Şimdi Ara

<<<< RENAULT 19 KULÜBÜ >>>> (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (6 Mobil) - 7 Masaüstü6 Mobil
5 sn
2.051
Cevap
41
Favori
593.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 98 1.4 rna aracım var.Benzin azaldığı zaman yanıp sönen uyarı ışığı yanımıyor.Bu araçlar da uyarı ışığı varmı?

yoksa lambamı patlamıştır.ibre çalışıyor
  • kardeş doğrudur var öyle bi lamba büyük ihtimalle ampulü devre dışı kalmıştır yenisiyle değiştirirsen sorun kalmaz. o lamba yandıktan sonra daha epeyce yol gidiyor. bilen bilir akçaabat trabzon arası(meydan) 15 km lamba yandıktan sonra 3 kez gidip geldim korktum yolda kalırım diye benzin aldım. bu arada aracım 98 1.6 rne hb
  • arkadaşlar Sİzce fiyat nasıl?

Renault R19 Europa 1.4 HB Beymen Club
    -1997 Model
    -1 Airbag(sürücü)
    -Klima
    -Lpgli

10.000 YTL
  • arkadaşlar r19 rne 2001lpgli sıralı değil sorunum şu: araç düşük devirde gaza yüklendiğinde hava filtresinden pat diye ses gelyo ve araba yığılıp tekrar devir alıyo bilen olan varsa yardım teşekkür...
  • Benim sol ön kapıda tutukluk vardı vardı kumandadan açmiyordu. Söktük gri bi yapişkan var korkmadan sökebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: debesh

arkadaşlar r19 rne 2001lpgli sıralı değil sorunum şu: araç düşük devirde gaza yüklendiğinde hava filtresinden pat diye ses gelyo ve araba yığılıp tekrar devir alıyo bilen olan varsa yardım teşekkür...

Hava filtresine kapak yapmişlarsa sorun yok o kapağin sesi ama kapak yoksa bir yaylı bir kapak yaptırmanı tavsiye ederim.
    Silindir hava filtrelerine delik açıp filtreyi çıkardığında da çok güzel bir ses veriyor arkadaş yaptı ama yakıt artıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: baltacı77

ya miilet bu arabada bir gariplik var lagunam varken ayda bir sanayiye giderdim bunu alalı 5000 km yol yaptım daahaa banamısın demedi ya ulan araba buymuş ya bu saatten sonra 500 ytl masraf bile açsa helali hoş olsun arabama

5000 kmde bakıma gidersen yandın demektir araçların bakımı 10,000km de yapılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhangok9

merhaba arkadaşlar.96 model R19 1.8 RTİ var bende. 1.8 RTİ hakkında genel olarak bilgisi olanlar yazabilir mi? Aracım hakkında hiçbir fikrim yok. bu sitede 1.8 lerden bahsedilmiyo. acaba çok mu kötü araç hiç kimse kullanmıyo mu?

RTİler fransız yapımı oyak değil o yüzden bizimkilerden daha iyi . Türkiyede pek bulunmuyor ve 1,6 üstü motor türkiyede tutulmayan motorlar olduğu için yoksa kötü olduğu için değil. Bu motor 110 hplik güç üretiyor. Arkadaki Rüzgarlık ve Europa Yazısından hemen tanınır. Sonra Megané 2000 cc de kullanılan kollu aliminyum alaşimli jantlar var. Bazı modelleri abs ve airbag var. Bence Türkiyede RSden sonra en iyi model RTİ. Benim kuzende RS vardı aylarca satamadı ama GTIlara 10 çekecek bir araçtı ama işte Türkiyede tutulmuyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: receppal

arkadaşlar,reno 19 dizelleri nasıl bilirsiniz?kullananınız varmı.hiç bahsi geçmemiş.araştırmalarımda uygun fiyata bi tane buldum.alınırmı?alınmaz diyenleriniz mutlaka olacaktır.lütfen alınmaz diyen arkadaşlar niye alınmaması gerektiğinide belirtirlerse iyi olur.teşekkürler....

Su an yeni çıkan dizel teknolojisi bu Eski tip 1,9 motorları öldürdü. Söyle bir örnek vereyim. 1,9 Renault Motoru 55 hp , su an ki 1,5 dizel Renault motorları 70 hp .Su an pek tutulmuyor alırsan satmakta zorluk çekersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: 07nightdevil

arkadaşlar Sİzce fiyat nasıl?

Renault R19 Europa 1.4 HB Beymen Club
    -1997 Model
    -1 Airbag(sürücü)
    -Klima
    -Lpgli

10.000 YTL

99 alize 1.6 enjeksiyonlu klimalı
    metalik yeşil
    87000 de
    uzaktan kumandalı merkezi kilit
    ön camları açık bıraksanız dahi 5 saniye sonra kendi kapatır...
    kazayı bırak boya yok...
    Ön lastikler 3 arkalar 6 aylık...

Sorunları: Sol hidrolik keçe yağ kaçırıyo:)
    Ön takımlar ve arka amörtisör elden geçmeli... ( böle sıradan sorunlar dışında sorunu yok)

pazarlıksız peşin 12.5 bırakırım... (araba.com da emsalleri 13-14 arası) ederi bu olduğuna inandığım için fazlasını demedim. Size fazla gelirse piyasaya bakın derim....

mail: nacar08@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacar08 -- 8 Mart 2008; 20:22:03 >

• Mrb arkadaşlar.piyasadan haberi olan arkadaşlara sesleniyorum. (1.4 Rn R19) Benim aracıma amartisör almam gerekiyor önler gazlı olmak zorunda mı? ön ve arka fiyatlarını bilen var mı ?. Genelde şehir içinde kullanıyorum amartisörleri yenilemeden binmek başka arızalara yol açar mı ? cevaplandırırsanız sevinirim.
    Herkese kazasız sürüşler dilerim. Teşekkürler.
  • ön amartisörlerin orjinali gazlı ama tercih senin tabiki bende arka amartisörleri yeni değiştirdim ,bende değiştirmeden önce biraz araştırma yapmıştım gazlı amartisör konfor olarak daha iyi ancak virajlarda biraz daha fazla yatma oluyormuş.Fiyat olarak ön amartisör monreo marka 130 ytl (pazarlık et bu aralar monreoda kampanya varmış) ayrıca amartisörün üst kule kısmına gelen lastik takozlarda 25 erden 50 ytl yani işçilik haric 185 ytl civarında birkaç gün önce bir arkadaş değiştirdi oradan biliyorum.Ayrıca yağlı alırsan fiyat yarı yarıya değişiyor ben olsam gazlı alırım.
    quote:

Orjinalden alıntı: taskin36

Mrb arkadaşlar.piyasadan haberi olan arkadaşlara sesleniyorum. (1.4 Rn R19) Benim aracıma amartisör almam gerekiyor önler gazlı olmak zorunda mı? ön ve arka fiyatlarını bilen var mı ?. Genelde şehir içinde kullanıyorum amartisörleri yenilemeden binmek başka arızalara yol açar mı ? cevaplandırırsanız sevinirim.
    Herkese kazasız sürüşler dilerim. Teşekkürler.

• Arkadaşlar selamun aleyküm bende aranıza yeni katıldım 2 gün önce beymen clup aldım 1997 model hb ya bu araba il bi takım öğrenmek istediklerim bunlar kaç beygir benim ruhsatta yazmamakta birde yakıt konusunda nasıl bi araba bendeki benzinli şehir içi dışı ne kadar yakar ona göre lpg taktırayım diyorum bana şu anda benzinle 300 YKR. gibi geliyor kullanan varsa söyleyebilirmi şimdiden teşeküürler herkese kazasız belasız günler dilerim.
  • arkadaşlar karbüratörlü ve lpg li araçlar 5000 km de bir mi yağ değişiyor ben öle biliyom ama bilen varsa simdiden tesekkürler
  • quote:

arkadaşlar karbüratörlü ve lpg li araçlar 5000 km de bir mi yağ değişiyor ben öle biliyom ama bilen varsa simdiden tesekkürler

enjeksiyonlu motorlar 10000 km de diğer karbüratörlü motorlar 5000 km de değişir.
  • quote:

arkadaşlar karbüratörlü ve lpg li araçlar 5000 km de bir mi yağ değişiyor ben öle biliyom ama bilen varsa simdiden tesekkürler

Koyacağın yağa bağlı. 5000 lik yağ var 10000 lik yağ var ama dediğin arabalar genellikle 5000 lik kullanır...
  • arkadaşlar bende 98 model broadway rn var
    klima istediğimden dolayı renault europa rti alacam
    arac genel olarak temiz fakat 1.8 motor
    artıları ve eksileri hakkında bilgisi olan varmı acaba
    şimdiden teşekkür ederim
  • arkadaşlar online olan varmı şu anda
  • kardeş ordamısın şu anda bende 1.8 rti var 1.8 konusunda konuşabiliriz
  • arkadaşlar arabama klima taktırmak istiyom varmı bana yardımcı olabilecek biri çıkma falan olursa cok iii olur
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.