Şimdi Ara

<< Logitech'Cordless MX3200LASER' >>Fw15 ÇIKTI!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.456
Cevap
2
Favori
108.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Vista ve Skype destekli
    Buraya dikkat: Tamamen Antibakteriyel tasarım
    Lcd ekranlı klavye ile saat ve pil durumu takibi..
    Uzun süreli pil ömrü (mouse enaz 6ay) bu benim değil logitechin tanımı ben daha 3 ayı geçiremedim ama bu sürede bir mouse için gayet ideal

Dinamik arama ve Zoom çubuğu: Online ve offline tüm aramalarınızı organize edebileceğiniz bir kullanım...Üstelik zoom çubuğunu gördüğünüzde çok şaşıracak, etkileneceksiniz..

Programlanabilir tuş:
    Bütün medya kontrolleri bir arada:
    Windows Vista onaylı:
    Yumuşak bilek desteği:
    Skype desteği:

Sıfır kablo:

Klavye aynı zamanda, kendisine özgü iletişim paneli vasıtasıyla İnternet üzerinden çağrılara cevap verme veya çağrıyı sonlandırma imkanı da sunuyor. Klavyenin medya paneli müzik çaların takibi, çalma listelerinin değiştirilmesi ve ses ayarlarının kontrolünü sağlamakta. Klavye üzerinde ekran, zaman ve tarih bilgilerini göstermekte, alarm olarak kullanabilmekte ayrıca klavyenin bataryası azaldığında kullanıcıyı uyarmaktadır. .

MX3200'deki en büyük yenilik ise Logitech'in ilk defa bakteri üremesini engelleyen AgION antimikrobiyal madde kullanılarak üretilmiş olması. Zaman içinde klavyelerin ve farelerin ne kadar pislendiğini her kullanıcı bilir.

Daha önceden mx1000 mouse kullanan birisi olarak bu setteki geliştirilmiş mx600 mouseun ondan çok daha başarılı çalıştığını söylemek mümkün..
    Mouse kullanımı sırasında sol tikten tek yerine 2 ses geldi bir ara incelediğimde sesin pil yerindeki koruyucu kapaktan geldiğini gördüm,buraya sıkıştırdığım küçük bir şeyle sol mouse tıklamasını tekrar teke indirdim..
    bunun dışında benim şansızlığıma klavyenin tuşlarından birisi takılma yaptığı için tüm setim ilk hafta hızlı sistem tarafından 1günde değiştirildi..

klavye ve mouseun oyun performansını eski lx500 klavye ve mx1000 mouse uma göre çok daha başarılı olduğunu söylemem mümkün..
    Sonuç olarak bu kablosuz set bir çok kabloludan çokçok daha iyi.. Ancak Deneyimlediğinizde yaşayabileceğiniz konforda cabası..Kesinlikle tavsiye ediyorum..

inceleme linki
    http://www.logitech.com/index.cfm/business/products/keyboards/devices/140&cl=us,en

kullanım izleme
    http://www.logitech.com/index.cfm/business/products/keyboards/devices/140&cl=us,en

Mx3200 Setin mouse unu kapatma
    mouse altındaki frekans tuşuna basılı tutulacak bir süre.. Açmak içinde aynı işlem tekrar edilecek (trimaxsahinabi)

Mx3200 de slider'ı kapatma...

Türk forumlarında bu klavye setine ait en çok sorulan sorunun çözümü :

Fn tuşu ile beraber slider yanındaki uygulama kapatma yani x tuşuna basınca sliderınız deaktif olacaktır...
    Tekrar kullanmak içinse yapmanız gereken tek şey yine Fn ile x in altındaki 2 pencere resimli uygulama seçme düğmesine bamanız

bu iki işlem sırasındada onay sesi alacaksınız kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 30 Aralık 2009; 23:58:19 >

• cok tatlı bi şey ya fiyat ne kadar alamıcaz ama olsun yinede
  • hs de 170 lira şuanki fiyatı
  • gercekten nefiss

mx 1000 kullanicisiym cokda memnunum
    logitech multimedia ürünleri gercekten cook gusel
    bir arkadas ısrarla mouse umu sa tmami istior sende bu incelemeyi koymuşsun şeytan dürtüyor simdi
  • mx1000 kullandım bende...nekadar teklif etti bilmiyorum ama bu setin mouse u model numarası eski gibi görünsede çalışması 3kat daha stabil geldi belkide belkide benim kullanım şartlarımla alakalıdır ama farkı net hissettim..

quote:

Orjinalden alıntı: HighEND

gercekten nefiss

mx 1000 kullanicisiym cokda memnunum
    logitech multimedia ürünleri gercekten cook gusel
    bir arkadas ısrarla mouse umu sa tmami istior sende bu incelemeyi koymuşsun şeytan dürtüyor simdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 9 Nisan 2008; 20:48:26 >
  • Çok güzel bir ürün resmen pc kullandığınızın farkına varıyorsunuz logitech ürünleri 1 numara...
  • aynen katılıyorum dediklerine
    bilgisayara aşık edebilecek görsellikte tasarımlar
    quote:

Orjinalden alıntı: Extinet_DeviL

Çok güzel bir ürün resmen pc kullandığınızın farkına varıyorsunuz logitech ürünleri 1 numara...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

aynen katılıyorum dediklerine
    quote:

Çok güzel bir ürün resmen pc kullandığınızın farkına varıyorsunuz logitech ürünleri 1 numara...

Oyunlardan bahsetmemişsiniz ?
  • Pro oyuncu olmasamda vakit buldukça bakarım oyunlara, uzun zamandır wireless setler kullanıyorum ve uzun zamandırda hiç bir oyunda daha iyi bir mouse vs klavye ihtiyacı hissetmedim.. Bu setler zaten belirli bir çizginin üzerinde setler..

Aslında 200liraya mouse satılan bir ortamda Fiyatıda uygun..Ama bizim ülkemizde klavye ve mouse küçümsenir genelde.. Halbuki hal öyle değil aslında..Sonuçta bilgisayara hükmettiğiniz dokunma duyunuzu kullandığını bu parçalar bence en önemlileri.. Ve eniyileri olmak zorundalar.. Bu benim Bakış açım

reklamcı olduğum için yüksek hassasiyet vermeyen mouselar benim yakınımda barınamazlar..Ve yukarıdada yazdığım gibi bu setin mouse u grafik yazılımlarında olsun oyunlarda olsun daha önceden kullandığım mx1000'den daha iyi geldi bana nedense..Hemde öyle az buz bir fark değil hissettiğim..(Belkide algılayıcı hassasiyetini arttırdılar) 2Adet kalem pil ile çalıştığı için belki bazılarınıza ağır gelebilir biraz(Bana gelmiyor mx1000den ağır değil)..Dileyen sürtünmesi düşük pad ler seçerek veya altına kayganlığı arttıran kaliteli teflon ayaklar takarak bunu önlemeleri mümkün olabilir..Şuana kadar cc3 Ghost Recon aw gibi 1-2 oyunda denedim sadece, bence kusursuz bir hassasiyeti var..LASER algılayıcısı olsun, ele oturuşu olsun, iyi tasarlanmış gerekli tuş takımı olsun kesinlikle Bu fiyata alamayacağınız kalitede bir ürün..

Klavye tamamen Vista için tasarlanmış.. Gelecekten evinize gelmiş gibi..Bilimkurgu oyunlar için sizi havaya sokacak kadar teknolojik duruyor..Vistada pencereler arası geçiş sağlayan akıllıca düşünülmüş seçenekler sunulmuş.. klavyenin tuşları biraz ufaltılmış gibi sanki.. ama çokta abartı değil..Eğer aklınızda bugünlerde 150 lira sınırlarında bir set almak varsa gözlerinizi kapatın ve gidin kendinize en iyisini alın

quote:

Orjinalden alıntı: sarpuli
    quote:

Orjinalden alıntı: Technics
    aynen katılıyorum dediklerine
    quote:

Oyunlardan bahsetmemişsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 24 Mayıs 2008; 20:15:49 >

• Technics,

Ben de lep topum için, cordless, lazer, kaliteli bir mouse bakıyorum, logitech v450 en iiyisi gibi benim için.

BU mouse hakkında bi bilgin var mı? Topici kirlettim kusura bakmayın.
  • Bimeksten 163 YTL'ye aldım bugün...

Çok güzel bir ürün..

Kesinlikle tavsiye ederim.. Tuşlar çok yumuşak..
  • Kullanıyoruz ve çok memnunuz bu ürünü kesinlikle tavsiye ediyoruz. Yalnız yayvan kullanmaya alışık olduğumuz için elimiz bazen sol taraftaki touchpad'e sürtüyor. Bu kısmı kısmi olarak aktif-deaktif etmenin bir yolunu bilen varsa yazarsa ya da pm atarsa çok memnun olacağım. teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: atrin

Kullanıyoruz ve çok memnunuz bu ürünü kesinlikle tavsiye ediyoruz. Yalnız yayvan kullanmaya alışık olduğumuz için elimiz bazen sol taraftaki touchpad'e sürtüyor. Bu kısmı kısmi olarak aktif-deaktif etmenin bir yolunu bilen varsa yazarsa ya da pm atarsa çok memnun olacağım. teşekkürler.

hmmm inş. bende böyle bi probllem olmaz.. Ben yayvan kullanmıyorum pek.. Deakif etme yolu olursa çok iyi olur ama..
  • Güzel seçim yapmışsınız şık bir klavye güle güle kullanın
  • kesinlikle haklısın..
    benim elim değmiyor oraya asla Hatta yakınına bile dokunmuyorum çünkü tasarımı yaparken tuş takımlarının çokta dibine iliştirilmemiş..ama değen olabilir elbette..
    sonuçta okısım açıkta bulunuyor..Bunu logitech in sitesinde de dile getirirseniz yeni çıkacak setpoint yazılımını buna göre geliştireceklerdir..

quote:

Orjinalden alıntı: atrin

Kullanıyoruz ve çok memnunuz bu ürünü kesinlikle tavsiye ediyoruz. Yalnız yayvan kullanmaya alışık olduğumuz için elimiz bazen sol taraftaki touchpad'e sürtüyor. Bu kısmı kısmi olarak aktif-deaktif etmenin bir yolunu bilen varsa yazarsa ya da pm atarsa çok memnun olacağım. teşekkürler.
  • Çok kullanışlı ve şık bir ürüne benziyor. Logitech markasının bu ve MX 3000 ürünlerinde kutudan Türkçe kullanma klavuzu çıkıyor mu? MX 3000 ile LX 300 modeli arasında fark nedir? Lazer olması mı? Başka ...
  • 2 aydır kullanıyorum çok çok memnunum logitech bu işi gerçekten biliyor kesinlikle şiddetle tavsiye edilir
    MX3000 deki alıcı yerine usb dongle ile gerçekten kablosuz bir çözüm bulmuşlar.En çok seviniğim nokta bu olmuştu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Technics,

Ben de lep topum için, cordless, lazer, kaliteli bir mouse bakıyorum, logitech v450 en iiyisi gibi benim için.

Kesinlikle mükemmel bir mouse.Daha 2 hafta önce yeni aldık arkadaşa inanılmaz yüksek hassasiyetli ve her zeminde çalışıyor.Dongle çok ufak ve altına giriyor girince mouse kapanıyor pil çok uzun süre gidiyor bu sayede.MX3200 da ki mousedan daha güzel diyebilirim.Laptop için en iyisi.
  • kusuruma bakma yeni görüyorum mesajını..
    benzer özellikli bir mouse u fiyatı yaklaşık 70lira diye hatrlıyorum.. performansı iyi pil süresi 1 seneye kadar çıkıyor..
    açma kapama tuşu var ayrıca ...
    performans olarak test etme şansım olamadı malesef

quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Technics,

• Mx3200 için Firmware Güncellemesi Çıktı... Kullananların Dikkatine !!!

http://www.logitech.com/index.cfm/433/140&cl=us,en?softwareid=658&osid=
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.