Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1947. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.988.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19451946194719481949
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun. Kredi faizsiz değil hocam faizini devlet ödüyor. Bizlerin kızdığı nokta şartları tam olarak açıklamamaları. Şartları tam olarak açıklasalar da millet boş yere umutlanmasa.
    Durumu iyi olana değil de bozuk olana verilse de biraz nefes alsalar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kıymetli arkadaslar hepinize hayırlı kazançlar olsun,
    bir sorum olacak özellikle pro 827 kullanan arkadaslara, 827 ile mucur taşımak istiyorum, biraz rampalı bir yer şöyleki, 12 km mesafede araçlar 11 litre yakıt yakıyorlar. Tecrübeli arkadaslar, 827 ile 40 ton ile burada çalışabilirmiyim. Rampada dediğim gibi 12km mesafe ve 11 ltr yakıt ve asfalt.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum,
  • quote:

Orijinalden alıntı: f3699

Kıymetli arkadaslar hepinize hayırlı kazançlar olsun,
    bir sorum olacak özellikle pro 827 kullanan arkadaslara, 827 ile mucur taşımak istiyorum, biraz rampalı bir yer şöyleki, 12 km mesafede araçlar 11 litre yakıt yakıyorlar. Tecrübeli arkadaslar, 827 ile 40 ton ile burada çalışabilirmiyim. Rampada dediğim gibi 12km mesafe ve 11 ltr yakıt ve asfalt.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum,

Yakıtı bilemem ama zamanında babam 822'ye 40 ton atardı elazığ'da . Zaten kamyonlar 100 km'de %28-30 arası yakıyor ortalama eksiği olmaz fazlası olur .
  • slmlar abilerim.. sadece ricaam TECRÜBELİ olanlar cevaplasın ..çekici alıcam haarfiyat işinde çalışıcak ama ileridede piyasaya çalışabileceğim yakıtta ve parçata uygun tasarruflu çekici hangisidir.
  • haydia kullanıcısına yanıt
    önceden ford derdim ama mercedes al geç diyorum sadece. ülkemizde her zaman piyasası olan bir araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 7 Mayıs 2017; 9:4:49 >
  • BMC'nin yeni kamyonu bu yılın ikinci yarısı veya yıl sonuna doğru piyasaya verilecek denmişti!Son duyumlara göre de Profesyonel serisinin de üretimi bitti.
    Yeni çekicinin adı konusunda yeni bir bilgi yok ama Neocity adında yeni bir midibüs geliyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: asan70

BMC'nin yeni kamyonu bu yılın ikinci yarısı veya yıl sonuna doğru piyasaya verilecek denmişti!Son duyumlara göre de Profesyonel serisinin de üretimi bitti.
    Yeni çekicinin adı konusunda yeni bir bilgi yok ama Neocity adında yeni bir midibüs geliyor!

Hocam haberleri nerden aldın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

quote:

Orijinalden alıntı: asan70

BMC'nin yeni kamyonu bu yılın ikinci yarısı veya yıl sonuna doğru piyasaya verilecek denmişti!Son duyumlara göre de Profesyonel serisinin de üretimi bitti.

Hocam haberleri nerden aldın?

BMC yetkilileri, fuarlarda sorulara cevaben veya basında çıkan haberlerde yılın ikinci yarısı veya yıl sonuna doğru şekilnde söylüyorlar.Ve dediklerine göre güncel Profesyonel üretimi bitti!Ancak satış noktalarında olanlar hariç.
  • Lojistik firmasında çalışıyorum. Bu kamyoncuların sis yakma merakı nedir Allah aşkına? Gece kayıt yapıyorsun; gözlerini alıyor

• arkadaşlar bilindiği üzere bu sektörü de öldürdüler. hele bu işi bireysel yapan kamyoncuların hali hiçte iyi değil. firmaların işi daha iyi. her önüne gelen kamyonculuk yapıyor, mazotu kaçak alıp, ucuza taşıyor, piyasada olması gereken taşıma fiyatlarını düşürüyor. bu işe bir çare bulmaları gerekiyor. ben düşündüm de, mesela taksicilik yapmak isteyen bir eleman ticari taksi plakası almak zorunda. almazsa bu işi yapamaz. kamyonculuk yapmak isteyenlerin de ticari plaka alma zorunluluğu getirilmesi gerekli diye düşünüyorum. baştan sıkıntı olmaması için bu işi belli bir süre aralıksız yapanlara bu plakalar ücretsiz olarak verilebilir.

bir başka sorun ise şoför sorunu. acayip derecede şoför bulma sıkıntısı yaşıyoruz. 100 bin nüfuslu ilçede şoför bulamıyoruz komşu ilçelerden şoför getirtiyoruz. gündelikçi diye tabir edilenlerde bundan istifade edip fiyat yükseltiyor. mesela bursa-adana gidiş-geliş için 400 tl istiyorlar. bir de kamyon sahiplerinin diğer kamyon sahiplerinin şoförlerini ayartma olayı var, adam 100-200 tl fazla veriyor, şoförü ayartıyor.

birde arkadaşlar size sormak istiyorum. bizim taşıyıcılar koop' de dahil bazı taşıyıcılar koop'leri şirket olmaya karar vermişler. kooperatif ile şirket arasında ne gibi farklar var. artıları eksileri nelerdir?

büyük sorun şoför sorunu olduğu için araçları satılığa çıkardık. Taşımacılık işlerini bırakacağımız ve babamın sağlık problemleri olduğu için araçları satıyoruz. araçları 4'ten 1 araca düşüreceğiz. kalan 1 aracın getirisi de babamın geçimi için. bakmak ve düşünen olursa --->https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-cekici-sahibinden-2-adet-ford-1846t-ve-tirsan-dorse-ve-sut-tankeri-481813605/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 17 Eylül 2017; 8:48:22 >
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Oncelikle Allah babaniza saglik ve uzun omurler versin. K belgesi 22 milyar zaten tek tir almakla olmuyor ayrıca senin dediğine göre zengin hep zengin olsun fakirin tepesine vur maaşı bağla normal bi adam tir alıp kendi işini yapmasın mi

• arabakovalayankamyon A kullanıcısına yanıt
    Estağfirullah hocam olur mu öyle şey. Keşke herkes kendi arabasını alsa da kendi çalışsa. Zenginler zaten para olduğu için kolaylıkla alıyor aracı.
    Benim kastettiğim şey arabaya binenler yani şoförler. Biz zamanında bizde çalışırken daha iyi bir iş bulan şoförleri de daha rahat etsin diye işten çıkardık. Bunların yaptığı başka bir şey. 100 tl için başka birine gidiyorlar. Sonra da pişman olup sap gibi ortada kalıyorlar.

• Bu araç olabilir mi acaba yeni BMC. (Kırkayak)

>>  13 YAŞINDA !

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Bu araç olabilir mi acaba yeni BMC. (Kırkayak)

>>  13 YAŞINDA !

Doğrudur, kamyon serisinin şekli bu olacak.

Alttaki fotoğraflar da çekici serisine ait. İç mekan fena değil, BMC'ye göre fazla bile.

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Araç test aşamasında olduğu için ireksiyona aldırmamak lazım.

>>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 16 Kasım 2017; 1:49:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_
    Bu araç olabilir mi acaba yeni BMC. (Kırkayak)
    >>  13 YAŞINDA !

Doğrudur, kamyon serisinin şekli bu olacak.
    Alttaki fotoğraflar da çekici serisine ait. İç mekan fena değil, BMC'ye göre fazla bile.
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

Araç test aşamasında olduğu için ireksiyona aldırmamak lazım.
    >>  13 YAŞINDA !

Önceki prototipe göre bu daha güzel.içinde basitlikten kaçarlarsa iyi satış yapar.
    Yeni BMCkamyon, yeni yılla ortaya çıkacak gibi.Yeni BMC nin yeni reklamında kamyondan küçük bir resim olarak bahsedilmiş.
    Bu kez daha iyi bir araç olacak gibi görünüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asan70 -- 18 Kasım 2017; 0:1:10 >
  • Arkadaşlar bu kantar cezalarına nasıl itiraz ediliyor? Karacabey’den toplam 41.960 kg ile yola çıkan tır yolda hiç yakıt almamasına rağmen Eskişehir de kantarda nasıl oluyor da 42020 kg geliyor anlamış değilim. 20 kg için ceza yedik.

Malesef itiraz edemiyormusunuz zaten sizin hakkımız 40 ton 2 ton tolerans

• hocam iyi de karacabey'den çıkarken yakıtta dahil 41.960 kg olarak çıktı. eskişehir'e kadar en az 70 lt yakıt yaksa ki yakar, 70 lt mazotu da 1.15 kg'dan hesaplasak 80 kg yapıyor. 41.960 - 80 = 41.880 kg olması gerekirken eskişehir kantarda 42.020 kg çıkmasını anlamıyorum. zaten karacabey'den çıkışı kurallara uygun.
    kantarlar fazla tartıyor hocam malesef yapacak birşey yok biz bile yük 41.800 gelince direk indirtiyoruz en fazla 41.000 olacak diyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

Tekrar yazmak ne güzel Geçmiş olsn eray abim.bende ameliyat oldum 2 tane 18 saat sordu her biri beynimde portakal kadar timör vardı 9 yıldır ordaymış.Şimdi kafada şant var Ben ameliyattan 15 dk sonra uyandım ama baygındım 4 gün yerimden kalkamadım Allah tekrar göstermesin Cümlemize.

Hocam bu mesajı görürseniz ulaşır misiniz lütfen, sant ameliyat i hakkında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19451946194719481949
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.