Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1476. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.993
Cevap
71
Favori
2.987.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Actros Canadaair CL 215 Ne derdim varmış kardeşim yaa aa yeter ama isyanları oynadığım zaman.

>>  13 YAŞINDA !
  • arkadaşlar ben çevremde hep cargo 1838T görüyorum pek pro 1144e rastlamıyorum,ford daha mı çok satıyor yoksa?merak ettim,iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkem22 -- 31 Temmuz 2011; 2:37:01 >
  • şimdilik bunlar
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir18rebrov

şimdilik bunlar
    >>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

EMİR hoş geldin ahanda şimdi cengizhan ın aklını başından aldın

eline sağlık senin ve paylaşımda bulunan tüm arkadaşlarımın

quote:

arkadaşlar ben çevremde hep cargo 1830T görüyorum pek pro 1144e rastlamıyorum,ford daha mı çok satıyor yoksa?merak ettim,iyi geceler

İLKEM sanırım bunda ford un satış politikalarının büyük etkisi var birkaç gün önce duyduğuma göre uygun taksitler ve 6000 tl peşinle çekici satıyor ford
  • cengizhan için özellikle çektim bunları abi.
    zaten iranda kamyonla yapılan nakliyenin yüzde 50sini bu araçlar taşıyor..
    >>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir18rebrov -- 31 Temmuz 2011; 0:51:33 >
  • quote:

cengizhan için özellikle çektim bunları abi.
    zaten iranda kamyonla yapılan nakliyenin yüzde 50sini bu araçlar taşıyor..

son zamanlarda iran plakalı fh volvoları görüyorum hepside oldukça temiz modelleri yeni iran bu konuda hızla geliştiriyor kendini ileride TR ye rakip olamasa da transit avrupa hatlarında müşteri çalacaklar öyle görünüyor en büyük avantajları da yakıtın bize göre çok ucuz olması

yinede ülkemiz filo ları avrupanın sayıca ve yaş olarak liderliğe oynuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanturkmn -- 31 Temmuz 2011; 0:57:35 >
  • abi iran da volvo fabrikası var ve montaj orda yapılıyor.adamlar almanyaya , italyaya boş gidiyorlar.mazot neredeyse onlara bedava.transit çalışan arabalar güzel fakat yurtiçi çalışan arabalar çok eski.yavaş yavaş resimleri koyacağım.
    >>  13 YAŞINDA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir18rebrov -- 31 Temmuz 2011; 1:07:10 >
  • quote:

>>  13 YAŞINDA !

Oy oy

iran malı da olsa razıyım

• sen nasılsn hakan abi?
  • quote:

sen nasılsn hakan abi?

EMİR teşekkür ederim arabayı değiştim şimdi o açıkları kapatmaya çalışıyorum günler iş te yolda geçmekte bu haftanın başında sağolsun DİNÇER(tyanalı) ziyaret etti beni çok da iyi ağırlayamamakla beraber birlikte bir işe gittik sayılır güzel sohbet çay kahve eşliğinde tır yolculuğu oldukça fotoğrafta çektik dinçer paylaşacaktır sanırım ayağına sağlık kardeşim üşenmeden bizede uğradı sağolsun

sende iyisindir inş birde soracaktım karıştı İRAN gezisi nasıl oldu iyi bir değişiklik olmuştur
  • arabayı değiştirdiğini biliorum abi.tekrardan hayırlı olsun.dinçer den fotoları bekliyoruz.12 gün sonra askere gidiorum.askerlik öncesi bi değiştiklik olsn dedim iran a gittik ama tahran çok sıcaktı.45 dereceyi geçtiği bile oldu.gördük geldik.şimdi de askerliği bekliyorum
  • quote:

12 gün sonra askere gidiorum.

ALLAH seni ve tüm asker kardeşlerimizi sevdiklerine ailelerine bağışlasın kazasız belasız güle güle git gel inş bizler seve seve gittik geldik yan gelipte yatmadık sizlerinde öyle yapacağından şüphem yok
  • inş abi hayırlısı artık
    kısa dönem zaten çabuk geçecek die düşünüyorum.
  • ben herkese iyi geceler yarın güzel bir pazar günü diliyorum yurtdışındaki dostlarımız HAZIM.METİN OĞUZ a da vatandan selam sevgiler
  • özellikle harfiyatcılarda çok görüyorum abi.inşallah Ford bundan sonra daha da toplar da uluslararası rekabetci bir şeyler yapar
  • Emir fotoların harika ellerine sağlık.Ama oldukca yaşlanmış ve yıpranmış...

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • Günaydinlar...

@yurtdışındaki dostlarımız HAZIM.METİN OĞUZ a da vatandan selam sevgiler
    --aleykümselam Hakan hemserim..saygilar bizden Abi..--

@Emir
    en büyük asker bizim asker...ALLAH'a emanet olun

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muavinkonsolos

Günaydinlar...

>>  13 YAŞINDA !

Sergen tur veya ünver tur'un aracı albatours firmasının taşımacılığını yapmaktalar. Genellikle Manavgat ve Alanya tarafına çalışırlar...
  • BAŞLAYAN RAMAZAN AYNIN TÜM DOSTLARA SAĞLIK BEREKET HUZUR GETİRMESİNİ DİLERİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanturkmn

BAŞLAYAN RAMAZAN AYNIN TÜM DOSTLARA SAĞLIK BEREKET HUZUR GETİRMESİNİ DİLERİM

Aşk sevgi mutluluk getirmesin,onlar nedense hep pas geçilsin haha
  • 
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.