Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (2120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.494
Cevap
95
Favori
1.681.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21182119212021212122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bark_41

quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

Allahın sevgili kuluymussunuz

Eyvallah hocam,sağolun.

Bende 28.30 Bin lira lara Era bakıyorum, Araba konusunda çok cahilim,öğrenmem gereken çok şey var, fakat tecrübe herşeyden daha önemli ve değerli.
    Bu bakımdan sizlerin derin tecrübelerine göre bu fiyatlara alınabilecek temiz Era 1.5 dizel 1.4 lpg li model paket vs. farketmez yeterki temiz sorunsuz olsun bana da yardımcı olsanız benim de arabam olsa hemde ilk defa olacak çok sevaba geçerdiniz hocam :))

Estağfurullah elimizden geldiğince fırsat buldukça yardımcı olamaya çalışırım.Hakkınız da hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Hocam çıkmacıları da araştırmak lazım forumdan çıkmacı tanıdığı akrabası vb. olan birine denk gelirsem onun aracılığıyla alıcam yoksa idare ederim kırık ayna ile çünkü bir kez tecrube edindim çıkmacı piyasasında çok üç kağıt dönüyor.

Memlekette üçkağıt olmayan iş kaldı mı ki
  • quote:

quote:

quote:

Eyvallah hocam,sağolun.

Bende 28.30 Bin lira lara Era bakıyorum, Araba konusunda çok cahilim,öğrenmem gereken çok şey var, fakat tecrübe herşeyden daha önemli ve değerli.
    Bu bakımdan sizlerin derin tecrübelerine göre bu fiyatlara alınabilecek temiz Era 1.5 dizel 1.4 lpg li model paket vs. farketmez yeterki temiz sorunsuz olsun bana da yardımcı olsanız benim de arabam olsa hemde ilk defa olacak çok sevaba geçerdiniz hocam :))

Estağfurullah elimizden geldiğince fırsat buldukça yardımcı olamaya çalışırım.Hakkınız da hayırlısı

Sağolun hocam parayı elimize aldık, Para gününe girmiş tik,7 aydır bugünün gelmesini bekliyorduk:)

Nasip olursa Era almak istiyorum,paramız yetmezse sevmeyerekte olsa Hatcbak Clio 3 veya 2 lere yöneleceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvallah hocam,sağolun.

Sağolun hocam parayı elimize aldık, Para gününe girmiş tik,7 aydır bugünün gelmesini bekliyorduk:)

Nasip olursa Era almak istiyorum,paramız yetmezse sevmeyerekte olsa Hatcbak Clio 3 veya 2 lere yöneleceğim.

clio da fena araç değil,özellikle dizellerleri ş.içinde çok ekonomik,ama benim şahsi düşüncem eranın yeri farklıdır,daha geniş daha feraf ve daha güçlü

• bnym97 kullanıcısına yanıt
    hahah iyiymiş ya :))
  • takım ne var ne yok keyifler yerindemi :))
  • Bugün Direksiyon boşluğu tamiri için yetkili servise gittim. Amacım arıza tespiti yaptırıp ücreti sormaktı. Aracı bırakın, yetkili bir aradaş bakıp fiyat çıkartırız ama burda yaptırmazsanız bu işlem 200 TL dediler. Aldım arabayı saniyeye gittim 350'ye yaptırdım, şimdilik bir sıkıntı yok 1 sene de garanti verdi usta.
  • Arkadaşlar bu araç sahibi ile anlaştık, 30.000'e daha da inmedi,favorilere ekliydi.32.500 den 31.500'e indi.nasipse bu sabah expertiz yaptıracağız.Kaput çizikten dolayı boyalıymış,kazası vs.yokmuş sizce fiyat nasıl?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2009-temiz-era-508833285/detay @-ottoman-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 20 Aralık 2017; 1:15:58 >
  • quote:

Arkadaşlar bu araç sahibi ile anlaştık, 30.000'e daha da inmedi,favorilere ekliydi.32.500 den 31.500'e indi.nasipse bu sabah expertiz yaptıracağız.Kaput çizikten dolayı boyalıymış,kazası vs.yokmuş sizce fiyat nasıl?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2009-temiz-era-508833285/detay @-ottoman-

Select paket yok mu hocam bu fiyatlara

• quote:

Arkadaşlar bu araç sahibi ile anlaştık, 30.000'e daha da inmedi,favorilere ekliydi.32.500 den 31.500'e indi.nasipse bu sabah expertiz yaptıracağız.Kaput çizikten dolayı boyalıymış,kazası vs.yokmuş sizce fiyat nasıl?

Hakkınız da hayırlısı,aracı iyi kontrol edin,biraz apaçi işi görünüyor,genç biri kullanmış belli,arka bagaj kapağında da boya olabilir,farlar da kaş,arka stoplar filimli ,iyi kontrol ettirin derim.

• Açıklama kısmı da doğru değil,atmasyon işaretlenmiş,yolcu hava yastığı yok,abs şüpheli.
  • Aynalar elektrikli değil.ilk gördüklerim bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Bugün Direksiyon boşluğu tamiri için yetkili servise gittim. Amacım arıza tespiti yaptırıp ücreti sormaktı. Aracı bırakın, yetkili bir aradaş bakıp fiyat çıkartırız ama burda yaptırmazsanız bu işlem 200 TL dediler. Aldım arabayı saniyeye gittim 350'ye yaptırdım, şimdilik bir sıkıntı yok 1 sene de garanti verdi usta.

Hadi geçmiş olsun
  • Evet arkadaşlar aracı aldım,aracın hiç kazası değişeni yok ,her 15 binde bir bakımları yapılmış bakım kağıtları var.

Expertiz Kocaelide meşhur bi expertiz.

Gayet güzel temiz bi araba dedi.ufak tefek sorunlar var.

Onlarıda halledicez inşaallah

• quote:

Evet arkadaşlar aracı aldım,aracın hiç kazası değişeni yok ,her 15 binde bir bakımları yapılmış bakım kağıtları var.

Kazasız belasız binersin inşaallah hayırlı olsun..
  • -ottoman- kullanıcısına yanıt
    Eyvallah başkan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

quote:

Evet arkadaşlar aracı aldım,aracın hiç kazası değişeni yok ,her 15 binde bir bakımları yapılmış bakım kağıtları var.

Kazasız belasız binersin inşaallah hayırlı olsun..

Sağolun hepberaber inşaallah.

• Expertiz de onayladı,Araçta ön kaputta çizikten dolayı boya var, başka kaza değişen yok.Motor %85 fakat daha önce bunların motorları güçlü olduğu için expertize gelen Eralarda güç testinde bir kaç kez turbo patlatmışlar, bunun için riske girmediklerini çok yüklenme yapmadıklarını söylediler. "Sen istersen %95 'e bile çıkartırım dedi.

Paket olarak dediğiniz gibi dolu paketlerden değil.

Araç sahibi otomatik işaretleti dedi,çok üzerinde durmadım.

Yeterki motor ve kaporta sağlam olsun diye düşündüm.

İlerde Allah nasip ederse daha donanımlısını alırız inşaallah.

• Hayirli olsun hocam kazasiz belasiz gunlerde kullanin.

• quote:

Hadi hayırlı olsun,Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
  • 
Sayfa: önceki 21182119212021212122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.