Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (2136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.493
Cevap
95
Favori
1.681.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21342135213621372138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bark_41

Kol dayama montaj.

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>[

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>s

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>i

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>m

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>a

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>g

Hocam selamlar gıcırdama sarsılma oluyor mu yoksa sapasağlam duruyormu ?
    nereden ne kadara aldınız ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar selamlar bende Hyundai accent era 2009 team model alarak aranıza katıldım.
    Araç benzinli 72 binde lpg yok.
    Lpg takınca ne kadar fark ediyor. Aktif kullanan bilen var mıdır kayda değer bir fark mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTaR0

Arkadaşlar selamlar bende Hyundai accent era 2009 team model alarak aranıza katıldım.
    Araç benzinli 72 binde lpg yok.
    Lpg takınca ne kadar fark ediyor. Aktif kullanan bilen var mıdır kayda değer bir fark mıdır?

aracınız hayırlı olsun,aramıza hoş geldiniz.
    Aracı aktif kullanacaksanız benzin bütçenizi hırpalayabilir,lpg takılması gerekebilir.

Whatsaap grubumuza dahil olmak isterseniz numaranızı bana özelden atmanız yeterli.

• Az da olsa gıcırdama var altında u şeklinde sert plastik var biraz ince ondan dolayı.

Koltuklara bağlantı yaptığım ayak demirleri sağlam.

Gittigidiyor dan 67tl. Gibi bi fiyata aldım

https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/autoen-metal-ayakli-universal-lux-kolcak-kulluk-ve-bardaklikli-324566665

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 2006 model accent era 1.4 aracım var. Aracın yağını değiştirmeyi düşünüyorum.Şu an kullandığım yağ Castrol 10W40 araç çok kullanılmıyor ve İzmir'de yaşıyorum yeni yağ için önerileriniz nedir? Ayrıca vites değişimlerinde 1'den 2'ye geçerken bir sıkıntı yok ancak yüksek vitesten 2. vitese alırken biraz zorlamak gerekiyor ve son zamanlarda 70km/h hızdan sonra araç titreme yapmaya başlıyor sorun ne olabilir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cold47

Merhaba arkadaşlar 2006 model accent era 1.4 aracım var. Aracın yağını değiştirmeyi düşünüyorum.Şu an kullandığım yağ Castrol 10W40 araç çok kullanılmıyor ve İzmir'de yaşıyorum yeni yağ için önerileriniz nedir? Ayrıca vites değişimlerinde 1'den 2'ye geçerken bir sıkıntı yok ancak yüksek vitesten 2. vitese alırken biraz zorlamak gerekiyor ve son zamanlarda 70km/h hızdan sonra araç titreme yapmaya başlıyor sorun ne olabilir acaba?

Neden 10/40 çok gereksiz bir yağ kullanıyorsunuz,km niz yüksek değilse ve lpg yoksa 5/30 aracı rahatlatacaktır.

.vitese geçişte hızınız yüksekse şanzıman kendini korumaya alıyor olabilir,daha da olmadı senkromaç dan yapar.

Titreme rot balans ayarıyla ilgilidir,yaptırın sıkıntınız çözülür.

• -ottoman- kullanıcısına yanıt
    Arabayı ilk aldığımız zaman öyle değiştirildi kaldı hocam.Kilometre 50 bine yaklaştı ve lpg'li, marka için ne önerirsiniz? Genelde 20km/h veya duruma göre 25km/h iken 2'ye alıyorum ancak dediğim gibi araba pek kullanılmıyor bunun da etkisi olabilir mi? Rot balans lastikler değiştiğinde ayarlanmıştı tekrar kontrol ettireyim hocam teşekkürler.

•  <<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>>

Dizel motorlar için sanırım 15W-40 olur değil mi Kocaelide -15 °C altına sıcaklık düşmüyor?

• 15w40 ne gerek var 5w30 iyidir dizel

• arkadaşlar brc orjinal simit tüplü araclarınız kaç litre lpg alıyor paylaşır mısınız

• noclone N kullanıcısına yanıt
    lpg kullanan arkadaşlar size yardımcı olacaktır

• selam takım nasılsınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

Dizel motorlar için sanırım 15W-40 olur değil mi Kocaelide -15 °C altına sıcaklık düşmüyor?

Sakın arkadaşım,10/30 bile kalın geliyor araca,turboyu bitirirsin.
    5/30 dan şaşma,km yüksek ve yağ yakma problemi varsa o zaman 5/40 kullanırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cold47

Arabayı ilk aldığımız zaman öyle değiştirildi kaldı hocam.Kilometre 50 bine yaklaştı ve lpg'li, marka için ne önerirsiniz? Genelde 20km/h veya duruma göre 25km/h iken 2'ye alıyorum ancak dediğim gibi araba pek kullanılmıyor bunun da etkisi olabilir mi? Rot balans lastikler değiştiğinde ayarlanmıştı tekrar kontrol ettireyim hocam teşekkürler.

Balans yeni lastikte ,lastiklerin janta alışmasından sonra oynama yapabilir balans ayarınızı yenileyin sorununuz ortadan kalkar,
    yağ konusun da 5/30 işinizi çok rahat görür ,marka olarak mobil,castrol ,bp,shell fark etmez hepsinin ortalama kalitesi aynı,sizden tek bir ricam olur bu markaların birinin 5/30 yağını alın ve onunla devam edin marka değişmeyin,ben heryerde bulunuyor olmasından dolayı castrol 5/30 kullanıyordum.

• RaiTaR0 kullanıcısına yanıt
    Aracim 2011 era orjinal lpg li 160 binde defalarca olctum uzun yolda hep 7 litre yaktı benzin de 400 km uzun yol yaptım tam 28 litre yaktı

• selam gençler

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

selam gençler

ooooooooooo ihtiyar sen yaşıyormusun

• quote:

selam gençler

aleyküm selam reis nasılsın :)

• quote:

selam gençler

Selam abim hoşgeldin :D
  • hee valla yaşıyom hocam,
    A.S. ben buralardayım şimdilik yaşamaya çalışıyom zoraki olarak.
  • 
Sayfa: önceki 21342135213621372138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.