • quote:

bilgileriniz için teşekkür ederim onur bey. ben arabayı full+full aldım herşey dahil beyaz 110 hp can otodan 37.500 tl ye aldım bizede araç yok dedile bizde beklemedik beyaz renk full+full vardı onu aldım sadece direksiyon deri deyil ondanda daha gelmiyo dediler başka herşey full

Hayırlı olsun...
  • teşekkürler
  • quote:

bilgileriniz için teşekkür ederim onur bey. ben arabayı full+full aldım herşey dahil beyaz 110 hp can otodan 37.500 tl ye aldım bizede araç yok dedile bizde beklemedik beyaz renk full+full vardı onu aldım sadece direksiyon deri deyil ondanda daha gelmiyo dediler başka herşey full

Fiyat iyiymiş ben 39500 aldım en son, senin arabada emniyet paketi varmı? Birde araç şahıs adınamı yoksa şirket adınamı?
  • sanırım motorda bir sorunum var
    outdoor 5000 km de. yokuş çıkarken 2500 ile 3000 devir civarı motorun devrinde kesiklikler oluyor. sanki bir tıkanıklık varmış yada boğuluyormuş gibi sürekli bir güç değilde teklemeler oluyor. servise fırsat bulup gidemedim. araç arıza ışığı yanmıyor.
    tahmininiz nedir
    saygılar
  • sanırım motorda bir sorunum var
    outdoor 5000 km de. yokuş çıkarken 2500 ile 3000 devir civarı motorun devrinde kesiklikler oluyor. sanki bir tıkanıklık varmış yada boğuluyormuş gibi sürekli bir güç değilde teklemeler oluyor. servise fırsat bulup gidemedim. araç arıza ışığı yanmıyor.
    tahmininiz nedir
    saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdalt

sanırım motorda bir sorunum var
    tahmininiz nedir
    saygılar

90 bg tepee premium aracımızda bir dönemler bu sorun vardı teklemeler oluyordu. sanırım bir tek bizde değilmiş bu.
  • quote:

arkadasım aracın hayırlı olsun aracını ne zaman sipariş edip fatura ne zaman kesildi zahmet olmazsa yazarmısın teşekkurler.indirim filan aldın mı yoksa şahıs uzerınden mı.
  • malesef camlar otomatik kapanmıyor...2007 model kangom vardı onda bile anahtardan kilitleyince camlar otomatik kalkıyordu...2011 model tepee de böyle bir özellik yok malesef...birde sadece sol ön cam iki kademeli...sağ ön camı kapatıp açarken basılı tutmak zorundasınız...ben forumda ses sorunumdan bahsetmiştim..ses problemi olan arkadaşlara yardımcı olmak için bazı deneyimlerimi paylaşmak istedim...bagaj kısmındaki plastik aksamları söküp altlarına sünger doldurdum ve arabadaki şıngırtı sesi gitti...kayar kapılardaki ses problemini çözemedim ama...servise gidiyorum yaptık diyorlar yinede olmuyor...arkadaşlardan ricam kayar kapılardaki problemi nasıl çözebilirz yardımcı olursanız sevinirim...
  • arkadaşlar elimde tepee yazılı marşbiyel mevcut...bir tanesinde hafif vurukluk var ama düzeltilebilir...ben biraz titiz olduğum için yenisini taktırdım...ilgilenen olursa özelden mesaj atabilir...
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.