Şimdi Ara

<<<DH HYUNDAİ ERA TAKIMI>>> (2115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.494
Cevap
95
Favori
1.681.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21132114211521162117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aleyküm selam Berat ne olsun aynı devam.

Bu arada cümleten hayırlı cumalar.
  • Hayırlı cumalar herkese, gününüz sağlıklı ve bereketli geçsin.
  • Aleykum selam. Hayirli cumalar herkese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizlerede hayırlı cumalar
  • dostlar kızıma otomatik araç bakıyordum era mode 1.5 crdi bulduk (km 164 binde ama ben pek inanmıyorum)şaselerde sorun yok motor iyi gibi...fiyatta 34 den aşşagı düşmüyor...tavsiye edermisiniz bu modeli birde bu aracın daha üst modelide varmı? bu konuda cahilim ondan size soruyorum teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 21 Kasım 2017; 2:16:55 >
  • İlanda ki araç 170 bin de 2012 model, aklınızda sorular varsa inanmıyorum demişsiniz o zaman bu araca bulasmayin derim.

• Ayriça ilk sayfa da donanım özellikleri mevcut oradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar.

Kışlık lastik aldım takıldı. Ancak kar zinciri yok. Almalı mıyım sizce?

Alınması gerekiyor ise nasıl bir şey alınmalıdır?

• hebele55 H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.zincir işi biraz sıkıntı kıl bir polise denk gelirse sıkıntı yapabilir era da benim de bagajda duruyordu hiç kullanmadım aracı sattığım arkadaşa verdim .yeni aldığım araç için de kar corabi aldım.

• aviregal kullanıcısına yanıt
    Ayrica fiyatta suan 33.500tl.yaziyor

• CEHENNEMTR1 kullanıcısına yanıt
    benim hatam yanlış ekleme yapmışım...
  • selam takım canlanın biraz ne yapıyosunuz
  • Herkese hürmetler, hayırlı geceler. Arkadaşlar malum ticari taksicilerin bir dönem çok tercih ettiği bir model Eralar. Özellikle CRDİ motor versiyonunda taksiciler yoğun olarak hangi paketi almış olabilirler, şunun için soruyorum, Select ve Style gibi üst paketler 2 nci el araç alırken daha "güvenli" bir konumda diyebilir miyiz. Taksi çıkmaları genelde Team paket oluyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Herkese hürmetler, hayırlı geceler. Arkadaşlar malum ticari taksicilerin bir dönem çok tercih ettiği bir model Eralar. Özellikle CRDİ motor versiyonunda taksiciler yoğun olarak hangi paketi almış olabilirler, şunun için soruyorum, Select ve Style gibi üst paketler 2 nci el araç alırken daha "güvenli" bir konumda diyebilir miyiz. Taksi çıkmaları genelde Team paket oluyor sanırım.

Genel de team start ve eko modellerini aldılar,ancak 1.4 select modeli de 2006-2007 yıllarında çok uygun fiyatlardan verildi.
  • -ottoman- kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstad yine imdada yetiştin eksik olma, hayırlı günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Eyvallah üstad yine imdada yetiştin eksik olma, hayırlı günler

Ne demek,yardımcı olabildiysem ne mutlu,size de hayırlı günler.
  • gece giriyorum ozamanda kimse kalmıyor ah eski günler :)) şamata gırgır hepimiz dağıldık
  • dostlar bu aracı tavsiye edermisiniz en fazla cıkarabildigim fiyat 32 bin ...yarın gidip bitireyim diyorum sizin fikirler önemli..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-toyota-kar-plaza-dan-dizel-otomatik-vites-firsat-araci-504916597/detay
  • artık şaşı oldum birde bu araç var satıcı 34 den aşağıya inmiyor...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-otomatik-vites-dizel-2011-hyundai-era-1.5crdi-503810271/detay
  • takdir sizin ilk aracın siyah olmasının dışında bir sıkıntısı görünmüyor fotolarda gene ekspertiz yaptırırsınız,araçda önden darbe almamış farlar fabrikanın taktığı farlar gibi.

İkinci araç galeriden ve bel altı temizlik boyaları mevcut lafı beni huzursuz etti,ayrıca aracın far ve sis farlarında ton farklılığı var gibi belki fotoğraf yanılmasıdır.

Bu iki araçtan biri diyorsanız kurumsal olması ve daha düşük km de olmasından dolayı ben siyah derim.
  • 
Sayfa: önceki 21132114211521162117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.