Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (1052. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.420
Cevap
97
Favori
985.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10501051105210531054
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anker pil almak isteyen varsa elimde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Anker pil almak isteyen varsa elimde var.

ne kadar istiyorsun kardeş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FireForcexxx

quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Anker pil almak isteyen varsa elimde var.

ne kadar istiyorsun kardeş?

Banada lazım
    Kaç lira nerde ne zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlarım sensation xl telefonumun arama fonksiyonu calismiyor. Zaten arama tuşuna basınca ortalama 1 2 dakika bekletiyordu. Şimdi tamamen gitti boyuna com. Android. Phone uygulaması çöktü hatası alıyorum dışarıdan gelen aramalar dahi ulaşmiyor şu an için çok acilen yardımlarınıza ihtiyacım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: cali4nication

Arkadaşlarım sensation xl telefonumun arama fonksiyonu calismiyor. Zaten arama tuşuna basınca ortalama 1 2 dakika bekletiyordu. Şimdi tamamen gitti boyuna com. Android. Phone uygulaması çöktü hatası alıyorum dışarıdan gelen aramalar dahi ulaşmiyor şu an için çok acilen yardımlarınıza ihtiyacım var.

Başka arama programları varsa kaldır telefonu restart yap
    gene düzelmiyorsa yada başka arama programı yoksa çakışan fabrika ayarlarına dönersen düzelir %90
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilic16

quote:

Orijinalden alıntı: Ragubler

Merhabalar arkadaşlar,
    forumu uzun zamandır takip ediyorum ve HTC sensation XE beats audio kullanıcısıyım.. farklı bir çok sorun var. Bazıları ben de hiç yok bazıları ise aynen bende de var ama en önemlisi nette gezerken telefonun aniden kapanması. Gereksiz uygulamaları kaldırdım. bataryaya kağıt sıkıştırmak da çok saçma. fabrika ayarlarına geri dönsem kesin çözümü elde edebilirmiyim? Artık internetimi telefon kapanmadan kullanmak istiyorum. yoksa garantiyr mi vermeliyim? teşekkürler.

bu arada jelly bean için yurtdışında htcye birsürü mail atılmış, tepki toplamış. Biz de yapalım..

Merhabalar bende htc xe kullanıcısıyım. Telefonum kendi kendine kapanmaya başladığında küçük bir araştırmayla sorunun 3g yazılımından kaynaklandığını keşfettim. Öncesinde htc ye mail attım hafıza kartını değiştirdim vs…..
    Ama nafile düzelmedi. Ayarlardan 3g yi kapattım (zaten kullanmıyordum) artık o gün bugün kapanma olmadı bidaha. Güncelleme ile düzeltmelerini bekliyorum.

3G yi kapattım derken sadece GSM'mi yaptınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TikDiyenTüleyman -- 16 Şubat 2013; 17:24:41 >

• arkadaslar telefonu unlock bootloader yapmaya calisiyorum fakat telefonu ses kisma+power la actigimda windows telefonu unknown device olarak tanimliyor ve hicbir islem yapamiyorum
    ne yapmaliyim?
  • Arkadaşlar bu telefonu aldığından beri sıkıntılar peşimi bırakmadı örneğin güncelleme varmı diye kontrol ediyorum dönüp duruyo hiç bise olmuyo müziğe giriyorum güncelleme yok dio ad karta bişey indirdim .mpga diye bi müzik dosyası bu durum çok ilginç ad kartta yok bu müzik görünmüyor ama indirmelerde gorunuyo açıyorum aciliyo ad kartta yok ama bulunuamadi diyor es file manager yüklü sonnra ben silmeden şarkılarımı siliyor kayboluyor bazen bakıyorum sd kartta boş yer yok 0.0 yazıyı bakıyorum hepsi geçici dosyalara geçmiş orada gorunuyyorlar ilginç ilginç şeyler acil yardıma ihtiyacım var

• yardim lutfen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sotemel -- 17 Şubat 2013; 16:28:45 >
  • Arkadaşlar mayıs 2012'den beri yönettiğim sayfayı bırakıyorum. Sebebim Galaxy Note 2 almış olmam. Bu forumda soruları cevaplarken kimleri kırdıysam kusuruma bakmasınlar, herkes hakkını helal etsin. Sayfanın devrini yönetici arkadaşa bırakacağım, o istediği kişiye devreder. İlk sayfadaki tüm her şeyi kullanabilirsiniz, sadece daha önce geçen emeklerim için adımı belirtseniz yeter. Bu arada eski cihazım satılıktır. Almak isteyenler için:http://forum.donanimhaber.com/m_71817210/mpage_1/f_/key_//tm.htm#71817210
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirohingi

Arkadaşlar mayıs 2012'den beri yönettiğim sayfayı bırakıyorum. Sebebim Galaxy Note 2 almış olmam. Bu forumda soruları cevaplarken kimleri kırdıysam kusuruma bakmasınlar, herkes hakkını helal etsin. Sayfanın devrini yönetici arkadaşa bırakacağım, o istediği kişiye devreder. İlk sayfadaki tüm her şeyi kullanabilirsiniz, sadece daha önce geçen emeklerim için adımı belirtseniz yeter. Bu arada eski cihazım satılıktır. Almak isteyenler için:http://forum.donanimhaber.com/m_71817210/mpage_1/f_/key_//tm.htm#71817210

Hahhahhaha

Ben de konuya girmeden önce aklıma geldi acaba admin yeni tel aldı mi diye

6. His heralde

Tebrikler çok iyi bir seçim yapmışsınız.

Bir de ben sensation u vatan dan aldım hala 1 yıl garantisi var root lu ... Kaça satabilirim sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koksal.e -- 18 Şubat 2013; 1:28:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: koksal.e

quote:

Arkadaşlar mayıs 2012'den beri yönettiğim sayfayı bırakıyorum. Sebebim Galaxy Note 2 almış olmam. Bu forumda soruları cevaplarken kimleri kırdıysam kusuruma bakmasınlar, herkes hakkını helal etsin. Sayfanın devrini yönetici arkadaşa bırakacağım, o istediği kişiye devreder. İlk sayfadaki tüm her şeyi kullanabilirsiniz, sadece daha önce geçen emeklerim için adımı belirtseniz yeter. Bu arada eski cihazım satılıktır. Almak isteyenler için:http://forum.donanimhaber.com/m_71817210/mpage_1/f_/key_//tm.htm#71817210

Hahhahhaha

Ben de konuya girmeden önce aklıma geldi acaba admin yeni tel aldı mi diye

6. His heralde

Tebrikler çok iyi bir seçim yapmışsınız.

Bir de ben sensation u vatan dan aldım hala 1 yıl garantisi var root lu ... Kaça satabilirim sizce?

düz sensation mı yoksa xe/xl model mi? bir de beats kulaklık da yanında mı? htc piyasası genelde iyidir 550-850 arası satabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

• quote:

Erken seçim yapmışsınız hayırlısı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Erken seçim yapmışsınız hayırlısı olsun.

hayırlısı artık, teşekkürler. bu arada yönetici arkadaşlarla konuştum, sayfa hala bende ancak fazla ilgilenemeyeceğim. sayfayı devralmak isteyen varsa bana haber verebilir, yoksa bu şekilde devam edecektir.

• satılık sıfır anker 1900 mAh batarya htc sensation için
    ben yurtdışından aldım. 1 adet fazla şuanda.. telefonu kullanmanın zevkine varın.. boşuna ıvır zıvır bataryalarla uğraşmışım...

ilgilenenler sahibinden ilan no: 113144478

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-yedek-parca-anker-1900-mah-orjinal-htc-sensation-icin-batarya-113144478/detay/
  • merhaba arkadaşlar bende xe kullnıcısıyım 2.el aldım sense 3.0 yuklu sistem gücelleme geldi indirdim güncellemedi rom yapılmış herhalde ondan güncellemedi

benim sorum bu telefonu nasıl orjınal halıne getırırım s-on off rot rom hiçbirşey bilmiyorum ugraşmakta istemiyorum sadece orjınalıne dondurcem . brick olmasından korkuyorum işte sade bi şekildi anlatıcak var mı şu orjınal roma dönmeyi
  • iyi akşamlar arkadaşlar.htc sensation xl telefonumda sygic navigasyon yüklü idi.kurcalarkan fabrika ayarlarına döndüm.sygic tekrar google play dan yükledim.bu sefer aktivasyon kodu istiyor.bunu nasıl çözebilirim.acil yardımlarınızı bekliyorum.teşekkür ederim.
  • Sensation XL için değişik ve bol çeşitli aksesuarları nereden temin edebilirim? (Y.içi - Y.dışı farketmez)
  • arkadaşlar htc sensation xe telefon aldım.

ilk baktığımda işlemci 1.5 dualcore du şimdi güncelleme yapınca 1.2 dual corea düştü nedendir acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozidane

arkadaşlar htc sensation xe telefon aldım.

ilk baktığımda işlemci 1.5 dualcore du şimdi güncelleme yapınca 1.2 dual corea düştü nedendir acaba?

cakma mi o ne öyle o nasıl oluyor :) custom.rom mu yukledin

• 
Sayfa: önceki 10501051105210531054
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.