Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Efe_60

Arkadaşlar Merhaba;

Nasipse aralık ayı bitmeden şuan ki aracımı satıp 0 km bir araç alacağım.
    Ama uzun süredir kararsızdım çünkü alacağım araç hem ticari olarak koli falan taşıma da kullanışlı olmalı hemde binek performansını bana yaşatmalı.
    En sonunda fiorino emotion a karar vermiştim ta ki peugeot bayisine uğrayana kadar.
    Tepee nin şu 110 hp lik olanını gördüm bayağı bir inceledim çok hoş bir araç. Şuan ki aracım 2.0 cc 140 beygirlik bir araç olduğu için fiorino (75 hp) beni çok düşündürüyordu. O yüzden partner tepee yi almak istiyorum.

partner tepee 110 hp

* Tavan barı
    * park yardımı
    * Navigasyon
    * Sonradan arabanın kenarlarına takılan korumalıklar (istersem buda fiyata dahil)
    * Diğer tüm masraflar ve temmuza kadar olan damga vergisi dahil

35.000 TL

sizce fiyat nasıl.

Birde renk olarak hemen alabileceğim renk SİYAH ben beyazını görmüştüm çok hoş duruyordu siyah da çok harika ama bakımı ve çizik olayı beni düşündürüyor şuan ki aracımda kekova mavisi temiz tutmak biraz sıkıntı. Birde 2. elde renk farkeder mi ?

sizden gelecek fikirler benim için gerçekten çok önemli.

şimdiden teşekkürler.

Efe bey merhabalar
    performans olarak şu anki 2 litrelik motorun değerlerini alabilirmisiniz bilemem ama 1.6 litre ile bile 240 tork değeri alınabiliyor ve serilik ara hızlanma değerleri bayağı tatmin edici. ve 0-100 bile nerdeyse 15 saniye civarlarında bir test etmeniz gerekecek ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.

yalnız bu araçtan otomobil yolcu konforu beklemeyin derim özellikle bozuk yollardaki amortisörün sertliği süpriz olmasın asfalt konforuna diyeceğim yok.ve sürüş keyfine..

size tavsiyem özellikle 110 hp olandan alın çünkü değişken geometrili turbo ve hıza duyarlı direksiyon artıları ve overbosst standart.

renk olarakta siyah iddialı bir renk ben hasta adamım habire siler parlatırım kapalı garajım vs dersen ve dikkat çekmek isterim farkedilmek dersen siyah olur diğer türlü bunlarla alakam yok dersen gümüş ve açık mavi tonları derim şahsi fikrim benim aracın resimlerini görmüşsündür belki fikir oluşturur açısından..

• bende aytozu gri almak istiyordum beklemek ve indirimden de yararlanmak adına mecburen siyah aldım iyikide siyah almışım diyorum diğer farklı renk tepee leri gördükçe çok farklı bir hava katıyor bence araca
  • Fiyat çok güzel bende 90hp lik var bir hafta oldu alalı ben arabanın çekişinden konforundan vs. gayt memnunum. Gaza bastığım zaman yapıştırıyor koltuğa :) 110hp lik alırsan performans birazdaha artacak tabiki. Şuanda piyasada olan en iyi ticari diyorum ben. Kendimde olduğu için deil bu benim bakış açım çok araştırdım araçları çünki. Doblo connect kangoo gibi araçlarla kıyaslanamaz bile. Caddyle kıyaslama yaptım arasında donanım özellikleri olarak tepee çok daha üstün. Ayrıca bi wolksvagen servisine giderkende acaba cebimdeki para yeterli olurmu diye düşünmemek elde değil parçaları çok pahalı. Bence fiyatı çok iyi arkadaşım aslan sonuçta bence hiç düşünme al hayırlısıyla sende bize katıl
  • Siyah kullanıyoruz bakımı oldukça zor ama ona görede tadı başka tabi. Ama beyazıda çok güzel olyor. Şu an olsam beyazı tercih ederdim. Komple boyalı olduğu için beyazda çok harika duruyor.
  • Uzun yolda inanırmısınız 3.9 u gördüm 17 km boyunca.yol düzdü rüzgar hafif vardı.
    Sonra bu hızla gidilmezdim dedim son 20 km bastım 4.7 ile tamamladım parkuru
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_oral

Fiyat çok güzel bende 90hp lik var bir hafta oldu alalı ben arabanın çekişinden konforundan vs. gayt memnunum. Gaza bastığım zaman yapıştırıyor koltuğa :) 110hp lik alırsan performans birazdaha artacak tabiki. Şuanda piyasada olan en iyi ticari diyorum ben. Kendimde olduğu için deil bu benim bakış açım çok araştırdım araçları çünki. Doblo connect kangoo gibi araçlarla kıyaslanamaz bile. Caddyle kıyaslama yaptım arasında donanım özellikleri olarak tepee çok daha üstün. Ayrıca bi wolksvagen servisine giderkende acaba cebimdeki para yeterli olurmu diye düşünmemek elde değil parçaları çok pahalı. Bence fiyatı çok iyi arkadaşım aslan sonuçta bence hiç düşünme al hayırlısıyla sende bize katıl

%100 katılıyorum kardeşim aramıza hoş geldin

bendede 92lık berlıngo var aynı şekılde katılıyorum sana koltuga yappışma vs...
  • tüm tepeeciler sizleride sizemizde görmek isteriz hafif ticari toplulugunda yenı anketımız eklenmıştır

otomobil konforuna en yakın hafif ticariiyii seçiyoruz. HERKEZİ BEKLERİZ

http://forum.donanimhaber.com/m_35966013/mpage_5/fromTicket_/key_//tm.htm#36386661

^^^^^^^^^^^^^^^^^LİNK^^^^^^^^^^^^^^^^^^
  • Arutan arkadaşım double din ile ilgili resmi görünce benimde çok hoşuma gtti. Acil bende bulmak istiyorum aynısından. Dün araştırma yaptım biraz peugeot için üretilen ve bizim tepee'lere uyumlu sadece bir sitede buldum. Resimdekinin aynısıydı. Farklı renkte farklı marka kullanmak istemiyorum çünki orjinalliği bozmak istemiyorum. Sitenin linkini vereyim sizlere bir bakın stokta var gözüküyor ama fiyat yok ve ben nereden ulaşacağımı bulamadım :( bursada yaşıyorum sanayileri bi gezip tozucam yakında 2500 bakımına gidicem servistede yardımcı olucaklar bu konuda bana inşallah..

Link:http://www.otomediamarket.com/main/peugeot_307_e7021_navi_multi_media_ve_navigasyon_unitesi-5816-1805-642.html
  • Merhaba Arkadaşlar;

Öncelikle ilginiz ve cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim.
    Dediğiniz gibi siyah duruş olarak 10 numara ama benim temizliğini
    cilasını yapmak için pek vaktim olmayacak.
    Toz kir içinde olduğun da da gördükçe offlayıp puflayacağım.

bugün bir daha aradılar peugeodan aliminyum grisini istediğiniz zaman 2-3 gün içinde getiririz diye.
    Yolumun üzeriydi dönüşte uğradım normalde aliminyum gri metalik renk olduğu için fiyat farkı varmış.
    Ama sizden onuda almayız dediler.

Bu durumda

* Tavan barı
    * park yardımı
    * Navigasyon
    * Sonradan arabanın kenarlarına takılan korumalıklar (istersem buda fiyata dahil) _ sizce alırsam bunu taktırayım mı fiorinoda connect te falan görüyorum çok hoş duruyor bence. Ama artıları varsa eksilerini öğrenmek istiyorum.
    * Aliminyum gri (metalik)

35.000 TL

Bu arada işi bayağı ciddiye bindirdim aracımı satılığa çıkardım şuan arabamın birkaç müşterisi de fiyat konusunda benden haber bekliyor.
    Tepee ile ilgili kafamda soru işareti kalmadığı anda lagunamı hemen veriyorum.

Birde bu 35.000 inin üzerine ben hiç bir rakam sölemedim. Firmam olduğu için filo indirimi ve marka bayiliklerim olduğu için bu özel fiyatmış. Sizcede fiyat nasıl çok uygun mu? uygun mu? eh işte mi? biraz pahalı mı? :))) yoksa hiçbiri mi

Neyse başınızı çok ağrıtmayayım ama ben beni anladığınızı biliyorum. Eee o kadarcık heyecanım olsun dimi ama ?

http://www.sahibinden.com/_tek_kurus_masrafsiz_full_laguna_rxt_-63WQQaXQQ19433240WQQpXQQdisplayitem

http://www.araba.com/2479071/Renault%20Laguna%20RXT
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar;

bugün bir daha aradılar peugeodan aliminyum grisini istediğiniz zaman 2-3 gün içinde getiririz diye.
    Yolumun üzeriydi dönüşte uğradım normalde aliminyum gri metalik renk olduğu için fiyat farkı varmış.

Bu durumda

* Tavan barı
    * park yardımı
    * Navigasyon
    * Sonradan arabanın kenarlarına takılan korumalıklar (istersem buda fiyata dahil) _ sizce alırsam bunu taktırayım mı fiorinoda connect te falan görüyorum çok hoş duruyor bence. Ama artıları varsa eksilerini öğrenmek istiyorum.

35.000 TL

Bu arada işi bayağı ciddiye bindirdim aracımı satılığa çıkardım şuan arabamın birkaç müşterisi de fiyat konusunda benden haber bekliyor.

Birde bu 35.000 inin üzerine ben hiç bir rakam sölemedim. Firmam olduğu için filo indirimi ve marka bayiliklerim olduğu için bu özel fiyatmış. Sizcede fiyat nasıl çok uygun mu? uygun mu? eh işte mi? biraz pahalı mı? :))) yoksa hiçbiri mi

Neyse başınızı çok ağrıtmayayım ama ben beni anladığınızı biliyorum. Eee o kadarcık heyecanım olsun dimi ama ?

http://www.sahibinden.com/_tek_kurus_masrafsiz_full_laguna_rxt_-63WQQaXQQ19433240WQQpXQQdisplayitem

Fiyat bence uygun. Yan taraflardaki basamaklar ise kaliteli malzeme ise ve montajda tamamen oturtulacaksa sıkıntı çıkarmaz aksine araca görsellik katar. Tam oturtulmazsa yada klasik borulardan (yuvarlak) ise taktırmayın derim. Boru şeklinde olanlardan taktırdık verdiğmiz paraya yazık oldu diye düşünüyorum. Fakat düz basamak şeklinde ise tavsiye ederim.

İlk resimde bulunan basamaktan takcaklarsa siz bilirsiniz. Ancak 2.ci resimdeki ise tavsiye ederim..

Şimdiden hayırlı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoca1677

quote:

Merhaba Arkadaşlar;

Bu durumda

* Tavan barı
    * park yardımı
    * Navigasyon

35.000 TL

Fiyat bence uygun. Yan taraflardaki basamaklar ise kaliteli malzeme ise ve montajda tamamen oturtulacaksa sıkıntı çıkarmaz aksine araca görsellik katar. Tam oturtulmazsa yada klasik borulardan (yuvarlak) ise taktırmayın derim. Boru şeklinde olanlardan taktırdık verdiğmiz paraya yazık oldu diye düşünüyorum. Fakat düz basamak şeklinde ise tavsiye ederim.

İlk resimde bulunan basamaktan takcaklarsa siz bilirsiniz. Ancak 2.ci resimdeki ise tavsiye ederim..

Şimdiden hayırlı olsun..

araca bir görsellik kattığı konusunda eminimki pek çok kişi aynı fikirdedir nitekim bu tarz parçaların (örn. ön koruma barı basamak vs) bir kaza anında çok tehlikeli olabileceği kanısındayım o yüzden pek sıcak bakmıyorum fikrimi beyan etmek istedim
  • Yan basamaktan bahsediyoruz. Sııkntı çıkaracağını sanmıyorum. Ön korumalara sıcak bakmama konusunda katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoca1677 -- 16 Aralık 2009; 12:39:05 >
  • Selamlar Arkadaşlar Geçen Cumartesi Aldım Aracımı Özellikkleri İmza Bölümümde Yazılı yalnız Fotograflarını daha Çekmedim Aldığım Günden beri Yağmur yagıyor :) Gelin kız temiz cıksın heheheh :) sizi bayagı okudum dınledım takıp ettım burdan 1 ay boyunca ama uye bugun oldum nedenmı cunkı daha oncedende uyeydım ama maıl ve sıfre kaybolunca mecburen baska k.adı aldım. BIR KAC SORUM OLACAK

1- 17" Jant Taktırdım Lastıklerde Pirelli P7 Sizce Sıkıntı Yaşarmıyım ?

2- Dün aksam (100km daha Araç) ikitelli - hava alanı e5'e baglanan yolda cok yagmur vardı ama bastım bıraz 130'a geldıgımde direksıyonun titrediğini fark etttim ve yavaslayıp 90-100 arası gitmeye devam ettım bunun nedenleri ( MOTOR AÇILMADIGINDANMI - JANT'DANMI - ARAÇ ZATEN BOYLEMİ - Yoksa bilmedigim bir sıkıntımı var herkezin boylemi ? )

Daha ÖNCE 2009 207 Dynamic 1,6 90bg Dizel Kullandım onu 30'a sattım 1,5 fark verip tepee aldım aile genisledigi icin :))

herkeze kazasız belasız sıkıntısız sürüşler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bar0n90HP

Selamlar Arkadaşlar Geçen Cumartesi Aldım Aracımı Özellikkleri İmza Bölümümde Yazılı yalnız Fotograflarını daha Çekmedim Aldığım Günden beri Yağmur yagıyor :) Gelin kız temiz cıksın heheheh :) sizi bayagı okudum dınledım takıp ettım burdan 1 ay boyunca ama uye bugun oldum nedenmı cunkı daha oncedende uyeydım ama maıl ve sıfre kaybolunca mecburen baska k.adı aldım. BIR KAC SORUM OLACAK

1- 17" Jant Taktırdım Lastıklerde Pirelli P7 Sizce Sıkıntı Yaşarmıyım ?

2- Dün aksam (100km daha Araç) ikitelli - hava alanı e5'e baglanan yolda cok yagmur vardı ama bastım bıraz 130'a geldıgımde direksıyonun titrediğini fark etttim ve yavaslayıp 90-100 arası gitmeye devam ettım bunun nedenleri ( MOTOR AÇILMADIGINDANMI - JANT'DANMI - ARAÇ ZATEN BOYLEMİ - Yoksa bilmedigim bir sıkıntımı var herkezin boylemi ? )

Daha ÖNCE 2009 207 Dynamic 1,6 90bg Dizel Kullandım onu 30'a sattım 1,5 fark verip tepee aldım aile genisledigi icin :))

herkeze kazasız belasız sıkıntısız sürüşler dilerim.

psada genelde böyle sorunlar var 130u geçince titreme vs.

benım aracta titreme yok

17 jantlar iyi olur p7lerde iyi lastık yakıtda bence artış olabilir

resimleri beklyorz
  • Çok Yagmur vardi Yerler 4-6 Cm arası suluydu motor ilkkez 100km hızı gecti bunlar cok etkin şeyler ama işi bilene size soruyorum :)))
  • quote:

Çok Yagmur vardi Yerler 4-6 Cm arası suluydu motor ilkkez 100km hızı gecti bunlar cok etkin şeyler ama işi bilene size soruyorum :)))

yagmura bişey diyemem ama ben aracı aldım akşam eve geldım sabah dırek yola çıktı 185e kadar getirdim titremedide sendemı titriyicek kardeş...

1700km uzun yol gittim 110un altına düşmedim diyebilirim titreme diye bişey olmadı
  • araç degil yanlız direksiyon titredi bilgin olsun ben bi servise soracam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoca1677

Yan basamaktan bahsediyoruz. Sııkntı çıkaracağını sanmıyorum. Ön korumalara sıcak bakmama konusunda katılıyorum.

ön korumada çok yakışıyo ya

• quote:

araç degil yanlız direksiyon titredi bilgin olsun ben bi servise soracam :D

bende sadece direksiyondan bahsediyorum servisin sana söylüyücegi lafı söyluyum pcye baglarlar aracı sorun yok derler yada bunların genelınde var derler

demedi deme
  • Eski Aracımı Gösteriyim istedim Yenisinin Fotolarını Çekene Kdr :)

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.