Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rayen

quote:

Orijinalden alıntı: aziz 76

tamponlar boyasız

tavan barı sonradan

jantlar sırıtmıs mat bi renk jant alsaydın keşke...

renk hoş ...

Aziz zevkler tartışılmaz. Hele, bütçe hiç tartışılmaz. Kaldı ki, arkadaş aracımı eleştirin diye yazmamış.
    Bu mesajı uygun bulmadım doğrusu. Gereksiz kırgınlık yaratacak mesajlardan kaçınmamızı öneriyorum.

rasım abi ben mesajımda hiç bir kusur görmedım arkadas tavan barını sonradan takmış bunu alırken 200tl farkla yapardı bunda bütçe tartışması yok!!!

tamponlar boyalı degil dedim arkadaş görsellıge önem veren biriki 17,inç lastık ve jant nerden baksan 1,000 1,500tl arası bunu yapan tamponlarıda boyar bütçeyle alakası yok!!!

jantlar mat olsa iyi olur dedım bütçeyle alakası çok bildigim kadarıyla mat olanlar daha hesaplı

sonuç: zevk meselesi dedin okey katılıyorum ama bütce ile alakası yok

• Tüm arkadaşların yeni yılını kutlar, yeni yılda sağlık, mutluluk, kazasız, belasız günler dilerim.
  • quote:

quote:

quote:

tamponlar boyasız

tavan barı sonradan

jantlar sırıtmıs mat bi renk jant alsaydın keşke...

renk hoş ...

Aziz zevkler tartışılmaz. Hele, bütçe hiç tartışılmaz. Kaldı ki, arkadaş aracımı eleştirin diye yazmamış.
    Bu mesajı uygun bulmadım doğrusu. Gereksiz kırgınlık yaratacak mesajlardan kaçınmamızı öneriyorum.

rasım abi ben mesajımda hiç bir kusur görmedım arkadas tavan barını sonradan takmış bunu alırken 200tl farkla yapardı bunda bütçe tartışması yok!!!

tamponlar boyalı degil dedim arkadaş görsellıge önem veren biriki 17,inç lastık ve jant nerden baksan 1,000 1,500tl arası bunu yapan tamponlarıda boyar bütçeyle alakası yok!!!

jantlar mat olsa iyi olur dedım bütçeyle alakası çok bildigim kadarıyla mat olanlar daha hesaplı

sonuç: zevk meselesi dedin okey katılıyorum ama bütce ile alakası yok

Aziz im kapışmayın valla porselen dişlerimi yeni yaptırdım.hiç aranıza girmem birbirinizi yersiniz meydan serbest..

• quote:

Yadigar. Kendi adıma konuşayım. Ben aracı aldığım bayinin etiketini bile yapıştırtmadım aracıma.
    Aracıma bu forumun çıkartmasını yapıştıracak kadar bu forumun fanatiği değilim, üstelik zırt pırt anlam veremediğim şekilde mesajlarımın silindiği bir forumun reklamını yapmaya hiç niyetli değilim.
    Ancak teklifine saygım sonsuz. Diğer arkadaşlarda kabul ederse niye olmasın yapın bir çıkartma derim.

Rasim abi bir çıkartma yapacağım bekleyin ama öyle donanım haber falan yazmayacak marka model ve takımı anlata bir ifade üstünde takılıyorum bekleyin.ve logoda tabiki..

diye düşünmekteyim.

• Anlaşıldı foruma biraz renk katalım hiç resim koymuyoruz bizi takip edenlere yazık olmasın

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
  • slm
    Araçlarınız gerçekten çok güzel.
    Araçlarınızı hayvanlar aleminden en çok karınca yiyen hayvana benzetiyorum.Arka tasarımını.
    Bnece Arka tasarımı sportifliğini bozuyor.
  • son gelen zamnlarla dizel 3 lira oldu benzin zaten aldi basini gitti facebookta bir grup kurdum bu benzin zamnlarina tepki gostermek icin daha dogrusu grup yayginlasirsa toplu bir hareketle bu zamlara tepki gosterebiliriz diye dusundum...

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=251984388419&ref=ts grubun linki bu...ismide Dunyanin en pahali BENZININI kullanmak!!!
    sizde katilirsaniz arkadaslarinizi davet ederseniz cogunluk olursak cesitli eylemler yapabiliriz diye dusunuyorum artik bu zamlara sessiz kalmayalim sessiz kaldikca bindirdikce bindiriyorlar...koyun gibi gudulmekten vazgecelim...araci olmayanlar bana ne demesin benzine zam, ekmege sigaraya ickiye sekere zam demektir...forum kurallarina aykirimidir bilmiyorum boyle bir sey yapmak. oyleyse yoneticilerden ozur diliyorum ama artik bir sey yapmali....

• aracıma dün yan basamaklarıda eklettim.ilk beğendim jantı değiştirdim.

aracıma şimdi:

-çelik jant
    -üst tavan barı
    -emniyet paketi
    -yan basamaklar
    -zenon far
    -park sensörü
    -karter koruyucu
    -kaucuk orjinal paspas
    -navigasyon cihazı
    -ziebart ta boyu koruma,kaput koruma,koltuk koruma ve ön cama yağmur kaydırıcı
    -ziebart ta ön cam hariç tüm camlara film

eklettim.110 bg sahra gri aracımda hız sabitleyici ve görüş paketi standartmış.aracın bana maliyeti full kaskosuyla beraber 36.000.

sizce fiyat nasıl.tüm bunlarla 36 bin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliemree

son gelen zamnlarla dizel 3 lira oldu benzin zaten aldi basini gitti facebookta bir grup kurdum bu benzin zamnlarina tepki gostermek icin daha dogrusu grup yayginlasirsa toplu bir hareketle bu zamlara tepki gosterebiliriz diye dusundum...

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=251984388419&ref=ts grubun linki bu...ismide Dunyanin en pahali BENZININI kullanmak!!!
    sizde katilirsaniz arkadaslarinizi davet ederseniz cogunluk olursak cesitli eylemler yapabiliriz diye dusunuyorum artik bu zamlara sessiz kalmayalim sessiz kaldikca bindirdikce bindiriyorlar...koyun gibi gudulmekten vazgecelim...araci olmayanlar bana ne demesin benzine zam, ekmege sigaraya ickiye sekere zam demektir...forum kurallarina aykirimidir bilmiyorum boyle bir sey yapmak. oyleyse yoneticilerden ozur diliyorum ama artik bir sey yapmali....

Demokratik tepkinizi göstermek açısından bir girişimde bulunmuşsunuz. Ancak forum kurallarına aykırı mıdır? bilmiyorum ama yöneticilerden özür diliyorum demek, çok doğru bir yaklaşım değil.
    Tepkilerinizi göstermek için icazet almayınız. Kendi doğrularınız ölçüsünde gereğini yapınız.
    Yöneticiler izin vermezse tepki göstermeyecek misiniz?
    Şöyle düşünün ben burda varsam yönetici de var. Kendi adıma konuşuyorum yöneticiler çok da umrumda değil. Konunuza gelince, bu halk koyun gibi güdülmek için var olmuştur. Ve de koyun gibi güdülecektir. Bu sorunlar şu anda tepki gösterilerek çözülecek gibi görünmüyor. Dünya var oldukça, çözüm de var olacaktır. Bedel ödemek zorunda olanlar bu bedeli ödemekten kaçamayacaklardır.
    Sabır, biraz daha sabır diyorum.

• Merhabalar

Forumu 1-2 haftadır takip ediyorum.İstanbul beylikdüzünde bilgisayar işi ile iştigal etmekteyim.

Bende Peugeot Tepee 110bg aracımı 25 Aralık ta aldım Sahra Gri. Şu ana kadar 800 km. yol yaptım. 250-300 km. sini izmit gidiş dönüş diğer kilometreyide
    şehir içinde yaptım. 800 km de de yaklaşık 190 tl lik mazot yaktı. Merak ettiğim bu araç motor yeni olduğu içinmi yoksa sürekli böylemi yakacak.Tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

• Sürekli böyle yakmayacak. Kafanızı bu konuya takmayın. Yakıt oranları düşecek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aliemree

son gelen zamnlarla dizel 3 lira oldu benzin zaten aldi basini gitti facebookta bir grup kurdum bu benzin zamnlarina tepki gostermek icin daha dogrusu grup yayginlasirsa toplu bir hareketle bu zamlara tepki gosterebiliriz diye dusundum...

Demokratik tepkinizi göstermek açısından bir girişimde bulunmuşsunuz. Ancak forum kurallarına aykırı mıdır? bilmiyorum ama yöneticilerden özür diliyorum demek, çok doğru bir yaklaşım değil.
    Tepkilerinizi göstermek için icazet almayınız. Kendi doğrularınız ölçüsünde gereğini yapınız.
    Yöneticiler izin vermezse tepki göstermeyecek misiniz?
    Şöyle düşünün ben burda varsam yönetici de var. Kendi adıma konuşuyorum yöneticiler çok da umrumda değil. Konunuza gelince, bu halk koyun gibi güdülmek için var olmuştur. Ve de koyun gibi güdülecektir. Bu sorunlar şu anda tepki gösterilerek çözülecek gibi görünmüyor. Dünya var oldukça, çözüm de var olacaktır. Bedel ödemek zorunda olanlar bu bedeli ödemekten kaçamayacaklardır.
    Sabır, biraz daha sabır diyorum.

Rasim abi inadına iktidar partisine oy vereceğim diyenler var olduğu sürece bu bedeli malesef kurunun yanındaki yaşlar misali bizde ödeyeceğiz.

ne zaman adam oluruz...futbol takımı tutar gibi siyesetçi isimlerine tapılmadığı zaman haşaa.

aksi her hal için durmak yok ...ya devam.

beraber yürüdük biz bu yollarda...

• Bilgisayar işindesiniz.

Ne kadar güzel.Aracınız hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız kullanırsınız inş.
  • Suat bey aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.

maşallah yazısı ve nazar boncuğu görünen noktalara takın ve ya yapıştırın kem gözlere karşı.

yakıt değerleriniz daha da düşecek çok takılmayın şimdilik ben 90 hp ile şehir içi 6.2 litre yakıyorum.

aracınıza boya koruma ve cila uygulaması yapın faydalı olacaktır imkanınız varsa kapalı otopark tercih edin.

fırça ve sünger kesinlikle kullanmayın bunlar boya düşmanıdır,mikrofiber bez ve araba şampuanı edinin,bulaşık deterjanı kullanmayın içindeki fosfat uzun vadede aracınızın boyasına kalıcı zararlar verir.

aracınızı ilk çalıştırmada ilk on dakika yüksek devirlere çıkmayın motor ısınsın.ve ilk 3000 km de araca fazla yüklenmeyin motorun ilk halleri zorlama iyi değil.

aracı stop ederken mutlaka en az 40 sn bekleyin turbo kendini toparlasın bu çok önemli bir nokta yalnız...

eğer geldiğiniz yol daha uzunsa bu süre 2 ve 3 dakika arası rölanti çalışması diyebiliriz.

son olarakta arzu ederseniz sizi takım listemize ekleyelim aracın model yılı rengi mesleğiniz şehir şeklinde

kazasız belasız sürüşler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sovalye_

aracıma dün yan basamaklarıda eklettim.ilk beğendim jantı değiştirdim.

aracıma şimdi:

-çelik jant
    -üst tavan barı
    -emniyet paketi
    -yan basamaklar
    -zenon far
    -park sensörü
    -karter koruyucu
    -kaucuk orjinal paspas
    -navigasyon cihazı
    -ziebart ta boyu koruma,kaput koruma,koltuk koruma ve ön cama yağmur kaydırıcı
    -ziebart ta ön cam hariç tüm camlara film

eklettim.110 bg sahra gri aracımda hız sabitleyici ve görüş paketi standartmış.aracın bana maliyeti full kaskosuyla beraber 36.000.

sizce fiyat nasıl.tüm bunlarla 36 bin.

Fiyat güzel bence hayırlı olsun fakat naçiz hane teklifim ve önerim servise gidin ve şöyle deyin ben metal karter korumadan vazgeçtim orjinal plastik olanı takarmısınız.

sebebide güvenlik metal koruma motorun yere düşmesini engellediği için yolcu kısmına doğru bindirme yapıyor çarpışma esnasında

tüm çarpışma testlerinde tüm araçlar plastik koruma ile alırlar o yıldızları sizleri uyarmak istedim.

ayrıca size hediye edilen metal koruma 90 lira iken plastik orijinali 450 liradır bilginiz olsun yada plastik korumayıda alacağım deyin bakalım ne diyecekler.
    ve bizim hayatımızı niye tehlikeye atıyorsunuz diyede bir sorun ayrıca.

bu hakkı neredn alıyorlar..

saygılarımla.

• Temennileriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatcengiz

Merhabalar

Forumu 1-2 haftadır takip ediyorum.İstanbul beylikdüzünde bilgisayar işi ile iştigal etmekteyim.

Bende Peugeot Tepee 110bg aracımı 25 Aralık ta aldım Sahra Gri. Şu ana kadar 800 km. yol yaptım. 250-300 km. sini izmit gidiş dönüş diğer kilometreyide
    şehir içinde yaptım. 800 km de de yaklaşık 190 tl lik mazot yaktı. Merak ettiğim bu araç motor yeni olduğu içinmi yoksa sürekli böylemi yakacak.Tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

maşallah...

hayırlı olsun.allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

• zenon far ve celik jantı taktıktan sonra bi foto cekmiştim.
  • selam arkadaşlar.
    uzun zamandır forumu takip ediyorum sadece okuyucu olarak.ben de sizler gibi tepe sahibi olmayı hedefliyorum fakat bir türlü karar veremedim sıfır ve ikinci el arasında.110 beygirlik almayı düşünüyorum.aralık ayı sonunda güzel bir kampanya vardı sıfırlarda ama kaçırdık.bir de sıfır alırken bayiden bayiye ciddi farklar olabiliyo.aynı araca van 35 derken ankara 31-32 diyebiliyor.nasıl yapmak lazım nelere dikkat etmek gerekir.van da öğretmenim yardımcı olursanız çok sevinirim.tavsiyelerinizi bekliyorum....
  • şovalye allah kaza bela güzel günler göstersin.rengi güzelmiş.ben de bu renkle gümüş gri arasında kararsızım.güzel cantlar tavan barı ve camlara hafif bir film le çok süper olur bence.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.