Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (1046. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.420
Cevap
97
Favori
985.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilginç ama etkili bir şebeke çekiş problemi giderdim telefonu kapaktan ayırdım cihazın altında bulunan sarı renkli 2 adet teli cimbiz ile havaya doğru kaldırdım sonuç mükemmel oldu bende gözle görülür şebeke artışı oldu tavsiye ederim iyi gunler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wandy

dün gece kagıt sıkıstırdıgımdan beri kapanmadı telefon. Bu şekilde idare edicem şimdilik.

asıl çözüm bu işte ben 1-2 aydır böyle kullanıyorum sorun yok kapanmıyor telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeksasStyLe

Arkadaşlar ilginç ama etkili bir şebeke çekiş problemi giderdim telefonu kapaktan ayırdım cihazın altında bulunan sarı renkli 2 adet teli cimbiz ile havaya doğru kaldırdım sonuç mükemmel oldu bende gözle görülür şebeke artışı oldu tavsiye ederim iyi gunler

Hocam beats yazısının oradaki iki teli mi kaldirdiniz. Ne kadar kaldırdığını bende biraz kaldırdım ama pek faydasını göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entüisyonist -- 6 Şubat 2013; 16:05:47 >
  • Arkadaşlar bende kullandığım HTC Desire S var, HTC Sensation Aldım ve desireS deki tüm bilgileri hooop diye Sensation telefona aktarmak istiyorum. Varmıdır böyle bir kolaylık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: okuzucu

Arkadaşlar bende kullandığım HTC Desire S var, HTC Sensation Aldım ve desireS deki tüm bilgileri hooop diye Sensation telefona aktarmak istiyorum. Varmıdır böyle bir kolaylık..

Sensaton un menüsünde aktarma adında bi program var kişiler, sms gibi şeyleri aktarabilirsin.
  • iyi geceler arkadaşlar.yurtdışında bulunan bir akrabam hediye olarak htc sensation xl telefon getirdi.biraz kurcaladım.wifi yi açtım.wifi anteninin yanında küçük kare şeklinde hafifi sağa yamuk iki kenarında sanki tel tut yormuşun gibi duran bir işaret çıktı ne yaptıysam silemedim.bunu nasıl kaldırabilirim. yeni oldu.acil yardımlarınızı bekliyorum.tşk.edrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

quote:

Orijinalden alıntı: TeksasStyLe

Arkadaşlar ilginç ama etkili bir şebeke çekiş problemi giderdim telefonu kapaktan ayırdım cihazın altında bulunan sarı renkli 2 adet teli cimbiz ile havaya doğru kaldırdım sonuç mükemmel oldu bende gözle görülür şebeke artışı oldu tavsiye ederim iyi gunler

Hocam beats yazısının oradaki iki teli mi kaldirdiniz. Ne kadar kaldırdığını bende biraz kaldırdım ama pek faydasını göremedim

Mesafe olarak bilmiyorum ama 1.5 mm sanırım bende faydası oldu sanırım

• Tamam çözdüm akadaşlar.müzik ses açması 0 daymış.zil sesi normal yerdeymiş
  • htc batsın ınş. bir internet explorer çökme problemini dahi cozmediler

• quote:

Orijinalden alıntı: kızılgenç

quote:

Orijinalden alıntı: wandy

dün gece kagıt sıkıstırdıgımdan beri kapanmadı telefon. Bu şekilde idare edicem şimdilik.

asıl çözüm bu işte ben 1-2 aydır böyle kullanıyorum sorun yok kapanmıyor telefon

BEn kağıt sıkıştırma yöntemi ile 6-7 ay kullandım sorunsuz fakat şimdi tekrar olmaya başladı.

Kağıdı nasıl sıkıştırdınız resim çekip yollar mısınız ?

• Arkadaşlar daha önce bu konu var mı bilmiyorum ama dikkatimi çekti bazı modellerde fotoğrafta daire içine aldığım yerde tırnaklar ve kapağında kontaklar var. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tablocu -- 7 Şubat 2013; 15:57:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Collezione

arkadaşlar bu kart vizit sıkıştırma olayı nereye yapılıyor ??

arkadaşın eklediği fotoğraftaki modelde o tırnaklardan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tablocu -- 7 Şubat 2013; 11:58:02 >
  • arkadaşlar bu htc sensation xl de 3g görüntülü görüşme var mı. yurtdışından almıştım.ekran kırılmıştı.yurtdışındaki servise gönderdim.ekranı değiştirmişler en son yazılımı yüklemişler.3g görüşme nasıl yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aozaslan

arkadaşlar bu htc sensation xl de 3g görüntülü görüşme var mı. yurtdışından almıştım.ekran kırılmıştı.yurtdışındaki servise gönderdim.ekranı değiştirmişler en son yazılımı yüklemişler.3g görüşme nasıl yapılır.

3G görüşme yapamazsın sadece uygulama yoluyla bağlantı kurabilirsin. marketten skype, whatsapp vs. indir öyle iletişime geçersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tablocu

Arkadaşlar daha önce bu konu var mı bilmiyorum ama dikkatimi çekti bazı modellerde fotoğrafta daire içine aldığım yerde tırnaklar yok. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

orda tırnak yok diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byJuck -- 7 Şubat 2013; 12:43:00 >
  • ikinci fotoda var.
  • Arkadaşlar Merhaba,

İkinciel sensation aldım, garantili, faturalı, temiz vs.

Aldığım arkadaş CyanogenMod diye bir rom yüklemiş. Ben sevmedim ve orijinal rom'a dönmek istedim. İnternetten orijinal rom'unu buldum. Telefonu PC ye bağladığımda sadece USB bağlandı diyor, telefonu harici bellek olarak görüyor. Telefonda bağlantı türünü değiştirme işlemi bulamadım, hal böyle olunca Sync de görmüyor, rom da yüklenmiyor. Acil yardımlarınızı bekliyorum. Bu rom u sevmemekte haklıymışım, telefonu sadece yığın depolama aygıtı olarak görüyor, internet geçişi vs. hiçbirşey yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart.001

quote:

Arkadaşlar bende kullandığım HTC Desire S var, HTC Sensation Aldım ve desireS deki tüm bilgileri hooop diye Sensation telefona aktarmak istiyorum. Varmıdır böyle bir kolaylık..

Sensaton un menüsünde aktarma adında bi program var kişiler, sms gibi şeyleri aktarabilirsin.

Kardeş teşekkür ederim, fakat içindeli rom değişmiş ve maalesef bahsettiğin uygulamayok. Rom yüklemeye çalışıyorum fakat şimdide başka sorun çıktı. Konuyu ayrıca yazdım..

"""Aldığım arkadaş CyanogenMod diye bir rom yüklemiş. Ben sevmedim ve orijinal rom'a dönmek istedim. İnternetten orijinal rom'unu buldum. Telefonu PC ye bağladığımda sadece USB bağlandı diyor, telefonu harici bellek olarak görüyor. Telefonda bağlantı türünü değiştirme işlemi bulamadım, hal böyle olunca Sync de görmüyor, rom da yüklenmiyor. Acil yardımlarınızı bekliyorum. Bu rom u sevmemekte haklıymışım, telefonu sadece yığın depolama aygıtı olarak görüyor, internet geçişi vs. hiçbirşey yok.."""

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

quote:

Orijinalden alıntı: tablocu

Arkadaşlar daha önce bu konu var mı bilmiyorum ama dikkatimi çekti bazı modellerde fotoğrafta daire içine aldığım yerde tırnaklar yok. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

orda tırnak yok diye biliyorum

bendede yok ilginç bir durum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smart.001

quote:

Kardeş teşekkür ederim, fakat içindeli rom değişmiş ve maalesef bahsettiğin uygulamayok. Rom yüklemeye çalışıyorum fakat şimdide başka sorun çıktı. Konuyu ayrıca yazdım..

"""Aldığım arkadaş CyanogenMod diye bir rom yüklemiş. Ben sevmedim ve orijinal rom'a dönmek istedim. İnternetten orijinal rom'unu buldum. Telefonu PC ye bağladığımda sadece USB bağlandı diyor, telefonu harici bellek olarak görüyor. Telefonda bağlantı türünü değiştirme işlemi bulamadım, hal böyle olunca Sync de görmüyor, rom da yüklenmiyor. Acil yardımlarınızı bekliyorum. Bu rom u sevmemekte haklıymışım, telefonu sadece yığın depolama aygıtı olarak görüyor, internet geçişi vs. hiçbirşey yok.."""

Aynı durum herkeste ve her telefonda var cm yüklendiğinde sadece veri depolama amaçlı kullanılabiliyor cihazlar.

• 
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.