Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1860. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.988.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18581859186018611862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakanturkmn

http://www.youtube.com/watch?v=Ad3MBdWbq8w

ACIMIZ ÇOK DERİN ÇOK BÜYÜK ELVEDA USTA başka söz bulamıyorum

Çocukluğumuzdan Beri Derdimizin Dermanıydı Şarkıları Abim Başımız Sağolsun.

• İyi akşamlar ahali,
    Müslüm Baba'yı da kaybettik, mekanı cennet olsun :(

Dsi çiftçekeri 3340
    >>  13 YAŞINDA !
  • Ağalar merhabalar...

Eskisi gibi sıkı fıkı muhabbetlerimizi özledim yahu...
    Konuya dostlar geliyor, yabancı arkadaşlar geliyor sorular soruyorlar, "Akşama cevap yazarım" deyip forumdan çıkıyorum, çıkış o çıkış...

Tembelledik mi ne ?

İki haftaya nizamî düzene geçeceğiz umarım.
  • Elveda baba... Çoğu derdimizin ortağı oldun ve olmaya da devam edeceksin.

Müslüm GÜRSES'in en sevdiğim şarkısıdır.

Şarkının hareketliliği, sözlerin derin anlamları beni benden alır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 3 Mart 2013; 23:47:44 >
  • Bu şarkı hiç bu kadar anlamlı gelmemişti be...

Bozuğum ağalaar, çok bozuk hem de...

http://www.dailymotion.com/video/xwxm3m_muslum-gurses-ykimize-aylarym_music#.UTPJJTfx9HA
  • MERCEDES'in bakım defterinden kareler...

2002'nin AĞUSTOS'unda yolları arşınlamaya başlamış kereta.
    İlk sahibi ZONGULDAK'ta bir yapı şirketi...

>>  13 YAŞINDA !
  • Allah rahmet eylesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom239 -- 4 Mart 2013; 16:31:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün herkezin başı sağolsun gerçekten çok büyük bir sanatçı ve yoldaşımızı kaybettik. ALLAH tahsilatını affetsin
  • Herkese selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammed Erol

quote:

Orijinalden alıntı: ömer önder aydoğan

buda Muhammed Erol kardeşime gelsin sana torpil geçiyorum bak...

>>  13 YAŞINDA !

Teşekkürler Ömer'im çocukluk günlerimi hatırlattın Eski kooperatif başkanımız Aydın amca döneminde kamyoncu para kazanmıştı , şimdi bayrağı Can abi götürüyor

Yeni nesil Cargo'nun kahraman videosu ne kadar komik inanın karnım ağrıdı gülmekten ,

Cargo'nun özelliklerini anlatan video güzelmiş gerçekten tanıtımını güzel yapmışlar

Bizim eski 2520'yi plakasından tanıdım desem Nevşehirli ne güzel boyattırmış
    http://www.otoraba.com/ford_otosan/kamyon/2520-6x2/***-benimde-farkli-bir-cargom-olsun-diyenler-icin-221957.html
    Bizdeyken böyleydi
    >>  13 YAŞINDA !

Allah hayırlı uğurlu eylesin
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

• >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • Selam dostlar nasılsınız umarım iyisinizdir. Uzun bir zamandır ugrayamadım diye üzülecektim baktım kimseler
    gelmiyormuş. Burası böyle olmazdı ama inşallah eski günler de ki gibi olur umudu ile Allaha emanet olasınız.
    Gurbet ellerden VATAN a selam ve saygılarç Yolda olanlara ve yola çıkaçaklara mevlam yardım etsin.
    ALLAH YAR VE YARDIMÇINIZ OLSUN . . . .
  • selam dostlar Hazım abim hoşgeldın sağol ıyıyız sız degerli dostlarımızda gurbette ıyısınızdır umarım. Forumun canlanması dileklerimle Formumuzun kurucusu, dostlukların oluşmasında en buyuk yere sahip agamız ERAY Abimin DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAR KAZASIZ BELASIZ HAYIRLI İŞLER DİLERİM...
  • Mutlu yillar hocam.Sevdiklerinizle nice huzurlu yaslar gecirirsiniz insallah.

• ERAY abi doğumgünün kutlu olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ongun_44 -- 11 Mart 2013; 23:15:02 >
  • eray abim doğum günün kutlu olsun tahminim 40 41 varsın
  • Ağalar, çok teşekkürler.

Düşünmeniz beni sevindirdi.

Dün telefonla arayan dostlarımız da vardı, arabanın lastik işleriyle uğraştığım için geri dönüş yapamadım, zaten sadece bir çağrıyı duyabildim.
    Müsait olunca arayacağım bakalım, kimmiş onlar ?

SAİM, hiç girmeyelim o yaş muhabbetine be.
  • Dün biraz fotoğraf çektim.

Facebook listemde olan arkadaşlarım bilirler bu fotoğrafları ama buraya da koyayım.

Hafıza kartım olmadığı için telefonumu USB'ye bağlayıp, fotoğrafları PC'ye aktaramıyorum. Sadece Facebook'a mobil olarak yüklediklerimi koyayım şimdilik.

Hurda gazeteler, yumurta kartonlarına dönüşüyor.

>>  13 YAŞINDA !

Üstteki fotoğrafta anlaşılacağı gibi YILDIZ güzel bir bahar temizliğini haketti. Bu arada PRO'ların kapısı açılmadığında kapı kolunu yumruklamak gerekiyormuş. Dün alttaki PRO'da şahit oldum, yazıverin bir kenara.

>>  13 YAŞINDA !

Sonuç şaşırtıcı değil ! :)) Çok da mütevaziyiz.
    >>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BmCpRo827 -- 12 Mart 2013; 8:26:36 >
  • Proların kapı kolu dedin de abi aklıma geldi.

Hakan abiler ile Bursa'ya gittiğimizde Murat abinin kardeşinin Prosunun fotoğraflarını çekmek için bineyim dedim kapı kolunu çekiyorum çekiyorum açılmıyor bir türlü.

Sonra ismini hatırlayamadığım abi geldi de üst tarafa vurarak açmam gerektiğini söylemişti rezil olmuştum
  • 
Sayfa: önceki 18581859186018611862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.