Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1867. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.987.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18651866186718681869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o kadar çok şey yazdım göndermedi simdi fotolarla başlayayım

>>  13 YAŞINDA !
  • CÜMLETEN SELAMLAR

buraları çok özledim diye başlayayım foruma giremediğim uzun dönemde sağolsun dostlar kardeşlerle görüşme imkanı yakaladık ayaklarına sağlık çok sevindim tanıdığıma ve gördüğüme her zamanda beklerim

alihaydar da almanya ekibine geçti buradan ona oğuz a metin e ve hazım dostuma ayrı ayrı selam ve sevgiler

başkanımla sık sık görüşüyoruz onunda sizlerinde işleri rast gitsin inş

DENİZLİ FOTOĞRAFLARIYLA DEVAM bu arada saçları kestirince daha iyi fotoğraflar verdiğimi düşünüyore

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

arkadaki vadiden aşağı 25 ton yükle inecek olmanın verdiği ifade

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

denizli çal selcen köyü ben bu kadar misafirperver insanı bir arada görmedim

>>  13 YAŞINDA !

baraj inşaatı olan işlerde tır ile camel tropy yapıyoruz adeta buraya gelene kadar nerelerden geçtimde fotoğraf çekmeyi boşverin su içmek bile aklıma gelmedi

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

tütmeye başladı dorsenin balataları çok bile dayandılar

>>  13 YAŞINDA !

simdilik bu kadar diyeyim telefonu değiştirdim dolayısıyla fotoğrafların devamı gelecek inş ben katılımcı misafir tüm dostlara sağlık ağıztadı işlerinizde de kolaylık dilerim görüşmek üzere
  • >>  13 YAŞINDA !
  • Vayyy vayy patronum vayyy denizli lere kadar geldin demek ha yakışır sana
  • Vayyy vayy patronum vayyy denizli lere kadar geldin demek ha yakışır sana
  • Arkadaşlar Allah herkese bol kazançlar versin kazasız günler
  • Selamlar olsun Cümle üstadlara, Yolları açık kazançları bol olsun ve Saglıklı günler diliyelim. Takipdeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

Geçen hafta cumartesi Schwelm de dedemleri ziyaret etmiştim orada çektiğim iki kare.

Bu arada bir kaç defa şehir değiştirdiğim için otobanlarda nakliye araçlarını gördüm de bizim insanımıza acıdım gerçekten.Yeni Actroslar mı dersin XF'ler mi dersin Topline Vabisler mi dersin.Adamlar iş yaparken çile çekmiyorlar.

HAYDAR, ALAMAN'a gidip dönmeyenlerdenmişsin gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScaniaR420

Cümleten selamlar arkadaşlar uzun zamandır yazmaya fırsat bulamıyordum yoğun iş temposundan(Eray abim bilir), fakat takip ediyorum sizleri, tüm forum dostlarıma sayglarımı sunar, işlerinde başarılar bol hayırlı kazançlar dilerim. Ford cargo yarışmasından kazandığım 1846 t takvimim

VOLKAN'ım merhaba.

Evet, en son konuşmamızın üzerinden 1 ay geçti aşağı yukarı.

O FORD CARGO takvim sorularının 4 tanesinin hepsi kolay, fakat bir tane zor ve şaşırtmalı bir soru var.

Yahu onu bunu bırak, sen şimdi o takvimi alıp da masanın üzerine mi koyacaksın allasen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

Pazartesi günü Hakan abimle Avcılarda buluştuk güzel muhabbetlerin döndüğü Bir forum buluşması daha yaşadık :)

Bir büyük buluşma daha.

Yalnız arkadaş, otoban kıyılarında olacak iş mi ? bu

Birinizde maviş, birinizde ejderha var. Hiç değilse arabaların içine binip fotoğraf çekileydiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 1 Mayıs 2013; 11:23:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanturkmn

CÜMLETEN SELAMLAR

buraları çok özledim diye başlayayım foruma giremediğim uzun dönemde sağolsun dostlar kardeşlerle görüşme imkanı yakaladık ayaklarına sağlık çok sevindim tanıdığıma ve gördüğüme her zamanda beklerim

>>  13 YAŞINDA !

Aga hoş geldin !

Öncelikle şunu soruvereyim, sağ paspas fotoğraf özel olarak temizlenmiş gibi duruyor. Yetkililerden cevap bekliyoruz.

Araba gerçekten göze hitap etmeye başlamış.
    V8 450 yapıştırmaları ve sağ basamağın yerine kaynatılmış olması gözümde kaçmadı.

Şaka maka 9. ayda görüşmeyeli 1 yıl olacak.

Şeytan "Şöyle git, bir baskın yapıver" diyor ama.
    Onu bunu geçiyorum da, MURAT'la sizi bir türlü şuralara getiremedim yahu...
    Hep "gelcez gelceeez"...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Selamlar olsun Cümle üstadlara, Yolları açık kazançları bol olsun ve Saglıklı günler diliyelim. Takipdeyiz

Hoş geldin METAL'im.

Bakma buraların şu aralar kuruduğuna... Önceleri "Ben de şu kenara kıvrılıvereyim" demeye bile yer yoktu. Önceki sayfalara bakarsan demek istediğimi anlarsın.
    O kadar hareketliydik ama arkadaşların işleri, kimi arkadaşların evlendikten sonra başlarındaki merdane(!)lerin baskıları derken foruma uğrayamaz oldular.

Keşke o eski zananlara denk gelseydin.

İnşallah bu yaz o eski performansı yakalarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

Hoş geldin METAL'im.

Bakma buraların şu aralar kuruduğuna... Önceleri "Ben de şu kenara kıvrılıvereyim" demeye bile yer yoktu. Önceki sayfalara bakarsan demek istediğimi anlarsın.
    O kadar hareketliydik ama arkadaşların işleri, kimi arkadaşların evlendikten sonra başlarındaki merdane(!)lerin baskıları derken foruma uğrayamaz oldular.

Keşke o eski zananlara denk gelseydin.

İnşallah bu yaz o eski performansı yakalarız.

Hoş bulduk üstadım. Evet hocam okudum bayağı bir sayfayı çok kefyli takipdeyim :)

Olur hocam her zaman istediğimiz gibi olmuyor hayat. :)

Haberim yoktu vallahi hocam böyle bir konu olduğuna. Takipdeyiz artık üstadların sohbetlerini okumak çok keyfli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

Pazartesi günü Hakan abimle Avcılarda buluştuk güzel muhabbetlerin döndüğü Bir forum buluşması daha yaşadık :)

Bir büyük buluşma daha.

Yalnız arkadaş, otoban kıyılarında olacak iş mi ? bu

Birinizde maviş, birinizde ejderha var. Hiç değilse arabaların içine binip fotoğraf çekileydiniz.

abim Arabanın içinde iş konuşması yaptık Babamla hakan abi filan Parça yük ayarlamaya çalıştıkta foto çekemedik :)
  • alihaydar da almanya ekibine geçti buradan ona oğuz a metin e ve hazım dostuma ayrı ayrı selam ve sevgiler . . .

Aleykümselam abi bizleri düşünmen bile en ince ayrıntı allah razı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aleykümselam Hakan abi.

Göbek bağımsızlığını ilan etmiş sanki abi

Eray abi sizinle Türkiye'de ikende konuştuğumuzda söylüyordum burada yaşam standartları yüksek insana değer var.

Bir gün sabah hava çok güzel akşamına yağmur yağıyor ne mevsim var ne bir şey.Memleketim gibisi yokta işte orayı da yaşanılamaz hale getirdiler.

Tabi ben daha yeniyim Hazım abi ve Oğuz abi daha iyi bilir bu durumları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarpaşa62 -- 1 Mayıs 2013; 18:43:10 >
  • Cumleten iyi aksamlar arkadaslar.

Yazmamama ragmen takipteyim.Cok sayida fotografim var.İnsallah zamanla hepsini atacagim.

Herkese bol kazanclar.

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

Aleykümselam Hakan abi.

Göbek bağımsızlığını ilan etmiş sanki abi

Eray abi sizinle Türkiye'de ikende konuştuğumuzda söylüyordum burada yaşam standartları yüksek insana değer var.

Bir gün sabah hava çok güzel akşamına yağmur yağıyor ne mevsim var ne bir şey.Memleketim gibisi yokta işte orayı da yaşanılamaz hale getirdiler.

Tabi ben daha yeniyim Hazım abi ve Oğuz abi daha iyi bilir bu durumları.

Alışırsın AliHaydar sende bu havalara. Bak bir tercübemi daha söyleyeyim almanyanin havası aynı kızları gibi orosbudur ne zaman nasıl olacagı belli olmaz.

• 
Sayfa: önceki 18651866186718681869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.