Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1855. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.988.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18531854185518561857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cerkes26

quote:

Orijinalden alıntı: pxcnsRy

quote:

Orijinalden alıntı: canberk erhal

quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

Aman FORD'a laf yok.

Ver 70.000 €'yu, 1 yıl sonra sat 120.000 "TL"ye.

Anormal, IVECO'yla alakası yok muymuş motorun ?
    Hayranım be araştırmacı kişiliğine...

Hani senin 1.80'lik boyunla CARGO'da dikildiğin fotoğraf nerede be kardeşlik ? Yazın 3-5 güne koyuyorum demiştin.

OTOSAN'ın genel merkezinde paspas yapıyor eleman, kapı arkasında konuşulanları duyuyor "1846'lar toplatılmıyor" diyor.
    Sen nereden biliyorsun toplatılmadığını ? Duyum ayrı, kesin konuşmak ayrı.

Eski CARGO'yu AXOR'la kıyaslıyordun. Şimdi Yeni CARGO'yu, DAF XF ile birlikte jete çıkarırsın.

Pff, sıkılıyorum yahu ! Eski tartışmalar yok, ortalık hareketlensin de buralara bakmaya sebebimiz olsun.

abi gecen gün gittim cargoyu incelemeye adam 75.000 euro ya patlar dedi ne dıyorsun abi 1836 bin kat iyi bundan dedim adam bana 1840 ı bile kötüledi 1836 yı geçtim bile en son dedim vay be ne cargoymuş 2013 yılında 460 ps cıkartıyon adamlar 93-94 yıllarında yollarda mrs 1938 - 1844 lerle kostururken sen daha yeni piyasaya koşuyorsun ve adamlar suan 600 - 730 - 750 ps cıkartıyor adam satılık değil dedi gitti

75.00 Euro'su olan adam o parayı teminat gösterip kredi çeker.125.000 €'ya 2013 FH'a biner.%28 yakıt ile FH onu güle oynaya verir.

Sıkıntı orda kardesım o kadar pesın parası olan zaten bu ısı yapıcagını pek sanmıyorum veya Iyı bı marka alır ,volvo scanıa mercedes daf renault bu markalara gıttıgınde almak ıcın kredının yuzde 70 nın karsılıyorlar yanı adamlar ıster al ıster alma dıyor

Forda 100 / 100 kredı karsılıyor Yapı kredı ımkanı verıyor otosanda koc un yapıkredıde koc un bole olunca Ford a Yonelıyorsun Ford alınca aylık odersın 4 le 5 bın arası o saydıgım markaları alırsın odersın en az 6 bınden 8 bıne kadar yolu var Dorsesıyle beraber alırsan kardesım,Aradakı farkda az para Degıl hanı

Şu Piyasada 4.000 Lira çıkarabiliyosan Aylık Sen KRALsın Tek kelimem yok Sana.

Bu Arada TGS 78,000 Euro.
  • selamun aleykum gruba pek girmiyorum da bişey sormam lazım ki merak ediyorum baya . ford 1846 t sürmüşler piyasaya geçen izmitte gördüm uzaktan görünce garip geldi yanına gelince fark ettim . peki sorum şu bmc yeni kabinli tırını piyasaya ne zaman sürecek yada sürmeyi düşünüyormu bunun hakkında bilgisi olan varmı ?
  • bmc de stralıs e benzer bişey sürecekti piyasaya ancak mali yönden sıkıntıları var.ford a gelınce guzel arac cıtayı yukseltmıs yerlı malı olarak ancak fıyat 70000 euro falansa ınsanlar dusunur cunku premıum da axor da sıfırları o cıvarlarda.. bende duz vıteslerın fıyatıını 150.000 tk kusur dıye duymustum,sızın dedıgınız 70.ooo euro otomatık artı en dolu fıyatı olabılır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinium

quote:

quote:

Aman FORD'a laf yok.

Ver 70.000 €'yu, 1 yıl sonra sat 120.000 "TL"ye.

Anormal, IVECO'yla alakası yok muymuş motorun ?
    Hayranım be araştırmacı kişiliğine...

Hani senin 1.80'lik boyunla CARGO'da dikildiğin fotoğraf nerede be kardeşlik ? Yazın 3-5 güne koyuyorum demiştin.

OTOSAN'ın genel merkezinde paspas yapıyor eleman, kapı arkasında konuşulanları duyuyor "1846'lar toplatılmıyor" diyor.
    Sen nereden biliyorsun toplatılmadığını ? Duyum ayrı, kesin konuşmak ayrı.

Eski CARGO'yu AXOR'la kıyaslıyordun. Şimdi Yeni CARGO'yu, DAF XF ile birlikte jete çıkarırsın.

Pff, sıkılıyorum yahu ! Eski tartışmalar yok, ortalık hareketlensin de buralara bakmaya sebebimiz olsun.

Toplatılmıyor Cunku Fıloya 40 adet tır alınacak ve 20 tanesını Otosandan Sıparıs edıldı hazır olacak mıdılısı. Ayrıca halende faal olarak calısan 1 tane 1846 var her Hafta otosan yetkılılerı gelıyor bu aralar Şirkete

Eray Daf Cf nin Motor ne kadar ındırılıp yapılıyor bılıyormusun 53 Bın Motorları Uzun Omurlu degılmıs,Su an ıcın Bı cekıcıyle kıyaslamıyorum

Iveco Motoru degıl Fıat motoru var su ankılerın uzerınde Iveco Motorları E6 olarak 4 yada 5 . ayda Pıyasaya surulcek Otosan Yetkılısının agzından soluyorum bunları ''Duyum Degıl ''

53 binliraya motor indirilmesi mümkün değil. volvo fh'ın motoru bile 15.000 lira civarına çıkıyor. 53.000 lira bir çekici parası kim verir o kadar para? enayimi o kadar millet?

yeni cargo'nun fiat motoru olması mümkün değil çünkü fiat'ın o boyutta motor üretimi yok. kimden alıyorsun bildileri bilmem ama yanlış anlatıyor sana. motor iveco motoru muhtemelen. iveco ise fiat çatısı altında bir firma. yani sahibi fiat ama kendi içerisinde bağımsız, sadece ticari araç üretimi yapan bir firma. eski cargoların dolu boş minimum yüzde 40 larda gezmesi, iveco motorlarının çok yakmasıyla meşhur olması sebebiyle yeni çekcininde ''çok yakıyor'' diye adı çıkmaması için iveco yerine fiat ismini kullanmaya çalışıyorlar sanırım.

valla ben beyendim yeni cargo'yu yalan yok ama 75.000 euro yine bir axor 1840 parası ediyor. illa sıfır alıcaksam benim tercihim her türlü 1840 olur şahsen.

Aynen Oyle Cok Pahalı, 1 arac yaptırdı o ucrete motoru dıgerlerı zaten degıstırdı Motorları Yuksek maalıyet olunca Dafları verıp MAN aldılar, 0 km MAN ıda sadece kafası 210 Lıraya mal oldu 0 km,Arkadasın tekı 79000 euro yazmıs,Ikıncı ellerı o kadar 440 Ların guzel kardesım MANların 2012 modellerı falan,0 km lerı 85000 eurodan baslıyor 440 Ların

Motoru Bende Iveco Sanıyordum O yetkılıler soleyınce sasırdım,Fıat bı kac marka daha bırlesıp yapmıslar bu motoru ,Bız ıveco degılmıydı motor degınce yetkılıler Iveconun E6 motoru koyulcak 4 5 6 ncı aylarda pıyasaya cıkacak dedıler,Hosuma gıden yanı 60bın bakımı yetkılerler dogruyu solerse Bızım Cargoların o begenılmıyen motoru cok uzun omurlu ınsalah bunlarda oyle olur.

Ben kararsızım Icı degısmıs cok guzel olmus ama yatak aynı mezarlık gıbı bıraz genısletmısler o kadar.Motorun sesı dısardan traktor gıbı cok ses var o da dogal motor cok buyuk cargo motorunun 2 katı buyuklugunde ama kabın ıcınde ses yok onu ıyı yapmıslar.Bırde Cam otomatıklerı ayna ayarları kapıda oda ıyı ıcı komple farklı gıdısı guzel yenı arac oldugundan sımdıden bı cekıcıyle kıyaslanamaz ılerıde gorucez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerkes26 -- 11 Şubat 2013; 15:25:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akıncı

bmc de stralıs e benzer bişey sürecekti piyasaya ancak mali yönden sıkıntıları var.ford a gelınce guzel arac cıtayı yukseltmıs yerlı malı olarak ancak fıyat 70000 euro falansa ınsanlar dusunur cunku premıum da axor da sıfırları o cıvarlarda.. bende duz vıteslerın fıyatıını 150.000 tk kusur dıye duymustum,sızın dedıgınız 70.ooo euro otomatık artı en dolu fıyatı olabılır..

Yok kardesım malesef degıl otomatık sanzman ıstersen 3000 euro raterdar ıstersen 500 euro yanı 73500 ama kredı avantajı var Fordun dıger dedıgın markalarda o yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

selamun aleykum gruba pek girmiyorum da bişey sormam lazım ki merak ediyorum baya . ford 1846 t sürmüşler piyasaya geçen izmitte gördüm uzaktan görünce garip geldi yanına gelince fark ettim . peki sorum şu bmc yeni kabinli tırını piyasaya ne zaman sürecek yada sürmeyi düşünüyormu bunun hakkında bilgisi olan varmı ?

Battı Agam BMC :D
  • Yemişim Ford'unuda Cargo'sunuda Varsa Daha Şekillisi Yapsın FORD...

-MAN TGA-

Nevşehir-Surbims (Denizliye Sardık)

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

Yemişim Ford'unuda Cargo'sunuda Varsa Daha Şekillisi Yapsın FORD...

-MAN TGA-

Nevşehir-Surbims (Denizliye Sardık)

>>  13 YAŞINDA !

aynen ya mal kendininse ekmeğini yiyosan o dur en güzeli dostum.
  • Selamlar,,

aynen kardesım Herkesın Kendı malı marka onemı yok

Hey gıdı Hey nerde kaldı o eskı forum Kımseler kalmamıs...
  • quote:

Toplatılmıyor Cunku Fıloya 40 adet tır alınacak ve 20 tanesını Otosandan Sıparıs edıldı hazır olacak mıdılısı. Ayrıca halende faal olarak calısan 1 tane 1846 var her Hafta otosan yetkılılerı gelıyor bu aralar Şirkete

Eray Daf Cf nin Motor ne kadar ındırılıp yapılıyor bılıyormusun 53 Bın Motorları Uzun Omurlu degılmıs,Su an ıcın Bı cekıcıyle kıyaslamıyorum

Iveco Motoru degıl Fıat motoru var su ankılerın uzerınde Iveco Motorları E6 olarak 4 yada 5 . ayda Pıyasaya surulcek Otosan Yetkılısının agzından soluyorum bunları ''Duyum Degıl ''

Ben herşeyi geçtim de, 53.000 TL'ye motor yaptırılıyormuş he ?

TIRSAN'ı arayacağım yarın :))
  • söküp yenisini koyuyorlar herhalde
  • quote:

quote:

Ben herşeyi geçtim de, 53.000 TL'ye motor yaptırılıyormuş he ?

TIRSAN'ı arayacağım yarın :))

az önce aradım euro 3'lerin komple rektefiye takımı kampanyadaymış 2000 euro.

euro 4-5 lerin hiç bir parça kurtarmasa bile maksimum 6000 euro diyorlar.

işçilik ne yazarlar artık bilmiyorum.

yani 53.000 işi diyer tüm bilgiler gibi hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinium
    az önce aradım euro 3'lerin komple rektefiye takımı kampanyadaymış 2000 euro.

euro 4-5 lerin hiç bir parça kurtarmasa bile maksimum 6000 euro diyorlar.

işçilik ne yazarlar artık bilmiyorum.

yani 53.000 işi diyer tüm bilgiler gibi hikaye.

İyi yapmışsın PLATINIUM, bugün elim değip de ayaramadım doğrusu.

İşçilik olarak da maksimum 2.000 € yazacaklarını varsayıyorum.

Çıkan fiyat 14,220 TL + 4,740 TL = 18,960 TL

Ah be ÇERKEZ :)))
  • Ağalar bugün Nevşehire Geldim 2 Gün Önce Sıfır 1838 Cargoda Yattım Bizim Tga'da Vebosto Sorunu oluştuğu için 1,82 Boyum var ama pantolonumu çıkarmak için Motor tünelinde ayağa kalktığımda 2 büklüm kaldım Normal Ayağımızı koyduğumuz yere indim orda da TGA'nın motor tünelindeki halim gibi sadece biraz boynumu büktüm 1,80 boyla Resim yollayacak Arkadaş Zor Biraz o iş Ama yinede Doğrudur ne Diyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtali33

http://www.youtube.com/watch?v=uO348dAs01M

Interneten kamyon, agir vasita, cekici v.s. videolarini firsat buldukca takip etmeye calisirim. Bunu kacirmisim
    Cok guzel video, Cok begendim. Paylasim icin tesekkurler.
  • @ömer önder aydoğan
    Sizin paylastiginiz katolog reklam v.s. gorselleride cok hos. Kolaylikla bulunabileceginide zannetmiyorum. Musadenizle kaydediyorum kendime.
    Tesekkurler.
  • quote:

Selamlar arladaslar

Sırkete 20 tane 1848 Gelıcek bı tanesı geldı bındım kısada olsa yolculuk yaptım gayet ıyımıs kabın ıcı cargoya gore cok farklı ayrıca motur Iveco nun degıl,Arac 70bıneuro Fılo olunca ındırımlı gelıyor Otomatık vıtese 3000euro Raterdara 500 euro fark koyuorlar ama motor frenı cok ıyı yapmıslar Bırde otosan koc un oldugu ıcın Yapı kredı den Kredı 100 de 100 karsılanıyor bence Cok tutar bu arac,Dıger Markalarda Kredı yuzde 70 nı karsılıyor bu yuzden cargo daha avantajlı bence Bısıler yapmaya calısmıslar basarmıslarda bu vıdeo ızleyın derım arkadaslar ..

http://www.youtube.com/watch?v=xlkvwWsbMMA&NR=1&feature=endscreen

Sahane video...
    Video icin Tersekkurler @Cerkes26
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkem22

Vay be... Super... Tesekkurler...
    Alirsin Ford Olursun Lord
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiss5050

quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

selamun aleykum gruba pek girmiyorum da bişey sormam lazım ki merak ediyorum baya . ford 1846 t sürmüşler piyasaya geçen izmitte gördüm uzaktan görünce garip geldi yanına gelince fark ettim . peki sorum şu bmc yeni kabinli tırını piyasaya ne zaman sürecek yada sürmeyi düşünüyormu bunun hakkında bilgisi olan varmı ?

Battı Agam BMC :D

Nasil yani... Olamaz, inanmam, gercekse cok uzulurum... Koskoca BMC
  • Ben cokanlamiyorum ama yazdiklarinizdan ogrendigim kadariyla ford cok pahali o araca gore, fakat kredi v.s. imakni olunca yuksek tutuyorlardir rakami. yani rakam yuksek ama ulasilabilir oluyor...
    Volvo daf scania da 10 numaradir ama gordugum kadariylada M.A.N aski baska bisey...
    Saygilar...
  • 
Sayfa: önceki 18531854185518561857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.