Şimdi Ara

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>> (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.581
Cevap
62
Favori
397.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok dostum yanlış anladın sanırım,bende ucu açık cümle kurmuşum :D
    Ben alıcıyım dostum bu fiyata alıcam
  • ben 2 ay önce 22500 tl ye 2008 model aldım bence 500 daha düsürebilirsen iyi olur düsüremezsen bile km si çok düsük oldugu için bence alınır
  • teşekkürler dostum saolasın bilgi için
  • 2007 1.5 AT Swift Gri ile suzuki ekibi arasına katılmaktan gurur duyuyorum arkadaşlar.Aranıza hoşgeldim...
  • hayırlı olsun bence çok iyi bir secim yaptın kazasız belasız kullanman dileklerimle aramıza hoş geldinnn......
  • ya arkadaşlar swift 1.5 at yi lpg li olarak kullanan arkadaş varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lombargatto

hayırlı olsun bence çok iyi bir secim yaptın kazasız belasız kullanman dileklerimle aramıza hoş geldinnn......

teşekkür ederim dostum hakikaten süper araba atom karınca gibi seri süper bi araç
  • merhaba arkadasLAr ßenDe 91 aLto KuLLanıCısıYım ama gOrdugum kAdarıyLa en duSuk ALet ßenDe Eee FarkLı oLmak guSel Sey taßy ßuyRun ßuDa REsmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cileli_sofor -- 28 Haziran 2009; 16:57:10 >
  • arkadaslar merhaba,

su siralr bende araba almayi planliyorum ama 3 model arasinda kaldim

1- 2005 polo 1.4 tdi 50-60 bin arasi
    2- 2007 206 1.4 hdi 50-60 bin arasi
    3- 2005 swift 1.3 i 50-60 bin arasi

yardimci olursaniz sevinirim.

genelde sehir ici gidiyorum ama hafta sonlari koy yollarinda falan, cikiyorum siklikla.. su anda sirket arabasini kullaniyorum dacia logan 1.5 DCI..
  • Aa.. demek ki neymis, suzuki grand vitara alınmayacakmış: )) Zira böyle saglam bir forumda bile adı geçmiosa
    1 hafta önce yazdım kimse sallamadı
  • Selam dostlar geçen hafta 690 km lik bir tatil yolculuğu yaptım.Araçta iki kişiydik ve Antalya civarında dolaştığım için klima full açık gezdik.Aracı stablize bir yolda birazda zorladım.Daha öncede yazdığım gibi aracımda sıralı sistem otogaz var.Toplam 111 TL lik gaz aldım.Yaptığım hesaba göre km ye 160 krş yakmış.
  • ya arkadaşım hangi marka sıralı sistemi kullanıyosun aracın otomatikmi ben taktırmayı düşünüyorum swift 1.5at otomatik sahibiyim sorun yaşarmıyım brc taktırılabilirmi sen kendi aracında her hangi bir problem yaşadınmı yardımcı olup beni aydınlatırsan çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthunter9 -- 16 Temmuz 2009; 13:09:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nighthunter9

ya arkadaşım hangi marka sıralı sistemi kullanıyosun aracın otomatikmi ben taktırmayı düşünüyorum swift 1.5at otomatik sahibiyim sorun yaşarmıyım brc taktırılabilirmi sen kendi aracında her hangi bir problem yaşadınmı yardımcı olup beni aydınlatırsan çok sevinirim

Selam arkadaşım ben atiker taktırdım aracıma brc nin fiyatı bana biraz pahalı geldi
    sonuçta amaç tasarrufsa önce fiyatta başlar 2 yıl garanti ve bol servis seçeneği var.Ben bu yüzden atiker i tercih ettim.Aracım 4x4 otomatik değil. Genelde eşim kullanıyor (devirsiz) bu yüzden lpg taktırdım. Hafta sonları özellikle onun aracıyla geziyorum herhangi bir problem yaşamadım.Ben lpg bölümünüde detaylı inceledim.Çıkardığım sonuç lpg montajını yapan usta ve kullandığın gaz markası iyiyse sorun yaşamazsın.Aracımı Antalya da doğal olarak yaz aylarında sürekli klima açık kullanıyorum çekişdede çok bir fark yok (shell gaz ve aygaz kullanıyorum).Şimdiden tasarrufun hayırlı olsun. :)

• verdiğin bilgiler için teşekkür ederim kardeşim bu durumda usta ve gaz önemliyse atikeride düşünebilirim demektir
  • ARKADAŞLAR MERHABA 1 AYLIK 2009 MODEL KIRMIZI SUZUKİ SWİFT 4X4 ARACIMI İHTİYACA BİNAEN SATIYORUM.. İLGİLENEN ARKAADAŞLAR SAHİBİNDEN.COM SİTESİNDEN BAKABİLİR.

ARAÇ 1000 KM DİR UYGUNDAN DAİRE DENK GELDİĞİ İÇİN SATIYORUM YOKSA ASLA SATMAZDIM. CİLLOP GİBİ ARABA KIRMIZI RENK. HATASIZ ARABA. ARAÇTA ABS ACİL FREN DESTREK SİSTEMİ 4X4 ÖZELLİĞİ ŞAHANE SES VEREN HOPERLÖRLER CD MP3 ÇALAR 4 CAM OTOMATİK VE SAYAMADIĞIM BİRSÜRÜ ÖZELLİK FULL+FULL BİR ARAÇTIR. VADE TAKAS PAZARLIK YOK.

ARABA 4X4 TÜR........... 4X2 LERLE KARIŞTIRMAYIN...

ARAÇTA FAZLADAN 500.-TL DEĞERİNDE BAYİ GARANTİLİ SESLİ PARK SENSÖRÜ VE SİYAH CAM FİLMİ BULUNMAKTADIR.

EXTRADAN ZİEBART KOLTUK KORUMA YAPILMIŞTIR.

ARACIN BAYİ FİYATI 28.250.-TL+ 500 TL KIRMIZI RENK FARKI = 28.750.-TL DİR. PARK SENSÖRÜ VE CAM FİLMİ +KOLTUK KORUMA SAYMIYORUM... SIFIR ARABAYI BAYİSİNDEN 3000 TL UCUZA ALIYOSUNUZ...

SWIFT 1.3 MT 4X4 DONANIM ÖZELLİKLERİ

Benzinli 1.3 L
    UV filtreli camlar
    15” jantlar

Akıllı 4x4 sistemi
    SRS ön çift hava yastığı
    ABS ve EBD
    Acil fren desteği
    4 hoparlör+2 tweeter + Radyo CD çalar +MP3 + direksiyondan kumanda
    Halojen farlar

• Arkadaşlar bende 2006 model suzuki grand vitara XL7 jeep aldım. Aranıza yeni katıldım diyebilirim.
    Genişlik olsun, rahatlık olsun ve özellikle yakışı açısından çok memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: junest

Aa.. demek ki neymis, suzuki grand vitara alınmayacakmış: )) Zira böyle saglam bir forumda bile adı geçmiosa
    1 hafta önce yazdım kimse sallamadı

hocam bende gv 3 kapı alma düşüncesindeyim, 7-8 aydır araştırıyorum, aracın sürekli 4x4 olmasından ve ağırlığından dolayı yakıtı biraz fazla, öğrendiğim kadarı ile şehirdışı 7-8 lt şehiriçi 10-11 lt, benzin fiyatları uçmuş gitmiş zaten, birçok kişi lpg ile sorunu çözüyor, bagaj hacmi 190 litre olmasından dolayı lpg taktırdıktan sonra 500 tl civarı bir paraya aracın üstüne portbagaj takmakta kaçınılmaz olur, ama araç manyak bişey, 5 sefer sıfırını almaktan son anda vazgeçtim ama eylülde kesin alıcam, test aracı olmadığı için hiç test etme imkanım olmadı ancak diğer araçlardan daha yüksekte sürüş pozisyonu bir harika, birde ağırlığından ve boyutlarından dolayı araç aşırı bir güvenlik hissi veriyor, çok tok bir araç yani, 2009 model makyajlı kasalar da iyileştirmeler yapılmış, mesala şanzıman değişmiş, yalıtım arttırılmış daha kalın camlar var, dijital klima, aynalarda sinyaller, istepne kapağı standart olmuş. bakımları çok makul fiyatlara yaptırılabiliyor ama olağandışı durumlarda yedek parça da kısa zamanlı beklemeler söz konusu olabilir, yinede bir japon markası olarak çok güven veriyor, kusursuz araçlar yapıyorlar, zaten suzukinin arazi aracları konusundaki deneyimi tartışılmaz-tartışılmamalı da. sürekli 4x4 olmasına rağmen gidemediği arazi koşulu pek yok, youtubedan da arazi performansına bakabilirsiniz. özellikle 3 kapılı araç bakmamın sebebi şehiriçi daha kullanışlı olması, ben öyle arabanın bagajı hangar gibi olsun doldurayım diye düşünmüyorum zaten çoğunlukla eşim ve ben biniyoruz araca, o yüzden 3 kapılı vitaranın bagajını da çok sorun etmiyorum, çok sorun olursada portbagaj alma düşüncem var, siz ne yaptınız almaktan vaz geçmemişsinizdir umarım

• Merhaba
    Suziki Swift 1,3 4x4 var. Fakat biraz fazla yakıyor sanırım. Araç 5000 'de bir depo ile ortalama 500 km yapıyor. Biraz fazla mı sizce.
  • 4 çekerler o civarda yakıyor. Şehiriçi kullanımda 100 km de 8 lt yakar. Çok narin kullanımla 7,5 e falan düşürebilirsiniz. Şehırdışında ise ortalama 5,5 yakar
  • Aynı araçtan bende de var ve benimki de öyle yakıyor umutozkans.Gayet normal yani.Zaten anladığım kadarıla Suzuki Swift' in kullanım amacı performans ya da yakıt değil.Adamlar kullanım zevki üzerinde durmuşlar daha çok.Özellikle 4x4 deki kullanım zevki çok iyi seviyede.Stabilize yol bulursan viraja açıktan ve yavaş gir, virajın tam ortasında gazla; arabanın sıfır savrulmayla kendini toparlaması harika bi his
    Ben arabımı çok seviyorum, çünkü bi ruhu bi tarzı var.Diğer bir çok arabada ise rasyonel düşünceler ön planda.
    Evet fazla yakıyo ama bence çok da abartmıyo ve buna değiyo.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.