Şimdi Ara

<< LOGITECH G502, RGB Proteus Core Gaming Mouse İnceleme 12.000 DPI >> (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
5
Favori
21.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullandığınız süreç içinde Mouse ile ilgili bir sorun yaşadınız mı acaba memnun musunuz ?
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Kablosuz mouselar çok gelişti vs evet ama ne zaman g502 aldım o günden beri iyi olduğum multiplayer oyunlarda 1 adım öndeyim bir çok oyuncudan. Misal eskiden GR Future Soldierda ki kill sayımı ciddi şekilde arttırdı. Eskiden rakiple karşı karşıya kaldığımda her iki tarafta aynı anda silaha sarıldığında ben hep ölen oyuncu olurdum. Şimdi bilhassa aynı anda ki kapışmalarda ayakta kalan kişi her zaman ben oluyorum.

Mouse kusursuz, çok memnunum hemde
  • Yarın alıyorum o zaman açıp denedim masaüstünde ele oturması falan oldukça iyi. Dpı falan çok kullanan biri değilim ona da alışmam zaman alacaktır v7 bloody den geçicem g502 ye. Ben biraz denedim de az önce tekerlek biraz korkuttu beni çok sağlam hissi vermedi daha önce roccat kone kullanıp devamlı sorun yaşadım tekerlek kısmında en son mouseyi çöpe attım. Nu sefer yaşamam umarım :) Teşekkürler.
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    tekerlek eski tekerleklere göre daha geliştirildi bu modelde, alışırsınız sanırım zamanla, onun dışında bozukluk vs olması biraz zor tekerlekte bir şansızlık olmazsa, iyi günlerde kullanın şimdiden, aldıktan sonra da yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.
  • Yeni LGS yazılımı çıktı, bu sürüm mouseunuzun ışıklarınıda kısmen özelleştirmenizi, yoğunluğunu ve kalp atışı biçiminde yanışını ayarlamanızı da sağlayan iyileştirmeler içermekte. Ben kurulumunu gerçekleştirdim, işte ışığın şuan ki hali, tabi bunu kendiniz ayarlamalısınız. Bu arada ışığın gücünü de düşürdüm gayet iyi oldu.

http://www.logitech.com/en-us/support/g502-proteus-core-tunable-gaming-mouse?osid=23&bit=64

<< LOGITECH G502, RGB Proteus Core Gaming Mouse İnceleme 12.000 DPI >>

<< LOGITECH G502, RGB Proteus Core Gaming Mouse İnceleme 12.000 DPI >>

• Bir hafta boyunca Adeks'te 155 lira
    http://www.adeksstore.com/urun/logitech-g502.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aczmendi

Bir hafta boyunca Adeks'te 155 lira

inanılmaz bir indirim doğrusu, haber verdiğiniz için teşekkürler. Bir çok kişinin işini görecektir başlığa da ekliycem fiyatı şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

quote:

inanılmaz bir indirim doğrusu, haber verdiğiniz için teşekkürler. Bir çok kişinin işini görecektir başlığa da ekliycem fiyatı şimdilik.

Ne demek maksat herkes yararlansın

• Deathadder 2013 alacaktım ama adeksteki indirim aklımı çeldi. Razer DA ve bu mouseu kullanan arkadaşların karşılaştırma yapması mümkün mü?

Sanırım 150 gram civarı geliyor ağırlıklar takılı değilken. Daha önce 155 gramlık mouse kullanmıştım ama çok ağır geldiğinden alışamayıp g100'e döndüm(tahminim 100 gram civarıdır). Deathadder 105 gram civari. Ayrıca yan makro tuşlarıyla hiçbi işim olmayacak. Ne dersiniz sizce g502 mi almalıyım deathadder 2013 mü?
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    farenin tek başına ağırlığı 121 gr. Kullandığım en hafif fare bana göre de, içinden çıkan ağırlıkların her birisi 3er gram, bunlar eklenebiliyor 121 gr üzerine. deathader güzel bir mouse ama g502 gibi daha yeni teknolojiye sahip bir ürün tercih edilmeli. El uyumunuz için elinize alıp denemeden karar vermeyin bence. Bu fiyata da g502 kaçırılacak bir fırsat değil kesinlikle.
  • quote:

quote:

Bende bu indirimi yazmaya gelmiştim. Peki bu adeks store nasıl biyer ucuz etin yahnisi olayı olmasın

Birde kargo ücreti yazmıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girmiyor -- 14 Temmuz 2014; 16:41:42 >

• girmiyor kullanıcısına yanıt
    Kargo ücreti 7,50 TL. Adeks internet cafeye turnuva için gitmiştim. Çok iyi ağırladılar bizi gayet iyi bi izlenim bıraktı bende. Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
  • Arkadaşlar adeksstore çok ucuz geldi güvenilirse almayı düşünüyorum ne diyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VETERINARY kullanıcısına yanıt
    Guvenilir oldugu teyid edildi. Alisveris yapan olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki hocam yanında mouse pad önerebilir misiniz G240 pad düşünüyorum g502 ile uyumluymuş sizce nasıl?
  • VETERINARY kullanıcısına yanıt
    hocam logitechin mousepadlerini ben pek beğenmedim açıkçası, ozone trace incelemem var forumda bir ona bakın ben çok memnunum, ne alırsanız alın kumaş alın skatezlerinizin zamanla erimemesi için ama ;)
  • adeksten sipariş veripte alabilen oldumu?

ilk gün sipariş verdim hala hazırlanıyor? @VETERINARY

Edit:Tamam kendi sitelerinde ayarlamamışlar kargo gelmiş bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girmiyor -- 16 Temmuz 2014; 11:28:59 >
  • girmiyor kullanıcısına yanıt
    paketten 2 oyun çıktı ürünü alanlardan. iyi günlerde olsun tekrar.
  • Ben siparişi veremedim güvenlik hatası bilmem ne saçmalamayıp durdu kaç kere denedim olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

paketten 2 oyun çıktı ürünü alanlardan. iyi günlerde olsun tekrar.

Aion ve Skill diye 2 oyun çıktı. Free to Playler galiba zaten :) daha açmadım ama en azından kod felan vardır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.