Şimdi Ara

██ HYUNDAI i10 KULÜBÜ ██ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.056
Cevap
63
Favori
401.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak etmeyin. Ciddi bir sorun yoktur. Zaten aracınız 5 yıl garantili. Benim de far yükseklik motorum kafasına göre arada bir çalışıyor. Garantiden motoru değiştirecekler ama zaten sürüşü etkileyen bir yanı da yok.

quote:

Orjinalden alıntı: melek38

teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için sevgili arkadaşlar.aracım manuel vites ve ful donanım olmayanından.
    ama yinede onu çok seviyorum.çıngırak sesine gelince servise götürdüm dün ,test sürüşünde usta yanımda iken gelmedi o ses ve usta sürüşte normal olmayan bişi yok dedi .sesi duyduğumda tekrar götürmemi söledi ama yinede ne bilim içim rahat değil .inşallah kötü bişi olmaz.
    herekese hayırlı olsun inşallah bu arada tüm araçlar
  • inşallah bakalım allah kazsız belasız sürüşler versin hepimize

• quote:

inşallah bakalım allah kazsız belasız sürüşler versin hepimize

• xuye hayırlı olsun i30 almışsın,i10'u sattın galiba?
  • Hayır satmadım. i10 eşimin aracı. Ben getz i sattıkdan sonra bir süre ortak kullandık. Şimdi kendi aracıma kavuşacağım ancak her zaman i10 kullanmaktan zevk alacağımdan hiç kuşkum yok. Çok sevimli 10 çünkü. Kimsenin park edemediği yere park etmek, kimsenin geçemediği boşluklardan geçmek müthiş bir şey. Abisiyle birlikte bizim evde müthiş bir ikili olacaklarından eminim...

quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

xuye hayırlı olsun i30 almışsın,i10'u sattın galiba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xuye -- 15 Mayıs 2009; 14:30:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: xuye

Hayır satmadım. i10 eşimin aracı. Ben getz i sattıkdan sonra bir süre ortak kullandık. Şimdi kendi aracıma kavuşacağım ancak her zaman i10 kullanmaktan zevk alacağımdan hiç kuşkum yok. Çok sevimli 10 çünkü. Kimsenin park edemediği yere park etmek, kimsenin geçemediği boşluklardan geçmek müthiş bir şey. Abisiyle birlikte bizim evde müthiş bir ikili olacaklarından eminim...

quote:

hayırlı olsun,ikisininde fotolarını bekliyoruz

bu arada ilk sayfalarda i20 almayı düşündüğünüzü de söylemiştiniz,hala kararlımısınız?

• i20 almayı düşündüğümü yazdığımı hiç hatırlamıyorum. Çünkü böyle bir düşüncem hiç olmadı ve şuan da yok. Belki yazım yanlışı olmuştur bir yerde. i30 yazmak isterken malum rakamlar birbirine yakın yanlış yazılmış olabilir. Baştan beri i10 dan bile önce i30 u düşünüyordum.

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: xuye

Hayır satmadım. i10 eşimin aracı. Ben getz i sattıkdan sonra bir süre ortak kullandık. Şimdi kendi aracıma kavuşacağım ancak her zaman i10 kullanmaktan zevk alacağımdan hiç kuşkum yok. Çok sevimli 10 çünkü. Kimsenin park edemediği yere park etmek, kimsenin geçemediği boşluklardan geçmek müthiş bir şey. Abisiyle birlikte bizim evde müthiş bir ikili olacaklarından eminim...

quote:

hayırlı olsun,ikisininde fotolarını bekliyoruz

bu arada ilk sayfalarda i20 almayı düşündüğünüzü de söylemiştiniz,hala kararlımısınız?

• xuye hayırlı olsun.i10 sahibi olarak sizi kaybetmek üzdü bizi ama kardeş arabai30 la uyumlu olacağından eminiz.
    tekrar hayırlı olsun hepimize.
  • Çok teşekkür ederim melek Beni kaybettiğiniz yok yahu Ben yine burada olacağım. Daha öncede belirttiğim gibi abisi gelsede yine ufaklıkla vakit geçirmek için her zaman fırsat kovalayacağımdan hiç şüphem yok

quote:

xuye hayırlı olsun.i10 sahibi olarak sizi kaybetmek üzdü bizi ama kardeş arabai30 la uyumlu olacağından eminiz.
    tekrar hayırlı olsun hepimize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xuye -- 16 Mayıs 2009; 14:25:59 >
  • Hepsi siyah. i10 un sunroof lu olanları bile var ama malesef ülkemize gelmiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: syakincil

Yabancı Hyundai sitelerindeki resimlerinde döşemeleri ve dashboard bej renkli olanlar ver.Tr'de bu tipleri var mı yoksa hepsini içi siyah mı?
  • arkadaşlar bende kız arkadaşıma almak için inceledim baya en son arabayı hiç görmeden yorumları verileri okuyup fotoğraflarını gördüm ama ikna oldum neziroğlu plazasına gidip kapora verdim.
    Ancak 1.1 select manuel için 20.450 fiyat verdiler en son bunun içinde 6 aylık bandrol ve park sensörü dahil. Sizce nasıl uygun mu? diğer plazaları hiç incelemedim daha aslında gitmek düşüncesindeyim neziroğlunda teşhir aracı yoktu inceleyemedim sırf onun için bütün plazaları gezicem sanırım.
  • Liste fiyatı 20.300 olan bir araca nasıl 20.450 istiyorlar ya anlamadım.. Aman dikkat. Bana kalırsa 1.5 daha verin otomatiğini alın derim. O da 22.100 ama 22 ye alırsınız kanaatimce...
    quote:

Orjinalden alıntı: alpberk007

arkadaşlar bende kız arkadaşıma almak için inceledim baya en son arabayı hiç görmeden yorumları verileri okuyup fotoğraflarını gördüm ama ikna oldum neziroğlu plazasına gidip kapora verdim.
    Ancak 1.1 select manuel için 20.450 fiyat verdiler en son bunun içinde 6 aylık bandrol ve park sensörü dahil. Sizce nasıl uygun mu? diğer plazaları hiç incelemedim daha aslında gitmek düşüncesindeyim neziroğlunda teşhir aracı yoktu inceleyemedim sırf onun için bütün plazaları gezicem sanırım.
  • xuye verdikleri fiyatin içinde bandrol ve park sensörü dahil .
    sizce nasıl fiyat sizler ne zaman ne akdar nelerle birlikte almıştınız ?
  • Arkadaşlar iyi günler,biliyorsunuz DH en favori otomobillerini seçiyor.Maalesef diğer modellerimiz ilk turda elenmiş üzüldüm.Hyundai temsilen sadece Era kalmış,bu konuda desteklerinizi bekliyoruz.Oylama biraz değişik aracı tıklamıyoruz puan esasına göre olduğu için aracın altındaki puan kutucuklarını tıklıyoruz buna dikkat edersek iyi olur.Link aşağıda saygılarımla...

http://forum.donanimhaber.com/m_31590832/tm.htm
  • quote:

xuye verdikleri fiyatin içinde bandrol ve park sensörü dahil .
    sizce nasıl fiyat sizler ne zaman ne akdar nelerle birlikte almıştınız ?

merhaba
    ben geçen ay 19 950 ye aldım.
    bandrol ve park sensörü dahil.
    şu an liste fiyatı 20 300 olmuş.size söylenen 20 450 tl fiyata park sensörünü eklemişler anlaşılan.vay uyanıklar vay.tavsiyem başka bir plazaya bakmanız.
    çok şirin bir araba.çevremde sıkça görmeye başladım.çok yakması haricinde bir sıkıntımız yok.
    şimdiden hayırlı olsun.
  • bu yakıt konusunda herkes hem fikir sanırım.. beklenenden fazla yakıyor gibi ?
  • Anaktar teslim fiyarı olan 20.300 ün içinde bandrol dahildir zaten. Size indirim yapmadıkları gibi hariçden park sensörü ücretini de yüklemişler. Aracı sakin kullanmalısınız. Benim otomatik ve 3000 km yi yeni geçtim. Yeni tüketimimi hesapladım ve yukarıda yazdım. Sanıyorum 10000 km gibi fabrika verisini yakalayıp altına da düşerim. Daha önce hem manuel hem de otomatik getzimiz vardı ve her ikisinde de şehir içi verilerinin altına inmiştik.
    quote:

bu yakıt konusunda herkes hem fikir sanırım.. beklenenden fazla yakıyor gibi ?
  • bugn başka bir plaza ile görüştüm 20350 ye park sensörü ve bandrol dahil konuştuk. ancak benm bildiğimde fiyatların içinde normalde bandrolün dahil olması gerekli ancak bunlar öyle söylemiyor. bir plaza daha kaldı baklm bi de ora ile görüşiym :)
  • Tabiki dahil. Deki onlara bu liste fiyatı tüm vergiler dahil zaten bir de bandrolü ağızlarına bile almasınlar. Zaten 200 Tl kadar tutuyor. Kesinlikle bandrolu pazarlık meselesi yaptırma. Hatta park sensörünü de hediye olarak taksınlar. Bu ne ya.. İyice havalanmış bunlar. Duyanda zararına satıyorlar sanacak. Yalnız sen servise de o plazaya geleceğini ima et. Senin arabadan 400-500 kazanıyorsa asıl kazancı servisden. Plazalar bakımlarda kendilerine gelecek müşteri ister. Hele ki bu araba kıtlığında araçlarını yabancıya vermek istemezler.

quote:

bugn başka bir plaza ile görüştüm 20350 ye park sensörü ve bandrol dahil konuştuk. ancak benm bildiğimde fiyatların içinde normalde bandrolün dahil olması gerekli ancak bunlar öyle söylemiyor. bir plaza daha kaldı baklm bi de ora ile görüşiym :)

• @ xuye

yılda 2000 km den 5 yıl sonra mı fabrika değerlerini yakalayacağız yani?
    peki yeni motor neden daha çok yakar? tersi olmalı değil mi?
    anlayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.