Şimdi Ara

<<<< RENAULT 19 KULÜBÜ >>>> (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.051
Cevap
41
Favori
593.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2000 model klimalı alize 55 binde.Satmak istiyorum kaça gider acaba
  • Merhabalar, bende de 1997 Model R19 1,6 RT (CL2) motor var.Arabam karbülatörlü ve gaz taktırdım.4-5 ay gayet iyi kullandım,geçenlere sanki soguk motor çalışırkenki ibi teklemeler olmaya başladı.Bayaca araştırma neticesinde arızanın gaz kontrol anahtarında olduğunu, arada gaza benzin karıştırdığını tesbit ettik.Anahtar değiştirildi.Şimdi herşey normal. Belki aynı problemi yaşayan olur diye yazdım.
    Teşekkürler.
  • Merhabalar,
    Benim öğrenmek istediğim şey; r19 1.6 araç buji kabloları belirli sürelerde değişmeli mi?
  • arkadaşlar piyasa hakkında bilgisi olan yok mu?
  • piyasa demişsin ama hangisi hangi model 1.4 veya 1.6 7000 ytl den 16000ytl ye kadar renault 19 var
  • arda3a kusura bakma yukarıdaki mesajı görmemişim.2000 alize 45 binde çok temiz olmalı .bende de 98 rte hb var bugün birisi geldi ve satıp satmadığımı sordu bende satmak istemediğimi söyledim.kendisindede 2000 alize olduğunu hiç boya olmadığını 12,500 e sattığını söyledi..bencede fiyatlar böyle cunku biraz daha yüksek olursa megane alınır.ama benim gözümde iyi bir 19 meganeden iyidir.
  • slm arkadaşlar bende aranıza katıldım yarın arabamı alıyorum 98 model europa karbüratörlü benim ustanın arabası garaj arabası daha 57 binde ve sahibi ilk sahibi arabanın kazası yok orjinal 9500 e anlaştık lpg de yok bende takmıcam zaten ne diyorsunuz fiyat için
  • baltavı77 bence fiyatı gayet iyi
    bu arada 97 rt 1.6 var bende bu hafta aracı bakıma götürdüm
    içeri fazlaca egzoz dumanı alıyuordu ve sabahları lpg ile çalışmamaya başladı
    önce egzoz baktırdım arka susturucu öyle dolmuşki nerdeyse sökülen egzozu yerden kaldıramayacak derecede ağırlaşmış yenisi takıldı 70 ytl sonra lpg ile çalışmama nedeni bulundu anahtarın değişmesi gerekiyormuş değiştirildi 40 ytl şimdilik problem kalmadı gibi
  • arkadaşlar arabamla bugün biraz gezme fırsatım oldu süpermiş europa ya
    bayıldım bu arabaya
    daha önce 2 yıl clio sembol 3 yıl peugeot 306 1 yılda laguna 2 kullandım içlerinde içime en cok sinen bu arabam oldu
    lagunada ağır ve güzeldi ama masrafı çok fazla laguna düşünen varsa aklınızdan bile gecirmeyin
    arabama kıyıpta lpg takdıramıyorum full orjinal bir araba sanırım takdırmayacam
  • quote:

Orjinalden alıntı: baltacı77

arkadaşlar arabamla bugün biraz gezme fırsatım oldu süpermiş europa ya
    bayıldım bu arabaya
    daha önce 2 yıl clio sembol 3 yıl peugeot 306 1 yılda laguna 2 kullandım içlerinde içime en cok sinen bu arabam oldu
    lagunada ağır ve güzeldi ama masrafı çok fazla laguna düşünen varsa aklınızdan bile gecirmeyin
    arabama kıyıpta lpg takdıramıyorum full orjinal bir araba sanırım takdırmayacam

bence taktır bende çok direttim başta ama artık lpg siz arabaya binmem
    benim europam zaten benzinle çalışmıyor lpg ye alıştı benzine geçince araba şaşırıp teklemeye başlıyor ve pek hoş gitmiyor yani
    o bile lpg siz yapamıyor artık hahahaha
    benzin bizi bozar

• tsuyoi senin arac ne karbüratörlümü nerde kaca ve hangi marka takdırdın ben tartarini yi sordum 550 ytl istediler ne diyorsun bu hafta karar vermem lazım yardım edin lütfen
  • HERKESE MRB....

98 RNA 1,4 KULANICISIYIM .ARABAYI SIFIR ALDIK ALLAHA ŞÜKÜR ÇOK BAŞ AGRITCAK BİR SORUN YAŞATMADI BİZE ARABAM SON 5 SENEDİR BEN KULLANIYORUM!!PEDERDEN ÇALDIM ARABAYI VERMİYORUM ONA ARTIK

ARAKADAŞLAR BENİM AKÜ SORUNUM VAR SİZİNDE VARMI ACABA MERAK EDİYORUM.....
    AKÜ YÜ TAKTIRALI 2 SENE OLDU OLMADI 2 SENE OLMADI YANİİ COK COBUK BOZULUYOR VE SARJ
    TUTMUYOR SARJ ETSEK DAHİ TUTUMUYOR VE MECBUREN GİDİP YENİ AKÜ ALMAK ZORUNDA KALIYORUZ..

AKÜ CÜ ARABAYI STOP ETTİK DEN SONRA ÇALIŞAN FAZLA FANI SEBEP GÖSTERDİ VE BANA
    KARBÜRATÖRÜN ALTINDA BİR MÜŞÜR OLDUGUNU VE MÜŞÜRÜ İPTAL EDEREK BU SORUNU ÇÖZEBİLİRSİN
    DEDİ BANA MATIKSIZ GELDİ NE DERECE DOGRU ONUDA BİLMİYORUM ARABA HAFATADA 1 VEYA 2 KERE
    ÇALIŞIYOR AMA 5 SENE KADAR GİTMESİ GEREK DİYE BİLİYORUM HERKESE TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN.......!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tknsmh -- 23 Aralık 2007; 1:52:03 >

• arkadaşlar yarın tartarini marka lpg yi takacam arabaya 550 ytl ye anlaştık ünal ustanın sayesinde daha önce lagunama takdırmıştım çok memnun kalmıştım inş bundada memnun kalırım
  • Arkadaşlar merhaba
    Dostum tknsmh senin o akü problemi benim başımada geldi
    nedenini hala bulamadık ve bende üstüne gitmiyorum ama şarz tutmadığı söyleniyor bende yolda kalana kadar devam diyorum
    size bir şey soracağım
    motor sesi 110 km ve üstünde dayanılır gibi değil
    aracım lpg takılı, arka susturucu yeni değişti ve arada bir içeri fena karbonmonoksit gazı alıyor ve ayrıca konsuldeki titremeler ve gıcırtılara sebep olan şeyler nelerdir ve ne tavsiye edersiniz
  • arkadaşlar yeni arabam 98 europa karbüratörlü
    daha önce karbüratörlü arac kullanmadım ama araba rölantide titreme yapıyor sanki lpg varmış gibi sizce normalmi acil cevap yazarsanız sevinirim yoksa tamirciye gitcem
  • ya kiimse yokmu bu foruma bakan
  • walla bende 98 karbüratörlu kullanıyorum lpg dede benzındede bır tıtreme yok açıkcasıı......
    bence alabiliyosan hep aynı benzincıden al veya lpg yıı fark edıyor dedı usta benım araca ayar yaparken ıcınedekı benzıne gore ayar yapıyorum dedı ondan dıyorum......
    ama bı ayara götur bence ayarsızlıktan yapıyodurr..
  • herkes derdini yazmış bende yazayım 98 model 19 var arka koltuğa 3 kişi otorunca arka acayip çöküyor setlerde bozuk yollarda arka neredeyse hiç esnemiyor çok ama çok rahatsız adici bir durum, 1-2 tamirciye gösterdim amortsörlerde sorun yok dediler bişeyi yok dediler kafayı yiyecem ya adamlar anlamıyor yada araba sağlam diyecem ama eminim sğlam değil bi anormallik var ne olabilir kim anlar yetkili servisler çok para alırlarmı bakmaya.
  • ferrari_tayfur aynı sorun bende de vardı amartisörüme tamirciler idare eder demişlerdi ancak ben arabanın yol tutuşundan ve arkaya 2-3 kişi bindiğinde seninde söylediğin gibi arkası iyice çöküyordu.170 ytl ye monreo (gazlı)marka arkaya bir çift amartisör aldım.Takıldığında koltuğa oturduğumda arabanın arkasının kalktığını hissettim.Bence başka bir tamirciye daha göster.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kahla

ferrari_tayfur aynı sorun bende de vardı amartisörüme tamirciler idare eder demişlerdi ancak ben arabanın yol tutuşundan ve arkaya 2-3 kişi bindiğinde seninde söylediğin gibi arkası iyice çöküyordu.170 ytl ye monreo (gazlı)marka arkaya bir çift amartisör aldım.Takıldığında koltuğa oturduğumda arabanın arkasının kalktığını hissettim.Bence başka bir tamirciye daha göster.

bu gazlı dediğin nasıl oluyor, ağırlık binince havayamı kalkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferrari_tayfur -- 30 Aralık 2007; 7:43:57 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.