Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aranıza ilk defa katılıyorum. ben de yaklaşık bir ay önce partner tepee aldım.
    110 hp premium pack. ancak henüz pek kullanmak için fırsatım olmadı, hala 170 km' de. o yüzden araçla ilgili bi yorum yapamayacağmı henüz.
    ancak, benim sizinle paylaşmak istediğim başka bir konu var. aslında bunu daha önce sizlerl paylaşmak istedim ama fırsatım olmadı.
    konu aracın donanımıyla ilgili. daha önce başka bir arkadaşın başına geldi mi, ya da geldi de bu forumda yazmadı mı bilemiyorum kusuruma bakmayın.
    neyse fazla uzatmayayım:
    yaklaşık bir ay önce aracı teslim aldım, eve doğru gidiyordum. bir de fark ettim arabada deri direksiyon yok.
    daha yoldayken bayii aradım, bana dedi ki " beyfendi, ben aracı peugeot' tan aldığım gibi size sattım, söküp başka bi direkisyon takmadım"
    tabii ki öyledir dedim, ama anlatamadım.
    müşteri ilişkilerini aradım, hemen dönüş yaptılar sağolsunlar.
    açıklamaları şöyle :
    "yaklaşık bir ay önce (arabayı satınalmamdan bir ay önce) biz peugeot Türkiye olarak bütün bayilerimizi uyardık. dedik ki :
    bundan sonra gelecek olan araçlarda deri direksiyon olmayacak. buna bir benzer uygulamayı bagaj halı kaplamasında da yaptık. dolayısıyla bu konuda sorumluluk bayidedir" dedi.
    ben de dedim ki; madem öyle neden hala web sitesinde ve dağıtılan kataloglarda bu aracın hala deri direksiyonlu olduğunu yazıyorsunuz? cevap çok enteresan :
    "peugeot Türkiye' nin stoklarında bir adet deri direksiyonlu araç kalana dek bunlar yazılı olarak kalabilir". peki tamam da bayide baktığımız araç deri direksiyonluydu, ama gelende yok. ben nasıl bunu tahmin edebilirdim vs vs... konuştuk konuştuk. bayii aradım, dedim ki böyle böyle, bana söylemeniz gerekli konuyu söylemediniz. bayi de haliyle türlü yollarla kıvırdı durumu tabi, neredeyse beni borçlu çıkaracaklardı diyebilirim hatta.
    arkadaşlar, lütfen dikkatli olun. benim gibi boş bulunmayın ki;kendimin çok dikkatli olduğumu düşünüyordum bu konularda ama değilmişim. bu konu bugün deri direksiyon yarın "110 hp yok, artık 90 hp bundan sonra gelenler" de konusu da olabilirdi.
    saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: in_to_blue

tepee hangı ulkede uretılıyor bılen varmı fasmı portekızmı ?
    hangı ulkede ?

Fransa
  • SLM ARKADAŞLAR. Ben tepee almayı planlıyorum. Bugün test sürüşü yaptım araç 1.6 75 ps olan model . Ancak asfalt sesini bayaa içeri aldı uğultu gibi yani, yol biraz daha düzeldi seste azaldı biraz. Fakat gittiğim yol çok bozuk bir yol değil normal bir yoldu. Genel kanım sesi bayaa içeri aldı sorduğumda kabin sesi gelir normal dediler. Şimdi tepee kullanan arkadaşlar böyle bir sorunu var mı aracın yoksa gelen ses kabinden dolayı normal mi? Herkes bu sesi duyuyor mu yoksa benim kullandığım araçta mı sorun vardı ama araç daha 1280 km de. Acilen yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbaycan

Merhaba arkaşlar,
    110 hp premium pack. ancak henüz pek kullanmak için fırsatım olmadı, hala 170 km' de. o yüzden araçla ilgili bi yorum yapamayacağmı henüz.
    ancak, benim sizinle paylaşmak istediğim başka bir konu var. aslında bunu daha önce sizlerl paylaşmak istedim ama fırsatım olmadı.
    konu aracın donanımıyla ilgili. daha önce başka bir arkadaşın başına geldi mi, ya da geldi de bu forumda yazmadı mı bilemiyorum kusuruma bakmayın.
    neyse fazla uzatmayayım:
    yaklaşık bir ay önce aracı teslim aldım, eve doğru gidiyordum. bir de fark ettim arabada deri direksiyon yok.
    daha yoldayken bayii aradım, bana dedi ki " beyfendi, ben aracı peugeot' tan aldığım gibi size sattım, söküp başka bi direkisyon takmadım"
    açıklamaları şöyle :
    "yaklaşık bir ay önce (arabayı satınalmamdan bir ay önce) biz peugeot Türkiye olarak bütün bayilerimizi uyardık. dedik ki :
    bundan sonra gelecek olan araçlarda deri direksiyon olmayacak. buna bir benzer uygulamayı bagaj halı kaplamasında da yaptık. dolayısıyla bu konuda sorumluluk bayidedir" dedi.
    ben de dedim ki; madem öyle neden hala web sitesinde ve dağıtılan kataloglarda bu aracın hala deri direksiyonlu olduğunu yazıyorsunuz? cevap çok enteresan :
    "peugeot Türkiye' nin stoklarında bir adet deri direksiyonlu araç kalana dek bunlar yazılı olarak kalabilir". peki tamam da bayide baktığımız araç deri direksiyonluydu, ama gelende yok. ben nasıl bunu tahmin edebilirdim vs vs... konuştuk konuştuk. bayii aradım, dedim ki böyle böyle, bana söylemeniz gerekli konuyu söylemediniz. bayi de haliyle türlü yollarla kıvırdı durumu tabi, neredeyse beni borçlu çıkaracaklardı diyebilirim hatta.
    arkadaşlar, lütfen dikkatli olun. benim gibi boş bulunmayın ki;kendimin çok dikkatli olduğumu düşünüyordum bu konularda ama değilmişim. bu konu bugün deri direksiyon yarın "110 hp yok, artık 90 hp bundan sonra gelenler" de konusu da olabilirdi.
    saygılar.

Aracımızı Geçen Hafta Teslim Almaya Gittiğimizde Bizim Aracın Hemen Yanında Beyaz Bir Premium Pack Vardı Araç 110 Luktu Ama Direk Dikkatimi Çeken Direksiyonu Oldu DERİ DEĞİLDİ Hemen Sordum Neden Deri Direksiyon Yok Diye Bu Araçta... Bizde Anlamadık Bu Şekilde Geldi Galiba Artık Deri Direksiyon Gelmiyicekmiş Dediler Eeee Peki Sipariş Verenler Ne Olucak Dedim Vallaha Bilmiyoruz Dediler Deri Direksiyon Olarak Söyledik Ama Bu Şekilde Geldi Dediler... Sonra Ne Oldu Bilmiyorum... Bu Arada Aracınız Hayırlı Olsun Kazasız Belasız Sürüşler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogu-E -- 12 Ocak 2011; 19:22:55 >

• Evet arkadaşım ben de 4gün oldu Tepee 110 Hp aracımı alalı ve aracın içinde asvalttan kaynaklanan tekerleğin çıkardığı bir uğultu var.Ancak asvalt kaymak gibi olursa ses gelmiyor.Ben de sordum neden diye o kadar olabilir dediler.Ancak daha iyi başka bir lastik takarsanız ses azalır dediler.
  • quote:

Merhaba arkaşlar,
    neyse fazla uzatmayayım:
    açıklamaları şöyle :
    saygılar.

Selam,
    Öncelikle aracını benim gibi yeni alanlara hayırlı olsun ve Allah yeni-eski tüm araç sahiplerine kazasız belasız araba kullanmak nasip etsin.
    Sayın arkadaşım sizin gibi ben de buna benzer bir sorun yaşamıştım.Bu forumda paylaşmıştım da.Peugeot Türkiye herşeyin kulpunu öyle uydurmuş ki....
    Ne bastırdıkları broşür,katalog ne de internet sitesindeki bilgilerinin hiçbir güvenilir yanı kalmamış.Vaat ettikleri şeyleri yerine getirmiyorlar.
    Ben de aracımı alırken çelik cantlı olarak almak istemiştim ancak bana yedek parça olarak (Fiyat 1500TL+lastil fiyatı) alabileceğimi söylediler.Sebebi ellerinde çelik cantlı satabilecekleri bir aracın olmadığıymış.Anacak böyle araç istersem sipariş ile 3 ayda gelirmiş.Ben de mecburen çelik cant opsiyonelinden (Farkı 600TL) faydalanamadım.Bu arada ben aracımı 20 Aralık 2010 satın aldım 8 Ocak 2011 de teslim aldım.Ancak direksiyonu deri çıktı bilginize.Birde satıcı baayi Peugeot araba ve hediye kuponumu çekilişe katılım tarihi bittikten sonra verdiği için 2 çekiliş hakkım da ziyan oldu.Hiçbir şekilde telafi de etmediler.Aracımın ruhsatının çıkartılmasını trafik şubesinde,muamelecinin ve baayinin takip etmesi gereken işleri bizzat ben takip ederek kabus gibi 2 günlük zorlu bir mücadele ile çıkmasını sağladım.
    Netice itibariyle ya sattıkları aracın opsiyonellerini Fransa'dan alarak biz tüketicilere yedek parça olarak yüksek fiyatla satarak karlarını arttırma yoluna gidiyorlar yada bu işi ellerine yüzlerine bulaştırarak ne kadar acemi bir firma olduklarını tüketicilerin haklı isyanı ile kanıtlıyorlar.
    Bu gibi şikayetleri Peugeot Fransa'ya yazabilecek yabancı dili olan arkadaşlar var ise çevirisi yapılmış şikayet dilekçesi tarzında buraya bir yazı korlarsa biz de kopyalayarak gönderebiliriz oraya.Katkılarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.
    Ne Peugeot Türkiye nede baayisinden hiçmi hiç memnun kalmadım.

• Arkadaşlar ben aracımı çok sevdim.Çok kullanışlı ve güçlü.Umduğumdan daha iyi çıktı.İlki Tepee almışım diyorum yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34TR34

quote:

Merhaba arkaşlar,
    neyse fazla uzatmayayım:
    açıklamaları şöyle :
    saygılar.

Selam,
    Öncelikle aracını benim gibi yeni alanlara hayırlı olsun ve Allah yeni-eski tüm araç sahiplerine kazasız belasız araba kullanmak nasip etsin.
    Sayın arkadaşım sizin gibi ben de buna benzer bir sorun yaşamıştım.Bu forumda paylaşmıştım da.Peugeot Türkiye herşeyin kulpunu öyle uydurmuş ki....
    Ne bastırdıkları broşür,katalog ne de internet sitesindeki bilgilerinin hiçbir güvenilir yanı kalmamış.Vaat ettikleri şeyleri yerine getirmiyorlar.
    Ben de aracımı alırken çelik cantlı olarak almak istemiştim ancak bana yedek parça olarak (Fiyat 1500TL+lastil fiyatı) alabileceğimi söylediler.Sebebi ellerinde çelik cantlı satabilecekleri bir aracın olmadığıymış.Anacak böyle araç istersem sipariş ile 3 ayda gelirmiş.Ben de mecburen çelik cant opsiyonelinden (Farkı 600TL) faydalanamadım.Bu arada ben aracımı 20 Aralık 2010 satın aldım 8 Ocak 2011 de teslim aldım.Ancak direksiyonu deri çıktı bilginize.Birde satıcı baayi Peugeot araba ve hediye kuponumu çekilişe katılım tarihi bittikten sonra verdiği için 2 çekiliş hakkım da ziyan oldu.Hiçbir şekilde telafi de etmediler.Aracımın ruhsatının çıkartılmasını trafik şubesinde,muamelecinin ve baayinin takip etmesi gereken işleri bizzat ben takip ederek kabus gibi 2 günlük zorlu bir mücadele ile çıkmasını sağladım.
    Netice itibariyle ya sattıkları aracın opsiyonellerini Fransa'dan alarak biz tüketicilere yedek parça olarak yüksek fiyatla satarak karlarını arttırma yoluna gidiyorlar yada bu işi ellerine yüzlerine bulaştırarak ne kadar acemi bir firma olduklarını tüketicilerin haklı isyanı ile kanıtlıyorlar.
    Bu gibi şikayetleri Peugeot Fransa'ya yazabilecek yabancı dili olan arkadaşlar var ise çevirisi yapılmış şikayet dilekçesi tarzında buraya bir yazı korlarsa biz de kopyalayarak gönderebiliriz oraya.Katkılarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.
    Ne Peugeot Türkiye nede baayisinden hiçmi hiç memnun kalmadım.

Bu İki Yazıyıda Okuduktan Sonra Halime Şükrettim Arkadaşlar Biz Aracın Parasını Ödedik Ve Ayın 5 İle 12 Arasında Teslim Alabiliceğimizi Söylediler Ve Ayın 6 sında Aracımızı Teslim Aldık ve Hiç Bir İşleme Karışmadık Kaskosundan Tutunda Plaka İşlemlerine Kadar Sağolsunlar Halletmişlerdi...

• Değerli arkadaşlar ülkemizin mıcırlı asfaltında yol sesi gelmeyen araç var mı ?( Aslında var C5'e 50-60 bin tl arası ücret öderseniz yol sesi duymazsınız. ) Bunun öncesinde corolla vardı, biraderin 2008 focus vardı, pederin 2000 focus var durum hep aynı. Yol sesinden kurtuluş için ekstra birşeyler yapmamız gerekir. Ama bizim araçların yol sesi biraz daha fazla.Benim dikkatimi çeken Çamurluk davlumbazlarının düz plastikten yapılmış olması önceki araçlarımda davlumbazların içi keçeliydi bu yalıtımda kısmen yarar sağladığını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncude

Değerli arkadaşlar ülkemizin mıcırlı asfaltında yol sesi gelmeyen araç var mı ?( Aslında var C5'e 50-60 bin tl arası ücret öderseniz yol sesi duymazsınız. ) Bunun öncesinde corolla vardı, biraderin 2008 focus vardı, pederin 2000 focus var durum hep aynı. Yol sesinden kurtuluş için ekstra birşeyler yapmamız gerekir. Ama bizim araçların yol sesi biraz daha fazla.Benim dikkatimi çeken Çamurluk davlumbazlarının düz plastikten yapılmış olması önceki araçlarımda davlumbazların içi keçeliydi bu yalıtımda kısmen yarar sağladığını düşünüyorum.

Vallaha Genelde Araçta Müzik Açık Olduğu İçin Ses Beni Hiç Etkilemiyor Ama Abartıldığı Kadar Ses Yok Bence

• quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

quote:

hangı ulkede ?

Fransa

Kaputu açtığımda bir iki yerde made in spain yazıyo. Eminmisin sen Fransa olduğundan ?
  • slm herkese 2011 peugeot partner tepee premium pack 110 hg lik araç aldım arabanın göstergesinde ESP VE ASR NİN olduğunu söylediler ama gösterge panaelinde ESP göstergesi var ASR yok ama kıtapçığa okuduğumda ASR NİN ESP ile çalışacağını yazıyor gösterge panaelinde ASR simgeside olması gerekiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinlele

slm herkese 2011 peugeot partner tepee premium pack 110 hg lik araç aldım arabanın göstergesinde ESP VE ASR NİN olduğunu söylediler ama gösterge panaelinde ESP göstergesi var ASR yok ama kıtapçığa okuduğumda ASR NİN ESP ile çalışacağını yazıyor gösterge panaelinde ASR simgeside olması gerekiyor mu

Hayırlı uğurlu olsun aracınız.Allah kaza bela vermesin. Araçta Sadece ASR varsa ASR düğmesi olur,zaten ama ASR nin yanında ESP de varsa sadece ESP düğmesi olur. ESP ,ASR yede ABS yede hepsine hükmeder ve beraber çalışırlar merak etme.ESP düğmesinin olması diğerlerinin var olduğu anlamına gelir. Benim araçtada aynı çünki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilavuz

quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

quote:

hangı ulkede ?

Fransa

Kaputu açtığımda bir iki yerde made in spain yazıyo. Eminmisin sen Fransa olduğundan ?

farın ayaklarından bahsetmektesınız galıba onlarda var made in spaın çünkü

bazı parçaların üretim yerleri faklı olmsında kaynaklnmaktadır ama aracın üretim montaj FRANSA da iyi bilmekteyım

edit:geç cevap için özür dilerım yeni gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz Kancar -- 16 Ocak 2011; 22:58:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: ghetto106

quote:

Orijinalden alıntı: alifish

formdaki herkese selam.
    arkadaşlar bende partner tepee premium pack 110 hp(esp li olanından) sahra grisi modelini 1 hafta önce aldım, aracım şuanda 750 km de, tepee yi tercih etme nedenim daha öncede peu. 307 aracım olması ve peugeot dan memnun kalmış olmamdı.
    Ancak aldığım tepee bende tam anlamı ile hayal kırıklığı yarattı , sıfır km aracımın özellikle süspansiyonu felaket dercede ses yapıyor sanki amortisörler hiç yokmuş gibi
    en ufak bi kasisde çukurda, hatta bırakın çukuru ufacık bi pürüzde arac komple sallanıyor, zıplıyor arka orta koltuktan gıcırtı sesi ve bagaj kısmında takırtılar yoğun olarak geliyor, gıcırtılar bi nebze ama amortisörerin küt küt vurması çok can sıkıcı
    ben aracı almadan önce 90 hp lik test aracını uzun soluklu ve bozuk yolda test etme şansım oldu ve araçdan memnun kalmıştım ancak benim aldığım arac gerçekten beni arabadan soğuttu...
    merak ettiğin tek bi soru var. dğer tepee kullanıcısı arkadaşlar sizlerin araçlarında süspansiyon nasıl bu kadar sertmi ufacık bi taşın üstünden geçerken bile sesi içeride hissediyormusunuz..
    saygılar.

MERHABALAR BURADA AYNI SORUNLARA YAKIN ŞEYLER BENDE YAZDIM AMA KİMSE TINLAMADI :) öncelikle size anlatıyım artık gayet tecrübeli oldum :) bendede 110 hp lik safety pack var ssahra gri aracın amörtisor kısmı rezalet,boş kutu gbi tokurduyor,yüke endeksli yapıldı deniliyor lakin ticaret le ugrasan 30 yasında biri olarak renault olsun peugot olsun volkswagen olsun bilimum bu klasman ki araclarn tümüne bizzat senelerce bindim ancak kıyasen tepee tam bir hayal kırıklığı,plastik ve bakalit sesinden araç kullanamaz haldeyim,amortisör igrenç,uzun yolda ses gıcırtı tokurtu ve yaylanmaktan böbrek taşı düşürdük ailecek :) vites körüğü kronik hastalık servisete tam 3 kere değiştirdik yine yırtıldı,burda bir arkadas,arkadaşın birine vites körüğüne tesbih mi taktınız demişte? ne alaka?? :)ayrıca bunun gibi şikayetler (vites körüğü yırtılması,yay,amortisör vbvb. şikayet.com da var)servise götürdüğümde tepee kullanıcılarının şikayeti aşağı yukarı aynıydı.vites halatlarında yakında su koyuyveriri kardeşim müsterih ol telaşlanma,ben ostim ve sitelerde esnafım paslanmaz çelik ve metal işleriyle ugrasyorum yani sanayi sektorundeyim!arabalardan da cok iyi anlarım bizzat lisanslı olarak 7 senedir DRAG yarışı hobi olarak yapıyorum,vites halatların arızalandıgında aracın yüksek vitesdeyken gaza yüklendiginde vites kolunda kasılma ve cızırtı seklinde ses gelicektir bunun neden içerisi polyamid maddeden imal edilmi olmasıdır,cok ayrı bi husus daha arka kelebek camların sesini servis dahi engelleyemiyor bu sorunu çözün dediğimde aptal patal cevaplar verdiler ben bile güldüm.cam ile kapının arasında yarım santimden fazla boşuk var camda kasılma ve titreşime neden oluyor ve iğrenç sesler geliyor.bn camı söküp arasını keçeyle besledim az da olsa azaldı nitekim 30.000 küsür TL para verip aldıgım aracta çektigim rezilliğe bak :) arka camdaki perdelerinde ses yapmaya baişlar yakında,sana diyecegim müsterih ol kardeşim :) saygılar sevgiler

şimdi bu 2 mesaja birden cevap yazayım bu aracı alırken test aracı ile hangi yollarda sürdünüz ve bu hariç bu segmentte başka muadil araçlarda test edip mukayese ettinizmi..

eğer ettiyseniz diğerleri ile aradaki farkı görebilirdiniz eğer sadece düz asfalt yolda kullanıp bu dediyseniz EN BÜYÜK YANILGINIZ olması olağandır.

sizlere söylenenlerde gayet doğal Tepee ye en fazla kaç kg yük vuranınız var sorarım size..

arka tekerle davlumbaz boşluğu neredeyse sıfırdı ve 4 yolcu yetişkin ve o hallerde biz 100 km nin altına hiç düşmedik ve sürüş konforu bozuk yollara rağmen gayet güzeldi ve keyif verici.

en büyük yanılgı bu araçların görsel ve teknik detaylarına tav olan insanlar otomobil veya hassas amortisörler bekliyorlar böyle bir şey yok arakadaşlar o zaman hemen kurtulun bu araçlardan ve diğerlerininde tadına bakın.

bende bu aracı ailem için kullanıyorum ve de çok memnunum bozuk yollarda araçdan çok bir şey bende beklemiyorum bohça gibi yollarda hayalci olmamak lazım.

arka koltuğa adapte ettiğim seyahat minderleriyle çocuklar için yolculuk tam bir uyku keyfi oluyor vede eğlenceli.

bu aracın ses sorunları var amortisörler arka cam ve perdelik gibi ama çözüm üretiyorlar yapılanlar sizi memnun etmezse daha iyisini almanız bir tüketici olarak en hayırlı önerimdir.

saygılarımla.

ARKADAŞIM BENDE SANA CEVAP VERİYİM.. MUADİLİ KULLANDINIZMI DEMİŞSİN BEN TİCARETLE UĞRAŞAN BİRİYİM KENDİ NEZNİMDE 10 ADETTEN FAZLA TİCARİ ARACIM VAR KANGOO CADDY DOBLA VS BUNLARIN BİLİMUM İÇİNDEDİR VE BİNİCİYİM BİLMEM ANLATABİLDİMMİ..SÖZ KONUSU SAVUNDUGUN ARAÇ TAMİ BİR REZİLLİK... VE BEN SANAYİ SEKTÖRÜYLE UGRASYORUM NEYİN NASIL YAPILACAGINI GAYET İYİ BİLEN BİRİYİM!YOLDA YANIMDA DURAN TEPEE KULLANAN SAHIŞLARA SORUYORUM SORUNLAR AŞAĞI YUKARI AYNI..SENİN ÇÖZÜM ÜRETİYORLAR DEDİĞİN SORUNLARA BEN KIRK YOL DENEDİM..ALDIGIM ARAÇ FABRİKASYON BÖYLE DANDİK ÜRETİLİYORSA DAHA ÜSTÜNE DÜŞÜP BİNMEM..HADİ SİZE İYİ ÖVMELER

• Arkadaşlar ziebart tan ses yalıtımı yaptırmayı düşünüyorum yararı olur mu?
  • quote:

Arkadaşlar ziebart tan ses yalıtımı yaptırmayı düşünüyorum yararı olur mu?

ses yalıtımı bn yaptırdım. 1 ay boyunca stepne takamıyorsun aracın altına çünki yalıtım yapılan yerler içinde orada var ve kuruması 1 ayı buluyor.zaten 1 ay sonra randuman almaya başlarsınız dediler.ses yalıtıma giderken stepneyi çıkart eve koy öyle git.ses yalıtımından daha ziyade araç altının paslanma ve cürümesini engelleyen bir sistem.Çamurluklardaki davlumbazları bile söküp altına uygulama yapıyorlar. Ben yalıtımdan sonra uzun yola falan çıkmadım onun için henüz bişey diyemem ancak yol sesini bir nedbzede olsa kestiğini söyliye bilirim.Tabiki şehir içinde çokta belli olmuyor,ancak uzun yola çıkınca bilirim.Yada yalıtım yapılmamış bir araca bineceğim ki aradaki farkı anlıyayım.Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: officer33

quote:

Arkadaşlar ziebart tan ses yalıtımı yaptırmayı düşünüyorum yararı olur mu?

ses yalıtımı bn yaptırdım. 1 ay boyunca stepne takamıyorsun aracın altına çünki yalıtım yapılan yerler içinde orada var ve kuruması 1 ayı buluyor.zaten 1 ay sonra randuman almaya başlarsınız dediler.ses yalıtıma giderken stepneyi çıkart eve koy öyle git.ses yalıtımından daha ziyade araç altının paslanma ve cürümesini engelleyen bir sistem.Çamurluklardaki davlumbazları bile söküp altına uygulama yapıyorlar. Ben yalıtımdan sonra uzun yola falan çıkmadım onun için henüz bişey diyemem ancak yol sesini bir nedbzede olsa kestiğini söyliye bilirim.Tabiki şehir içinde çokta belli olmuyor,ancak uzun yola çıkınca bilirim.Yada yalıtım yapılmamış bir araca bineceğim ki aradaki farkı anlıyayım.Kolay gelsin.

Uyarın için ( stepne konusunda ) teşekkür ederim. Kısmet olursa şubat ayında gideceğim yaptırmaya . Ama uzun yola çıkacağım için stepnesiz olmaz. En güzeli bagaja almak sanırım. Ben de yararı olacağını düşünüyorum.

• Tepe'nin 110 HP liğini en son kaç bin liraya alan var arkadaşlar?
  • Ziebart tan ses yalıtımıni yaptırdığımda 1 hafta boyunca stepne yi takmayın ve 90 km hızın üstüne de çıkmayın demişlerdi
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.