Şimdi Ara

<<<<2013 SYMBOL ANA KONU>>>> (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
5
Favori
17.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar 2013 model symbolü olan özelden mesaj atarsa sevinirim
  • Biraz geç oldu ama. Soracağınız soru varsa buradan cevaplayalım..
  • Bende 2013 model 1.2 joy aldım. Kolçak falan taktıran oldu mu? Tavsiye bekliyorum.
  • 1.5 dci 90bg kullananlar performansindan memnunlar mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreudeAmFahren -- 21 Şubat 2016; 16:23:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimyapı M kullanıcısına yanıt
    Hocam araçtan memnun musun?ben 1.5kango var onu satıp seymbol almayı planlıyorum. 1.2 modelleri tutuluyor mu?

• parsotoyedek . com/ RENAULT YEDEK PARÇA TOPTANCISI alışveriş yapan var mı bu siteden fiyatlar baya uygun geldide
  • 1.5 dci 75 hp kullananlar performans nasıl. Birde esp joy modellerde var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstffndk21 -- 20 Mart 2016; 6:18:30 >
  • Aracına ekranlı teyp taktıran var mı. Orijinalinin fiyatı ne kadar muadili var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: FreudeAmFahren

Aracına ekranlı teyp taktıran var mı. Orijinalinin fiyatı ne kadar muadili var mı ?

Hocam bunu taktırmayı düşünüyorum orijinal LG ekran çıkma fiyat olarak uygun görünüyor

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-lg-orjinal-dacia-duster-logan-logdy-stepway-multimedya-cihaz-476019299/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• symbolcu abiler, 2013-14-15 model temiz symbol almayı planlıyorum. 40-45 arası fiyatlar malum.
    touch model düşünüyorum. joy ve touch çok mu farklı,
    tecrübelerinizi kısaca paylaşır mısınız. dizel istiyorum.
    2 çocuk, işimi görsün yeter. fren mesafesi, vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechultipo -- 2 Ekim 2017; 16:34:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechultipo

symbolcu abiler, 2013-14-15 model temiz symbol almayı planlıyorum. 40-45 arası fiyatlar malum.

touch da jant var iç mekan daha güzel joya göre fazladan donanımları var
    frenleri gayet iyidi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreudeAmFahren

quote:

Orijinalden alıntı: mechultipo

symbolcu abiler, 2013-14-15 model temiz symbol almayı planlıyorum. 40-45 arası fiyatlar malum.

touch da jant var iç mekan daha güzel joya göre fazladan donanımları var
    frenleri gayet iyidi.

Teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar bir süredir symbol 2013 (2014 trafiğe çıkışlı) 1.5 dci kullanıyorum. 2. el aldım fakat şöyle bir sıkıntı var. Araç 128 binde ve direksiyon ve airbag kapaklarında sıkıntılar var. Direksiyon soyuldu ve airbağ kapağı çatladı. Bunun üzerine araştırma yaptım ve facebook gruplarında da denk geldim bir çok kişi de bu mevcut. Şikayet var aracılığı ile garantisi bitmiş olsa bile değiştirenler var. Bende servise gidip durumu anlattım. Arkadaşlar incelediler baktılar , beni bir kaç gün sonra arayıp aracın ağır bakımlarını serviste yaptırırsam direksiyon simidini ücretsiz değiştireceklerini söyledir. Bakım tutarı %20 indirimli 1300 tl. Ağır bakımlarının 80 binde (triger vs) yaptırdığımı ilettim. Temsilci kabul etmedi tabi , bende teklifi kabul etmedim. Daha önce 2007 clio vardı bende en ufak sıkıntısı yoktu. Bu gibi bir sıkıntısı olan var mı?
  •  <<<<2013 SYMBOL ANA KONU>>>> <<<<2013 SYMBOL ANA KONU>>>>

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.