Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1948. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.992
Cevap
71
Favori
2.988.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

Tekrar yazmak ne güzel Geçmiş olsn eray abim.bende ameliyat oldum 2 tane 18 saat sordu her biri beynimde portakal kadar timör vardı 9 yıldır ordaymış.Şimdi kafada şant var Ben ameliyattan 15 dk sonra uyandım ama baygındım 4 gün yerimden kalkamadım Allah tekrar göstermesin Cümlemize.

Hocam bu mesajı görürseniz ulaşır misiniz lütfen, sant ameliyat i hakkında

Allah, herkese acil şifalar versin..

Avia, bir ara Türkiye ye de ithal edilen kamyon markası.Çekya aracı.
    Avia'
    DX adlı yeni serisi ile ]satışlarını attırmak istiyor..

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asan70 -- 5 Şubat 2018; 19:19:56 >
  • 2019 yılında Renault nun elektrikli kamyonları satışa çıkacak-mış..
    Haliyle şarj ve azami menzil gibi faktörler, bu aracın kent içi kamyon olduğunu gösteriyor!
  • Arkadaşlar merhabalar kantar fişi hakkında bir sorum olacaktı . Kantar fişleri kaç nüsha düzenleniyor , kantar fişleri fatura gibi koçan şeklinde mi oluyor kantar veya firma sahibinde herhangi bir nüshası kalıyor mu yoksa bir nüsha düzenlenip o da şöföre mi veriliyor Bilgilendirirseniz sevinirim .
  • Bir Peugeot Citroen markası olan Vauxhall'un ticari araçları başka firmalardan izler taşıyor! Bir zamanların Bedford u da Vauxhall'a aitti.
    >>  13 YAŞINDA !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yakın zamanda mercedes 2523cd almayı düşünüyoruz bunlardaki motor om906la olarak geçiyor. 2528deki motor koduna baktığımda oda aynı geçiyor piston çapı vs aynı gibi. Bu motorlar aynı motor olup yazılımsal olarak mı fark var bilen birisi var mı ? 2528 ile 2523 arasındaki farkları birisi anlatabilir mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BMC, Katar'daki Doha Uluslararası Deniz Savunma Fuarı ve Konferansı'nda (DIMDEX 2018) yeni ihracat sözleşmesine imza attı. İmzalanan sözleşme kapsamında Katar ordusunun ihtiyaçları için 50 Kirpi, 35 Amazon aracı üretilecek.

BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, BMC'nin, Katar ve Türkiye gibi iki kardeş ülkenin savunma sanayisinde sırt sırta verdiği ortak bir şirket olduğunu söyledi.

Katarlı ortakları Barzan Holding ile 4 yıldır birlikte çalıştıklarını anlatan Sancak, ürünleri birlikte geliştirerek ürettiklerini bildirdi.

Katar ordusunun artan ihtiyaçları için sözleşme kapsamında 50 Kirpi, 35 Amazon araç teslim edeceklerine işaret eden Sancak, "Türkiye için ihracat önemli. Araçlarımızı daha önce de Türkmenistan ve Tunus ordusuna satmıştık. Çeşitli dünya ordularından çok talep var ama artan ihtiyaçlarından dolayı 2018'in bütün üretimini Türk Silahlı Kuvvetleri kapatmış durumda. Hatta yetiştiremiyoruz, çok talep var. 2019'da planladığımız şey, neredeyse üretimin yüzde 40'ını ihraç etmek." dedi.

"Kamyon pazarını geri alacağız"

Sancak, ürün çeşitliliğini artırdıklarının altını çizerek, fuar kapsamında 5 ürün sergilediklerini ifade etti.

Üretimini planladıkları bir dizi ürün bulunduğuna değinen Sancak, şöyle devam etti:

"Sivil otomotiv sektöründe de ciddi atılımlarımız var. Şehir içi otobüste geçmişte BMC liderdi ancak girdiği trajik durumdan dolayı sıfırlanmıştı. 2018 itibarıyla sivil otobüste yine lider olduk. Sırada kamyonlar geliyor. Efsane 'Fatih'lerimizi, 'Yavuz'larımızı inşallah eylülden itibaren yollarda göreceksiniz. Yeni versiyonları ve teknolojileriyle donatılmış şekilde rakip şirketlere kaptırdığımız kamyon pazarını geri alacağız. Otobüste de büyük sürprizlerimiz var. En son Belçika'da yapılan Uluslararası Otobüs Fuarı'nda dünyanın en iyi dizayn ödülünü BMC aldı. Önümüzdeki aylarda o otobüs de piyasaya çıkacak."

inşallah lafta kalmaz. gerçi kamyonculuk bitti de neyse.
  • Mitoqondri kullanıcısına yanıt
    Vaybe Nazım abi nerden nereye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafriyat tipi hangi lastik canlar, bi yardımcı oluverin.

lassa , prelli vs

Dayanıklı ve uygun fiyatlı seçenekleriniz neler. İyice uçtu bu lastik fiyatları.
  • şubatta bmc pro 827 den ehliyet direksiyon sınavım var daha önce hiç sürmedim göstergeleri motoru arka taraftan bir kaç parça soruyorlarmış birde tabi l park ile duba arası park yaptırıyorlar sürdürüyorlar biraz.
  • Arkadaşlar ,
    Uzun süredir ticaretle meşgulüz daha çok işimiz dolara endeksliydi doların durumu malum şu anda iş yapamıyoruz maalesef bir miktar alacak karşılığı bir otobüs elime geçecek ve bu sektörü tamamen bırakacağız.Haliyle yeni bir sektör arayışındayım.Konuya girmeden önce fazla bir beklentim yok aylık 10-15 bin bandı kazanç benim için çok çok yeterlidir.
    Elime geçecek bu 2011 model travegoyu(2+1 koltuk düzeninde yenilenmiş yalını göstermiyor)değerlendirmek istiyorum.Kendim de şöförlüğünü yapacağım.Genel hatlarıyla araçlar hakkında bilgim sanayide çevrem var bir süre galericilik yaptım.
    Sizlere sormak istediğim sorular,
    1-)Şahıs aracı olacağı için yine de D1 belgesi gerekir mi?Veya ne yapmalıyız?
    2-)Bu model bir araç ortalama on bin gibi bir para bırakır mı aylık?
    3-)Firmaların genel olarak komisyonu ve çalışma şartları nedir?
    4-)Ben hesabımı yaparken kasko artı sigortaya 25 bin gibi bir fiyat çıkartıyorum senelik fazlası veya eksiği var mıdır?
    5-)Mazotu yüzde on kadar indirimli alabilir miyim?
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxdxxx -- 17 Ocak 2019; 22:34:1 >
  • xxxdxxx X kullanıcısına yanıt
    otobüs ve nakliye firmalarının bir bir döküldüğü konkordato ilan ettiği dönemde bu işe girmek ne kadar akıllıca sence. bence başka sektöre yönel. devlet ile mümkün mertebe hiç münasebetin olmayan ya da çok az olan bir iş araştır. münasebet derken maliye sgk vs. gibi kurumlarla ne kadar az işin olur o kadar iyi.
  • arkadaşlar nakliye vs. işi yapıp sgk borçlarını yapılandırma yaptıran var mı aranızda? babam sağlık sorunları ve bu işi yapacak kişi olmadığı için araçları satmaya karar verdi. 2 tane sattık. 2 tane kaldı. 1 tanesini dün satmaya karar verdiğimizde sgk yapılandırdığımız bütün borçları talep etti. sgk ile bir takıntımız yok, yapılandırdığımız borçları zamanında ödüyoruz. böyle bir emir gelmiş yukarıdan, bütün borçları talep edin diye. iyiden sapıttılar. Allah sonumuzu hayır eylesin.
  • Selamın Aleyküm Macaristandan selamlar herkese eskiden buralar bizimdi gençlik özledik eski sohbetleri buraya bi resim bırakalım

>>  13 YAŞINDA !

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

Selamın Aleyküm Macaristandan selamlar herkese eskiden buralar bizimdi gençlik özledik eski sohbetleri buraya bi resim bırakalım

Yaaa değil mi, birisi ne de güzel kandırmıştı herkesi, 40 yaşındayım demişti de 10-15 yaşında bir çocuk çıkmıştı milletin karşısına. Güzel denen muhabbetlerin, eski sohbetlerin hepsi de yalanmış, hepsi de kandırmacaymış. Sadece burayı değil wowturkeyi bile kandırmış.

Hadi burdan bir tane nazım çıktı, peki o çocuk ne oldu acaba, bmc pro alabildi mi bari? :)

Hey Allahım ya, hatırladıkça hala gülüyorum.
  • Muhabbet kaldığı yerden devam edebilir... Nakliye sektörünü canlandırıp , ağır vasıta şoförlük mesleğine dikkat çekme niyetine burdan devam olsun inşallah... Ben Metin , nam-ı diğer İlyushin , Muavinkonsolos ve TruckTörMinator

Cümleten hayırlı olsun.. YT , instagram ve Facebook 'dan önce biz vardık !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E75606366 -- 20 Ekim 2019; 10:6:30 >
  • Buralar önceden dutluktu! sonra kamyon ağırlık-lı bir yol oldu..Sonra biraz maliyetlerden kamyonculuk ve kara taşımacılığı monotonluğa dönüşürken belki zamansızlık gibi nedenlerle sayfa da boş kaldı.
    Artık Fma M-Tuğra tartışma zamanı.. :)
  • asan70 kullanıcısına yanıt
    F max Avrupa pazarında çok iddalı...ispanya ve portekiz hedef pazarlar... Tuğra benim kafamda soru işareti , sesi sedası haberi ve reklam fazla yok , fiyatı da tartışılır... Hayırlısı

• Tuğra, ordu için tank taşyıcı hazırlaması, imal edilmesi sebebiyle sarktı, BMC 600 veya BMC Tuğra 600.
    fakat bu sebebin yanında BMC askeri araca odaklanmış durumda.Ama artık Tuğra satışları beş onlardan 100 lere çıkmalı.
  • Aynen öyle üstad , sözkonusu vatan ise gerisi tefferuat...

• Tuğra'yı gördük birde 2020 model Levend i görsek şaşırmam!!!
  • 
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.