Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon caldimi duyulsun cepte oluyor cogu zaman beats audio yaziyor otomatikman dis ses düsünüyorsun sebebi ise kutusunda en dandik kulak ici dahi degil kulaklik cikiyor sadece 3,5 mm ici ciple olmaz beats audio
  • htc nin uluslararası garantisi türkiyede geçerlimi arkadaşlar biliyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gzhn61

htc nin uluslararası garantisi türkiyede geçerlimi arkadaşlar biliyormusunuz?

Garanti belgesi ve fatura ibraz edersen gecerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibotan

quote:

anladım sony nin geçmiyormuşta o yüzden bi soraym dedim..
  • quote:

quote:

Ali takipteyim seni:-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrar12 -- 12 Nisan 2012; 4:20:39 >
  • şu 4s i satıp bunu alasım var bakalım bi çıksında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrar12

quote:

quote:

Ali takipteyim seni:-)

• telefon hakkında araştırma yaparken mikro oksidasyonlu siyah modelin çok dayanıksız olduğu hakkında internet sitelerinde konular açılmış,yorumlar yapılmış.birçok kişide yüzeydeki kaplamanın soyulduğundan bahsediyor.hatta şöyle bir fotoğraf buldum ki durum oldukça vahim sanırım.
    http://eurodroid.com/edpics3/htc_one_s_photos_8.jpg

telefonu inceleyen bir sitenin fotoğrafı olduğundan insanın aklına zorlu şartlarla yüzeyi yordukları aklıma gelmiyor değil.yeni bir üretim tekniği kullanılması çok riskli olduğundan htc uzun süre test etmiştir ileride sorun yaşamamak için ama olanlar bu.araştırıyorlarmış sorunu şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: hazarRS

telefon hakkında araştırma yaparken mikro oksidasyonlu siyah modelin çok dayanıksız olduğu hakkında internet sitelerinde konular açılmış,yorumlar yapılmış.birçok kişide yüzeydeki kaplamanın soyulduğundan bahsediyor.hatta şöyle bir fotoğraf buldum ki durum oldukça vahim sanırım.
    http://eurodroid.com/edpics3/htc_one_s_photos_8.jpg

telefonu inceleyen bir sitenin fotoğrafı olduğundan insanın aklına zorlu şartlarla yüzeyi yordukları aklıma gelmiyor değil.yeni bir üretim tekniği kullanılması çok riskli olduğundan htc uzun süre test etmiştir ileride sorun yaşamamak için ama olanlar bu.araştırıyorlarmış sorunu şimdilik.

ayrıca cnet de editörün seçimi ve 4.5/5 gibi güzel bi puan almış
    http://reviews.cnet.co.uk/mobile-phones/htc-one-s-review-50007079/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fink u freeky -- 12 Nisan 2012; 22:55:22 >

• Sanırım üstteki video birçok kişiyi Gri renge yönlendirecek...

Gri ile ilgili bir test var ise burada paylaşırsanız sevinirim...
  • Gsmarenanın Htc One X incelemesinde malzeme kalitesini, ekranını beğenmişler genel olarak iyi diyorlar ancak müzik ses kalitesini kulaklıkla ve kulaklıksız, 8 mp kamera kalitesini pek beğenmemişler Htc One S modeli ile kıyasladıklarında One S i daha çok beğenmişler...
    yalnız One S tede çizilme renk atma sorunu sıkıntı olacak gibi, gri de sorun yoksa iyi ama oda belli değil herhalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 13 Nisan 2012; 12:17:05 >
  • gri versiyonda yok diyolar ama kesinlikle siyah modelini almayın.
     ***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU)

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fink u freeky -- 13 Nisan 2012; 20:15:46 >

• valla bu habere sevindim sırf siyah olanı daha sağlam diye istemeden siyah alacaktım ama grisinde problem olmuyorsa şimdi gönül rahatlığıyla alabilrim..aslında one x gibi beyaz seçeneği keşke bunda da olsaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elkun -- 13 Nisan 2012; 20:25:46 >
  • HTC firmasına e-mail attım.HTC One S türkiye'ye ne zaman gelicek diye 1 gün sonra mesaj geldi HTC firmasından.Bu ayın sonunda avea ve teknosa'da satışına başlancakmış.

• Teknosaysa fiyat bayaga iyi olur :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

Gsmarenanın Htc One X incelemesinde malzeme kalitesini, ekranını beğenmişler genel olarak iyi diyorlar ancak müzik ses kalitesini kulaklıkla ve kulaklıksız, 8 mp kamera kalitesini pek beğenmemişler Htc One S modeli ile kıyasladıklarında One S i daha çok beğenmişler...
    yalnız One S tede çizilme renk atma sorunu sıkıntı olacak gibi, gri de sorun yoksa iyi ama oda belli değil herhalde...

Nasıl bir İngilizce ceviri ile okudunuz. Hem kulaklık ile hem kulaksız olarak su an piyasadaki en iyi değerlere imza atmış telefon. Ses kalitesi cok cok iyi yazıyor. Yükseklik ile ilgili kısımı hatırlamıyorum ama kulaklık ile alınan kalite cok iyiydi.
  • ya bunun gri rengi de acaba sorunlu mu? demin bi tane siyah gözümün önünde açık arttırmada 406 € ya satıldı için gitti...:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergy -- 14 Nisan 2012; 2:24:09 >
  • Gride sorun yok. Gri bildiğimiz alüminyum gövde One Xle aynı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighonFire -- 14 Nisan 2012; 11:22:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenCross

Gride sorun yok. Gri bildiğimiz alüminyum gövde One Xle aynı yani.

Diğerleri Alüminyum değil mi acaba?Aynı olması gerekmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Orijinalden alıntı: BrokenCross

Gride sorun yok. Gri bildiğimiz alüminyum gövde One Xle aynı yani.

Diğerleri Alüminyum değil mi acaba?Aynı olması gerekmez mi?

Grisi standart alüminyum, siyahı 10 bin volt elektrik verilerek seramikleştirilmiş alüminyum. Seramikleştirilmiş alüminyumun normalindan 5 kat daha dayanıklı olduğu söyleniyordu. Yeni revizyonları beklemek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.