Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KabesTr

Biraz önce 118 mb'lık bir güncelleme geldi android 4.0.4 ve sense 4.1'e yükseldi

telefonunuz s3 mü yoksa s4 mü ? hangi ülkeden aldınız bana birşey gelmedi...

edit: siz daha geçen ay yapılan güncellemeyi yeni almışsınız, ben de sandım jelly bean geldi size :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcux -- 24 Ekim 2012; 20:08:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcux

quote:

Biraz önce 118 mb'lık bir güncelleme geldi android 4.0.4 ve sense 4.1'e yükseldi

telefonunuz s3 mü yoksa s4 mü ? hangi ülkeden aldınız bana birşey gelmedi...

edit: siz daha geçen ay yapılan güncellemeyi yeni almışsınız, ben de sandım jelly bean geldi size :)

Hımm ben bunun yeni dağıtılmaya başlandığını düşünmüştüm, dikkat etmemişim :) telefonu daha yeni aldım ve s3 işlemcili :)
  • Bende biraz evvel güncelledim 4.0.4 ve 4.1'e yükseldi cihazım Almanya çıkışlı ve S4 ama bu son sürümmüdür bilmem.

Benim sorunum başka Vodafone mobil internete bağlanamıyorum daha doğrusu ayarları yapamıyorum bu yüzdende bağlanamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek varmı acaba?

Bayramınız Kutlu Olsun
  • Benimde güncelleme gelmiş.(s3 işlemcili)
  • Jely bean güncellemesi alan yok herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung s3 kullananlardan bazıları jelly bean'i almış ama HTC'cilerden ses yok sanırım
  • HTC'den kasım ayının başında 4.1 sürümü çıkacağını belirttiler
  • quote:

hocam özellikle batarya süresidne fark var mı ? vede ne gibi değişiklikler mevcut ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipee

quote:

hocam özellikle batarya süresidne fark var mı ? vede ne gibi değişiklikler mevcut ?

pardon hocam bende JB sandım :) onu ben geçen ay kurmuştum =)
  • Vatandakinde hangi islemci var bilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Vatandakinde hangi islemci var bilen var mi?

türkiyede satılıyorsa hangi işlemci oldugunu sormana gerek yok hepsi s3 bitti
  • slm arkadaşlar bnde aranıza katıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

slm arkadaşlar bnde aranıza katıldım.

Aramıza hoşgeldin. Bizde seni bekliyorduk.
  • Bende HTC one s almayı düşünüyorum. Kafama takılan tek konu arka kapaktaki soyulmalar. Herkez o konudan şikayetçi . Bu sorunu yaşayan kaç kişi var?
  • arkadaşlar siyah kullanıcısı olarak söylemeliyim evet dökülme oluyor ama rahatsız edici sıkıntı yaratıcı türden değil. Resimlerdeki gibi aynen o şekilde oluyor, başta benimde endişem vardı ama mavi bambaşka bir zevk seçimi siyah bambaşka.
    Memnunum batarya beni götürüyor, telefon hızlı, şık ve ince. Jellybean gelirse daha da güzel olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kekrops26

Bende HTC one s almayı düşünüyorum. Kafama takılan tek konu arka kapaktaki soyulmalar. Herkez o konudan şikayetçi . Bu sorunu yaşayan kaç kişi var?

ben girisini aldım şu anda bişey yok çok şükür onun dışında süper bi tel al pişman olmassın
  • S3 işlemcilere 4.0.4 güncellemsi çıkmış ama bende hala gözükmüyor ? bu durum için ne yapılabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reanimate

S3 işlemcilere 4.0.4 güncellemsi çıkmış ama bende hala gözükmüyor ? bu durum için ne yapılabilir ?

İmei sırasına göre geliyor güncelleme.HTC ege bölge sorumlusu arkadaşım banada dün geldi Telefon acaip hızlı
  • benimkisi yurtdışı çıkışlı ben ne yapıcam?rusyaya mı gelmesini beklemme gerekiyor ?
  • arkadaşlar 4.0.4 sürümünün getirdiği farklı bi özellikle karşılaştım dün telefonu kurcalarken. müzik bölümündeki ses geliştirici kısmında eski sürümde beats audio ile birlikte pop,rack,jazz vs. gibi seçenekleri vardı şimdi ise sadece beats audio açık ve kapalı seçenekleri mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.