Şimdi Ara

<<<<< RENAULT LATİTUDE KULÜBÜ >>>>> (220. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.949
Cevap
69
Favori
503.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende kapı eşiğine bakacağım ama bugün sabah fırsat olmadı. Bakıp fotoğrafını çektikten sonra buraya da eklerim. Diğer arkadaşlar da faydalanır.
  • crazy89 C kullanıcısına yanıt
    çıkmaz hocam. sorun olmaz. 100 km de 1.5 km daha hızlı gider araç sadece. lastik ebad değişimlerinde %3 e kadar sapma normal sayılıyor.
  • chrissrathfield kullanıcısına yanıt
    O zaman yol tutuşunda da sıkıntı yaşamam muhtemelen. İnternet üzerinde yol tutuşu olumsuz etkilenir gibi ifadeler var ama rutin kullanıcı olarak bunu fark eder miyim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy89

O zaman yol tutuşunda da sıkıntı yaşamam muhtemelen. İnternet üzerinde yol tutuşu olumsuz etkilenir gibi ifadeler var ama rutin kullanıcı olarak bunu fark eder miyim acaba?

225/50/17 kullanıyorum. Hem yazlık, hem kışlık Kumho aldım. 1000 TL takımı
    hiç bir şey hissetmezsin hocam. 200 üstü hıza zaten ulaşmıyor 1.5

225/50/17 zaten 2.0 1700 kilo araç için. sonradan 1.5 motor koydular 1400 kilo jant lastik aynı kaldı. 215 taban çok rahat iş görür.

ben 225/55/17 xl kullanıyorum 2.0 araçta. 1.5 için ağır kalır.
  • sek0o0 S kullanıcısına yanıt
    Lastiklerden memnun musunuz? Nereden aldınız?
    gayet memnunum. iskitlerden aldım. 2-3 kumho satan yere girdim. en ucuz söyleyeni ne taktırdım.
    Arabanın kapısındaki fotoğrafı çektim. Yazan lastikler fotoğrafta yer alıyor. Ama 17 inç jant olduğu için yazanlardan seçersem mecbur tekrardan aynı lastiği alacağım galiba. Aksi takdirde jant değiştirmem gerekebilir. Anlamadığım nokta konuştuğumuz ebat neden eklenmemiş.

<<<<< RENAULT LATİTUDE KULÜBÜ >>>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy89 -- 27 Aralık 2016; 14:36:32 >
    yazdıkları ebata göre hız kilometre sayaçlarını kalibre ediyorlar.

bizim konuştuklarımız orijinalin yerine en yakın ne olabilir.
    Etiketi görünce ve lastik fiyatlarını karşılaştırınca 205/60/16 seçeneğini de düşünmeye başladım.
    17 inç jant acaba uygun olur mu dersiniz bu 16 inç ölçülere göre. İnternette araştırıyorum bir süredir ne olabilir acaba diyerekten.
  • Arkadaşlar merhaba, Ben de yaklaşık 4 ay önce 2. el bir Latitude 1,5 dci expression alarak aranıza katıldım. Takribi 4 aydır aracı zevkle kullanıyorum ancak son bir kaç haftadır yakıt tüketimi ortalama 6,5 dan 8.5-9 aralığına kadar yükseldi. Bu arada Denizli de yaşıyorum, hava 0 ın altına pek düşmüyor, ayrıca hava filtresini yeni değiştirdim lakin yakıt tüketiminde bir değişiklik olmadı. İlk anda havaların soğumasına bağladım ancak %30 civarındaki artış sadece soğuk hava ile açıklanamaz gibi geldi, sizlerin bu konudaki bilgi ve tecrübeleriniz nedir, yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wroughtiron

Arkadaşlar merhaba, Ben de yaklaşık 4 ay önce 2. el bir Latitude 1,5 dci expression alarak aranıza katıldım. Takribi 4 aydır aracı zevkle kullanıyorum ancak son bir kaç haftadır yakıt tüketimi ortalama 6,5 dan 8.5-9 aralığına kadar yükseldi. Bu arada Denizli de yaşıyorum, hava 0 ın altına pek düşmüyor, ayrıca hava filtresini yeni değiştirdim lakin yakıt tüketiminde bir değişiklik olmadı. İlk anda havaların soğumasına bağladım ancak %30 civarındaki artış sadece soğuk hava ile açıklanamaz gibi geldi, sizlerin bu konudaki bilgi ve tecrübeleriniz nedir, yardımcı olursanız sevinirim.

Kış ayı gelince bende de 6,5 dan 8,0 doğru bir artış oldu tabii kış lastiklerini de taktım. Servisler 1,2 lt artışı normal görüyor.
  • Benimki de yaklaşık 9 lt ye çıktı.Normaldir sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araca USB bağlandığı zaman USB içeriğindeki mp3 leri nasıl listeleyebiliyoruz
  • 100.000 km altı aracını satan var mı
  • İyi akşamlar dilerim ismim Fatih aranıza yeni katılıyorum bir ay oldu latitude araç satın aldım Elazığ dan yazıyorum umarım faydalı bilgiler edinme imkanımız olur tşkler

• Herkese merhaba değerli Latitude sahipleri
    Aranıza 2013 veya üstü 1.5 Dci EDC Executive bir araç ile katılmaya karar vermiş bulunuyorum.
    Forumda 20-25 sayfa kadar okudum araç ile ilgili genel memnuniyet ve aracın artılarının tam da aradığım özellikler olması beni cezbetti Henüz mevcut aracımı satılığa çıkartmadım ama sabırsızlanıyorum açıkçası..
    Tek bir sorum var; Sunroof'lu modellerde arka koltuk hizasındaki cam tavan opsiyonel midir?
    Herkese saygılar
  • LewsTherinThelamon L kullanıcısına yanıt
    Selam hocam. Cam tavan olan araçlarda arka taraftada cam tavan var diye biliyorum. Arka cam tavan ayrı opsiyon değil yani bildiğim kadarıyla.

• Lyons. kullanıcısına yanıt

Hızlı cevap için teşekkür ettim..
  • Yılbaşı öncesi bi ablanın bana tıkılaması sonucu oluşan 20 tl msraf yüzünden kasko arabayı perte ayırdı

53 lira verecekler

şimdi yerine yeni araba bakıyorum ama alıştığım konforu çok arayacam

sıfır aynı segment uçmuş

mecbur bi alta inecez

ordada çok kararsızım

elentra aklımda fiyatından sebep

meganeda fena durmuyor ama 130luk otomatik yok

qashqai baktım servis ve cvt şanzıman soru işareti bakalım ne yapacaz
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.