Şimdi Ara

<< LOGITECH G502, RGB Proteus Core Gaming Mouse İnceleme 12.000 DPI >> (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
5
Favori
21.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazondan alınan Logitech G502'nin garantisi Türkiye'de geçiyor mu acaba? Aslında genel olarak Logitech ürünleri desem daha doğru. Razer gerekli desteği sağlıyor. G502 ile Deathadder arasında kaldım da.
  • İnceleme çok güzel olmuş.Ben oyunculuğa yeni geçtim ilk gaming mousem bu olacak siparis verdim istanbula dönünce alıcam ben de yazarim bir seyler ama ne kadar güzel olur bilemem.ArchLord boyut olarak ne kullanıyorsun large çok mu büyük gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün itibari ile ben de G500 ten bu ürüne terfi ettim tavsiye ederim Bimeks'te fiyatı uygun.
  • mouse güzel 7-8 aydır kullanıyorum ama girinti çıkıntı aşırı fazla olduğundan çok kirleniyor be tek sevmediğim yanı bu
  • Oncelikle inceleme gayet güzel ellerinize sağlık. Bi sorum var. Dpi ayarlama tuşlarina klavyeden tuş atama oluyor mu? Ya da dpi'ı sabit bir seviyede bırakıp tüm tuşları klavyeden harf ve rakam olarak atayabiliyor muyuz? Bir de çoğunlukla g700 ile kıyaslamışsınız. G402 ile ilgili bir eklenti yapmanız mümkün mü acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nobel Adayı -- 26 Ekim 2015; 20:57:51 >
  • Yeni RGB ışıklandırmalı modeli Proteus Spectrum yakında piyasaya girecek herhalde:

<< LOGITECH G502, RGB Proteus Core Gaming Mouse İnceleme 12.000 DPI >>
  • Bugün kavuşmuş oldugum canavar. Canavar olmasına canavar ama sanırım alısamadıgımdan olsa gerek cs go da kotulestım :D bayagı karısık bır maus. Hangi tus ne ıse yarıyor onu bıle bılmıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar

Mause dün elime ulaştı merak ettiğim mauseda demir silindir şeklinde bi parça çıktı bunu nerde kullanıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: deluxx

Merhaba arkadaşlar

Mause dün elime ulaştı merak ettiğim mauseda demir silindir şeklinde bi parça çıktı bunu nerde kullanıyoruz

fotoğrafını yükler misiniz ? bende öyle bir parça çıkmadı sadece ağırlıklar vardı
  • merhabalar, bende kendi kişisel blog'umda bu mouse hakkında kendi incelememi yaptım artı ve eksi yönlerini kendi deneyimime göre anlattım bakmak isteyen olursa buyursun http://www.serkanagalar.com/2016/01/logitech-g502-oyuncu-mouse-incelemesi.html Belki bir faydası olur yazının :)
  • bende fare ara?tyryyorum ancak bu 2 yyl dayanyrmy sorulary çok komik özellikle bir oyuncu faresi için. yani normal fare heleki logitek kalitesi 5 yyl giderken bir oyuncu faresi denilen tank dayanmyyorsa demekki dy?y zilli, içi bo? ürün satyyorlar.

ayryca bu tekstil kablolar ilk alyndy?ynda penye atlet gibi ancak zamanla sertle?iyor ve sürekli fare ile itip çekmek zorunda kalyyorsunuz özellikle benim gibi hassasiyeti üst noktalarda kullanyyorsanyz fareyi en küçük kablonun uygulady?y kuvvet bile sizi engelliyor. oyun fareside olsa kesinlikle kablosuz diyorum. ayryca hassasiyet üstte ve pad olarak kaygan ped kullananlar skates lerden çekinmesinler hiç eskimez. 4 yyldyr steel diablo kullanyyorum hala yarysyndan ço?u ta? gibi duruyor. ondan öncede G9 vardy 2 yyl kullandym hiç eskimedi. kysacasy hayatymda skates de?i?medim.

arkada?lar mediamarktta ürünler ortada duruyor elinize alyp deneyebilirsiniz. küçük mü büyük mü. aldym küçük çykty satyyorum dememek için gidin tezgahtaki fareleri elinize alyn bakyn. bende ?ahsen 700s elime en çok oturan fare oldu. ancak mediamarktta 602 ve 502 den daha pahaly olmasyna ra?men hepsiburadada 700s daha ucuz. acaba 700s in yeni modelimi gelecek indirim yapyyorlar böyle.

logitektende marka olarak biraz so?udum özellikle o yapty?y g27 nin ps4 te çaly?mamasy destek vermemeleri kazy?yndan sonra. ancak elime oturmayan farede almak istemiyorum bu razer steel de vatanda media markt ta yok ki gidip deneyeyim. napacam bilemiyorum.

• Arkadaşlar merhaba,

Uzun yıllardır emektar Logitech G9x gaming mouse kullanıyorum ve G502 almaya karar verdim. Proteus Spectrum modelini almak istiyorum ancak hiçbir yerde bulamıyorum. Daha satışa çıkmadı mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • TR'de satışa Şubat sonu mart başı gibi çıkacak. İstersen amazondan sipariş verebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deluxx

Merhaba arkadaşlar

Hocam o dış kutunun mıknatıslı kapağını aktif ediyor. Bunu dışında bir işlevi yok fare için
  • ZiveR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Kesin tarih alabileceğim bir yer var mı? Logitech G facebook sayfası ve forumları dahil hiç bir yer cevap vermiyor aldığım en net cevap sizinkiydi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lgurcannl

Teşekkürler.

Kesin tarih alabileceğim bir yer var mı? Logitech G facebook sayfası ve forumları dahil hiç bir yer cevap vermiyor aldığım en net cevap sizinkiydi :)

Rica ederim. Penta ile görüştüm, kendilerinden cevap almak hiç kolay değil ama gelen mesajda ; 4-6 hafta içerisinde stoklarda olucağı idi. Geri dönüşleri 03.02.2016 tarihinde yapıldı, ona göre siz hesaplayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 sene önce aldığım mouse arada sırada imleci takılıyor. cs go gibi oyunlar oynarken hedef almada sorun yaşıyorum. sizce bunun sebebi ne olabilir?
  • Merhabalar, Bu mouse'un Proteus Spectrum modeli güzel ülkemizde ne zaman stoklara girer bilen var mı arkadaşlar? Ya da geldi mi :)
  • Rolo kullanıcısına yanıt
    Bende sürekli takip ediyorum Logitech ve Penta'ya da konuyla ilgili yazılar yazdım ancak henüz bir geri dönüş alamadım. Hiçbir yerde de tam tarih yok.

Anlayacağın beklemeye devam :)
  • g502 candır son 5 senede kullandığım tartışmasız en iyi mouse, rgblisi de şık oldu, umarım bu modeli bozmadan geliştirmeye devam ederler.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.