Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1862. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.988.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atakan K.

quote:

Orijinalden alıntı: ongun_44

quote:

Arkadaşlar aranızda Adana'dan Yük bulabilecek olan var mı =?

İşinize yararsa:

http://www.nakliyerehberim.com/illere-gore-karayolu-yukler.aspx

Sağol da bir sorun var siteye üye değilim eğer üyeysen yük bilgilerini söylermisin?

http://www.nakliyerehberim.com/nakliye-paneli-tum-bildirimler.aspx?bilgi=yuk&Kimlik=187593

Bende üye değilim. Daha doğrusu nakliye işi ile uğraşmadığım için üye olamadım. Firma ünvanı vb. bilgiler istedi.
    Ama siz bu iş ile uğraştiğıza göre üye olabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İşinize yararsa:

Sağol da bir sorun var siteye üye değilim eğer üyeysen yük bilgilerini söylermisin?

http://www.nakliyerehberim.com/nakliye-paneli-tum-bildirimler.aspx?bilgi=yuk&Kimlik=187593

Bende üye değilim. Daha doğrusu nakliye işi ile uğraşmadığım için üye olamadım. Firma ünvanı vb. bilgiler istedi.

Sağol şimdi üye olamıyorum . Başka yardım edebilecek nakliyeci arkadaşlar var mı ? lütfen yardım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İşinize yararsa:

Sağol şimdi üye olamıyorum . Başka yardım edebilecek nakliyeci arkadaşlar var mı ? lütfen yardım

Yanlış hatırlamıyorsam Adanada CocaCola fabrikası vardı onun numarasını veriyim sana

Adana CocaCola Fabrika: (0322) 441 1793

Elazığdaki fabrikada Alp özler'e aitti Nakliyesi Ama burda nasıl bilmiyorum

ALp Özler Merkez Telefon: 0 312 812 11 60

Dene aga Şansına :)
  • selamlar herkese pederin amca oğlunun kullandıgı YARENİM 2

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Yarın zaten tır parkları açık, nakliyecilerden yük bulunur.

İşin ilginç yanı yük bulsan bile haftasonu olduğu için zaten yükleme yapılmayacak.

Ne bu acele anlamadım. ADANA gibi yerde araba yüksüz kalmaz.
  • Bugün Hazım abinin doğum günüymüş.

Doğum günün kutlu olsun Hazım abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

Ağalar, nerelerdesiniz yahu ? Haftasonu bari çalışmayıp benim gibi keyif yapıverin, nereye koyacaksınız bu kadar parayı(!) ?

>>  13 YAŞINDA !

bence artık mercedesin ilaveleri takma zamanı geldi tek ilave ile olmuyor yürümüyor yeter artık 2 ilave ile daha iyi he bu arada herkese selam iyi geceler hepinize
  • quote:

Ağalar, nerelerdesiniz yahu ? Haftasonu bari çalışmayıp benim gibi keyif yapıverin, nereye koyacaksınız bu kadar parayı(!) ?

>>  13 YAŞINDA !

artık mercedesin 2.ci ilaveleri takma zamanı geldi tek ilave ile iş yürümüyor yeter artık herkese selam bu arada iyi geceler
  • quote:

Bugün Hazım abinin doğum günüymüş.

Doğum günün kutlu olsun Hazım abi.

Allah razı olsun Ongu_44 . . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: man32310
    artık mercedesin 2.ci ilaveleri takma zamanı geldi tek ilave ile iş yürümüyor yeter artık herkese selam bu arada iyi geceler

Bak mermer yükünde nasıl da yürüyor.

Gerisini sana bıraktım birader, MAN'da çift ilave var koştur dur.
  • quote:

Milf takılmayalım be SÜKSELİ...

Yaz geliyor hareketlenir ANTALYA, koca bir yıl için arşivlik birşeyler topla gari.

Olmazsa bu yaz ben geleceğim ANTALYA'ya anasını satayım.

Ooo,çok güzel bir haber bu.
  • quote:

quote:

İşin ilginç yanı yük bulsan bile haftasonu olduğu için zaten yükleme yapılmayacak.

Kardeş türkiye geneli yük sıkıntısı var adana 8 gündür bekleyenler var işler el altından gitmeye başladı tanıdık olan işi kapıyor ondan sordum karadeniz tarafına çalışan nakliyeci tanıdıgı varsa.
  • quote:

quote:

Anlaşılan uzun süredir adanaya uğramamışsınız piyasa çok sıkıtınlı şuan bu arada ne zaman düzelir işler bilen var mı sekiz gündür mersinde bekleyen araç var bizim kastamonuda işler açıldı ama dışarda hala düzelmedi işler bu gidişle araba şoföre çalışıp duracak gibi :(
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: man32310

Bak mermer yükünde nasıl da yürüyor.

Gerisini sana bıraktım birader, MAN'da çift ilave var koştur dur.

2 ilave ile gazete yükü daha rahat oluyor o yüzden çift ilave daha iyi
  • quote:

quote:

quote:

Kardeş türkiye geneli yük sıkıntısı var adana 8 gündür bekleyenler var işler el altından gitmeye başladı tanıdık olan işi kapıyor ondan sordum karadeniz tarafına çalışan nakliyeci tanıdıgı varsa.

Allah hayirlisini versin demir çelikte bir durgunluk var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak®

quote:

quote:

quote:

Allah hayirlisini versin demir çelikte bir durgunluk var.

Ustam adana tarafında işler ne zaman düzelir bilmiyoruz sebebini ve ne zaman düzeleceğin bilen var mı?adana dakiler kaç senedir böyle durgunluk görmedik biz diyorlar :( Düzelir inş en kısa zamanda yoksa para kazanmayı bırak arabalar yıprandığı ile kalıyor
  • SCANIA STREAMLINE

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

Ağalar TGA'ya Sıfır Motor Yapılıyor Şuanda Tekirdağ'da Daha önce Motorunun yapıldığını söyleyen Galericiler ve Tamirciler yalan söylemiş motor sekmanlıymış şuanda araba 810.000 KM'de Tga'ların geneline Göre motor yapılmamış olması mantıksız geliyor bana Ama Şuanda ciddi ciddi Tıra motor yapılıyor parçalar gelmiş konyadan 13.000 Liraya çıkıyor komple Yorumlarını bekliyorum sizce olabilirmi böyle bişey

bir motoru kalmıştı elden geçmeyen oda geçti galiba. :)

allah yardımcınız olsun baya uğraştınız man'la.

işçilikte dahilse komple motor yapımına fiyat cazip gibi duruyor.
  • quote:

SCANIA STREAMLINE

euro 6'larda gelmeye başladı.

scania artık çok sıradan geliyor benim gözüme. çizgilerinde değişikliye gitmeli bence artık.

bugün yeni volov fh'ı ilke kez canlı görme fıtsatım oldu otobanda. şu kadar söyliyim bir ara robota dönüşecek diye beklemedim değil. böyle bir kasa yok. volvo yeni kasasıyla çok canlar yakacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinium

quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

Ağalar TGA'ya Sıfır Motor Yapılıyor Şuanda Tekirdağ'da Daha önce Motorunun yapıldığını söyleyen Galericiler ve Tamirciler yalan söylemiş motor sekmanlıymış şuanda araba 810.000 KM'de Tga'ların geneline Göre motor yapılmamış olması mantıksız geliyor bana Ama Şuanda ciddi ciddi Tıra motor yapılıyor parçalar gelmiş konyadan 13.000 Liraya çıkıyor komple Yorumlarını bekliyorum sizce olabilirmi böyle bişey

bir motoru kalmıştı elden geçmeyen oda geçti galiba. :)

allah yardımcınız olsun baya uğraştınız man'la.

işçilikte dahilse komple motor yapımına fiyat cazip gibi duruyor.

Valla aynen aga yaw bi motor kalmıştı sürekli yağ eksiltiyordu biz sorunu yağ radyatöründe V.s. arıyoruz motor yapılı aldık diye şuanda sıfır motor yapıldı ve bloklar filan kötü durumdaymış eğer anlaşılmasa motor yapıldığı Tır Van'a gidecekti orda nerden usta bulacan böylesi daha iyi olmuş Servisler bişeyden çakmıyor onu anladık bu bahaneyle her gidişimizde aman radyatörden aman termostatlardan aman şundan bundan derken tüm parçaları sıfırladık şimdide motor yaptırdık işçilik filan herşey dahil 13000 TL para gitti Değişmeyen parçalarda varmış sağlam olan bide serviste filan değil normal ustadan yaptırdık ve konyalıymış ustada parçalarda da indirim yaptırdı bayaa zaten konya demek Man demek :) bundan sonra MAN servislerinin Anketlerinde 10 verdiğimiz puanı 1 veriyoruz oda ikramlardan dolayı :D
  • 
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.